PLN

Tanie spersonalizowane małe notebooki

Filtr  
Kategoria  
Kolor  
Eco  
Wysyłka  
0
Ustaw kierunek malejący

Produkty 8

 1. VISIONMAX Zestaw kartek
  Od 2,89 zł /szt.
 2. CAM Notatnik A7 w etui
  Od 1,82 zł /szt.
 3. Małe plastikowe notesy duxo do personalizacji widoku 1
  Minilibreta Duxo
  Od 2,03 zł /szt.
 4. Małe tekturowe zeszyty do kodeksu widok 1
  Portanotas Codex
  Od 2,57 zł /szt.
 5. Notatniki małe milton tworzywo sztuczne z logo obraz 3
  MILTON. Notes
  Od 0,40 zł /szt.
 6. Notatniki małe beckett leatherette obraz 3
  BECKETT. Notes
  Od 0,63 zł /szt.
Ustaw kierunek malejący

Produkty 8

Jeśli jesteś jednym z tych kreatywnych umysłów, które w tej chwili muszą robić notatki, tanie spersonalizowane małe notatniki Garrampa są dla Ciebie idealne. Rozmiar dłoni, w różnych kolorach i materiałach, a niektórym towarzyszą akcesoria do pisania, takie jak długopisy czy ołówki. Bez wątpienia Twój mały, spersonalizowany notebook może być z Tobą, gdziekolwiek jesteś. Zmieszczą się w kieszeni lub torbie i są bardzo przydatne w pracy, przy adresowaniu, umawianiu się na wizytę czy na zakupach. Te tanie i ładne notesy są idealnym prezentem na imprezy takie jak pogadanki czy konferencje; oprócz wesel, chrztów i komunii. I właśnie tego typu personalizowane notesy z imieniem to detal, który nie pozostawi Cię obojętnym. Odkryj w tej sekcji nasze tanie spersonalizowane małe notebooki.

Spersonalizowane mini notatniki do rozdania


Spersonalizowane mini notebooki do rozdawania są doskonałym wyborem dla Twoich klientów lub dostawców, wraz z długopisami reklamowymi możesz stworzyć idealny zestaw reklamowy, aby zachować żywą pamięć o Twojej marce lub firmie. Poza tym, można umieścić projekt lub hasło pasujące do rozmiaru tych notatnikówGarrampa to Twój producent spersonalizowanych notebooków, jesteśmy profesjonalistami w branży. Z tego powodu wiemy, że spersonalizowane mini notebooki do rozdania są sukcesem dla Twoich klientów lub dostawców. Stwórz idealną kombinację merchandisingową wraz z jednym z naszych modeli długopisów reklamowych. A to dlatego, że jego konstrukcja i niewielkie rozmiary są idealne do robienia notatek bez zbytniego nawarstwiania się w torbie lub plecaku. Dlatego wiemy, że te tanie, spersonalizowane małe notesy to świetny prezent. Odkryj notatnik plemienia indiańskiego, aby zrobić pierwszy element komunijny lub podaruj mini notatnik z długopisem do centrum nauki. Spersonalizowane mini notebooki do rozdania są tanie i są jednym z spersonalizowanych szczegółów, które zawsze odnoszą sukces. A my mówimy, że jesteśmy ekspertami w tworzeniu spersonalizowanych notatników.

Mini notesy reklamowe z nadrukowanym logo


Jednym z najczęściej używanych artykułów promocyjnych w merchandisingu są mini notesy reklamowe z nadrukowanym logo. Te tanie personalizowane małe notesy to rewelacyjny i oryginalny detal. Wyróżnij się spośród zwykłych notesów i podaruj publiczności piękne i praktyczne notesy. I mimo niewielkich rozmiarów mają dużą liczbę stron. Puść wodze fantazji swoich klientów, którzy w wolnym czasie mogą pisać wszelkiego rodzaju pomysły, notatki, piosenki, a nawet rysunki. Jeden z najlepszych sposobów na reklamę. Mini notesy reklamowe z nadrukowanym logo pozwolą Ci zabrać Twoją markę w najróżniejsze miejsca i czasy. Są świetnym środkiem reklamy, który w Garrampie możesz stworzyć według własnych upodobań. Dowiedz się, jak będzie wyglądał Twój niestandardowy projekt.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące Małe notebooki

Jakie specjalne modele spersonalizowanych notesów kieszonkowych posiadasz?

Jeśli chodzi o małe notesy z logo, mamy nie tylko klasyczne, spersonalizowane notesy; ale także z ekologicznymi modelami z tektury i makulatury. Dodatkowo mamy małe personalizowane notesy do podarowania chłopcom i dziewczynkom. Każdy szczegół, który pobudzi Twoją wyobraźnię. Nasze notesy kieszonkowe dla firm posiadają własne długopisy, a także karteczki samoprzylepne lub długopisy. Kompletny prezent, gotowy do dostarczenia.

Kiedy dać tanie spersonalizowane małe notebooki?

Małe personalizowane notesy to prezent firmowy, wszechstronny i dostępny w różnych rozmiarach. W rzeczywistości są tacy, którzy wolą mały model, ponieważ znacznie wygodniej jest przechowywać go w torbie, nie wchodząc dalej. A jest to, że te małe personalizowane notesy wykorzystywane są na najróżniejsze okazje i chwile: w biurze, w bibliotece, w domu, podczas konferencji czy kongresu, na uczelni… We wszystkich tych miejscach trzeba zabrać notatki.

I robić notatki?

Czy jest coś lepszego niż używanie niewielkich, oryginalnych notebooków. Z drugiej strony, aby powitać jednego z nowych pracowników, zestaw zawierający jeden z naszych spersonalizowanych małych notatników to świetny sposób na rozpoczęcie pracy w nowej witrynie. Możesz zrobić najlepszy zestaw powitalny!

Czym różni się notatnik od małego notatnika?

Po pierwsze, oba są częścią naszej sekcji tanich, spersonalizowanych małych notebooków, więc oba zostały zaprojektowane tak, aby były łatwe w przenoszeniu, biorąc pod uwagę ich niewielkie rozmiary, i do szybkiego robienia notatek. Ich główna różnica polega na formacie. Podczas gdy małe notatniki otwierają się jak zwykły notatnik, spersonalizowane notatniki kieszonkowe są nieco mniejsze, zwykle mają mniej stron i składają się pionowo. Kieszonkowy notatnik służy do robienia w danym momencie krótkich notatek: policjantów w trakcie śledztwa, kelnerów przyjmujących polecenia, czy dziennikarzy odnotowujących wywiad. W przeciwieństwie do tego, mały kieszonkowy notebook jest przeznaczony do dłuższego użytkowania, jak dziennik podróży, ale bez utraty tej korzyści, która pozwala zaoszczędzić miejsce.

Jaki jest czas oczekiwania na spersonalizowane małe notesy z logo?

Czas produkcji i dostawy Garrampa waha się od 7 do 10 dni roboczych po zatwierdzeniu dowodu. Co prawda mogą występować niewielkie odchylenia w zależności od wybranego wzoru i techniki druku, ale występują one głównie w zależności od ilości zamówienia. W ten sposób na stronie zobaczysz małe podsumowanie z kosztami i czasem wysyłki, znajdujące się w sekcji po prawej stronie. Wybierz kolor, ilość i rodzaj nadruku, a jeśli masz mało czasu, pamiętaj, że mamy usługę ekspresowej dostawy, która skróci czas wysyłki. Daj nam znać, a my przystąpimy do realizacji pilnej przesyłki. Wysyłka standardowa jest bezpłatna, natomiast wysyłka ekspresowa wiąże się z dodatkowym kosztem, który jest obliczany na podstawie wagi Twojego zamówienia.