PLN

Reklamowe prezenty biurowe - wszystko dla Twojej firmy

Filtr  
Kategoria  
Kolor  
Eco  
Marca  
 1. Antonio Miro 10
 2. Branve 4
 3. Hello Kitty 1
 4. XD Collection 49
 5. XD Design 5
 6. XD Xclusive 8
 7. Swiss Peak 6
Wysyłka  
0
Top Produkty Kategoria
 1. Agenda Cannes
  Od 8,07 zł /szt.
 2. Ekologiczny
  Lapicero Multifunción Dowex
  Od 21,11 zł /szt.

Aby odmienić swoją firmę, posiadanie spersonalizowanych materiałów biurowych z Twoim logo to świetny pomysł. I to jest to, że w ten sposób będziesz mógł się wyróżnić i wywołać wielką sensację wśród swoich klientów, ale także wśród pracowników. W ten sposób w Garrampie czekają na Ciebie wszelkiego rodzaju reklamowe upominki biurowe. Odkryj nasze spersonalizowane notesy lub kalendarze promocyjne, które będą ciekawym prezentem na każde Boże Narodzenie. Dodatkowo dla działów księgowości posiadamy wizytowniki oraz kalkulatory reklamowe. Również foldery i portfolio są interesujące dla Twojej marki. Wybierz ten, który najbardziej Ci się podoba! A spośród naszych personalizowanych materiałów biurowych wybierz nasze notatniki, temperówki, spinacze, linijki, lupy, pamięci USB, gumki, a nawet trofea, aby nagrodzić najlepszego pracownika miesiąca. Wejdź teraz do Garrampy i rozdaj jeden z tych artykułów reklamowych.

Prezenty dla firm i klientów


każdym miejscu pracy, czy to w domu, w kawiarni, w przestrzeni coworkingowej, czy w samym biurze; konieczne jest posiadanie specjalnego materiału biurowego. Ten promocyjny materiał biurowy, który pokazuje Twoją markę, gdziekolwiek pracujesz. W ten sposób w sklepie Garrampa myślimy o Twoim codziennym życiu i oferujemy Ci ogromny katalog referencji związanych z artykułami papierniczymi i pracą: zeszyty, pamiętniki, zeszyty, pojemniki na ołówki, teczki i wiele innych. Wszystko to dostępne w szerokiej gamie kolorów, wykończeń i stylów, dzięki czemu możesz wyposażyć pracowników i klientów w najlepsze spersonalizowane referencje. Od modeli ekologicznych, z materiałów pochodzących z recyklingu i recyklingu; aż po niesamowite produkty, takie jak uchwyt na długopis z portem USB i bezprzewodową ładowarką. Posiadamy również teczki o bardzo eleganckich wzorach lub kalkulatory pracujące z wodą.

Prezenty biurowe z nadrukiem sitodruku z logo


Nigdy nie znudzi nam się powtarzanie tego: jedną z najbardziej praktycznych i ekonomicznych strategii reklamowych jest wykorzystanie spersonalizowanych artykułów. W tym przypadku reklamy upominków biurowych, ponieważ mają bardzo ważną widoczność, nawet poza samym środowiskiem pracy. A jakie mamy rodzaje prezentów biurowych z sitodrukiem z logo? Wszystkie typy. Aby przytoczyć przykład: spersonalizowane foldery z logo są idealne do rozdawania na imprezach i spotkaniach; oprócz kursów, prelekcji czy konferencji. A jeśli jedno jest jasne, to to, że materiały biurowe można poddać recyklingowi w domu. Na przykład: upominki reklamowe z biura imprezy mogą być później wykorzystane przez dzieci jako przybory szkolne. Kalkulatory, karteczki samoprzylepne, notesy... Skonsultuj się teraz, a doradzimy Ci w Garrampie. Czekamy!

Najczęściej zadawane pytania dotyczące Biuro i biznes

Dlaczego warto kupić spersonalizowane artykuły biurowe dla swojej firmy od Garrampa?

Ponieważ oprócz uzyskania szerokiej gamy materiałów do personalizacji, spersonalizowane materiały biurowe Garrampa dla Twojej firmy są wysokiej jakości i po bardzo niskich cenach. Jesteśmy również Twoją spersonalizowaną papeterią online. Możesz kupić nasze spersonalizowane artykuły biurowe hurtowo, więc im więcej kupisz, tym lepsza cena. Aby uzyskać więcej informacji, skonsultuj się z naszym zespołem sprzedaży.

Jakie spersonalizowane materiały firmowe możemy znaleźć w sklepie internetowym Garrampy?

W Garrampa mamy szeroką kolekcję spersonalizowanych materiałów biurowych dla Twojej firmy, w których możesz oznaczyć swoje logo lub hasło firmowe. W ten sposób będziesz mógł znaleźć wszelkiego rodzaju przedmioty i stworzyć najbardziej kompletny spersonalizowany zestaw papeterii! Długopisy, notatniki, gumki, kalendarze, zakładki, długopisy, temperówki, trofea, spinacze, linijki, otwieracze do listów... jednym słowem najbardziej kompletne zestawy papeterii.

Dlaczego i jak spersonalizować ten materiał biurowy, aby przekazać go klientom, dostawcom czy pracownikom?

Przede wszystkim ten spersonalizowany materiał biurowy dla Twojej firmy jest synonimem poprawy brandingu Twojej marki . Możesz oddać wszystkie te materiały biurowe swoim pracownikom, a także dostawcom lub klientom. Sposób na wyniesienie Twojej marki poza biuro. Z drugiej strony, aby spersonalizować ten spersonalizowany materiał biurowy dla Twojej firmy, w Garrampie stosujemy różne techniki druku, takie jak: sitodruk, grawerowanie laserowe, cyfrowe UV, etykieta cyfrowa czy doming .

Jak złożyć zamówienie na spersonalizowane artykuły biurowe dla firm?

Realizacja zamówienia na reklamowe materiały biurowe w Garrampie jest bardzo prosta. Wybierz przedmiot, jego kolor, ilość i technikę stemplowania. Następnie dołącz wzór, który chcesz umieścić na swoim spersonalizowanym przedmiocie (na przykład logo firmy lub hasło). Za kilka godzin odpowiemy, wysyłając darmową wirtualną próbkę, dzięki której możesz zorientować się w końcowym efekcie. Dopiero gdy go zatwierdzisz, rozpoczniemy produkcję. A już za kilka dni Twoje zamówienie na spersonalizowane artykuły biurowe będzie w Twojej firmie.