PLN

Agendy indywidualne i reklamowe 2021

Wybór dzienników i kalendarzy z logo Twojej firmy

Agendy biznesowe, które możesz przekazać swoim klientom


Jednym z najlepszych upominków firmowych są spersonalizowane dzienniki i kalendarze reklamowe z logo firmy. Stwórz swoje kalendarze z logo firmy i zacznij rok od zapewnienia swoim najbardziej lojalnym klientom trwałej pamięci, którą będą widzieć przez cały rok; jest to użyteczny sposób na zwiększenie widoczności marki i budowanie lojalności klientów. Kalendarze promocyjne to najlepsza opcja na prezenty.

Programy promocyjne z pierścieniami i wkładami


Oprócz kalendarzy, agendy korporacyjne są jedną z opcji, które zawsze są dobrym prezentem na początku nowego roku, ponieważ możesz zaplanować swoje zadania i ustalić terminy dla swoich osobistych wyzwań. Dysponujemy programami o dowolnej wielkości i kolorze, dzięki czemu możesz notować swoje zadania w sposób korporacyjny. Dawaj dzienniki z Twoim logo w prezencie i zwiększaj widoczność swojej marki. Posiadamy wiele formatów kalendarzy, więc możliwości ich drukowania są duże.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące Terminarze

Kiedy otrzymam zamówienie na kapelusze promocyjne?

Personalizacja słomkowych kapeluszy to bardzo ręczny i pracochłonny proces: najpierw personalizowana jest wstążka, a następnie przyszywana do kapelusza, więc czas realizacji tych spersonalizowanych elementów jest zwykle nieco dłuższy, około 13 dni roboczych. Dlatego zalecamy, abyś, jeśli chcesz kupić u nas Kapelusze Słomkowe online, mając wystarczająco dużo czasu, aby mieć je na czas na wydarzenie i / lub kampanię promocyjną.

Jakich masz spersonalizowanych fanów?

Posiadamy wachlarze reklamowe tkaninowe (poliestrowe) z patyczkami drewnianymi, bambusowymi lub plastikowymi oraz wachlarze drewniane. Możesz dostać te wentylatory w kilku kolorach. Ponieważ wiemy, że fani są popularnym produktem promocyjnym, mamy pod ręką duże zapasy do szybkiej obsługi, aby Twój związek mógł dotrzeć na czas.

Czy masz niestandardowe wentylatory Pai Pai?

Oczywiście ! Oprócz tradycyjnych fanów reklamy mamy również spersonalizowane pai pai w bardzo przystępnej cenie. Pai pai to specjalnie zamawiane przedmioty do celów promocyjnych, wydarzeń, reklam lub prezentów firmowych. Mamy dwa rodzaje pai pai: klasyczne plastikowe i składane, szczególnie praktyczne do noszenia w torbie, portfelu lub plecaku. Istnieją dwa sposoby dostosowania pai pai: możesz nadrukować je na patyku (jest to zwykle najczęstsza metoda dostosowywania składanych pai pai) lub możesz dodać swoje logo na powierzchni, aby je wyblaknąć.

Jak personalizować fanów reklam?

Klasyczne wachlarze mogą być nadrukowane na patyku z małym logo lub na materiale z logo w jednym lub kilku kolorach. Obszar drukowania będzie się różnić w zależności od wybranego modelu wentylatora. Jeśli chcesz spersonalizować wentylator na całej tkaninie, możemy to również zrobić za pomocą litografii, spektakularnie udanej techniki, która polega na nadrukowaniu tkaniny, a następnie zszyciu wentylatora. W 100% spersonalizowane fani są zwykle najbardziej popularni do promowania marek lub firm.  Praktyczny upominek do promowania Twojej marki lub ogłoszenia wydarzenia, na przykład ślubu.

Jakie spersonalizowane dzienniki 2021 roku sprzedajecie?

Sprzedajemy spersonalizowane kalendarze w różnych wzorach: dzienniki, kalendarze tygodniowe i kalendarze kieszonkowe, wszystkie dostępne z pierścieniami lub bez, w różnych rozmiarach i kolorach, abyś mógł wybrać ten, który najbardziej Ci się podoba i dostosować do swoich potrzeb. Mamy również kalendarze w twardej, wyściełanej lub elastycznej oprawie . Jako producenci spersonalizowanych kalendarzy możemy zaoferować przystępne ceny, które zmieszczą się w każdej kieszeni.

Jaki program na reklamę 2021 kupić?

Ogólnie będzie to zależeć od tego, jak chcesz wizualizować i organizować swoje zadania lub pracę. Na przykład dzienniki są idealne dla tych, którzy wolą jeden dzień na stronę, zarówno ze względu na wygodę, jak i dużą ilość codziennej pracy. Zamiast tego programy w widoku tygodniowym dają przegląd wszystkich dni tygodnia. Dla osób, które nie odrywają się od swojej agendy, najbardziej polecane są kieszonkowe pamiętniki, które ze względu na swoje niewielkie rozmiary doskonale nadają się do noszenia w plecaku, torebce czy kieszeni.

Z jakich materiałów wykonane są agendy korporacyjne na 2021 rok?

Produkujemy agendy ze sztucznej skóry, poliestru, plastiku i korka. Bestsellery to zwykle klasyczna skóra ekologiczna ze względu na ich specjalne profesjonalne wykończenie. Jeśli szukasz bardziej oryginalnego modelu, polecamy w zestawie te korkowe, materiałowe lub pamiętniki z długopisem.

Jak dostosować agendy reklamowe na 2021 rok?

Sposób, w jaki możemy spersonalizować agendy reklamowe, będzie zależał od materiału, z którego zostały wykonane. Ogólnie rzecz biorąc, wszystkie agendy, które znajdziesz w naszym katalogu, mogą być wydrukowane z Twoim logo na okładce. To fantastyczny sposób na promocję Twojej firmy, bez względu na branżę, w której się znajdujesz. Agendy to klasyczne prezenty reklamowe, ale nie wychodzą z mody, są praktyczne i wytrzymują cały rok, co gwarantuje, że Twoi klienci będą mieli marka zawsze obecna w Twoim codziennym życiu.

0
Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.