PLN

Tanie, niestandardowe potrzeby reklamowe

Filtr  
Kategoria  
Kolor  
Eco  
Marca  
 1. Antonio Miro 1
 2. Hello Kitty 1
 3. XD Collection 5
 4. XD Xclusive 1
 5. Swiss Peak 3
Wysyłka  
0
Nasze okazjeNasze okazje
 1. Neceser Iriam
  Od 1,31 zł /szt.
 2. Kosmetyczki Fergi z pcv z widokiem logo 1
  Neceser Fergi
  Od 2,53 zł /szt.
Wszystkie produkty
Ustaw kierunek malejący

Produkty 1-36 z 78

Strona
 1. COSMOBAG Kosmetyczka
  Od 0,50 zł /szt.
 2. BALI BAG Kosmetyczka EVA
  Od 3,11 zł /szt.
 3. PLAS Kosmetyczka.
  Od 6,31 zł /szt.
 4. BAGOMATIC Podręczna kosmetyczka
  Od 15,88 zł /szt.
 5. Neceser Valax
  Od 0,90 zł /szt.
 6. xanas kosmetyczka pcv widok 1
  Neceser Xana
  Od 0,99 zł /szt.
 7. Produkt z rabatem
  Neceser Iriam
  Od 1,31 zł /szt.
 8. Portatodo Nabel
  Od 1,53 zł /szt.
 9. Neceser Rarox
  Od 1,76 zł /szt.
 10. Neceser Britney
  Od 1,89 zł /szt.
 11. Ekologiczny
  Kosmetyczka Plumok
  Od 0,45 zł /szt.
 12. Neceser Conakar
  Od 2,03 zł /szt.
 13. Kosmetyczka Halgar
  Od 0,47 zł /szt.
 14. Ekologiczny
  Torba Boyana
  Od 0,55 zł /szt.
 15. Kosmetyczki Fergi z pcv z widokiem logo 1
  Produkt z rabatem
  Neceser Fergi
  Od 2,53 zł /szt.
 16. Neceser Sublimación Kreston
  Od 2,57 zł /szt.
 17. Ekologiczny
  Kosmetyczka Adams Fairtrade
  Od 2,62 zł /szt.
 18. Ekologiczny
  Torba Plaum
  Od 0,62 zł /szt.
 19. Ekologiczny
  Neceser Tays
  Od 2,93 zł /szt.
 20. Ekologiczny
  Neceser Singla
  Od 2,98 zł /szt.
 21. Ekologiczny
  Neceser Talso
  Od 3,07 zł /szt.
 22. Neceser Trevi
  Od 3,07 zł /szt.
 23. Ekologiczny
  Neceser Lendil
  Od 3,20 zł /szt.
 24. Neceser Losut
  Od 3,34 zł /szt.
 25. Ekologiczny
  Neceser Akilax
  Od 3,38 zł /szt.
 26. Neceser Filen
  Od 3,79 zł /szt.
 27. Neceser Bracyn
  Od 3,92 zł /szt.
 28. Ekologiczny
  Neceser Halim
  Od 4,10 zł /szt.
 29. Neceser Viaje Flaut
  Od 4,37 zł /szt.
 30. Ekologiczny
  Neceser Ringok
  Od 4,56 zł /szt.
 31. Neceser Pelvar
  Od 4,56 zł /szt.
Ustaw kierunek malejący

Produkty 1-36 z 78

Strona
Wyjechać na wycieczkę, na siłownię, na zajęcia lub do biura; To nie ma znaczenia: nasze tanie spersonalizowane kosmetyczki są idealne do przechowywania przyborów toaletowych zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. Posiadamy szeroką gamę tanich spersonalizowanych kosmetyczek, za pomocą których możesz przeprowadzić kampanię marketingową np. dla biura podróży lub firmy z branży kosmetycznej. Podobnie w sektorze turystycznym, nasze reklamowe kosmetyczki są świetną opcją: wyobraź sobie swój zestaw powitalny w hotelach ze spersonalizowaną kosmetyczką z logo Twojej marki. Nasze projekty są szczelne i bardzo funkcjonalne, niektórym towarzyszą butelki i tubki żeli. Fuksja, niebieski, pomarańczowy, czarny, przezroczysty, szary, czerwony, zielony, różowy... wybierz kolor, który najbardziej Ci się podoba. Ponadto nasze spersonalizowane kosmetyczki wykonane są z różnych materiałów, takich jak bawełna, plastik, konopie, poliester, mikrofibra, juta lub nylon. Spójrz na następującą kategorię Garrampa online.

Potrzeby sprzedaży hurtowej z nadrukowanym logo


Garrampie możesz zamówić hurtowo tanie spersonalizowane kosmetyczki. Minimalne zamówienie będzie się różnić w zależności od wybranego modelu małej lub dużej kosmetyczki: 5, 25... wszystko będzie zależało od modelu. Jeśli chodzi o maksymalną kwotę, to Ty decydujesz! 500, 250, 1000 egzemplarzy... które możesz wręczyć swoim klientom, dostawcom lub pracownikom, aby zawsze nosili swoje rzeczy osobiste w spersonalizowanej torbie. Odkryj wszystkie nasze przykłady taniej reklamy spersonalizowanych kosmetyczek i wyraź swoje logo, projekt lub frazę. Twoja kosmetyczka, torba na siłownię lub podróżna czekają na Ciebie w tym katalogu online.

Estetyczne potrzeby promocyjne


Zdobądź spersonalizowany model kosmetyczki spośród wszystkich naszych promocyjnych kosmetyczek. Zareklamuj swoją markę swoim logo za granicą i podaruj piękny i funkcjonalny prezent. A faktem jest, że tanie spersonalizowane kosmetyczki Garrampy są niedrogim prezentem, ale jednocześnie oznaczają ekskluzywność. Zapoznaj się ze wszystkimi naszymi referencjami i możliwościami dostosowywania, takimi jak sitodruk, tłoczenie lub transfer. Dodaj tekst i kolory, które najbardziej Ci się podobają.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące Kosmetyczki

Dlaczego warto mieć spersonalizowaną kosmetyczkę?

Kosmetyczka męska lub damska to super praktyczny przedmiot. Będziesz cieszyć się podróżą i nie martwić się, czy szampony zabrudzą wnętrze Twojej walizki. W ten sposób firmy decydujące się na jedną z naszych tanich reklamowo spersonalizowanych kosmetyczek to rewelacyjny pomysł, ponieważ wyjdą naprzeciw potrzebom publicznym i w ten sposób pośrednio wyeksponują swoją markę.

Jakie rozmiary muszą spersonalizować kosmetyczki?

W Garrampie mamy szeroką kolekcję dużych i małych kosmetyczek. Pierwsza odpowiada wielkości rodziny, która, jak sama nazwa wskazuje, jest torbą podróżną przeznaczoną dla różnych członków rodziny. Z drugiej strony rozmiar osobisty odpowiada temu rodzajowi kosmetyczki dla poszczególnych kobiet lub mężczyzn. Osoba, która podróżuje sama lub nie może przewieźć dużej ilości ładunku podczas swojej podróży.

Jaki materiał na tanie reklamowe spersonalizowane kosmetyczki posiadasz?

Materiały, z których produkujemy nasze tanie reklamowe spersonalizowane kosmetyczki są trwałe, wodoodporne i łatwe w utrzymaniu czystości. Mamy na myśli plastik, wodoodporne tkaniny, skórę i płótno. Plastik jest łatwy w czyszczeniu, ale trzeba uważać, aby nie wystawiać plastikowej torby plażowej zbyt długo na słońce, w przeciwnym razie odbarwi się. Z kolei wodoodporny materiał jest jednym z najpopularniejszych surowców do produkcji tanich reklamowych spersonalizowanych kosmetyczek. Skóra natomiast jest bardzo trwała i elegancka, ale jeśli zamoczy się, może ulec uszkodzeniu. Wreszcie płótno jest świetne pod względem stylu, koloru i ceny. Wiele naszych tanich, spersonalizowanych kosmetyczek reklamowych jest wykonanych z tego materiału.

Kto może podarować spersonalizowane kosmetyczki?

Każdy. Jeśli chodzi o marki, możemy wyróżnić od tych poświęconych higienie osobistej, po biznesy związane z turystyką. Na przykład hotele, biura podróży lub uzdrowiska. Reklamuj swoją markę za pomocą jednej z naszych tanich spersonalizowanych kosmetyczek reklamowych i rozdawaj klientom. Plazmuj swoje logo i stwórz rewelacyjny merchandising. Podobnie możesz rozdać promocyjne kosmetyczki pracownikom, którzy pracują w odzieży roboczej.

Czy te tanie spersonalizowane kosmetyczki zawierają fiolki w środku?

Zwykle nie. Tak, to prawda, że mamy modele damskich lub męskich toreb podróżnych, które zawierają butelki; Ale to nie jest powszechne. Jeśli zostaną uwzględnione, poinformujemy Cię o tym w opisie produktu. A jeśli nie było to dla Ciebie jasne, nie zapomnij, że możesz do nas napisać lub zadzwonić, kiedy tego potrzebujesz. Nasz zespół odpowie na wszystkie Twoje pytania.