PLN

Tanie składane plecaki reklamowe

Bez wątpienia nasze tanie składane plecaki reklamowe są synonimem absolutnej praktyczności. A możliwość przechowywania składanego plecaka w torbie lub nawet w kieszeni... to luksus. Skorzystaj i odkryj ten artykuł, który dostarczamy Ci z Garrampa i promuj Twoją markę na wszelkiego rodzaju imprezach, targach lub w sklepach.  Mamy składane plecaki ze sznurkami i paskami, w pełni regulowane i z różnymi przegrodami do przechowywania wszystkiego, co chcesz. A jest to, że tego typu plecaki reklamowe są idealne na wszelkiego rodzaju okazje: wyjście na siłownię, zakupy, basen, a także na jakiś wypad czy wycieczkę. W rzeczywistości, jeśli jesteś miłośnikiem gór, mamy składany wodoodporny model plecaka, który z pewnością będzie super wygodny i użyteczny.  Odkryj składane plecaki Garrampa i dostosuj je do swojego projektu.

Składane plecaki z nadrukiem Twojego logo


W każdym przypadku lub w każdym sklepie możesz dać swoim klientom składane plecaki z nadrukowanym logo. Jest to praktyczny prezent, który można zabrać ze sobą w każdej chwili i w każdym miejscu.

Oryginalne i tanie składane plecaki


W zespole Garrampa jesteśmy świadomi zmian, jakie dokonuje społeczeństwo. Bez wątpienia jedną z najbardziej znanych w ostatnich czasach jest zmiana ekologiczna. Pożegnaj się z wyrzucanymi tworzywami sztucznymi oraz ponownie wykorzystuj i poddaj recyklingowi różne produkty. Z tego powodu w Garrampa jesteśmy zrównoważeni i jesteśmy zaangażowani w redukcję takich efemerycznych tworzyw sztucznych i dlatego w ich wymianie proponujemy nasze oryginalne i tanie składane plecaki. Idź na zakupy z jednym z naszych tanie składane plecaki reklamowe, są super wygodne i łatwe do przenoszenia. Tak samo na zakupach: składany plecak możesz schować w pokrowcu i zawsze nosić go ze sobą w torbie.Unikajmy w jak największym stopniu jednorazowego plastiku i podarujmy ten oryginalny i praktyczny prezent znajomym.  Szanuj środowisko dzięki składanemu plecakowi z logo.

0
Ustaw kierunek malejący

Produkty 6

 1. Torby składane barcelona poliester obraz 1
  BARCELONA. Plecak składany
  Od 1,84 zł /szt.
  Dostawa dnia 02-12-2021
 2. Mochilas plegables signal de poliéster vista 1
  Mochila Plegable Signal
  Od 1,02 zł /szt.
  Dostawa dnia 02-12-2021
 3. Mochilas plegables mathis de poliéster con impresión vista 1
  Mochila Plegable Mathis
  Od 1,36 zł /szt.
  Dostawa dnia 02-12-2021
 4. Mochilas plegables ribuk de algodon con impresión vista 1
  Bolso Mochila Ribuk
  Od 1,90 zł /szt.
  Dostawa dnia 02-12-2021
 5. Mochilas plegables mendy de algodon para personalizar vista 1
  Mochila Plegable Mendy
  Od 1,99 zł /szt.
  Dostawa dnia 02-12-2021
 6. Mochila Plegable Hedux
  Od 3,43 zł /szt.
  Dostawa dnia 02-12-2021
Ustaw kierunek malejący

Produkty 6