PLN

Tanie reklamowe płaszcze przeciwdeszczowe i wiatrochronne

Płaszcze przeciwdeszczowe i wiatrochronne do personalizacji z Twoim logo, dostępne w różnych modelach i bardzo jasnych kolorach.

Mężczyźni, kobiety i dzieci w płaszczach przeciwdeszczowych


Płaszcze przeciwdeszczowe chroniące przed deszczem i najbardziej niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Nasz zespół dostarczy Państwu świetny katalog odzieży izolacyjnej w wielu kolorach, zasadniczo żywej i świetlistej, stanowiącej idealne wsparcie dla Państwa marki w najciemniejszych dniach, gdzie bez wątpienia będzie ona świecić. Są to bardzo przydatne akcesoria do wszelkiego rodzaju wycieczek, i że ludzie zazwyczaj nie kupują dla wygody, więc będziesz pokryć istotną potrzebę podczas pokazywania swojego logo.

Wodoszczelny wiatrochron w różnych kolorach


Nasze wiatrołapy są zaprojektowane z najlepszych materiałów, aby zaoferować Państwu znacznie więcej niż tylko odzież reklamową. Są niezastąpione w górach i stanowią doskonały prezent na jesień lub zimę, jeśli Państwa firma związana jest z wypoczynkiem, sportem, turystyką itp.; można je rozdać na imprezach sportowych lub targach hotelowych, Państwa zawodnicy będą zaskoczeni! Postaw na ciepłe i deszczowe ubrania Garrampa i daj swoim klientom inny artykuł.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące Płaszcze i kurtki przeciwwiatrowe

Jaki nadruk wybrać na koszulkę, sitodruk cyfrowy, haft ...?

Po wybraniu koszulki do personalizacji, przed złożeniem zamówienia należy zadać sobie pytanie, jaką technikę nadruku wybrać do personalizacji koszulki. Garrampa proponuje, aby dowiedzieć się, jak wybrać koszulkę reklamową, wybrać znakowanie, haft, sitodruk, jaka będzie najlepsza personalizacja dla Twojego logo lub tekstu do wydrukowania, oto kilka odpowiedzi. Screenprint to bezpośredni nadruk na koszulce tuszem, idealny na duże ilości.Haft to znakowanie nitką, która jest wykonana w masie koszuli, jest to personalizacja na wysokim poziomie .Transfer sitodrukowy jest drukowany tuszem na papierze a następnie przenoszony na koszulkę za pomocą gorącej prasy. Transfer cyfrowy jest drukowany na maszynie (DTG, MIMAKI lub EPSON), a następnie przycinany do kształtu i przenoszony na koszulkę za pomocą gorącej prasy. Elastyczne oznaczenie jest cięte na winyl i Następnie jest umieszczany na koszulce za pomocą gorącej prasy, idealna technika do etykietowania małych ilości . MSO to idealny czterokolorowy proces, aby uzyskać gr można znaleźć wiele spersonalizowanych t-shirtów w niskich cenach. Spośród różnych technik drukowania tanich koszulek reklamowych można wybrać rodzaj znakowania zgodnie z własnymi pragnieniami i budżetem. Dlaczego warto używać sitodruku na spersonalizowana koszulka? El Wykorzystanie sitodruku to technika stosowana do produkcji spersonalizowanych koszulek drukowanych w dużych ilościach i niedrogich. Sitodruk to bardzo ekonomiczna technika nadruku na koszulkach reklamowych, która służy do znakowania na tekstyliach, idealna na koszulki. Ta metoda drukowania polega na wydrukowaniu logo lub tekstu przy użyciu szablonów umieszczonych między farbą a podłożem. Zaletą sitodruku jest to, że trwa długo, jego nieprzezroczyste wykończenie jest doskonałej jakości i tanie. W przypadku koszul z nadrukiem sitodrukowym, które można personalizować, zaleca się, aby nie prać ich w temperaturze powyżej 40º.  Po co używać haftu na niestandardowej koszulce? Haft na koszulce jest stosowany w przypadku ciężkich haftowanych koszulek na zamówienie. Jest to technika personalizacji wysokiej jakości, umożliwiająca renderowanie z najwyższej półki. Zasadą jest nadanie efektu tłoczenia dzięki nitkom, które przechodzą od jednego do kilku kolorów. Ta metoda personalizacji jest wykonywana przez maszynę zwaną hafciarką w celu uzyskania idealnie wyhaftowanego logo. Zaletą haftowanej koszuli reklamowej z możliwością personalizacji nada estetyczną interpretację Twojemu logo i będzie trwać przez długi czas. Jego opcje kolorystyczne są zróżnicowane z lekkim i eleganckim reliefem. Zalecamy unikanie zbyt drobnych tekstów lub zbyt szczegółowych logo. Odkryj wszystkie nasze rozwiązania w zakresie personalizacji.

Jaki jest czas dostawy taniej koszulki reklamowej?

Po wybraniu koszuli i jej oznaczeniu, trzeba pomyśleć o czasie dostawy, trzeba uważać, bo cena będzie miała wpływ. Rzeczywiście, produkcja koszulki reklamowej z ekspresowym czasem realizacji będzie kosztować więcej niż tradycyjna produkcja. Tanie koszule reklamowe dostarczamy poniżej 8-10 dni. W przypadku pilnych zamówień spersonalizowanych koszulek w ostatniej chwili, wiedz, że istnieje możliwość dostarczenia ekspresowych zamówień spersonalizowanych koszulek reklamowych w ciągu 24h 48h lub 72 godzin i są one drukowane z Twoim logo lub wybranym przez Ciebie tekstem promocyjnym, gwarantując szybką dostawę w niższy koszt i nawet przy dużych ilościach! W naszym sklepie internetowym nasze tekstylia reklamowe do personalizacji.

Po co zamawiać spersonalizowane fartuchy w firmie Garrampa?

Garrampa jest producentem i hurtowym dostawcą fartuchów z logo, zdjęciem lub tekstem promocyjnym w niskich cenach. Wykonujemy wysokiej jakości nadruki na fartuchy reklamowe. Kupuj tanie fartuchy na zamówienie w małych lub dużych ilościach.

Jakie masz rodzaje niestandardowych płaszczy przeciwdeszczowych?

Sprzedajemy różne modele tanich płaszczy przeciwdeszczowych, które sprawdzą się w najbardziej deszczowe dni w roku. Mamy tanie niestandardowe płaszcze przeciwdeszczowe, poncza przeciwdeszczowe i wiatrówki, z których wszystkie są dostępne dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Oprócz klasycznych płaszczy przeciwdeszczowych i poncho mamy bardzo oryginalne modele takie jak składane poncza, które mieszczą się na pęku kluczy, możesz je zabrać wszędzie!

Jaka jest różnica między poncho a płaszczem przeciwdeszczowym?

Poncza są ubraniami o prostym kroju i składają się z prostokątnego kawałka materiału z rozcięciem pośrodku, przez który przechodzi głowa. Modele wodoodpornych poncho, które sprzedajemy, zawierają kaptur, który chroni Cię. Natomiast płaszcze lub płaszcze przeciwdeszczowe to ubiór w stylu gabardyny, bardziej odporny na wodę.

Czy mogę ponownie użyć tej odzieży?

W zależności od wybranego modelu płaszcza przeciwdeszczowego lub poncho, w tym katalogu znajdziesz odzież chroniącą przed deszczem i wiatrem o różnej jakości iz różnych materiałów. Na przykład niestandardowe płaszcze przeciwdeszczowe wykonane z PVC, EVA lub nylonu są mocniejsze niż te wykonane z LDPE, rodzaju tworzywa sztucznego o niskiej gęstości.

Czy można dostosować reklamowe płaszcze przeciwdeszczowe?

Składane płaszcze przeciwdeszczowe i poncza można spersonalizować, składając zamówienie na minimum 10 sztuk. W zależności od modelu możemy wydrukować Twoje logo w jednym lub kilku kolorach. Spersonalizowane płaszcze przeciwdeszczowe i poncza przeciwdeszczowe to bardzo tanie artykuły promocyjne, które pomogą Ci zwiększyć widoczność Twojej marki.

Filtr  
Kategoria  
 1. Odzież i tekstylia 1116
 2. Ciepłe ubrania 175
 1. Kamizelki 35
 2. Kurtki i wiatrówki 30
 3. Płaszcze i kurtki przeciwwiatrowe 38
 4. Parki i płaszcze 20
 5. Soft Shell 25
 6. Polary ocieplane 24
Płeć  
Kolor  
Eco  
Wysyłka  
Marca  
ROLY
Valento
Velilla
Rozmiarach  
13-14
XS
S
M
L
XL
2XL
3XL
4XL
5XL
6XL
0
Ustaw kierunek malejący

Produkty 1-36 z 38

Strona
 1. SPRINKLE Poncho przeciwdeszczowe
  Od 0,30 zł /szt.
  Dostawa dnia 08-12-2021
 2. NIMBUS Ponczo przeciwdeszczowe
  Od 0,51 zł /szt.
  Dostawa dnia 08-12-2021
 3. Chubasqueros y cortavientos sprinkle pla impermeable biodegradable de varios materiales vista 1
  SPRINKLE PLA Ponczo biodegradowalne
  Od 0,71 zł /szt.
  Dostawa dnia 08-12-2021
 4. REGAL Poncho przeciwdeszczowe
  Od 2,01 zł /szt.
  Dostawa dnia 08-12-2021
 5. MAJESTIC Płaszcz przeciwdeszczowy
  Od 3,29 zł /szt.
  Dostawa dnia 08-12-2021
 6. SURF KIDS SURF KIDS WINDBREAKER 210g
  Od 7,02 zł /szt.
  Dostawa dnia 08-12-2021
 7. SURF SURF UNI kurtka wiatrówka
  Od 7,14 zł /szt.
  Dostawa dnia 08-12-2021
 8. BLADO Płaszcz przeciwdeszczowy
  Od 2,52 zł /szt.
  Dostawa dnia 08-12-2021
 9. Płaszcze i kurtki przeciwwiatrowe roly kurtki escocia poliester z logo obraz 1
  Kurtki ESCOCIA
  Od 5,39 zł /szt.
  Dostawa dnia 08-12-2021
 10. Płaszcze i kurtki przeciwwiatrowe roly kurtki island poliester obraz 1
  Kurtki ISLAND
  Od 5,39 zł /szt.
  Dostawa dnia 08-12-2021
 11. Płaszcze i kurtki przeciwwiatrowe roly kurtka wiatrówka kentucky poliester z reklamą obraz 1
  Kurtka wiatrówka KENTUCKY
  Od 7,66 zł /szt.
  Dostawa dnia 08-12-2021
 12. Płaszcze i kurtki przeciwwiatrowe roly kurtka wiatrówka london poliester obraz 1
  Kurtka wiatrówka LONDON
  Od 7,71 zł /szt.
  Dostawa dnia 08-12-2021
 13. Płaszcze i kurtki przeciwwiatrowe roly kurtka wiatrówka glasgow poliester z logo obraz 1
  Kurtka wiatrówka GLASGOW
  Od 8,18 zł /szt.
  Dostawa dnia 08-12-2021
 14. Płaszcze i kurtki przeciwwiatrowe roly kurtka wiatrówka glasgow woman poliester z reklamą obraz 1
  Kurtka wiatrówka GLASGOW WOMAN
  Od 8,18 zł /szt.
  Dostawa dnia 08-12-2021
 15. Płaszcze i kurtki przeciwwiatrowe roly kurtka wiatrówka angelo poliester obraz 1
  Kurtka wiatrówka ANGELO
  Od 8,66 zł /szt.
  Dostawa dnia 08-12-2021
 16. Płaszcze i kurtki przeciwwiatrowe roly kurtka wiatrówka angelo poliester personalizować obraz 1
  Kurtka wiatrówka ANGELO
  Od 6,48 zł /szt.
  Dostawa dnia 08-12-2021
 17. Płaszcze i kurtki przeciwwiatrowe sandra. wodoodporne poncho personalizować obraz 1
  SANDRA. Wodoodporne poncho
  Od 0,20 zł /szt.
  Dostawa dnia 08-12-2021
 18. Płaszcze i kurtki przeciwwiatrowe isabel. wodoodporne poncho wydrukowany obraz 1
  ISABEL. Wodoodporne poncho
  Od 0,40 zł /szt.
  Dostawa dnia 08-12-2021
 19. Płaszcze i kurtki przeciwwiatrowe pedro. wodoodporne poncho z reklamą obraz 1
  PEDRO. Wodoodporne poncho
  Od 0,57 zł /szt.
  Dostawa dnia 08-12-2021
 20. THC DUBLIN KIDS. Dziecięca wiatrówka
  Od 6,18 zł /szt.
  Dostawa dnia 08-12-2021
 21. THC DUBLIN. Uniwersalna wiatrówka
  Od 7,24 zł /szt.
  Dostawa dnia 08-12-2021
 22. Chubasqueros y cortavientos poncho remo de plástico con impresión vista 1
  Poncho Remo
  Od 0,21 zł /szt.
  Dostawa dnia 08-12-2021
 23. Chubasqueros y cortavientos poncho birtox de plástico con publicidad vista 1
  Poncho Birtox
  Od 0,40 zł /szt.
  Dostawa dnia 08-12-2021
 24. Chubasqueros y cortavientos poncho domin de plástico vista 1
  Poncho Domin
  Od 0,49 zł /szt.
  Dostawa dnia 08-12-2021
 25. Chubasqueros y cortavientos poncho reizon de pla 100% vista 2
  Ekologiczny
  Poncho Reizon
  Od 0,54 zł /szt.
  Dostawa dnia 08-12-2021
 26. Chubasqueros y cortavientos poncho teo de pvc vista 1
  Poncho Teo
  Od 0,99 zł /szt.
  Dostawa dnia 08-12-2021
 27. Chubasqueros y cortavientos poncho zaril de eva con logo vista 2
  Poncho Zaril
  Od 1,44 zł /szt.
  Dostawa dnia 08-12-2021
 28. Chubasqueros y cortavientos poncho montello de pvc con publicidad vista 1
  Poncho Montello
  Od 1,44 zł /szt.
  Dostawa dnia 08-12-2021
 29. Chubasqueros y cortavientos impermeable hydrus de eva con logo vista 1
  Impermeable Hydrus
  Od 2,55 zł /szt.
  Dostawa dnia 08-12-2021
 30. Chubasqueros y cortavientos impermeable hinbow de pvc vista 1
  Impermeable Hinbow
  Od 2,56 zł /szt.
  Dostawa dnia 08-12-2021
 31. Chubasqueros y cortavientos impermeable hips de pvc con publicidad vista 1
  Impermeable Hips
  Od 3,35 zł /szt.
  Dostawa dnia 08-12-2021
 32. Chubasqueros y cortavientos impermeable grid de poliéster con publicidad vista 1
  Impermeable Grid
  Od 3,75 zł /szt.
  Dostawa dnia 08-12-2021
 33. Chubasqueros y cortavientos impermeable natsu de poliéster para personalizar vista 1
  Impermeable Natsu
  Od 3,96 zł /szt.
  Dostawa dnia 08-12-2021
 34. Chubasqueros y cortavientos impermeable garu de poliéster con impresión vista 1
  Impermeable Garu
  Od 4,22 zł /szt.
  Dostawa dnia 08-12-2021
 35. Chubasqueros y cortavientos velilla poncho de lluvia con capucha de poliéster vista 1
  PONCZO DESZCZOWE Z KAPTUREM.
  Od 5,78 zł /szt.
  Dostawa dnia 08-12-2021
 36. Chubasqueros y cortavientos valento ropa de lluvia chaqueta adulto walter con logo vista 1
  Odzież przeciwdeszczowa - kurtka dla dorosłych WALTER
  Od 6,33 zł /szt.
  Dostawa dnia 08-12-2021
Ustaw kierunek malejący

Produkty 1-36 z 38

Strona