PLN

Reklamowe prezenty biurowe - wszystko dla Twojej firmy

Filtr  
Kategoria  
Kolor  
Eco  
Marca  
 1. Antonio Miro 11
 2. Branve 4
 3. Hello Kitty 1
 4. XD Collection 49
 5. XD Design 5
 6. XD Xclusive 8
 7. Swiss Peak 6
Wysyłka  
0
Top Produkty Kategoria
 1. Ekologiczny
  Lapicero Multifunción Dowex
  Od 21,11 zł /szt.

Aby odmienić swoją firmę, posiadanie spersonalizowanych materiałów biurowych z Twoim logo to świetny pomysł. I to jest to, że w ten sposób będziesz mógł się wyróżnić i wywołać wielką sensację wśród swoich klientów, ale także wśród pracowników. W ten sposób w Garrampie czekają na Ciebie wszelkiego rodzaju reklamowe upominki biurowe. Odkryj nasze spersonalizowane notesy lub kalendarze promocyjne, które będą ciekawym prezentem na każde Boże Narodzenie. Dodatkowo dla działów księgowości posiadamy wizytowniki oraz kalkulatory reklamowe. Również foldery i portfolio są interesujące dla Twojej marki. Wybierz ten, który najbardziej Ci się podoba! A spośród naszych personalizowanych materiałów biurowych wybierz nasze notatniki, temperówki, spinacze, linijki, lupy, pamięci USB, gumki, a nawet trofea, aby nagrodzić najlepszego pracownika miesiąca. Wejdź teraz do Garrampy i rozdaj jeden z tych artykułów reklamowych.

Prezenty dla firm i klientów


każdym miejscu pracy, czy to w domu, w kawiarni, w przestrzeni coworkingowej, czy w samym biurze; konieczne jest posiadanie specjalnego materiału biurowego. Ten promocyjny materiał biurowy, który pokazuje Twoją markę, gdziekolwiek pracujesz. W ten sposób w sklepie Garrampa myślimy o Twoim codziennym życiu i oferujemy Ci ogromny katalog referencji związanych z artykułami papierniczymi i pracą: zeszyty, pamiętniki, zeszyty, pojemniki na ołówki, teczki i wiele innych. Wszystko to dostępne w szerokiej gamie kolorów, wykończeń i stylów, dzięki czemu możesz wyposażyć pracowników i klientów w najlepsze spersonalizowane referencje. Od modeli ekologicznych, z materiałów pochodzących z recyklingu i recyklingu; aż po niesamowite produkty, takie jak uchwyt na długopis z portem USB i bezprzewodową ładowarką. Posiadamy również teczki o bardzo eleganckich wzorach lub kalkulatory pracujące z wodą.

Prezenty biurowe z nadrukiem sitodruku z logo


Nigdy nie znudzi nam się powtarzanie tego: jedną z najbardziej praktycznych i ekonomicznych strategii reklamowych jest wykorzystanie spersonalizowanych artykułów. W tym przypadku reklamy upominków biurowych, ponieważ mają bardzo ważną widoczność, nawet poza samym środowiskiem pracy. A jakie mamy rodzaje prezentów biurowych z sitodrukiem z logo? Wszystkie typy. Aby przytoczyć przykład: spersonalizowane foldery z logo są idealne do rozdawania na imprezach i spotkaniach; oprócz kursów, prelekcji czy konferencji. A jeśli jedno jest jasne, to to, że materiały biurowe można poddać recyklingowi w domu. Na przykład: upominki reklamowe z biura imprezy mogą być później wykorzystane przez dzieci jako przybory szkolne. Kalkulatory, karteczki samoprzylepne, notesy... Skonsultuj się teraz, a doradzimy Ci w Garrampie. Czekamy!