PLN

Reklamowe prezenty biurowe - wszystko dla Twojej firmy

Materiały biurowe i biznesowe, materiały biurowe spersonalizowane z Twoim logo dla klientów lub pracowników, już dziś robią różnicę!

Prezenty dla firm i klientów


Przestrzeń przeznaczona do pracy w domu, w kafeterii, w pracy zespołowej lub we wspólnym biurze potrzebuje odpowiedniego materiału. W sklepie Garrampa myślimy o Was na co dzień i oferujemy Wam ogromny katalog referencji związanych z papeterią i pracą: notesy, pamiętniki, notatniki, podstawki pod ołówki, teczki i wiele innych, a wszystko to w różnych kolorach, wykończeniach i stylach, abyście mogli wyposażyć pracowników i klientów w najlepsze spersonalizowane referencje.

Prezenty biurowe z nadrukiem sitodruku z logo


Jest to jedna z najbardziej praktycznych i ekonomicznych strategii reklamowych, ponieważ mają one bardzo ważną widoczność, nawet poza środowiskiem pracy. Foldery z Państwa logo będą znajdowały się na środkach transportu publicznego, podczas imprez i spotkań, kursów itp. A materiały biurowe mogą mieć tysiąc i jedno życie, służąc również jako materiały szkolne dla najmłodszych w domu. Kalkulatory i spersonalizowane notatki samoprzylepne to kolejne z najbardziej pożądanych roszczeń, skonsultuj się z nami, a my Ci doradzimy!

Filtr  
Kategoria  
  1. Biuro i biznes 405
  1. Zeszyty i notesy 204
  2. Teczki i segregatory 52
  3. Sprzęt biurowy 87
  4. Terminarze 0
  5. Kalendarze 1
  6. Wizytowniki 52
  7. Kalkulatory 12
  8. Welcome Pack 0
  9. Zakładki niestandardowe 4
Kolor  
Eco  
Wysyłka  
Marca  
Alexluca
Antonio Miro
Branve
Hello Kitty