PLN

Indywidualne kubki na imprezy hurtowe Reklama

Reklamuj kubki i miseczki do oznaczania swoim logo lub marką i oddaj swój wolny czas, postaw na nasz asortyment!

Oryginalne kubki z nadrukiem Twojego logo


Kubki, uniwersalny i wszechstronny materiał reklamowy i nośnik. Jesteśmy pewni, że używasz ich prawie codziennie, a czy zastanawiałeś się, jak możesz je dostosować, aby stworzyć unikalną markową pamiątkę? Zabierz swoich klientów na dobry początek z jedną z naszych porcelanowych, plastikowych lub reklamowych misek, mile widzianym dodatkiem do firm, salonów wypoczynkowych i domów. Są idealne do rozdania na następnych targach lub imprezie firmowej.

Merchandising ceramicznych kubków


Reklamowy kubek do kawy to cenna okazja, aby pokazać swój wizerunek firmy, jednocześnie ciesząc się miłą przerwą. W tym dziale znajdziesz termo kubki, kubki do sublimacji, klasyczne, z efektem łupka, w ceramice i wiele innych. Bez względu na styl, jakiego szukasz, oferujemy ci go. Pamiętaj również, że nasze kubki i miski mają bardzo szeroką powierzchnię, którą możesz dostosować do swojego logo, tworząc idealny wzór. Daj użytkowej i niepowtarzalnej chwili z Garrampą!

Najczęściej zadawane pytania dotyczące Filiżanki i kubki

Czy spersonalizowane kubki można myć w zmywarce?

To zależy od wybranej techniki druku. Istnieją dwa rodzaje nadruku na naszych niedrogich spersonalizowanych kubkach: nadruk 360º na pełne kubki, który w 100% można myć w zmywarce, oraz nadruk na pół kubka, przy czym ten drugi nie jest zalecany do mycia w zmywarce, aby zachować wrażenie.

Czy mogę kupić kubki bez ich personalizacji?

Tak, oczywiście kubki można kupić bez ich personalizacji. Klasyczny jest kubek z tablicą, który jest dostarczany z kredą do personalizacji. Nie mamy minimalnej ilości do kupienia, czyli możesz kupić tylko 1 lub tysiące. Jest to bardzo ceniony prezent od klientów, niezależnie od tego, czy wybierzesz spersonalizowane kubki, czy nie.

Jak stemplować kubki reklamowe?

Kubki z logo są wybite zgodnie z modelem i materiałem samego kubka. W celu zagwarantowania najwyższej jakości nadruku personalizowanego kubka dbamy o dobór najlepszej techniki pod względem stosunku jakości do ceny. Stosowane przez nas techniki to sublimacja, odwapnianie, tampodruk i sitodruk w zależności od rozmiaru, kolorów i materiału wybranego kubka. Możemy również znakować laserowo kubki aluminiowe lub ze stali nierdzewnej.

Jakie masz kubki reklamowe?

W naszym katalogu kubków dla firm znajdziesz wiele modeli do wyboru, wśród których klasyczny kubek ceramiczny, stożkowy czy okrągły; jednak posiadamy również kubki wykonane z innych materiałów takich jak aluminium, stal nierdzewna, włókno bambusowe, kubki szklane, kubki z pokrywkami itp. Nieskończona ilość możliwości wyboru kubka jako prezentu dla Twoich klientów z reklamą Twojej firmy.

Jakie są najlepiej sprzedające się spersonalizowane kubki?

Obecnie jednym z najlepiej sprzedających się kubków jest kubek łupkowy, u góry 2 znajduje się typowy biały kubek cylindryczny, choć sprzedawany jest również w innych kolorach. Jednym z modnych kubków do zaoferowania klientom jest kubek z pokrywką, który utrzymuje ciepło kawy lub herbaty. To stylowy sposób na budowanie świadomości Twojej marki! Zachęcamy do zapoznania się z naszym obszernym katalogiem w Internecie.

Po co dawać spersonalizowane kubki?

Kubki reklamowe są jednym z najbardziej poszukiwanych artykułów promocyjnych w produktach reklamowych. Dzieje się tak, ponieważ okulary mają wiele zastosowań, w rzeczywistości są jednym z najbardziej przekrojowych elementów promocyjnych: oprócz zwykłego użytku mogą być używane jako oryginalne uchwyty na ołówki na biurko lub pędzle i makijaże w łazience lub jako kreatywne wazony na małe rośliny. Kubki personalizowane są zatem przechowywane w zwykle widocznych miejscach, dzięki czemu logo, fraza, slogan czy obraz na nich nadrukowane będą miały dużą widoczność.

Jaki model kubków reklamowych wybrać?

W naszej kolekcji znajdziesz tanie kubki promocyjne, kubki, kubki do kawy, filiżanki do herbaty i cappuccino w różnych stylach i kolorach, które możesz dostosować do swoich upodobań przy naszym wsparciu. Dodatkowo oprócz klasycznych kubków ceramicznych, znajdziesz asortyment kubków bambusowych, metalowych i plastikowych na wynos. Wśród wspaniałych nowości jest Spersonalizowany Kubek, czyli specjalny kubek do samodzielnego wykonania. Co to znaczy? W praktyce, oprócz personalizacji za pomocą własnego logo, możesz wybrać kolor tła szkła, z efektem nieprzezroczystym lub błyszczącym, tak aby był to dokładny pantone koloru Twojej firmy. Wyślij nam e-mail, aby poprosić o spersonalizowaną wycenę spersonalizowanych kubków porcelanowych.

Czy mogę kupić kubki bez dostosowywania?

Tak, oczywiście, kubki można kupić bez personalizacji. Klasyczny jest kubek łupkowy, który jest dostarczany z kredą, dzięki czemu możesz go samodzielnie spersonalizować. Nie mamy minimalnej ilości do kupienia, czyli możesz kupić tylko 1 lub tysiące.

Jak stemplowane są kubki reklamowe?

Kubki z logo są tłoczone zgodnie z modelem i materiałem samego kubka. Aby zagwarantować najlepszą jakość stemplowania personalizowanego kubka, dbamy o dobór najlepszej techniki w stosunku do ceny.

Jakie masz modele spersonalizowanych kubków?

W naszym katalogu filiżanek biznesowych znajdziesz wiele modeli do wyboru, wśród nich klasyczny kubek ceramiczny, stożkowy lub okrągły; Mamy jednak również kubki wykonane z innych materiałów, takich jak metal, włókno bambusowe, kubki szklane, kubki z pokrywką, ...

Jakie są najlepiej sprzedające się kubki?

Obecnie jednym z najlepiej sprzedających się kubków jest kubek łupkowy, w pierwszej dwójce znajduje się typowy biały spersonalizowany kubek o cylindrycznym kształcie, choć sprzedawany jest również w innych kolorach. Również jednym z modnych kubków wręczanych klientom jest kubek z wieczkiem, który utrzymuje ciepło kawy lub herbaty.

Filtr  
Kategoria  
  1. Dom 607
  2. Filiżanki i kubki 120
  1. Kubek klasyczny 68
  2. Kubek termiczny 12
  3. Kubki z pokrywką 20
  4. Kubki tablicowe 3
Kolor  
Eco  
Wysyłka  
0

Other categories you might be interested on