PLN

Indywidualne parasole z reklamą

Nie pozwól, aby deszcz stał się przeszkodą dla absolutnie niczego: zdobądź swoje logo, aby pokryć chodniki i drogi naszymi parasolami reklamowymi. 100% funkcjonalne wsparcie w bardzo przystępnej cenie.

Parasole promocyjne z nadrukiem Twojego logo


Zawsze dobrze jest mieć jednego pod ręką, w samochodzie lub w biurze. Twój idealny kompan pogodowy: parasol. Niewiele osób wierzy w potrzebę zakupu parasoli reklamowych, dlatego też rozdawanie parasoli reklamowych z wykorzystaniem Twojego logo lub claim'u marki jest doskonałym pomysłem na stworzenie wizerunku firmy wśród Twoich klientów lub dostawców. W firmie Garrampa posiadamy obszerny katalog sprzętu przeciwdeszczowego, który chroni Cię przez cały czas. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej.

Tanie parasole do rozdawania klientom


Parasole pasują do wszystkich gustów, stylów i budżetów: parasole składane, przezroczyste, kompaktowe, w jasnych kolorach i oczywiście w klasycznej czerni, eleganckie i ponadczasowe. Najlepsze marki, takie jak Slazenger czy Blamain, znajdują się w naszym katalogu wysokiej jakości parasoli, które można dostosować do własnych potrzeb jako prezent lub detal firmowy. Ponadto mamy duży wybór składanych pontonów, łatwych do przechowywania i transportu, które mogą być najlepszym towarzyszem wycieczek i wypadów na łono natury.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące Parasole

Jakie niestandardowe parasole sprzedajesz?

Posiadamy obszerny katalog niedrogich i wysokiej jakości parasoli reklamowych. Posiadamy do personalizacji małe parasole, które są bardzo przydatne do noszenia zawsze na wierzchu lub w torbie, plecaku lub portfelu oraz klasyczne parasole firmowe otwierane ręcznie lub automatycznie, większe niż te wymienione powyżej. Jeśli potrzebujesz jeszcze większego parasola, sprzedajemy również parasole golfowe, które są bardzo dobrze akceptowane w działaniach merchandisingowych, reklamowych i promocyjnych ze względu na dużą powierzchnię nadruku, dzięki czemu Twoje logo jest jeszcze bardziej widoczne. Posiadamy również oryginalne parasole, takie jak kwadratowy lub podwójny parasol, idealny dla dwóch osób pod spodem. Pamiętaj, że mamy parasole męskie, damskie i dziecięce dla najmłodszych.

Z jakiego materiału wykonane są parasole reklamowe?

Nasze parasole reklamowe wykonane są z poliestru w różnych gramaturach: 170t, 190t itd., A posiadamy je z podwójną warstwą, dzięki czemu są znacznie bardziej odporne na deszcz i wiatr. Dzięki konstrukcji z wiatroodpornymi prętami, nasz firmowy parasol wytrzymuje silne podmuchy powietrza bez przewracania się, a tym samym zapobiega zamoczeniu. Konstrukcja laski może być aluminiowa, drewniana lub plastikowa, a trzonek może być piankowy (materiał z miękkim i przyjemnym w dotyku) lub metalem, drewnem, plastikiem lub gumą. Najbardziej oryginalnym modelem jest parasolka anty UVA, wykonana jest z aluminium, a wraz z ochroną przed promieniowaniem ultrafioletowym ma za zadanie blokować promienie UV, przez co ma ciemny kolor. Praktyczny i bezpieczny prezent, w którym możesz umieścić swoje reklamy.

Jak mogę spersonalizować parasole?

W przypadku firmowych parasoli reklamowych najczęściej stosowaną i najtańszą techniką jest sitodruk, który umożliwia nadruk jednokolorowy o bardzo dobrej jakości wykończenia. Możemy również wydrukować Twoje logo za pomocą transferu, co pozwala nam wydrukować Twoje logo w różnych kolorach. Inną techniką jest sublimacja, ale jest ona ograniczona tylko do białych parasoli poliestrowych. W ramach oferowanego przez nas nadruku możesz zdecydować się na spersonalizowanie jednego lub kilku elementów, chociaż w świecie reklamy panuje trend na bardziej stylowe i stonowane logo.

Czy możesz zrobić niestandardowy parasol korporacyjny?

W rzeczy samej ! Jesteśmy producentem parasoli na zamówienie, dzięki czemu możemy wykonać specjalne i niestandardowe projekty w 100%. Na przykład możemy dostosować segmenty koloru parasola. Jeśli interesuje Cię parasol na wydarzenie, kongres, merchandising Twojej marki lub firmowy prezent od Twojej firmy, pomożemy Ci go stworzyć. Pamiętaj, że przy niestandardowych zamówieniach wymagana jest minimalna produkcja, trochę wyższa.

Jakie są wymiary parasoli do personalizacji?

Znajomość rozmiaru niestandardowych parasoli promocyjnych pomaga zorientować się, czy parasol pasuje do Twoich potrzeb i stylu. Klasyczne parasole reklamowe mają średnicę od 20 do 40 cali, te w powszechnym użyciu mają zwykle mniej niż 30 cali. Kiedy zauważysz napisane, że parasol promocyjny ma 21 cali, oznacza to, że ma promień 53,5 cm, a średnica pod parasolem wynosi 95 cm, więc zajmuje powierzchnię około 89,8 cm². Jeśli szukasz parasola o dużej powierzchni krycia, dobrze jest zdecydować się na 29-calowe parasole promocyjne o promieniu 73,5 cm i średnicy pod parasolem 131 cm, dzięki czemu mogą pokryć obszar 169,6 cm.

Jaki model parasola z logo wybrać?

W naszej kolekcji posiadamy kilka modeli spersonalizowanych parasoli reklamowych w różnych kolorach i rozmiarach: parasole monochromatyczne, wielokolorowe i przezroczyste, parasole składane na zamówienie, parasole workowe, parasole duże i XL, ultra odporne, wiatroszczelne i anty-UVA. Mamy modele z zakrzywionymi lub prostymi drewnianymi lub metalowymi uchwytami, z ręcznym lub automatycznym otwieraniem. Posiadamy tanie parasole personalizowane na każdą okazję oraz ekskluzywne parasole promocyjne na specjalne okazje, do wyboru według własnych potrzeb.

Po co rozdawać spersonalizowane parasole promocyjne?

W świecie upominków personalizowanych parasole reklamowe to artykuły reklamowe, na które jest coraz większe zapotrzebowanie, zwłaszcza w hotelach, ponieważ zawsze są przydatnymi spersonalizowanymi akcesoriami, których kiedy ich potrzebujemy, nigdy nie mamy ich pod ręką. Dodatkowo niestandardowe parasole, dzięki swoim rozmiarom i żywej kolorystyce, to doskonały sposób na zaistnienie w tłumie; w rzeczywistości mają wystarczająco duży obszar nadruku, aby Twoje logo było wyraźnie widoczne nawet z daleka. Dodatkowo wręczenie spersonalizowanego parasola daje klientowi poczucie bezpieczeństwa i utwierdza go w przekonaniu, że marka dba o niego i jego zdrowie. Dzieje się tak dlatego, że parasol jest przedmiotem dającym schronienie przed deszczem, jest narzędziem, dzięki któremu można uchronić się przed burzą.

Jak spersonalizujemy Twoje parasole reklamowe?

Spersonalizowane parasole z logo, z wybranym napisem lub grafiką, są drukowane jedno lub dwukolorową techniką sitodruku. Jeśli Twoje logo ma wiele kolorów, spersonalizujemy Twoje parasole reklamowe za pomocą transferu szeryfowego, jeśli zamiast tego chcesz spersonalizować parasole z logo w cieniowanych kolorach, musimy użyć transferu cyfrowego, techniki drukowania, która jest trochę droga, ale dzięki niemu uzyskasz spektakularne rezultaty. Możesz drukować na jednym lub wszystkich segmentach parasola zawsze ten sam obraz lub różne obrazy w każdym segmencie. W każdym przypadku możesz skontaktować się z nami w celu uzyskania spersonalizowanej propozycji w oparciu o Twoje potrzeby.

Jakie rodzaje parasoli na zamówienie sprzedajesz?

Posiadamy obszerny katalog tanich i jakościowych parasoli reklamowych. Mamy składane parasole do personalizacji, które są bardzo przydatne do noszenia zawsze w torbie, plecaku lub torebce; oraz klasyczne parasole firmowe z otwieraniem ręcznym lub automatycznym, większe od poprzednich. Jeśli potrzebujesz jeszcze większego parasola, sprzedajemy również tzw. Parasole golfowe, które dzięki dużej powierzchni nadruku cieszą się bardzo dobrą akceptacją w działaniach merchandisingowych, reklamowych i promocyjnych, dzięki czemu Twoje logo jest jeszcze bardziej widoczne. Posiadamy również oryginalne parasole, takie jak parasol kwadratowy lub podwójny parasol, idealny dla dwóch osób pod spodem. Pamiętaj, że mamy parasole męskie, damskie i dziecięce dla najmłodszych.

Jak mogę je dostosować?

W przypadku parasoli reklamowych dla firm najczęściej stosowaną i najtańszą techniką jest sitodruk, co pozwala nam wykonać nadruki 1-kolorowe o bardzo dobrej jakości wykończeniu. Możemy również wydrukować Twoje logo za pomocą transferu, co pozwala nam wydrukować Twoje logo w różnych kolorach. Inną techniką jest sublimacja, ale jej nadruk ogranicza się do białych parasoli wykonanych z poliestru. W ramach oferowanego przez nas stemplowania możesz zdecydować się na personalizację pojedynczego segmentu lub więcej niż jednego, chociaż trendem w świecie reklamy jest raczej tworzenie eleganckich i dyskretnych logo.

Filtr  
Kategoria  
Kolor  
Eco  
Wysyłka  
Marca  
Antonio Miro
Hello Kitty
0
PolecamyPolecamy
 1. Parasole klasyczne betsey poliester z logo obraz 1
  BETSEY. Parasol
  Od 2,50 zł /szt.
 2. Parasole klasyczne guil poliester obraz 1
  GUIL. 12-ramienny parasol
  Od 5,05 zł /szt.
 3. Parasole klasyczne hedi tworzywo sztuczne obraz 1
  HEDI. 16-ramienny parasol
  Od 6,42 zł /szt.
Nasze okazjeNasze okazje
 1. Paraguas clásicos santy con logo vista 1
  Paraguas Santy
  Od 2,12 zł /szt.
 2. Paraguas plegables ziant con publicidad vista 1
  Paraguas Ziant
  Od 1,73 zł /szt.
 3. Paraguas clásicos briam con impresión vista 1
  Paraguas Briam
  Od 1,88 zł /szt.
Wszystkie produkty
Ustaw kierunek malejący

Produkty 1-36 z 76

Strona
 1. Paraguas clásicos boda de varios materiales con publicidad vista 1
  BODA Parasol
  Od 2,99 zł /szt.
  Dostawa dnia 10-08-2021
 2. VISIBRELLA Odblaskowy parasol
  Od 9,17 zł /szt.
  Dostawa dnia 10-08-2021
 3. Ekologiczny
  GRUSA Parasol wiatroszczelny 27 cali
  Od 6,01 zł /szt.
  Dostawa dnia 10-08-2021
 4. Paraguas personalizados gruso de poliéster vista 1
  GRUSO Parasol odporny na wiatr
  Od 5,96 zł /szt.
  Dostawa dnia 10-08-2021
 5. Paraguas plegables hebol de plástico con publicidad vista 1
  Paraguas Hebol
  Od 4,15 zł /szt.
  Dostawa dnia 10-08-2021
 6. Paraguas clásicos santy con logo vista 1
  Produkt z rabatem
  Paraguas Santy
  Od 2,12 zł /szt.
  Dostawa dnia 10-08-2021
 7. Paraguas clásicos bonaf de plástico ecológico vista 1
  Ekologiczny
  Paraguas Bonaf
  Od 4,52 zł /szt.
  Dostawa dnia 10-08-2021
 8. Paraguas plegables brosian de plástico ecológico con impresión vista 1
  Ekologiczny
  Paraguas Brosian
  Od 4,19 zł /szt.
  Dostawa dnia 10-08-2021
 9. Paraguas Korlet
  Od 2,33 zł /szt.
  Dostawa dnia 10-08-2021
 10. Paraguas clásicos fantux de plástico para personalizar vista 1
  Nowy produkt
  Paraguas Fantux
  Od 4,80 zł /szt.
  Dostawa dnia 10-08-2021
 11. Paraguas grandes de golf panan xl con impresión vista 1
  Nowy produkt
  Paraguas Panan Xl
  Od 2,91 zł /szt.
  Dostawa dnia 10-08-2021
 12. Paraguas clásicos kolper de plástico vista 1
  Nowy produkt
  Paraguas Extensible Kolper
  Od 7,21 zł /szt.
  Dostawa dnia 10-08-2021
 13. Paraguas clásicos cladok de plástico vista 1
  Nowy produkt
  Paraguas Cladok
  Od 3,82 zł /szt.
  Dostawa dnia 10-08-2021
 14. Paraguas clásicos hamfrey de plástico para personalizar vista 1
  Paraguas Reversible Hamfrey
  Od 6,11 zł /szt.
  Dostawa dnia 10-08-2021
 15. Paraguas clásicos babylon de plástico con publicidad vista 1
  Paraguas Babylon
  Od 4,20 zł /szt.
  Dostawa dnia 10-08-2021
 16. Paraguas clásicos halrum con logo vista 1
  Paraguas Halrum
  Od 3,01 zł /szt.
  Dostawa dnia 10-08-2021
 17. Paraguas clásicos brosmon de plástico vista 1
  Paraguas Brosmon
  Od 4,52 zł /szt.
  Dostawa dnia 10-08-2021
 18. Paraguas clásicos cardin con impresión vista 1
  Paraguas Cardin
  Od 2,79 zł /szt.
  Dostawa dnia 10-08-2021
 19. Paraguas clásicos antonio miro royal plus de plástico con impresión vista 1
  Paraguas Royal
  Od 6,12 zł /szt.
  Dostawa dnia 10-08-2021
 20. Paraguas plegables ziant con publicidad vista 1
  Produkt z rabatem
  Paraguas Ziant
  Od 1,73 zł /szt.
  Dostawa dnia 10-08-2021
 21. Paraguas plegables antonio miro telfox de plástico vista 1
  Paraguas Telfox
  Od 10,00 zł /szt.
  Dostawa dnia 10-08-2021
 22. Paraguas clásicos antonio miro campbell de plástico vista 1
  Paraguas Campbell
  Od 8,69 zł /szt.
  Dostawa dnia 10-08-2021
 23. Paraguas clásicos briam con impresión vista 1
  Produkt z rabatem
  Paraguas Briam
  Od 1,88 zł /szt.
  Dostawa dnia 10-08-2021
 24. Paraguas grandes de golf budyx de plástico con impresión vista 1
  Paraguas Golf Budyx
  Od 7,38 zł /szt.
  Dostawa dnia 10-08-2021
 25. Paraguas clásicos dropex vista 1
  Paraguas Dropex
  Od 2,76 zł /szt.
  Dostawa dnia 10-08-2021
 26. Paraguas clásicos kanan para personalizar vista 1
  Paraguas Kanan
  Od 3,28 zł /szt.
  Dostawa dnia 10-08-2021
 27. Paraguas clásicos altis para personalizar vista 1
  Paraguas Altis
  Od 2,38 zł /szt.
  Dostawa dnia 10-08-2021
 28. Paraguas Elmer
  Od 5,22 zł /szt.
  Dostawa dnia 10-08-2021
 29. Paraguas clásicos espinete con impresión vista 1
  Produkt z rabatem
  Paraguas Espinete
  Od 1,96 zł /szt.
  Dostawa dnia 10-08-2021
 30. Paraguas clásicos hello kitty mara vista 1
  Paraguas Mara
  Od 2,58 zł /szt.
  Dostawa dnia 10-08-2021
 31. Paraguas clásicos hello kitty vera con logo vista 1
  Paraguas Vera
  Od 2,58 zł /szt.
  Dostawa dnia 10-08-2021
 32. Paraguas clásicos rantolf de plástico para personalizar vista 1
  Paraguas Rantolf
  Od 2,68 zł /szt.
  Dostawa dnia 10-08-2021
 33. Paraguas clásicos meslop vista 1
  Paraguas Meslop
  Od 2,31 zł /szt.
  Dostawa dnia 10-08-2021
 34. Parasole klasyczne betsey poliester z logo obraz 1
  Polecany
  BETSEY. Parasol
  Od 2,50 zł /szt.
  Dostawa dnia 10-08-2021
 35. Parasole składane campanela tworzywo sztuczne obraz 4
  CAMPANELA. Parasol
  Od 6,30 zł /szt.
  Dostawa dnia 10-08-2021
 36. Parasole klasyczne megan poliester personalizować obraz 5
  MEGAN. Parasol
  Od 3,90 zł /szt.
  Dostawa dnia 10-08-2021
Ustaw kierunek malejący

Produkty 1-36 z 76

Strona