PLN

Tanie spersonalizowane małe notebooki

Jeśli jesteś jednym z tych kreatywnych umysłów, które w tej chwili muszą robić notatki, tanie spersonalizowane małe notatniki Garrampa są dla Ciebie idealne. Rozmiar dłoni, w różnych kolorach i materiałach, a niektórym towarzyszą akcesoria do pisania, takie jak długopisy czy ołówki. Bez wątpienia Twój mały, spersonalizowany notebook może być z Tobą, gdziekolwiek jesteś. Zmieszczą się w kieszeni lub torbie i są bardzo przydatne w pracy, przy adresowaniu, umawianiu się na wizytę czy na zakupach. Te tanie i ładne notesy są idealnym prezentem na imprezy takie jak pogadanki czy konferencje; oprócz wesel, chrztów i komunii. I właśnie tego typu personalizowane notesy z imieniem to detal, który nie pozostawi Cię obojętnym. Odkryj w tej sekcji nasze tanie spersonalizowane małe notebooki.
...
Filtr  
Kolory  
Eco  
Wysyłka  
Filtry
Kolory
Eco
Wysyłka
0
Ustaw kierunek malejący

Produkty 21

 1. ASIDO Hoja A6 de papel con semillas
  Ekologiczny
  ASIDO Arkusz A6 z nasionami kwiatów
  Arkusz papieru z recyklingu z nasionami dzikich kwiatów w formacie A6 (80 gr/m²).Wyprodukowano w UE.
  Od 0,13 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 2. ASIDE Hoja A5 de papel con semillas
  Ekologiczny
  ASIDE Arkusz A5 z nasionami kwiatów
  Arkusz papieru z recyklingu w formacie A5 z nasionami dzikich kwiatów (80 gr/m²). Wyprodukowano w UE.
  Od 0,18 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 3. ASIDI Hoja A4 de papel con semillas
  Ekologiczny
  ASIDI Arkusz A4 z nasionami kwiatów
  Arkusz papieru z recyklingu w formacie A4 z nasionami dzikich kwiatów (80 gr/m²). Wyprodukowano w UE.
  Od 0,27 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 4. Ekologiczny
  MINI PAPER BOOK Notatnik A6
  Notatnik A6 z okładką tekturową (250gr/m²) z 80 zszywanymi kartkami z recyklingu o gramaturze 70 gr.
  Od 1,49 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 5. Ekologiczny
  SONORA Notes z długopisem 70 kartek
  Kieszonkowy notes (70 czystych kartek z recyklingu) z elastyczną opaską i długopisem z niebieskim wkładem. Części papierowe długopisu pochodzą z recyklingu, części plastikowe są biodegradowalne.
  Od 2,71 zł /szt.
  5 dostępne kolory
 6. BLACK Notes z papierem typu zdrapka
  Notes na spirali z kartami typu zdrapka. Zawieraja 10 czarnych arkuszy do zdrapania i drewniany długopis.
  Od 0,76 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 7. BASILOP Sobre con semillas albahaca
  Ekologiczny
  BASILOP Nasiona bazylii w kopercie
  Nasiona bazylii w papierowej kopercie. Wyprodukowano w EU.
  Od 0,63 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 8. Notes A6 z płócienną okładką
  Notes A6 z twardą okładką z płótna canvas. 192 strony w linie (96 kartek). Kontrastująca, dopasowana gumka zamykająca i tasiemka do zaznaczania stron.
  Od 1,14 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 9. Ekologiczny
  MITO SET Notesy A6 z kartonu po mleku
  Notes A6 z przetworzonego kartonu po mleku (70% karton po mleku z recyklingu, 30% papier z recyklingu). 70 kartek, dopasowany długopis z przyciskiem z niebieskim tuszem i gumka zamykająca.
  Od 1,17 zł /szt.
  5 dostępne kolory
 10. RINGFELT Libreta A5 RPET tapa fieltro
  Ekologiczny
  RINGFELT Notes A5, okładka z filcu RPET
  Notes A5 RPET w okładce z filcu. Na podówjnej spirali, 160 stron w linie z recyklingu o gramaturze 70 gr/m² (80 kartek) z gumką na długopis.
  Od 1,44 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 11. CAM Notatnik A7 w etui
  Notatnik kelnera, format A7 (60 czystych kartek) w etui z PU. Z długopisem. Niebieski atrament.
  Od 1,82 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 12. MUSA Zeszyt A5 z recyklingu
  Notatnik A5 w twardej okładce z kartonu z recyklingu. 160 stron w linie z papieru makulaturowego (80 kartek 80 g/m²). Dopasowana gumka zamykająca i tasiemka do oznaczania stron. Made in EU.
  Od 4,37 zł /szt.
  2 dostępne kolory
 13. NOBUUK Zmazywalny notes A5
  Notatnik A5 wielokrotnego użytku w okładce PP. 36 stron w linie (18 kartek). Kompatybilny z każdą aplikacją do skanowania dokumentów. W zestawie wodoodporny długopis i ściereczka do czyszczenia.
  Od 5,90 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 14. GROW Zeszyt A5 z recyklingu
  Zeszyt A5 w twardej okładce. 184 strony (92 kartki) w linie, wykonany z papieru z recyklingu. Bawełniany znacznik stron. Zawiera nasiona do siewu. Wyprodukowano w UE.
  Od 6,07 zł /szt.
  4 dostępne kolory
 15. SAVAGE Libreta A5 Abedul GROWBOOK™
  Ekologiczny
  SAVAGE Brzozowy zeszyt A5 GROWBOOK
  Brzozowy zeszyt A5 GROWBOOK™ w pudełku upominkowym. Twarda okładka. 144 strony w linie (72 kartki) . Podwójna spirala. Zawiera nasiona brzozy (Betula). Wyprodukowano w UE.
  Od 7,15 zł /szt.
  2 dostępne kolory
 16. Libreta con notas adhesivas de material reciclado con forma de bocadillo
  Ekologiczny
  Sticky-Mate® karteczki samoprzylepne z materiałów z recyklingu w kształcie chmurek na tekst
  Wyróżnij się za pomocą samoprzylepnych karteczek Sticky-Mate® w kształcie dymka. Zawiera 50 arkuszy papieru z recyklingu o gramaturze 80 g/m2. Możliwość pełnego, kolorowego nadruku na każdym arkuszu.
  Od 0,78 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 17. Libreta A5 de retales de piel "Atlana"
  Libreta de referencia de tamaño A5 con tapa con retales de piel. Cuenta con una banda elástica, un soporte para bolígrafo, cinta marcapáginas y 80 hojas de papel rayado de 80 g/m².
  Od 3,43 zł /szt.
  2 dostępne kolory
 18. Libreta A5 de PU y corcho "Evora"
  Una moderna libreta de tamaño A5 con tapa dura y parte inferior de PU. Presenta un cierre elástico en color a juego, cinta marcapáginas, 80 hojas de papel rayado en color crema (80 g/m2) y un bolsillo expandible en la parte posterior para guardar notas pequeñas. Se presenta en un estuche negro.
  Od 4,23 zł /szt.
  2 dostępne kolory
 19. Mały notes Noir Edge
  Nowoczesny i stylowy czarny notes z przyjemną w dotyku okładką. Ma kolorowe krawędzie. W zestawie pasujący kolorem marker, pętelka na długopis i pasek do zamykania notesu. W zestawie czarny długopis ze stylusem bez zdobień. 96 kremowych kartek w linie (gramatura 70 g/m²).
  0 dostępne kolory
 20. Libreta de referencia RPET A5 con bolsillo delantero "Mera"
  Libreta de referencia en tamaño A5 con tapa de plástico reciclado gris (70 %), cartón de papel reconstituido (100 % reciclado) y bolsillo delantero de retales de piel 100 % preconsumo. El bolsillo puede guardar un teléfono inteligente, un bolígrafo y otros objetos pequeños. La libreta contiene 80 hojas de papel crema rayado de 80 g/m² y está empaquetado en una funda de color natural.
  0 dostępne kolory
 21. VICENTE. Bloc de notas de corcho
  Ekologiczny
  VICENTE. Notatnik B6 z korka i rPET z długopisem
  Notatnik B6 z twardą okładką z korka i PET (50% rPET) z 140 gładkimi stronami z papieru rzemieślniczego z recyklingu (100%) (70 g/m²) Zawiera uchwyt na długopis i długopis z włókna pszenicznego i ABS z klipem. Niebieski tusz. Notes: 130 x 178 mm | Długopis: ø10 x 141 mm
  0 dostępne kolory
Ustaw kierunek malejący

Produkty 21

usługa Expres Dostępna usługa Expres
świetne rabatyDo 70% rabatu ilościowego
Wysyłka GratisDla wszystkich Zamówień Wysyłka Gratis

Frequent Questions Małe notebooki

Jakie specjalne modele spersonalizowanych notesów kieszonkowych posiadasz?

Jeśli chodzi o małe notesy z logo, mamy nie tylko klasyczne, spersonalizowane notesy; ale także z ekologicznymi modelami z tektury i makulatury. Dodatkowo mamy małe personalizowane notesy do podarowania chłopcom i dziewczynkom. Każdy szczegół, który pobudzi Twoją wyobraźnię. Nasze notesy kieszonkowe dla firm posiadają własne długopisy, a także karteczki samoprzylepne lub długopisy. Kompletny prezent, gotowy do dostarczenia.

Kiedy dać tanie spersonalizowane małe notebooki?

Małe personalizowane notesy to prezent firmowy, wszechstronny i dostępny w różnych rozmiarach. W rzeczywistości są tacy, którzy wolą mały model, ponieważ znacznie wygodniej jest przechowywać go w torbie, nie wchodząc dalej. A jest to, że te małe personalizowane notesy wykorzystywane są na najróżniejsze okazje i chwile: w biurze, w bibliotece, w domu, podczas konferencji czy kongresu, na uczelni… We wszystkich tych miejscach trzeba zabrać notatki.

I robić notatki?

Czy jest coś lepszego niż używanie niewielkich, oryginalnych notebooków. Z drugiej strony, aby powitać jednego z nowych pracowników, zestaw zawierający jeden z naszych spersonalizowanych małych notatników to świetny sposób na rozpoczęcie pracy w nowej witrynie. Możesz zrobić najlepszy zestaw powitalny!

Czym różni się notatnik od małego notatnika?

Po pierwsze, oba są częścią naszej sekcji tanich, spersonalizowanych małych notebooków, więc oba zostały zaprojektowane tak, aby były łatwe w przenoszeniu, biorąc pod uwagę ich niewielkie rozmiary, i do szybkiego robienia notatek. Ich główna różnica polega na formacie. Podczas gdy małe notatniki otwierają się jak zwykły notatnik, spersonalizowane notatniki kieszonkowe są nieco mniejsze, zwykle mają mniej stron i składają się pionowo. Kieszonkowy notatnik służy do robienia w danym momencie krótkich notatek: policjantów w trakcie śledztwa, kelnerów przyjmujących polecenia, czy dziennikarzy odnotowujących wywiad. W przeciwieństwie do tego, mały kieszonkowy notebook jest przeznaczony do dłuższego użytkowania, jak dziennik podróży, ale bez utraty tej korzyści, która pozwala zaoszczędzić miejsce.

Jaki jest czas oczekiwania na spersonalizowane małe notesy z logo?

Czas produkcji i dostawy Garrampa waha się od 7 do 10 dni roboczych po zatwierdzeniu dowodu. Co prawda mogą występować niewielkie odchylenia w zależności od wybranego wzoru i techniki druku, ale występują one głównie w zależności od ilości zamówienia. W ten sposób na stronie zobaczysz małe podsumowanie z kosztami i czasem wysyłki, znajdujące się w sekcji po prawej stronie. Wybierz kolor, ilość i rodzaj nadruku, a jeśli masz mało czasu, pamiętaj, że mamy usługę ekspresowej dostawy, która skróci czas wysyłki. Daj nam znać, a my przystąpimy do realizacji pilnej przesyłki. Wysyłka standardowa jest bezpłatna, natomiast wysyłka ekspresowa wiąże się z dodatkowym kosztem, który jest obliczany na podstawie wagi Twojego zamówienia.

Inne kategorie, które mogą Cię zainteresować związany z Małe notebooki
Długopisy niestandardoweDługopisy niestandardowe
Teczki i segregatoryTeczki i segregatory
Spersonalizowane notatnikiSpersonalizowane notatniki
TerminarzeTerminarze
Karteczki samoprzylepneKarteczki samoprzylepne