PLN

Niestandardowe parasole z reklamą

Nie pozwól, aby deszcz był przeszkodą w eksponowaniu logo Twojej marki! Nasze parasole reklamowe będą wyraźną pieczęcią w Twojej ulicznej kampanii marketingowej. Kup jeden z naszych tanich spersonalizowanych parasoli, idealnych na każdą porę roku i w każdym klimacie. Latem ochronią Cię przed słońcem; a zimą będą twoim sprzymierzeńcem przeciwko płatkom śniegu. Zapoznaj się ze wszystkimi naszymi rodzajami spersonalizowanych parasoli reklamowych, dostępnych w różnych rozmiarach i kolorach. W Garrampie mamy szeroką gamę parasoli chromatycznych: żółty, czerwony, niebieski, zielony, różowy, czarny, biały... Nie zapominając o całej naszej linii spersonalizowanych przezroczystych i wielokolorowych parasoli. Odkryj teraz nasze parasole golfowe, a także modele automatyczne, odwracalne i ekologiczne. W tym dziale znajdziesz również składane parasole do torby lub z systemem ochrony przed wiatrem.
...
Filtr  
Kolory  
Eco  
Filtry
Kolory
Eco
0
Ustaw kierunek malejący

Produkty 1-36 z 55

 1. CARDIF Parasol składany na 3
  Parasolka składana ręcznie na 3, ze srebrną podszewką wewnątrz. Rozmiar: 21 cali, trzon i koncówki ocynkowane, czarne lakierowane żebra. Srebrna, plastikowa rączka z kolorystycznie dobranym paskiem na rękę. Dobrany kolorystycznie pokrowiec ze srebrną wstawką. Materiał: poliester 190T.
  Od 15,20 zł /szt.
  4 dostępne kolory
 2. SWANSEA Parasol 27 cali
  Parasol automatycznie otwierany o średnicy 27 cali. Wykonany z poliestru pongee 190T, prosta rączka z EVA. Czarny lakierowany stelaż i czarne plastikowe końcówki. Zamykany manualnie.
  Od 4,45 zł /szt.
  4 dostępne kolory
 3. SEATLE Paraguas antiviento 190T 23
  SEATLE 23-cal. wiatroodporny parasol
  23-calowy, automatycznie otwierany, wiatroodporny parasol z poliestru 190T pongee ze stelażem z włókna szklanego, czarnym, chromowanym trzonem i plastikowymi końcówkami. Uchwyt ABS z gumowym wykończeniem. Ręczne zamknięcie.
  Od 4,76 zł /szt.
  5 dostępne kolory
 4. HAARLEM Parasol aitomatyczny 21 cali
  Parasol 21cali, otwierany automatycznie, składany na 2. Wykonany z wysokiej jakości poliestru pongee 190T, trzon, żebra i końcówki ocynkowane. Czarna gumowana rączka z ABS. Posiada dopasowane etui. Zamykany manualnie.
  Od 21,20 zł /szt.
  4 dostępne kolory
 5. NEON Składany parasol 21 cali
  Parasol o średnicy 21 cali. Składany na 2, otwierany automatycznie. Wykonany z poliestru pongee, plastikowa rączka ze smyczką. Trzon, żebra i koncówki ocynkowane. W etui z tego samego materiału z elementami odblaskowymi. Zamykany manualnie.
  Od 20,61 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 6. SWANSEA+ Parasol 27"
  Automatycznie otwierany parasol 27\'\' z poliestru 190T oraz wewnętrzną srebrną warstwą. Czarny metalowy trzon i żebra. Plastikowe końcówki. Prosta rączka z EVA. Manualne zamykanie.
  Od 6,35 zł /szt.
  2 dostępne kolory
 7. DUNDEE Dwostronny parasol
  Parasol 23, otwierany odwrotnie, podwójna warstwa, żebra i trzon z włókna szklanego, materiał 190T pongee. Otwierany manualnie, składany automatycznie.
  Od 45,15 zł /szt.
  2 dostępne kolory
 8. GENTLEMEN Parasol automatyczny lux na si
  Ekskluzywny 21 calowy automatyczny parasol wykonany z wysokogatunkowego materiału 190T. Trzon metalowy, czarne ożebrowanie 2 sekcyjne wykonane z włókna szklanego zakończenia chromowane. Czarna gumowana rączka z automatycznym zamknięciem.
  Od 24,53 zł /szt.
  5 dostępne kolory
 9. Ekologiczny
  GRUSA Parasol wiatroszczelny 27 cali
  27-calowy, manualny, wiatroodporny parasol z tkaniny jedwabnej 190T z trzonkiem i żebrami z włókna szklanego. Czarne plastikowe końcówki i góra. Prosty czarny uchwyt ABS z gumowanym wykończeniem. Zamykany ręcznie.
  Od 23,90 zł /szt.
  5 dostępne kolory
 10. COLUMBUS Kwadratowy parasol 27 cali
  27-calowy, kwadratowy parasol, automatycznie otwierany i zamykany wiatroodporny, z materiału 190T pongee. Uchwyt z gumowym wykończeniem ABS. Konstrukcja z włókna szklanego.
  Od 7,66 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 11. NEW QUAY Parasol automat sztormowy lux
  Elegancki 23 calowy parasol automatyczny odporny na działanie silnego wiatru wykonany z tkaniny 190T. Trzon czerniony, żebra wykonane z włókna szklanego, zakończenia plastikowe. Zakrzywiona rączka z gumowanego plastiku. Zapięcie manualne.
  Od 29,77 zł /szt.
  3 dostępne kolory
 12. Nowy produkt
  BOWBRELLA Tęczowy parasol 27 cali
  Parasol 27 cali tęcza otwierany automatycznie w 190T Pongee z drewnianym trzonem, żebra z włókna szklanego, czarne platerowane metalowe końcówki i top. 16 paneli.
  Od 30,22 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 13. ROCHESTER Wiatroodporny parasol 27 cali
  27 calowy parasol wiatroodporny z systemem automatycznego otwierania i zamykania. Materiał 190T, trzon metalowy, czarne ożebrowanie wykonane z włókna szklanego. Czarna rączka z PP, z dopasowanym etui.
  Od 10,05 zł /szt.
  6 dostępne kolory
 14. VISIBRELLA Odblaskowy parasol
  23-calowy manualny, odblaskowy parasol przeciwwiatrowy z trzonkiem i żebrami z włókna szklanego. Gumowana rączka w kolorze czarnym. Certyfikat EN13356.
  Od 34,95 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 15. DUNDEE FOLDABLE Składany odwrócony parasol
  3-krotnie składany parasol 23 z materiału 190T pongee, automatycznie otwierany/zamykany. Stalowy, chromowany trzon, żebra z włókna szklanego. Czarna rączka z ABS z przyciskiem. Dopasowany pokrowiec.
  Od 36,89 zł /szt.
  4 dostępne kolory
 16. MINIBRELLA Paraguas plegable ultraligero
  MINIBRELLA Lekki składany parasol
  Mały, składany, ultralekki, 19-calowy parasol z poliestru pongee 30D, ręcznie otwierany, wiatroodporny, z czarnym trzonem z włókna węglowego. Czarne żebra z włókna węglowego i plastikowe końcówki. Ręczne zamknięcie. Zapakowany w pokrowiec. 100 gr.
  Od 8,89 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 17. Ekologiczny
  QUORA 25-calowy korkowy parasol
  25-calowy automatycznie otwierany parasol korkowy z bambusowym trzonem i drewnianą rączką Ply, żebra z włókna szklanego. Czarne plastikowe końcówki i góra. Ręczne zamknięcie.
  Od 48,93 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 18. TUTENDO Paraguas RPET/bambú de 23,5"
  Ekologiczny
  TUTENDO Parasol RPET/bambus 23,5 cala
  23,5-calowy, ręcznie otwierany, wiatroodporny parasol z materiału 190T RPET Pongee z bambusowym trzonem, końcówkami i uchwytem. Żebra z włókna szklanego w kolorze naturalnym. Ręczne zamknięcie. Bambus jest produktem naturalnym, dlatego mogą wystąpić nieznaczne różnice w kolorze, wzorze i rozmiarze.
  Od 16,89 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 19. CALA Parasol z drewnianą rączką
  Parasol z drewnianą rączką, ręcznie otwierany i zamykany. Drewniany trzon, kocówki oraz szpic. Czarne, lakierowane żebra, drewniane wykończenia. Rozmiar: 23 cale Materiał: poliester 190T.
  Od 13,17 zł /szt.
  9 dostępne kolory
 20. CUMULI Parasol z drewnianą rączką
  Automatyczny parasol z drewnianą rączką. 8 paneli. 23,5 cala. 190T polyester.
  Od 14,75 zł /szt.
  8 dostępne kolory
 21. GRUSO Parasol odporny na wiatr
  Parasol 30 cali, otwierany ręcznie, odporny na wiatr. Trzon i żebra z włókna szklanego, czarne plastikowe końcówki i szpic. Materiał: poliester 190T. Czarna, prosta rączka z EVA. Zamykany manualnie.
  Od 21,11 zł /szt.
  4 dostępne kolory
 22. Poncho przeciwdeszczowe Ziva
  Zachowanie suchości podczas każdej imprezy na świeżym powietrzu jest możliwe dzięki uniwersalnemu poncho przeciwdeszczowemu Ziva (90 x 120 cm). Przezroczyste poncho przeciwdeszczowe z kapturem jest doskonałe do wykorzystania jako poncho awaryjne, gdy zaskoczy nas ulewa podczas festiwalu na świeżym powietrzu. Poncho przeciwdeszczowe Ziva jest dostarczane w zamykanym etui, które nadaje się do nadruku.
  Od 0,32 zł /szt.
  7 dostępne kolory
 23. Parasol składany Ida 21,5"
  Składany parasol Ida 21,5\" jest mały i kompaktowy, ale doskonale chroni przed deszczem. Ręczny system przesuwu sprawia, że parasol jest łatwy do otwierania i zamykania. Ponadto parasol posiada mocny metalowy stelaż, metalowe żebra oraz plastikową rączkę zapewniającą dobry chwyt. Dzięki swoim rozmiarom po złożeniu idealnie zmieści się w torbie (podręcznej). Parasol Ida jest wykonany z wytrzymałego poliestru, nadaje się do wielu opcji nadruku i jest dostarczany z etui do łatwego przechowywania.
  Od 2,99 zł /szt.
  7 dostępne kolory
 24. Przejrzysty parasol automatyczny Kate 23"
  Parasol 23\" z metalowym trzpieniem, stelażem oraz plastikową rączką.
  Od 3,26 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 25. Parasol składany Oho 20"
  Łatwy do przechowywania, tak jest z pewnością w przypadku parasola Oho 20\". Parasol jest składany i wyposażony w pokrowiec, który chroni go podczas przechowywania. Ten przyjazny dla budżetu parasol ma metalowy stelaż i małą, lekką rączkę, która dobrze leży w każdej dłoni. Dzięki swoim rozmiarom po złożeniu idealnie zmieści się w torbie (podręcznej). Parasol Oho jest wykonany z wytrzymałego poliestru, nadaje się do wielu opcji nadruku i jest dostępny w różnych kolorach.
  Od 3,47 zł /szt.
  5 dostępne kolory
 26. Parasol automatyczny Lisa 23" z drewnianą rączką
  Parasol Lisa 23\" to prawdziwy bestseller. Dzięki automatycznemu systemowi, parasol można szybko otworzyć. Posiada metalowy trzon i żebra oraz drewnianą rączkę, która nadaje parasolowi klasyczny wygląd. Parasol oferuje wiele możliwości dodania informacji reklamowej lub logo. Poza tym, parasol Lisa jest dostępny w różnych kolorach lub schematach kolorystycznych.
  Od 3,49 zł /szt.
  13 dostępne kolory
 27. Parasol golfowy Karl 30" z drewnianą rączką
  Parasol golfowy Karl 30\" zapewnia bezdeszczową grę w golfa i doskonale pasuje do torby golfowej z kijami. Dzięki płynnie działającemu mechanizmowi ręcznemu, parasol można łatwo otworzyć ręcznie. Parasol wyposażony jest w metalowy stelaż i żebra oraz wykończony elegancką drewnianą rączką. Dodatkowo, parasol jest dostępny w wielu kolorach i nadaje się do kilku możliwości nadruku.
  Od 3,84 zł /szt.
  13 dostępne kolory
 28. Klasyczny parasol Jova 23"
  Parasol 23\'\' z drewnianą rączką i trzpieniem. Metalowy stelaż.
  Od 4,02 zł /szt.
  3 dostępne kolory
 29. Parasol automatyczny Barry 23"
  Parasol Barry nie bez powodu jest bestsellerem. Ten 23-calowy parasol otwiera się automatycznie za jednym kliknięciem. Wykonany jest z poliestru, trwałego materiału, który pozwala chodzić po deszczu bez zamoczenia. Ponadto, parasol ma metalowy trzon, metalowe żebra i plastikową rączkę. Parasol Barry oferuje wiele możliwości umieszczenia logo lub innych informacji firmowych i jest dostępny w różnych kolorach.
  Od 4,03 zł /szt.
  5 dostępne kolory
 30. Klasyczny parasol automatyczny Kyle 23"
  Jeśli szukasz stylowego parasola, Kyle jest odpowiedzią. Automatyczny system pozwala na otwarcie parasola za pomocą jednego kliknięcia. Ponadto, parasol składa się z metalowych żeberek oraz eleganckiego drewnianego trzonu i rączki. Kyle jest dostępny w różnych kolorach i zapewnia wiele opcji nadruku.
  Od 4,98 zł /szt.
  6 dostępne kolory
 31. Parasol golfowy Yfke 30" z uchwytem EVA
  Parasol Yfke 30\" ma wystarczająco dużo miejsca, aby zapewnić suchość 2 osobom. Wykonany jest z odpornego na wodę i kolor poliestru, posiada bardzo mocny, lekki trzon z włókna szklanego i metalowe żebra. Rączka z pianki EVA sprawia, że parasol jest wygodny w trzymaniu. Ponadto oferuje wiele możliwości umieszczenia logo lub innych wiadomości i jest dostępny w różnych kolorach.
  Od 5,21 zł /szt.
  6 dostępne kolory
 32. Automatyczny parasol składany 21,5" Alex
  Alex 21,5\" to praktyczna parasolka z wszystkimi nowoczesnymi udogodnieniami. Dzięki automatycznemu systemowi, parasol można szybko otworzyć i zamknąć. Wystarczy jedno kliknięcie, aby deszcz przestał Ci przeszkadzać. Poręczny parasol posiada poliestrowe płótno, metalowy stelaż i żebra oraz plastikową rączkę, która wygodnie leży w każdej dłoni. Dzięki swoim rozmiarom po złożeniu idealnie zmieści się w torbie (podręcznej). Dodatkowo oferuje wiele możliwości umieszczenia logo lub innych wiadomości i jest dostępny w różnych kolorach.
  Od 5,78 zł /szt.
  11 dostępne kolory
 33. Automatyczny parasol składany Wali 21"
  Składany parasol Wali 21\" wygląda na mały i kompaktowy, ale zapewnia doskonałe schronienie przed deszczem. Parasol jest automatycznie otwierany, co oznacza, że otwiera się po naciśnięciu jednego przycisku. Ponadto parasol ma metalowy stelaż, elastyczne żebra z włókna szklanego i solidną plastikową rączkę pokrytą gumą, która zapewnia dobry chwyt. Dostarczany z etui, które chroni parasol przed uszkodzeniem i ułatwia jego przechowywanie.
  Od 6,50 zł /szt.
  3 dostępne kolory
 34. Parasol golfowy Zeke 30"
  Suche spacery w deszczu umożliwia duży parasol Zeke 30\". Parasol Zeke pomieści 2 osoby i jest łatwy do otwierania za pomocą ręcznego systemu. Dodatkowo, parasol składa się z metalowego trzonu i żeber oraz lekkiej plastikowej rączki. Parasol Zeke posiada kilka możliwości umieszczenia logo lub innych informacji firmowych i jest dostępny w różnych kolorach.
  Od 6,66 zł /szt.
  4 dostępne kolory
 35. Parasol wiatroodporny automatyczny Stark 23"
  Automatyczny parasol 23\'\'. Czasza wykonana z poliestru, do tego pokrowiec w kolorze korespondującym z barwą czaszy. Kolorowa rączka oraz żebra wykonane z włókna szklanego. Na pasku szew w tym samym kolorze. Ekskluzywny i praktyczny.
  Od 6,75 zł /szt.
  2 dostępne kolory
 36. Wiatroodporny, automatyczny parasol Bella 23”
  Automatycznie otwierany parasol z czaszą z poliestru. Posiada mocną metalową rurkę, opatentowaną, wysokiej jakości pełną ramę z włókna szklanego, oferującą maksymalną elastyczność w warunkach wietrznych. Prosta rękojeść, nasadki i końcówka wykonane z plastiku. Dostępny w szerokiej gamie nowoczesnych kolorów, posiada dużą powierzchnię dekoracyjną.
  Od 6,89 zł /szt.
  3 dostępne kolory
Ustaw kierunek malejący

Produkty 1-36 z 55

usługa Expres Dostępna usługa Expres
świetne rabatyDo 70% rabatu ilościowego
Wysyłka GratisDla wszystkich Zamówień Wysyłka Gratis

Frequent Questions Parasole na zamówienie

Dlaczego warto kupować parasole promocyjne w Garrampie?

Jesteśmy Twoim dostawcą spersonalizowanych parasoli z reklamą, do których możesz dodać swoje logo, tekst lub hasło i to w bardzo niskiej cenie! Kupowanie spersonalizowanych parasoli z Garrampa jest bardzo proste. Z naszej fabryki zajmujemy się personalizacją parasoli, wykorzystując różne techniki nadruku, takie jak sitodruk czy transfer. Nasz zespół produkcyjny jest wysoko wykwalifikowany i doświadczony w najbardziej innowacyjnych technikach druku. W ten sposób kontrolujemy koszty, jakość spersonalizowanych parasoli z reklamą, a także czas ich dostawy. Z tego powodu zaufały nam już tysiące klientów.

Czy będziesz następny?

Pamiętaj, że nasze tanie spersonalizowane parasole są idealne na każdą imprezę plenerową lub okazję. Odkryj nasz obszerny katalog online spersonalizowanych parasoli z reklamami dla firm, stowarzyszeń lub szkół. Promuj swoją markę lub firmę za pomocą naszych parasoli reklamowych! Najbardziej przydatny prezent dla Twoich klientów. Spersonalizuj swoje parasole swoim logo i zrób najlepszy oryginalny prezent firmowy.

Jak wybrać parasol do reklamy?

Aby wybrać najlepszy spersonalizowany parasol, należy zadać sobie szereg pytań dotyczących użytkowania i warunków klimatycznych miejsca. A to dlatego, że naszych spersonalizowanych parasoli z logo można używać zarówno latem (w celu ochrony przed słońcem), jak i zimą, w celu ochrony przed deszczem. Świetne medium do reklamowania marki. Dostępne są tanie parasole reklamowe na każdy gust i we wszystkich cenach, w wielu kolorach i rozmiarach. Wybierz jeden z naszych spersonalizowanych parasoli dla firm i zrób najlepszy marketing bezpośredni. Zajrzyj do naszego katalogu online spersonalizowanych parasoli reklamowych: mamy parasole z 4, 6 lub 8 bokami, z automatycznym lub ręcznym otwieraniem klasycznym lub przeciwwiatrowym. Opcjonalnie możesz również wybrać rozmiar duży, średni lub kieszonkowy. Ponadto możesz otrzymać swój parasol z ergonomicznymi lub trzcinowymi uchwytami i w szerokiej gamie kolorów! A więc tak, na pewno na stronie Garrampa znajdziesz model, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom i budżetowi.

Jaką technikę nadruku wybrać na spersonalizowany parasol z reklamą?

Istnieją różne techniki nadruku, aby oznaczyć spersonalizowane parasole reklamowe. Na początek sitodruk jest najczęściej stosowaną techniką drukowania w przypadku hurtowych niestandardowych zamówień parasolowych; ponieważ jest bardzo tani. Ze swojej strony transfer serigraficzny jest idealny do drukowania logo w różnych kolorach. W przypadku obszarów nadruku masz możliwość nadruku na różnych powierzchniach parasola, w zależności od budżetu. Jeśli zastanawiałeś się nad wyborem techniki stemplowania spersonalizowanego parasola, musimy znać rozmiar oznaczenia, jakie chcemy: czy jest to logo proste, czy w pełnym kolorze, czy jest to fraza. Te proste pytania pozwolą Ci określić budżet na zakup spersonalizowanych parasoli z reklamą w przystępnej cenie. I zaoferuj najlepszy prezent firmowy swoim pracownikom lub klientom!

Jaki jest czas dostawy parasoli reklamowych?

Twoje zamówienie Garrampa będzie gotowe już za kilka dni! Jeśli chcesz złożyć zamówienie poza terytorium kraju, termin będzie zależał od kraju przeznaczenia i czasu trwania transportu. Z drugiej strony mamy pilne zamówienia w Hiszpanii (napisz do nas!). Tylko możesz wybrać określony wybór parasoli. Zajrzyj do naszego katalogu internetowego.

Jakie są wymiary parasoli do dostosowania? Czy wiesz, że są różne rozmiary spersonalizowanych parasoli reklamowych?

Każdy dopasowuje się do określonych potrzeb i stylów. Na początek klasyczne parasole reklamowe mają średnicę od 20 do 40 cali, podczas gdy powszechnie używane mają zwykle mniej niż 30 cali. Z drugiej strony należy zauważyć, że parasol reklamowy mierzący 21 cali, ma promień 53,5 cm i średnicę pod parasolem 95 cm, dzięki czemu zajmuje powierzchnię około 89,8 cm². Wreszcie, jeśli szukasz parasola z dużym zasięgiem, dobrze jest zdecydować się na 29-calowe parasole promocyjne, które mają promień 73,5 cm i średnicę pod parasolem 131 cm, aby mogły pokryć obszar 169, 6cm

Inne kategorie, które mogą Cię zainteresować związany z Parasole na zamówienie
Niestandardowe okulary przeciwsłoneczneNiestandardowe okulary przeciwsłoneczne
Płaszcze i kurtki przeciwwiatrowePłaszcze i kurtki przeciwwiatrowe
FaniFani
Spersonalizowane brelokiSpersonalizowane breloki