PLN

Indywidualne butelki na wodę na imprezy

Niestandardowe butelki i termosy wszelkiego rodzaju, świetny pomysł, aby pokazać swoje uznanie dla swoich fanów, przyjaciół lub kolegów w poparciu najbardziej wszechstronne, przydatne i modne.

Szklane butelki reklamowe


Zabierz swojego drinka wszędzie z naszymi butelkami, kubkami, słoikami i puszkami po jerry, aby rozdać go na imprezach, spotkaniach, kongresach i wielu innych. W tym dziale znajdziesz najszerszy asortyment butelek ze wszystkich materiałów: plastikowych, przezroczystych, ultra-odpornych, metalowych ... a także termosów do przechowywania napoju zawsze zimnego lub gorącego, jak wybierzesz. Zalecamy, abyś spersonalizował garść tych przedmiotów i rozdawał je swojemu zespołowi, aby towarzyszyły temu dniu, zawsze z Twoją marką na stole. Ładna i skuteczna pamiątka.

Niestandardowe butelki ze stali nierdzewnej


Pokaż swoją markę w różnych nośnikach napojów, takich jak butelki, puszki z jerry, stołówki i wiele innych dzięki pomysłom Garrampa. Nasza oferta uchwytów na napoje może być dostosowana do Twoich potrzeb, od wycieczki na górę do wiodącej imprezy w branży, zawsze reprezentowana z najlepszą jakością i wykończeniem w personalizacji. Wygrawerujemy termosy z laserem, aby pokazać Twoje logo w reliefie, z tampondrukiem, w kolorach Pantone i według Twoich potrzeb, zawsze zapewniając najlepsze rezultaty.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące Butelki i termosy

Z jakiego materiału są wykonane nasze spersonalizowane butelki?

Materiały są różnorodne, najczęściej są to: aluminium, stal nierdzewna, szkło (butelki szklane mają zazwyczaj niezwykłą powłokę z neoprenu, która je chroni). Posiadamy również składane butelki reklamowe z polimeru bez BPA lub z tworzywa sztucznego. To między innymi najpopularniejsze materiały do ​​produkcji naszych personalizowanych butelek. Na naszej stronie udostępniamy kompletny katalog.

Jakie rodzaje butelek promocyjnych oferujemy i kto najlepiej się sprzedaje?

Wśród szerokiej gamy spersonalizowanych butelek, które posiadamy, wyróżniamy butelki z karabińczykiem (bardzo praktyczne podczas wędrówek, ponieważ można je zawiesić na plecaku), z bardzo wodoodpornej stali nierdzewnej, aby utrzymać maksymalne zimno lub podgrzać zawartą w nich ciecz, oraz również składane butelki, bardzo praktyczne i lekkie, ponieważ bez płynu zajmują mało miejsca i nie ważą. Wreszcie nie możemy zapomnieć o szklanych butelkach, które są również bez wątpienia jednym z najlepiej sprzedających się w tej chwili. Dobry prezent do zareklamowania Twojej firmy, stowarzyszenia, klubu sportowego itp.

Jak możemy spersonalizować nasze spersonalizowane butelki Twoim logo?

Techniki druku naszych spersonalizowanych butelek są bardzo zróżnicowane. Podkreślamy okrągły sitodruk, który umożliwia personalizację cylindrycznych butelek dużym logo zajmującym dużą powierzchnię, ale ta technika nie jest możliwa we wszystkich butelkach. Z drugiej strony polecamy technikę grawerowania laserowego personalizowanych butelek metalowych. Istnieje również możliwość personalizacji butelek innymi technikami nadruku, takimi jak tampodruk lub druk cyfrowy UVI, szczególnie polecany do grawerowania kolorowego. Bardzo szeroki wachlarz możliwości, aby za pomocą jednej z naszych personalizowanych butelek stworzyć piękny wizerunek swojej marki. Zapoznaj się z naszym katalogiem butelek reklamowych i technik drukowania na naszej stronie internetowej.

Po co rozdawać spersonalizowane butelki na wodę jako gadżety promocyjne?

Spersonalizowane butelki na wodę są idealnymi prezentami reklamowymi, ponieważ oprócz ochrony środowiska poprzez unikanie marnotrawienia plastikowych butelek i kubków, mają one potrójną korzyść dla firmy: 1. Firma zostanie uznana za przyjazną dla środowiska firmę zieloną. oferując pojemnik wielokrotnego użytku, klienci zamiast kupować codziennie nowy napój napełnią swoje promocyjne butelki ulubionym napojem, zmniejszając tym samym zużycie plastiku;

Jaki model butelek promocyjnych wybrać?

W naszej kolekcji znajdziesz kilka modeli spersonalizowanych butelek na wodę, które różnią się kolorem, rozmiarem i pojemnością, mechanizmem otwierania oraz materiałem, z którego są wykonane (metal, plastik lub tritan), dzięki czemu możesz wybrać ten, który preferujesz zgodnie ze swoim budżetem i zastosowania, które musisz zrobić. Co to jest Tritan? Jest to najnowocześniejszy materiał, który doskonale odporny jest na wstrząsy i sprawia, że ​​spersonalizowane plastikowe butelki są całkowicie ekologiczne i nadają się do recyklingu. Jest również materiałem bezpiecznym, ponieważ w przeciwieństwie do PVC i poliwęglanu, nawet po dłuższym kontakcie z cieczami iw różnych warunkach temperaturowych nie wydziela do wody chemikaliów.

W jaki sposób butelki są personalizowane za pomocą logo?

Wybór rodzaju personalizacji zależy od wybranego modelu butelki promocyjnej, ponieważ każdy model ma określone pole nadruku dla techniki, za pomocą której jest personalizowany. Przykładowo, jeśli zdecydujesz się na spersonalizowane butelki aluminiowe, zalecamy grawerowanie laserowe, które jest eleganckie i profesjonalne, a nadruk będzie praktycznie nieusuwalny, ponieważ nie ulegnie zniszczeniu podczas użytkowania. Oczywiście butelki metalowe, jak również butelki plastikowe, można również spersonalizować za pomocą tampodruku, czyli niedrogiej techniki druku, która pozwala na odwzorowanie logo w kolorach spotowych, czyli bez cieniowania. Jeśli zdecydujesz się na słoiki reklamowe o cylindrycznym kształcie, prawie na pewno można je również spersonalizować za pomocą okrągłego sitodruku, techniki druku jednokolorowego, dzięki której Twoje logo otuli butelkę pokrywającą prawie całą powierzchnię.

Kiedy nadejdą spersonalizowane butelki na wodę?

Czas dostawy zależy od wybranego modelu butelki promocyjnej, ponieważ niektóre modele są wysyłane z naszej fabryki w Portugalii, a inne z naszej fabryki w Polsce. Ponadto czasy zależą również od liczby zamówionych niestandardowych butelek, ponieważ czas produkcji dostosowywania 1000 butelek z logo jest oczywiście dłuższy niż w przypadku 100 butelek promocyjnych. Ogólnie rzecz biorąc, nasze czasy produkcji i dostawy wahają się od 7 do 10 dni roboczych, licząc od zatwierdzenia wydrukowanego proofa, który zostanie wysłany w ciągu 24 godzin po potwierdzeniu zamówienia. Jeśli chcesz otrzymać spersonalizowane butelki wcześniej niż szacowano, możesz skontaktować się z naszym działem obsługi klienta, aby poprosić o płatną usługę ekspresowej dostawy, która skróci czas dostawy.

Z jakiego materiału są wykonane nasze butelki na zamówienie?

Materiały są zróżnicowane, najczęściej są to: aluminium, stal nierdzewna, szkło (butelki szklane zazwyczaj posiadają efektowny rękaw z neoprenu, który je chroni), posiadamy również składane bębny wykonane z polimeru lub tworzywa niezawierającego BPA, między innymi są to najpopularniejsze surowce do naszych niestandardowych butelek i termosów.

Jakie rodzaje butelek i spersonalizowanych termosów oferujemy i które najlepiej sprzedają się?

W ramach szerokiej gamy spersonalizowanych butelek, które posiadamy, wyróżniamy butelki z karabińczykiem (bardzo praktyczne do przenoszenia, ponieważ można je zawiesić na plecaku), termos do personalizacji bardzo hermetycznej stali nierdzewnej, aby zachować jak najwięcej zimna lub ciepło zawartego w nich płynu, a także składane butelki, bardzo praktyczne i lekkie, ponieważ bez płynu prawie nie zajmują miejsca i nie ważą. Wreszcie nie możemy zapomnieć o szklanych butelkach, które bez wątpienia są obecnie bestsellerem.

Jak personalizujemy nasze butelki Twoim logo?

Techniki tłoczenia naszych spersonalizowanych butelek i termosów są zróżnicowane. Gwiazdą wyróżniamy okrągły sitodruk, który pozwala na personalizację cylindrycznych butelek dużym logo zajmującym dużą powierzchnię, ale nie na wszystkich można tę technikę wykonać. Z drugiej strony w personalizowanych butelkach metalowych polecamy technikę grawerowania laserowego. Możliwe jest również personalizowanie butelek innymi technikami, takimi jak tampo lub druk cyfrowy UVI. W końcu świat możliwości jest szeroki, więc możesz stworzyć świetny branding swojej marki za pomocą jednej z naszych spersonalizowanych butelek.

Filtr  
Kategoria  
 1. Czas wolny i outdoor 649
 2. Butelki i termosy 227
 1. Bidony 125
 2. Termosy 24
 3. Kubki na wynos 77
Płeć  
Kolor  
Eco  
Wysyłka  
Marca  
Antonio Miro
ROLY
0
Wszystkie produkty
Ustaw kierunek malejący

Produkty 1-36 z 227

Strona
 1. CHAN Termos 500ml
  Od 3,94 zł /szt.
  Dostawa dnia 22-09-2021
 2. Bidony roly triathlon metal z logo obraz 1
  Dodatki TRIATHLON
  Od 1,10 zł /szt.
  Dostawa dnia 22-09-2021
 3. Vasos para llevar festa de plástico con publicidad vista 1
  FESTA CUP Frosted PP cup 550 ml
  Od 0,15 zł /szt.
  Dostawa dnia 22-09-2021
 4. GATES Butelka na wodę.
  Od 0,58 zł /szt.
  Dostawa dnia 22-09-2021
 5. Butelka T-shirt SAMY
  Od 0,68 zł /szt.
  Dostawa dnia 22-09-2021
 6. BALLY Butelka piłka
  Od 0,90 zł /szt.
  Dostawa dnia 22-09-2021
 7. SPOT FIVE Butelka do napojów 500ml
  Od 0,98 zł /szt.
  Dostawa dnia 22-09-2021
 8. ASTORIA Kubek PP, silikonowe wieczko
  Od 0,99 zł /szt.
  Dostawa dnia 22-09-2021
 9. SPOT SEVEN Plastikowy bidon 700ml
  Od 1,07 zł /szt.
  Dostawa dnia 22-09-2021
 10. Nowy produkt
  TROPICAL TWIST Szklany kubek/słoik
  Od 1,18 zł /szt.
  Dostawa dnia 22-09-2021
 11. MID MOSS Butelka aluminiowa 400 ml
  Od 1,32 zł /szt.
  Dostawa dnia 22-09-2021
 12. Vasos para llevar brazil de varios materiales para personalizar vista 1
  BRAZIL WHITE Kubek łuski kawowe/PP
  Od 1,63 zł /szt.
  Dostawa dnia 22-09-2021
 13. UTAH GLASS Butelka szklana 500ml
  Od 1,63 zł /szt.
  Dostawa dnia 22-09-2021
 14. Bidones utah rpet de varios materiales con logo vista 1
  UTAH RPET RPET bottle 500ml
  Od 1,71 zł /szt.
  Dostawa dnia 22-09-2021
 15. Bidones praga de varios materiales con logo vista 1
  PRAGA Szklana butelka 500ml
  Od 1,84 zł /szt.
  Dostawa dnia 22-09-2021
 16. IBIZA Spray na wodę
  Od 1,88 zł /szt.
  Dostawa dnia 22-09-2021
 17. UTAH TOUCH Szklana butelka w etui 500ml
  Od 1,89 zł /szt.
  Dostawa dnia 22-09-2021
 18. UTAH DENIM Szklana butelka w etui 500 ml
  Od 1,89 zł /szt.
  Dostawa dnia 22-09-2021
 19. UTAH Butelka z tritanu 500ml
  Od 1,92 zł /szt.
  Dostawa dnia 22-09-2021
 20. Ekologiczny
  GLACIER RPET Butelka RPET 600 ml
  Od 1,96 zł /szt.
  Dostawa dnia 22-09-2021
 21. Vasos para llevar falun 250 ml de varios materiales vista 1
  FALUN Kubek 250ml
  Od 2,20 zł /szt.
  Dostawa dnia 22-09-2021
 22. Ekologiczny
  VENICE Szklana butelka 500 ml
  Od 2,22 zł /szt.
  Dostawa dnia 22-09-2021
 23. Bidones utah slim de plástico con impresión vista 1
  UTAH SLIM Butelka podróżna
  Od 2,26 zł /szt.
  Dostawa dnia 22-09-2021
 24. TAMPAS Kubek termiczny
  Od 2,26 zł /szt.
  Dostawa dnia 22-09-2021
 25. TRAM Kubek ze stali nierdz, 455ml
  Od 2,28 zł /szt.
  Dostawa dnia 22-09-2021
 26. Bidones aspen 650 ml de varios materiales vista 1
  ASPEN GLASS Szklana butelka 650 ml
  Od 2,34 zł /szt.
  Dostawa dnia 22-09-2021
 27. MADISON Bidon aluminiowy 500ml
  Od 2,37 zł /szt.
  Dostawa dnia 22-09-2021
 28. Vasos para llevar nan de varios materiales ecológico con impresión vista 1
  Ekologiczny
  NAN Kubek bambus/ kukurydza PLA
  Od 2,46 zł /szt.
  Dostawa dnia 22-09-2021
 29. Ekologiczny
  ICELAND RPET Butelka RPET 780 ml
  Od 2,52 zł /szt.
  Dostawa dnia 22-09-2021
 30. Botellas personalizadas tower de plástico con publicidad vista 1
  TOWER Butelka 700ml
  Od 2,52 zł /szt.
  Dostawa dnia 22-09-2021
 31. NINA Bidon.
  Od 2,54 zł /szt.
  Dostawa dnia 22-09-2021
 32. ATLANTA Butelka z aluminium 600 ml
  Od 2,60 zł /szt.
  Dostawa dnia 22-09-2021
 33. SHIKU Butelka Tritan ™ 450 ml
  Od 2,72 zł /szt.
  Dostawa dnia 22-09-2021
 34. Vasos para llevar astoglass de varios materiales con impresión vista 1
  ASTOGLASS Kubek szklany 350 ml
  Od 2,84 zł /szt.
  Dostawa dnia 22-09-2021
 35. BOTOCOL Kubek ze stali nierdz, 500ml
  Od 2,91 zł /szt.
  Dostawa dnia 22-09-2021
 36. TENERE Aluminiowa butelka 750ml
  Od 2,95 zł /szt.
  Dostawa dnia 22-09-2021
Ustaw kierunek malejący

Produkty 1-36 z 227

Strona