PLN

Agendy indywidualne i reklamowe 2021

Filtr  
Kategoria  
Kolor  
Eco  
Wysyłka  
0
PolecamyPolecamy
 1. Agenda Cannes
  Od 8,07 zł /szt.
Wszystkie produkty
Ustaw kierunek malejący

Produkty 22

 1. Ekologiczny
  Agenda Perpetua Kromax
  Od 0,41 zł /szt.
 2. Polecany
  Agenda Cannes
  Od 8,07 zł /szt.
 3. Agenda Waltrex
  Od 13,94 zł /szt.
 4. Ekologiczny
  Agenda Fredex
  Od 16,01 zł /szt.
 5. Agenda Witra
  Od 16,64 zł /szt.
 6. Agenda Versalles
  Od 17,68 zł /szt.
 7. Ekologiczny
  Agenda Setren
  Od 18,81 zł /szt.
 8. Agenda Toulouse
  Od 25,21 zł /szt.
 9. Agenda Wayro
  Od 32,02 zł /szt.
 10. CARROLL POCKET. Pocket diary
  Od 4,24 zł /szt.
 11. Ekologiczny
  POMAR POCKET. Cork diary
  Od 4,78 zł /szt.
 12. VERNE. A5 Diary
  Od 8,93 zł /szt.
 13. CARROLL A5. A5 Diary
  Od 12,13 zł /szt.
 14. CARROLL B5. B5 Diary
  Od 12,90 zł /szt.
 15. Ekologiczny
  ANDRESEN A5. RPET diary
  Od 14,84 zł /szt.
 16. Ekologiczny
  ANDRESEN B5. RPET diary
  Od 15,24 zł /szt.
 17. Ekologiczny
  QUENTAL A5. Cork and linen diary
  Od 15,65 zł /szt.
 18. LORCA A5. Recycled leather diary
  Od 16,06 zł /szt.
 19. Ekologiczny
  QUENTAL B5. Cork and linen diary
  Od 16,15 zł /szt.
 20. LORCA B5. Recycled leather diary
  Od 16,64 zł /szt.
 21. STENDHAL. A5 Diary
  Od 18,09 zł /szt.
 22. VERLAINE B5. B5 Diary
  VERLAINE B5. B5 Diary
  Od 20,48 zł /szt.
Ustaw kierunek malejący

Produkty 22

Odkryj nasz wybór spersonalizowanych i reklamowych agend, w których możesz ostemplować firmowe logo swojej firmy lub osobistą frazę dla swoich znajomych. Zacznij rok w najlepszy sposób z Garrampa. Twój spersonalizowany program to doskonały prezent firmowy, ale także osobisty. I to jest to, że te spersonalizowane szkolne plany są bardzo przydatnymi przedmiotami do rozdania w różnych kontekstach. Na przykład w korporacji spersonalizowany planner z logo jest świetnym nośnikiem reklamy, ponieważ jest wystarczająco duży, aby wywołać duży efekt wizualny. Podobnie, mamy również wybór spersonalizowanego planu zajęć dla dzieci, idealny do rozdania w ośrodkach naukowych. Zielone, czarne, pomarańczowe, białe, czerwone, niebieskie, fioletowe, brązowe… nasze spersonalizowane planery są dostępne w szerokiej gamie kolorów. Znajdź swój plan tutaj.

Agendy biznesowe, które możesz przekazać swoim klientom


Garrampa mamy różne spersonalizowane programy dla firm, idealne do zaoferowania zarówno pracownikom, klientom, jak i partnerom. Spersonalizowane i reklamowe agendy Garrampy są bardzo przydatne, aby wiedzieć na pewno datę spotkania lub wydarzenia firmowego. Ponadto spersonalizowany program firmy jest doskonałym źródłem promocji marki korporacji. Spraw, aby Twoja marka była widoczna i zatrzymaj swoich klientów. Te spersonalizowane planery biznesowe to świetny prezent. Ponadto mamy różne modele, takie jak nasze agendy ekologiczne, wykonane z tektury z recyklingu. Z drugiej strony wykorzystaliśmy imitację skóry lub papier do stworzenia innych modeli agend personalizowanych i reklamowych. Odkryj nasze eleganckie agendy dla spersonalizowanych firm i kontroluj codzienną, cotygodniową lub miesięczną kontrolę wszystkich wydarzeń w Twojej firmie. W Garrampa jesteśmy ekspertami w dostosowywaniu harmonogramów reklamowych.

Programy promocyjne z pierścieniami i wkładami


Dostosowywanie agendy z Garrampa jest bardzo proste. Mamy różne modele, takie jak spersonalizowane agendy z pierścieniami i częściami zamiennymi, bardzo przydatne do planowania zadań lub zaznaczania tej szczególnej daty. I to jest to, że nasze spersonalizowane i reklamowe agendy Garrampa to nie tylko prezent firmowy, ale także idealny detal do podarowania rodzinie lub przyjaciołom. A jeśli nie, wyobraź sobie spersonalizowane agendy ze zdjęciami rodzinnymi: świetny prezent na Boże Narodzenie. Również nasze spersonalizowane pamiętniki kieszonkowe mogą być wspaniałym prezentem dla gości weselnych. A ty, na co czekasz, aby rozpocząć nowy rok z Garrampa? Nie zapomnij o naszej różnorodnej, spersonalizowanej agendzie szkolnej dla dzieci, idealnej do rozpowszechniania wśród studentów uniwersytetów, akademii i innych ośrodków badawczych. W nadchodzącym roku Garrampa będzie z tobą. Spójrz na wszystkie te spersonalizowane i reklamowe agendy.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące Terminarze

Po co kupować spersonalizowane planery prezentów?

Jeśli szukasz przydatnego prezentu i tak naprawdę odbiorcy będą z niego korzystać; Personalizowane i reklamowe agendy Garrampy są idealne. Spersonalizowane agendy są synonimem promocji Twojej marki, a jednocześnie absolutnej funkcjonalności. Ponadto są idealne dla każdego rodzaju firmy lub agencji, od biur handlowych po szkoły i uczelnie; przechodząc przez organizacje non-profit. W Garrampie mamy różne modele agendy, które dostosowują się do Twoich potrzeb.

Kto powinien kupować spersonalizowane planery?

Te spersonalizowane i reklamowe agendy są idealne dla wszystkich rodzajów podmiotów. Zobaczmy kilka przykładów: Firmy: Zarówno do rozdania pracownikom, jak i do rozdania najważniejszym klientom. Konfigurowalne planery są wygodne i niezbędne do trzymania się harmonogramu i nadążania za spotkaniami i codziennymi zadaniami. Ośrodki edukacyjne: We wszystkich typach ośrodków edukacyjnych (akademie, uniwersytety, szkoły...) nasze agendy reklamowe są idealne dla uczniów, rodziców, a także dla nauczycieli lub personelu administracyjnego. Organizacje non-profit: zarówno jako dowód wdzięczności za zbiórkę pieniędzy, jak i niewielki dowód uznania za imprezę charytatywną.

Jakie są rodzaje spersonalizowanych agend?

W Garrampie mamy 2 różne rodzaje spersonalizowanych programów: programy tygodniowe i programy dnia strony. Z jednej strony planiści tygodniowi są idealnymi organizatorami dla instytucji akademickich. Z drugiej strony programy dzienne pozwalają użytkownikom planować godziny każdego dnia. Ten rodzaj specjalistycznego prezentu jest świetnym prezentem dla klientów lub pracowników.

Jak kupić pamiętniki promocyjne?

Aby kupić swój spersonalizowany i reklamowy planer, musisz wziąć pod uwagę, do jakiej grupy odbiorców kierujesz, jaki kolor chcesz (ten, który najlepiej pasuje do Twojej marki lub po prostu ulubiony kolor), materiał (ekologiczny czy bardziej klasyczny?), ilość (minimalne zamówienie będzie zależeć od modelu planisty) lub metody druku. Pamiętaj też, że w Garrampie mamy 3 różne terminy dostaw: standardowy, ekspresowy i premium.