PLN

Ekonomiczne torby na zakupy do reklamy

Reklamowe torby na zakupy do zabrania do supermarketu złożone i używane po dokonaniu zakupu.

Drukowanie worków na zakupy z materiału


Torby na zakupy, które można dostosować do własnych potrzeb, mają możliwość transportu i składania w dowolnym momencie, ponieważ oprócz tego, że zajmują niewiele miejsca, gdy są puste, mogą obsługiwać wszystkie zakupy, które chcesz nabyć. Są one bardzo popularne wśród sklepów ze względu na ich wysoką widoczność, każdy ma składaną torbę na zakupy, więc jest to sposób na zwiększenie widoczności Twojej marki wśród klientów. Oferujemy kilka rodzajów toreb na zakupy, o różnych kolorach i odporności.

Torby na zakupy z nadrukowanym na nich Twoim logo


Posiadamy różne rodzaje toreb, dostosowując się do potrzeb każdej chwili, zawsze z jakościowym dostosowaniem. Oferujemy tradycyjne torby do supermarketu, torby z uchwytami i torby łatwe do złożenia i przechowywania. Są one idealne w każdej sytuacji zakupowej i oferujemy je z różnych materiałów, zawsze dostosowując się do wymagań klienta. Ponadto, opcje nadruku są różne, w zależności od materiału, z którego wykonana jest wybrana torba.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące Torby na zakupy

Czy można zamówić w małych ilościach?

Garrampa oferuje szeroką gamę wiatrówek na zamówienie w małych lub dużych ilościach od 5 sztuk, dla sportu, dla rowerzystów, pieszych, biegaczy, wiatrówki dużych marek, takich jak B&C, Kariban, Result.

Dlaczego warto kupować softshell na zamówienie w firmie Garrampa?

Garrampa jest dostawcą spersonalizowanych kurtek softshell z logo, tekstem lub sloganem reklamowym, dostosowaniem softshell w niskich cenach. W naszych warsztatach wykonujemy nadruki reklamowe typu softshell. Kup tanie niestandardowe kurtki softshell w małych lub dużych ilościach, robione na zamówienie kurtki softshell już od 5 sztuk. Firmowe kurtki softshell.Kurtki softshell dla stowarzyszeń, klubów sportowych, szkół .Kurtki softshellowe dla społeczności, rady zakładowe. kurtki przez haft, sitodruk i znakowanie lub kurtki softshell bezpośrednio z naszej fabryki. Garrampa posiada wysoko wykwalifikowany zespół produkcyjny przeszkolony w zakresie najbardziej innowacyjnych technik dostosowywania kurtek softshell, co pozwala nam kontrolować koszty, jakość i czas dostawy kurtek. Dlatego tysiące klientów ufają firmie Garrampa przy zakupach niestandardowych kurtek softshell.

Jak wybrać tanią kurtkę softshell na zamówienie?

Przed zakupem kurtki softshell często pojawia się kilka pytań, co to jest softshell? Co to jest kurtka softshellowa? Albo jak wybrać odpowiedni softshell, aby go dostosować? Aby pomóc Ci w wyborze spersonalizowanej odzieży, zaczniemy od podania definicji tego produktu. Kurtka softshell to połączenie 3 warstw technicznych materiałów.  Pierwsza warstwa polega na utrzymywaniu ciepła podczas ewakuacji potu, mówimy o odzieży technicznej, takiej jak oddychająca koszulka. Druga warstwa składa się z tego samego, ale zapewnia więcej ciepła, na przykład kurtka lub polar . Na koniec trzecia warstwa zapewnia ciepło, chroniąc Cię przed żywiołami, dzięki czemu jest wodoodporna i wiatroszczelna jak kurtka lub parka. Aby wybrać niestandardową kurtkę softshell, najpierw przeanalizuj swoje potrzeby i zadaj sobie kilka pytań, takich jak: Potrzebujesz kurtki softshell do event? Czy potrzebujesz kurtek softshell, aby wyposażyć swoich pracowników? Czy musisz rozdawać kurtki softshell, aby promować swoją firmę?  Kurtki softshell to wysokiej klasy odzież korporacyjna, która spełnia wszystkie potrzeby związane z odzieżą korporacyjną. Garrampa oferuje profesjonalne, lekkie i oddychające kurtki softshell, wykonane w 2 lub 3 warstwach, z wypełnieniem poliestrowym lub elastanowym, kurtki softshell wykonane z wodoodpornych tkanin. Sugerujemy, abyś odkrył pełną gamę kurtek softshell dla mężczyzn, kobiet i dzieci, kurtek softshell dostępnych w szerokiej gamie fasonów, kolorów i rozmiarów. Zaletą tego typu kurtki jest to, że nie jest nieporęczna, idealnie sprawdza się w podróży, łatwo wsuwa się do torby.

Jaki nadruk softshellowy wybrać haft, sitodruk?

Aby dokonać właściwego wyboru personalizacji kurtki softshell, zachęcamy do zastanowienia się nad rodzajem oznakowania zgodnie z wybranym wzorem softshellu, haftowaną kurtką softshellową? Kurtka softshell z sitodrukiem? Określić oznaczenie kurtki softshell logo, tekstem lub hasłem promocyjnym? I zakończyć doborem koloru, aby spersonalizować kurtkę softshell? Garrampa oferuje kilka opcji nadruku.Haftowana kurtka softshellowa, wysokiej klasy personalizacja. Sitodruk na kurtkach softshell, znakowanie dla małych budżetów.Kurtka softshellowa z transferem, na małe ilości.Drhromiczna transferowa kurtka softshellowa___ kurtka softshell, zdefiniowałeś swoje możliwości personalizacji, teraz możesz określić swój budżet, aby kupić tanią niestandardową kurtkę softshell.

Dlaczego spersonalizowane torby są uważane za ekologiczny prezent?

Torby materiałowe są uważane za ekologiczny prezent, który staje się coraz bardziej popularny, ponieważ chcemy zniechęcić do korzystania z klasycznych plastikowych toreb, których używamy podczas zakupów. W rzeczywistości od kilku lat wszystkie supermarkety i sklepy spożywcze pobierają od klientów opłaty za plastikowe torby, aby zniechęcić do ich używania, oferując wytrzymałe torby na zakupy z nazwą ich sklepu. Inne rodzaje firm również decydują się na upominki reklamowe podczas targów i wydarzeń, piękne torby z logo lub hasłem, z różnych tkanin i rozmiarów, które ludzie mogą ponownie wykorzystać przy różnych okazjach, takich jak torby na zakupy.

Czy masz niestandardowe składane torby na zakupy?

Większość toreb na zakupy obecnych w naszym katalogu jest składana, ponieważ ogólnie rzecz biorąc, modele te są najczęściej używane ze względu na ich praktyczność. W rzeczywistości, po złożeniu na sobie, można je wygodnie umieścić w torbie lub plecaku, ponieważ mają bardzo lekki materiał, dzięki czemu są bardzo małe, dzięki czemu nie zajmują dużo miejsca. Po rozłożeniu są bardzo pojemne i wytrzymałe. W tej kategorii zdecydowaliśmy się na spersonalizowane torby materiałowe, a nawet wózki sklepowe, tak aby katalog był na tyle zróżnicowany, aby dopasować się do preferencji naszych klientów.

Jakie rodzaje promocyjnych toreb na zakupy są dostępne?

Posiadamy różne spersonalizowane torby na zakupy, które różnią się rozmiarem, rodzajem materiału (bawełna, włóknina, dywan i poliester) oraz uchwytami (długie lub krótkie). Pod względem wymiarów wszystkie są mniej więcej takie same, z pewnymi wyjątkami, w każdym razie w karcie produktu każdej torby reklamowej znajdziesz wszystkie specyfikacje. Znajdziesz również klasyczne wózki sklepowe, które są bardzo przydatnym prezentem nie tylko dla osób starszych. Prezent ten ma bardzo dużą pojemność i pozwala na bezproblemowe przenoszenie zakupów, kupując jedzenie czy cięższe napoje.

Czy mogę kupować torby na zakupy bez personalizacji?

Ubezpieczenie! Wszystko, co znajdziesz na naszej stronie, możesz kupić z nadrukiem lub bez. Zakup neutralnego przedmiotu oznacza, że ​​zarówno koszty, jak i czas dostawy zostaną zmniejszone. Ta alternatywa jest specjalnie zaprojektowana, aby pomóc Ci, jeśli pilnie potrzebujesz urządzeń, ale nie masz czasu na ich dostosowanie. Garrampa zawsze zaleca umieszczanie swojego logo na prezentach promocyjnych, ponieważ w ten sposób odbiorca prezentu może zawsze skojarzyć go z firmą, która mu go podarowała. Będzie się również reklamować, ponieważ jeśli klient korzysta z Twojej spersonalizowanej torby na zakupy, każdy, kogo spotka, zauważy wyrafinowaną i szczegółową torbę, którą nosi.

Filtr  
Kategoria  
 1. Torby i plecaki 643
 2. Torby 209
 1. Torby na zakupy 140
 2. Torby papierowe 20
 3. Torby składane 34
Płeć  
Kolor  
Eco  
Wysyłka  
Marca  
Antonio Miro
ROLY
Stanley Stella
Westford Mill
0
PolecamyPolecamy
 1. Torby na zakupy notting włóknina wydrukowany obraz 1
  NOTTING. Torba
  Od 0,21 zł /szt.
 2. Torby na zakupy canary włóknina wydrukowany obraz 1
  CANARY. Torba
  Od 0,22 zł /szt.
 3. Torby na zakupy wembley włóknina z reklamą obraz 1
  WEMBLEY. Torba
  Od 0,27 zł /szt.
Wszystkie produkty
Ustaw kierunek malejący

Produkty 1-36 z 140

Strona
 1. Bolsas compra marketa de 100% algodón vista 1
  MARKETA + Bawełniana torba na zakupy
  Od 0,64 zł /szt.
  Dostawa dnia 23-06-2021
 2. Ekologiczny
  TOTE Torba na zakupy z RPET
  Od 0,72 zł /szt.
  Dostawa dnia 23-06-2021
 3. Bolsas compra tote de varios materiales vista 1
  TOTE PLA Torba na zakupy z kukurydzy
  Od 0,84 zł /szt.
  Dostawa dnia 23-06-2021
 4. Bolsas compra veggie rpet de pet con impresión vista 1
  Produkt z rabatem
  VEGGIE RPET Torba na żywność RPET
  Od 0,87 zł /szt.
  Dostawa dnia 23-06-2021
 5. Bolsas compra veggie de 100% algodón con impresión vista 1
  Produkt z rabatem
  VEGGIE Bawełniany woreczek na żywność
  Od 0,99 zł /szt.
  Dostawa dnia 23-06-2021
 6. Bolsas compra minimax de poliéster para personalizar vista 1
  MINIMAX Składana torba na zakupy
  Od 1,02 zł /szt.
  Dostawa dnia 23-06-2021
 7. Ekologiczny
  ZIMDE Torba na zakupy z bawełny org.
  Od 1,10 zł /szt.
  Dostawa dnia 23-06-2021
 8. Ekologiczny
  ZIMDE COLOUR Torba na zakupy z bawełny org.
  Od 1,25 zł /szt.
  Dostawa dnia 23-06-2021
 9. Bolsas compra cottonel de 100% algodón ecológico con impresión vista 1
  Ekologiczny
  COTTONEL DUO Torba na zakupy dwukolorowa
  Od 1,29 zł /szt.
  Dostawa dnia 23-06-2021
 10. Bolsas compra foldpet de pet con impresión vista 1
  FOLDPET Składana torba na zakupy RPET
  Od 1,46 zł /szt.
  Dostawa dnia 23-06-2021
 11. RASSA Płócienna torba 270 gr / m²
  Od 1,84 zł /szt.
  Dostawa dnia 23-06-2021
 12. Bolsas compra camden de poliéster vista 1
  CAMDEN Torba na zakupy z poliestru 60
  Od 2,14 zł /szt.
  Dostawa dnia 23-06-2021
 13. Bolsas compra trou de 100% algodón con impresión vista 1
  Produkt z rabatem
  TROU BAG Bawełniany worek ze sznurkiem
  Od 2,22 zł /szt.
  Dostawa dnia 23-06-2021
 14. Ekologiczny
  ZIGZAG Składana torba na zakupy GRS
  Od 2,46 zł /szt.
  Dostawa dnia 23-06-2021
 15. Ekologiczny
  TASLO Filcowa torba na zakupy RPET
  Od 3,10 zł /szt.
  Dostawa dnia 23-06-2021
 16. Bolsas compra kleuren plus de 100% algodón vista 1
  KLEUREN BAG Torba plażowa
  Od 3,35 zł /szt.
  Dostawa dnia 23-06-2021
 17. Ekologiczny
  FAMA Duża torba na zakupy 600D RPET
  Od 3,48 zł /szt.
  Dostawa dnia 23-06-2021
 18. Ekologiczny
  NAIMA TOTE Torba na zakupy z konopi
  Od 3,73 zł /szt.
  Dostawa dnia 23-06-2021
 19. Ekologiczny
  BAGLO Filcowa torba na laptopa RPET
  Od 4,37 zł /szt.
  Dostawa dnia 23-06-2021
 20. Bolsas compra mercado de poliéster vista 1
  MERCADO Torba na zakupy
  Od 3,36 zł /szt.
  Dostawa dnia 23-06-2021
 21. Torby na zakupy roterdam włóknina personalizować obraz 1
  Produkt z rabatem
  ROTERDAM. Torba
  Od 0,13 zł /szt.
  Dostawa dnia 23-06-2021
 22. Torby na zakupy macy włóknina obraz 1
  MACY. Torba
  Od 0,19 zł /szt.
  Dostawa dnia 23-06-2021
 23. Torby na zakupy notting włóknina wydrukowany obraz 1
  Polecany
  NOTTING. Torba
  Od 0,21 zł /szt.
  Dostawa dnia 23-06-2021
 24. Torby na zakupy canary włóknina wydrukowany obraz 1
  Polecany
  CANARY. Torba
  Od 0,22 zł /szt.
  Dostawa dnia 23-06-2021
 25. Torby na zakupy woodbury włóknina z reklamą obraz 1
  WOODBURY. Torba
  Od 0,25 zł /szt.
  Dostawa dnia 23-06-2021
 26. Torby na zakupy wembley włóknina z reklamą obraz 1
  Polecany
  WEMBLEY. Torba
  Od 0,27 zł /szt.
  Dostawa dnia 23-06-2021
 27. Torby na zakupy beacon włóknina personalizować obraz 1
  Polecany
  BEACON. Torba
  Od 0,35 zł /szt.
  Dostawa dnia 23-06-2021
 28. Torby na zakupy savile włóknina z reklamą obraz 1
  Polecany
  SAVILE. Torba
  Od 0,44 zł /szt.
  Dostawa dnia 23-06-2021
 29. Torby na zakupy victoria 100% bawełna obraz 1
  Polecany
  VICTORIA. Torba
  Od 0,48 zł /szt.
  Dostawa dnia 23-06-2021
 30. Torby na zakupy regent 100% bawełna z reklamą obraz 1
  REGENT. Torba
  Od 0,49 zł /szt.
  Dostawa dnia 23-06-2021
 31. Torby na zakupy nick włóknina wydrukowany obraz 1
  NICK. Torba
  Od 0,55 zł /szt.
  Dostawa dnia 23-06-2021
 32. Torby na zakupy bondi 100% bawełna z reklamą obraz 1
  Polecany
  BONDI. Torba
  Od 0,57 zł /szt.
  Dostawa dnia 23-06-2021
 33. Torby na zakupy sawgrass włóknina wydrukowany obraz 1
  Polecany
  SAWGRASS . Torba
  Od 0,58 zł /szt.
  Dostawa dnia 23-06-2021
 34. Torby na zakupy harrod włóknina personalizować obraz 1
  HARROD. Torba
  Od 0,60 zł /szt.
  Dostawa dnia 23-06-2021
 35. Torby na zakupy shopper włóknina obraz 1
  SHOPPER. Torba
  Od 0,61 zł /szt.
  Dostawa dnia 23-06-2021
 36. MAPUTO.Torba RPet
  Od 0,67 zł /szt.
  Dostawa dnia 23-06-2021
Ustaw kierunek malejący

Produkty 1-36 z 140

Strona