PLN

Długopisy niestandardowe i reklamowe z logo

Wszystkie rodzaje piór promocyjnych i długopisów reklamowych do rozdania z Państwa logo, mamy zagwarantowany najlepszy asortyment!

Promocyjne długopisy z sitodrukiem


Plastikowe, żelowe i wałeczkowe pióra, wielofunkcyjne, długopisy... Bez wątpienia możemy Państwa zapewnić, że jesteśmy ekspertami w dziedzinie długopisów, nie do niczego najbardziej sprzedającym się przedmiotem do reklamy. Na pewno masz szuflady pełne promocyjnych długopisów, których nigdy nie używasz, ale co by było, gdybyś mógł zaskoczyć swoich klientów innym, atrakcyjnym długopisem, który zawsze chcieliby nosić w portfelu? Możemy to zrobić dla Ciebie, czytaj dalej, a my Ci powiemy.

Długopisy reklamowe dla firm


Oferujemy ceny fabryczne wszystkich naszych akcesoriów do pisania, dzięki czemu można kupić długopisy luzem w najbardziej ekonomicznej cenie. Stawiamy na najnowsze trendy: długopisy wykonane z bambusa, do grawerowania laserowego, elastyczne, eleganckie... są na każdą okazję, bo w każdej chwili dobrze jest przedłużyć długopis swoją marką. Ludzie zawsze noszą przy sobie długopis lub użyczają go swoim znajomym. Nie przegap okazji do promocji swojej marki!

Najczęściej zadawane pytania dotyczące Długopisy

Z jakich materiałów wykonane są długopisy reklamowe

Obecnie oferujemy ponad 200 różnych wzorów spersonalizowanych długopisów wykonanych z różnych materiałów. Do najpopularniejszych materiałów należą plastik, metal i drewno. Jeśli szukasz klasycznego długopisu reklamowego, polecamy plastikowe długopisy, które są bezsprzecznie najpopularniejsze (dlatego zawsze mamy je w magazynie). Jeśli wolisz bardziej elegancki prezent firmowy, polecamy długopisy metalowe lub drewniane. Wreszcie, jeśli jesteś firmą dbającą o środowisko, nie przegap naszych spersonalizowanych ekologicznych długopisów z przetworzonego kartonu i bambusa. Bardzo dobrze nadają się do zaoferowania na imprezach lub jako reklama dla Twoich klientów.

Jaki masz rodzaj spersonalizowanych długopisów?

W naszym katalogu znajdziesz szeroką gamę długopisów promocyjnych! Oprócz tych wykonanych z wymienionych materiałów, znajdziesz tu wszystko, od klasycznych długopisów, mini długopisów, długopisów z różnymi atramentami lub z markerem i niektóre z najbardziej oryginalnych: ze wskaźnikiem laserowym lub rysikiem w zestawie. Detal reklamowy najbardziej ceniony przez klientów ze względu na swoją użyteczność.

Jak mogę spersonalizować pióra?

Aby spersonalizować pióra, używamy różnych technik drukowania, najczęściej jest to tampodruk, idealna ekonomiczna technika nadruku logo na wybranym przez Ciebie pantone, z wysoką jakością i rozdzielczością. W przypadku długopisów drewnianych lub metalowych najodpowiedniejszy jest laser, technika pozwalająca na uzyskanie bardzo eleganckich wykończeń. Okrągły sitodruk, chociaż rzadziej, może być również używany do drukowania logo 360º, co nadaje bardziej elegancki wygląd detalom dostarczanym klientom.

Kiedy mogę podarować długopisy promocyjne?

Długopisy to jedne z najstarszych istniejących artykułów merchandisingowych i reklamowych. Ze względu na swoją wielką użyteczność są praktycznie przedmiotem codziennego użytku w prawie wszystkich gałęziach przemysłu. Możesz oferować te spersonalizowane długopisy jako prezenty podczas imprez firmowych o dużym natężeniu ruchu dla docelowych odbiorców, takich jak targi i konferencje, lub jako produkty promocyjne dla swojej firmy podczas wizyt biznesowych u klientów. Hotele, restauracje, szkoły i uczelnie, firmy z różnych sektorów itp ... długopisy reklamowe to niewątpliwie właściwa opcja na zwiększenie widoczności Twojej marki! Zaproponuj je swoim klientom jako obraz swojej firmy, a na pewno uzyskasz właściwy rezultat. Zapraszamy do zapoznania się z naszym szczegółowym katalogiem na stronie internetowej.

Czy możesz zrobić niestandardowe długopisy?

Absolutnie! Jesteśmy producentem długopisów reklamowych i dlatego możemy je produkować w całości na wymiar, zawsze mając na uwadze, że wymaga to wysokiego minimalnego zamówienia. Ale możliwości są bardzo szerokie: możemy wykonać odlew o wybranym przez Ciebie kształcie lub efektowne nadruki na całym korpusie długopisu z kolorowymi detalami m.in. podając obraz do Twojego sklepu, na event czy jako reklama dla klientów którzy odwiedzają Twoją firmę.

Jakie są TOP, które sprzedają długopisy promocyjne?

Bez wątpienia nasze bestsellery to oryginalne długopisy z dodatkowymi udogodnieniami takimi jak dotykowe końcówki, idealne do pracy z urządzeniami mobilnymi i nie uszkadzania ekranów. Długopisy z uchwytem na telefon komórkowy lub zabawnymi kształtami. Będąc „powszechnym” przedmiotem, jeśli rozdasz oryginalny długopis reklamowy, na pewno zaskoczysz swoich klientów jak nigdy dotąd. To najbardziej praktyczny i wszechstronny prezent, który może niedrogo reklamować Twoją firmę. Zajrzyj do naszego katalogu na stronie internetowej.

Po co rozdawać długopisy reklamowe?

Chociaż dziś jesteśmy w coraz bardziej cyfrowym świecie, pismo ręczne jest nadal ważną czynnością, która wprawia mózg w ruch: są tacy, którzy używają go do pracy, podpisują dokumenty, robią notatki na zajęciach lub podczas szkoleń. który bazgra podczas rozmowy telefonicznej, który używa ich do rozwiązywania krzyżówek każdej nocy. Z tego powodu spersonalizowane długopisy są nadal obowiązkowym elementem artykułów promocyjnych, które firmy mogą rozdawać jako upominki reklamowe. Dając im spersonalizowane długopisy z logo firmy, można uzyskać urzekający, ciekawy i funkcjonalny produkt dla tych, którzy go otrzymują. Również długopis promocyjny, jeśli jest wykonany ze szlachetnych materiałów, nietypowych kolorów, spersonalizowanych grawerunków, może stać się wizytówką, ikoną, symbolem firmy. Używając prostych „narzędzi”, długopisy z logo można przekształcić w element stylu, modny detal, który może mieć znaczenie. Dlatego należy dokładnie przemyśleć wybór konkretnego modelu i koloru długopisu promocyjnego, aby przekazać odpowiedni komunikat klientom.

Jak personalizowane są długopisy promocyjne?

Jeśli chcesz zrobić świetne długopisy biznesowe, masz do wyboru trzy różne techniki drukowania, w zależności od wybranego modelu. Możesz zdecydować się na elegancki grawer laserowy, który można zdefiniować jako bezbarwny lub będzie w tym samym kolorze co materiał, z którego wykonany jest długopis, ponieważ laser nagrzewa i odparowuje powierzchnię, więc będzie metalowo-szary dla metalowych długopisów i brązowy dla długopisy z drewna; jednak istnieje kilka modeli niestandardowych metalowych długopisów, w których grawer laserowy może być kolorowy lub błyszczący. Dodatkowo długopisy reklamowe można spersonalizować kolorowym nadrukiem metodą tampodruku, który pozwala na użycie do 4 kolorów spotowych lub w niektórych długopisach biznesowych możliwe jest zastosowanie wycisku cyfrowego, który umożliwia nadruk w wielu kolorach, nawet cieniowanych. Wreszcie długopisy promocyjne można spersonalizować za pomocą okrągłego sitodruku, monochromatycznego nadruku, który pozwala spersonalizować prawie całą powierzchnię pióra swoim logo.

Czy mogę wybrać kolor atramentu pisaków do dostosowania?

Niestety nie, ponieważ sami nie wykonujemy piór. Dbamy tylko o nadrukowanie Twojego logo lub wiadomości promocyjnej na wybranych przez Ciebie długopisach upominkowych, nie możemy ich modyfikować. W każdym razie, jeśli kupiłeś firmowe długopisy z wkładem wielokrotnego napełniania, po wyczerpaniu się atramentu możesz go wymienić na wkład o wybranym kolorze. W karcie technicznej każdego długopisu konfigurowalnego w naszej kolekcji znajdziesz napisany kolor tuszu, a także całą serię informacji o cechach samego pisaka, takich jak: wymiary, rozmiar obszaru zadruku, waga i opis, który opisze materiały, z których wykonano długopis. Zalecamy, aby zawsze czytać te informacje, ponieważ po rozpoczęciu produkcji nie będzie można zmienić modelu. W przypadku jakichkolwiek pytań zawsze możesz skontaktować się z naszym działem obsługi klienta, dzwoniąc pod numer 02 94759465 lub wysyłając wiadomość e-mail na adres biuro obsługi klienta @ giftcampaign.com.

Gdzie można spersonalizować długopisy z logo?

Biorąc pod uwagę kształt i rozmiar tego konkretnego elementu promocyjnego, zawsze zalecamy spersonalizowanie długopisów za pomocą rozciągającego się w pionie tekstu lub logo. Chociaż każdy model jest inny, generalnie markery reklamowe można personalizować w 4 pozycjach: z boku klipsa; na samym klipsie, jeśli długopis jest w niego wyposażony; w drugiej dolnej połowie pióra; lub w całym kanionie. Ponadto niektóre modele długopisów biznesowych można dostosować za pomocą drukowania w temperaturze prawie 360 ​​° C przy użyciu okrągłego sitodruku, który jest techniką druku monochromatycznego.

Z jakich materiałów wykonane są długopisy reklamowe?

Obecnie oferujemy ponad 200 różnych modeli długopisów wykonanych z różnych materiałów. Wśród najpopularniejszych materiałów znajdujemy plastik, metal i drewno. Jeżeli szukacie Państwo klasycznego długopisu reklamowego to polecamy długopisy plastikowe, są one niewątpliwie najpopularniejsze (dlatego zawsze mamy je na stanie). Jeśli wolisz bardziej elegancki prezent firmowy, polecamy długopisy metalowe lub drewniane. Wreszcie, jeśli jesteś firmą dbającą o środowisko, nie przegap naszych spersonalizowanych ekologicznych długopisów wykonanych z przetworzonego kartonu i bambusa.

Jakie masz rodzaje spersonalizowanych długopisów?

W naszym katalogu znajdziesz wiele różnych długopisów promocyjnych! Oprócz tych wykonanych z materiałów już wspomnianych, znajdziecie u nas od klasycznych długopisów, mini długopisów, długopisów z różnymi atramentami lub z markerem oraz jedne z najbardziej oryginalnych: ze wskaźnikiem laserowym lub touch penem.

Jak mogę dostosować długopisy?

Do personalizacji długopisów używamy różnych technik tłoczenia, z których najpowszechniejsza jest tampodruk, idealna ekonomiczna technika nadruku logo w wybranym przez Ciebie pantone, z wysoką jakością i rozdzielczością. W przypadku długopisów drewnianych lub metalowych najbardziej odpowiednia jest technika laserowa, która pozwala uzyskać bardzo eleganckie wykończenie. Okrągły sitodruk, chociaż rzadziej, może być również używany do drukowania logo 360 °.

Przy jakiej okazji mogę rozdawać długopisy?

Długopisy to jedne z najstarszych istniejących artykułów merchandisingowych i reklamowych, ze względu na swoją wielką użyteczność są praktycznie przedmiotem codziennego użytku w niemal wszystkich branżach. Możesz podarować te spersonalizowane długopisy jako prezenty podczas imprez firmowych z dużym napływem docelowych odbiorców, takich jak targi i kongresy, lub jako merchandising swojej firmy podczas wizyt handlowych u klientów. Hotelarstwo, restauracje, szkoły i uczelnie, firmy z różnych sektorów, itp ... Długopisy reklamowe to niewątpliwie właściwa opcja na zwiększenie widoczności Twojej marki!

Jakie są najlepiej sprzedające się długopisy promocyjne?

Niewątpliwie nasza TOP sprzedaż to oryginalne długopisy z dodatkowymi udogodnieniami, takimi jak wskaźnik dotykowy, idealne do nie brudzących ekranów urządzeń, długopisy z obsługą mobilną lub te o zabawnych kształtach. Będąc „pospolitym” przedmiotem, jeśli podarujesz oryginalny długopis reklamowy, mamy pewność, że zaskoczysz swoich klientów jak nigdy dotąd.

Filtr  
Kategoria  
Kolor  
Eco  
Wysyłka  
Marca  
Alexluca
Antonio Miro
Branve
ROLY
0
PolecamyPolecamy
 1. Bolígrafos de lujo antonio miro norey de metal para personalizar vista 1
  Bolígrafo Puntero Norey
  Od 2,15 zł /szt.
 2. Długopisy kulkowe lando roller metal personalizować obraz 2
  LANDO ROLLER. Pióro kulkowe
  Od 1,04 zł /szt.
 3. Długopisy marieta soft metal obraz 2
  MARIETA SOFT. Długopis
  Od 0,50 zł /szt.
Nasze okazjeNasze okazje
 1. Bolígrafos roller estrim con logo vista 1
  Roller Estrim
  Od 0,22 zł /szt.
 2. Bolígrafos de lujo swingtl con logo vista 2
  Bolígrafo Swing
  Od 0,12 zł /szt.
 3. Bolígrafos de lujo alexluca parma con impresión vista 1
  Bolígrafo Parma
  Od 0,17 zł /szt.
Wszystkie produkty
Ustaw kierunek malejący

Produkty 1-36 z 439

Strona
 1. OREGON Długopis w aluminiowym pudełku
  Od 2,16 zł /szt.
  Dostawa dnia 10-08-2021
 2. Bolígrafos personalizados sonoracork de papel ecológico con impresión vista 1
  Ekologiczny
  SONORACORK Korkowy notatnik A6
  Od 1,20 zł /szt.
  Dostawa dnia 10-08-2021
 3. Ekologiczny
  ETNA Bambusowy długopis
  Od 4,75 zł /szt.
  Dostawa dnia 10-08-2021
 4. Ekologiczny
  TUBEBAM Bambusowy długopis
  Od 0,15 zł /szt.
  Dostawa dnia 10-08-2021
 5. Ekologiczny
  INKLESS Długopis bez atramentu
  Od 2,08 zł /szt.
  Dostawa dnia 10-08-2021
 6. Ekologiczny
  RENEWED Obrotowy długopis z RPET
  Od 0,25 zł /szt.
  Dostawa dnia 10-08-2021
 7. BLANQUITO CLEAN Antybakt. długopis z rysikiem
  Od 0,22 zł /szt.
  Dostawa dnia 10-08-2021
 8. RIO SPRAY Antybakteryjny długopis
  Od 0,25 zł /szt.
  Dostawa dnia 10-08-2021
 9. NEILO CLEAN Antybakt. długopis z rysikiem
  Od 0,27 zł /szt.
  Dostawa dnia 10-08-2021
 10. Bolígrafos personalizados rpet pen de pet para personalizar vista 1
  RPET PEN Długopis kulkowy RPET
  Od 0,30 zł /szt.
  Dostawa dnia 10-08-2021
 11. Bolígrafos personalizados duo de varios materiales vista 1
  DUO PAPER Zakreślacz kartonowy 2 w 1
  Od 0,23 zł /szt.
  Dostawa dnia 10-08-2021
 12. Bolígrafos personalizados cartoon de varios materiales vista 1
  CARTOON COLOURED Długopis eko papier/kukurydza
  Od 0,15 zł /szt.
  Dostawa dnia 10-08-2021
 13. PREMIER Długopis w aluminiowej tubie
  Od 6,92 zł /szt.
  Dostawa dnia 10-08-2021
 14. Bolígrafos personalizados pen de varios materiales con publicidad vista 1
  PEN & RING Zestaw - brelok i długopis
  Od 4,37 zł /szt.
  Dostawa dnia 10-08-2021
 15. Ekologiczny
  BERN PECAS Długopis
  Od 0,19 zł /szt.
  Dostawa dnia 10-08-2021
 16. Bolígrafos personalizados rio pecas de varios materiales ecológico con logo vista 1
  Ekologiczny
  RIO PECAS Długopis
  Od 0,15 zł /szt.
  Dostawa dnia 10-08-2021
 17. SEELE Drewniany długopis z sercem
  Od 0,60 zł /szt.
  Dostawa dnia 10-08-2021
 18. Bolígrafos roller quercus de varios materiales vista 1
  QUERCUS Zestaw do pisania
  Od 6,64 zł /szt.
  Dostawa dnia 10-08-2021
 19. Bolígrafos personalizados eduar de varios materiales con publicidad vista 1
  EDUAR Długopis z miękką końcówką
  Od 1,85 zł /szt.
  Dostawa dnia 10-08-2021
 20. Bolígrafos originales standup de plástico vista 1
  STANDUP Długopis z podstawką, plastik
  Od 0,64 zł /szt.
  Dostawa dnia 10-08-2021
 21. Bolígrafos originales standio de metal para personalizar vista 1
  STANDIO Długopis z podstawką
  Od 3,52 zł /szt.
  Dostawa dnia 10-08-2021
 22. Bolígrafos originales hello de plástico con impresión vista 1
  HELLO Długopis, ręka
  Od 0,23 zł /szt.
  Dostawa dnia 10-08-2021
 23. Bolígrafos originales romeo de plástico vista 1
  ROMEO Długopis, migające serce
  Od 0,52 zł /szt.
  Dostawa dnia 10-08-2021
 24. Ekologiczny
  BAYBA Długopis bambusowy z rysikiem
  Od 0,35 zł /szt.
  Dostawa dnia 10-08-2021
 25. BONLES 4-kolorowy długopis
  Od 0,19 zł /szt.
  Dostawa dnia 10-08-2021
 26. OLYMPIA Długopis, lakierowany
  Od 4,43 zł /szt.
  Dostawa dnia 10-08-2021
 27. Bolígrafos originales woodal de madera ecológico con impresión vista 1
  Ekologiczny
  WOODAL Drewniany długopis
  Od 0,27 zł /szt.
  Dostawa dnia 10-08-2021
 28. HITME Długopis z lampką
  Od 0,52 zł /szt.
  Dostawa dnia 10-08-2021
 29. Handwriting FARBER
  Od 0,49 zł /szt.
  Dostawa dnia 10-08-2021
 30. Handwriting NEWTON
  Od 0,15 zł /szt.
  Dostawa dnia 10-08-2021
 31. Handwriting CARREL
  Od 0,17 zł /szt.
  Dostawa dnia 10-08-2021
 32. Bolígrafos básicos bolsin de metal con publicidad vista 1
  Bolígrafo Bolsin
  Od 0,83 zł /szt.
  Dostawa dnia 10-08-2021
 33. Bolígrafos básicos glamour con logo vista 2
  Bolígrafo Glamour
  Od 0,18 zł /szt.
  Dostawa dnia 10-08-2021
 34. Bolígrafos roller estrim con logo vista 1
  Produkt z rabatem
  Roller Estrim
  Od 0,22 zł /szt.
  Dostawa dnia 10-08-2021
 35. Bolígrafos básicos gallery vista 1
  Bolígrafo Gallery
  Od 0,10 zł /szt.
  Dostawa dnia 10-08-2021
 36. Bolígrafos básicos compo de cartón ecológico con impresión vista 1
  Ekologiczny
  Bolígrafo Compo
  Od 0,06 zł /szt.
  Dostawa dnia 10-08-2021
Ustaw kierunek malejący

Produkty 1-36 z 439

Strona

Other categories you might be interested on