PLN

Ekonomiczne reklamowe torby papierowe

Jednym z rodzajów personalizowanych toreb, których nie może zabraknąć w żadnym biznesie, są niedrogie reklamowe torby papierowe, które sprowadzamy z Garrampy.  Niestandardowe torby papierowe z Twoją marką i wielokrotnego użytku. Składane torby o minimalistycznym wykończeniu i wzornictwie, idealne dla każdego rodzaju firmy. W rzeczywistości są to najlepsze torby do sklepów odzieżowych, ponieważ masz je w różnych rozmiarach: duże, średnie i małe torby z rączką lub bez oraz w odcieniach bieli i brązu. Z drugiej strony. z drugiej strony, wewnątrz naszych papierowych toreb wyróżniają się modele toreb termicznych . Są idealne do jedzenia na wynos, ponieważ ich izotermiczne wnętrze jest wykonane z aluminium, a nawet mają zapięcie na rzep. Z drugiej strony wspomnij o naszych spersonalizowanych ekologicznych torbach papierowych jako o przypadku torby Kolsar.  Znajdź w tej sekcji swoją dostosowywaną i zrównoważoną torbę papierową.

Torby Kraft spersonalizowane z nadrukowanym Twoim logo


Tego typu torby są bardzo popularne w sklepach tekstylnych, które sprzedają każdy rodzaj odzieży, ponieważ są wizualnie zadbane o torby, a także mają na celu przyciągnięcie nowych klientów do swoich sklepów z ich wzorami. Ośmiel się być następnym, który zdobędzie te torby i przyciągnie nowych klientów poprzez spersonalizowanie ich z Twoją marką i uzyskanie widoczności. Są one wykonane z określonego papieru, który można łatwo ponownie wykorzystać, więc oprócz nadania produktu swojej marce, można nadal przyczyniać się do ochrony środowiska naturalnego.

Bardzo tanie hurtowe torby papierowe


Oferujemy hurtowe spersonalizowane torby papierowe we wszystkich rozmiarach, kolorach i wykończeniach. Oprócz zastosowania w handlu tekstyliami, niedrogie papierowe torby reklamowe mogą służyć jako opakowanie na prezenty urodzinowe lub prezenty dla biznesu, jak również do pakowania. Jasny przykład: zaskocz swoich gości butelką wina w jednej z naszych niedrogich reklamowych toreb papierowych i podaruj swój prezent w elegancki i bezpieczny sposób. Jest to również sposób na zdobycie klientów, ponieważ dzięki stylowemu wykończeniu możesz wprowadzić dowolny prezent reklamowy, taki jak ten, który masz na stronie Garrampa.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące Papierowe torby

Dlaczego warto kupować niestandardowe torby papierowe?

Jeśli masz sklep, w którym sprzedajesz jedzenie na wynos, te spersonalizowane torby papierowe z logo są dla Ciebie uzupełnieniem reklamy. Oprócz zapewnienia swoim klientom solidnych promocyjnych toreb papierowych do łatwego transportu ich zamówienia, zapewnisz doskonałą widoczność, ponieważ wszyscy, których spotkasz z powracającymi klientami, zobaczą Twoje logo.

Jakie masz rozmiary niestandardowych toreb papierowych?

Na początek mamy klasyczny model komercyjnych kopert papierowych, dostępnych w różnych rozmiarach: mały (16 x 10 x 23 cm), średni (22 x 11 x 30 cm) i duży (26 x 11 x 36 cm), oba dostępny w kolorze białym oraz w typowym brązowawym kolorze. Mamy również dwa specjalne formaty: mini, spersonalizowana torba papierowa typu kraft 18 x 24 x 8 cm, idealna do dostarczania dokumentów lub drobnych upominków, oraz maxi, papierowa torba reklamowa z tkanymi rączkami 40 x 34 x 11 cm.

Jakie inne artykuły promocyjne mogę rozdać razem z papierowymi torbami?

Torby papierowe to upominki reklamowe, które doskonale komponują się z innymi gadżetami promocyjnymi, do Ciebie należy przemyślenie osób, do których chcesz dotrzeć i ich preferencji, aby stworzyć zestaw, który będzie atrakcyjny i użyteczny. Możesz je rozdać wraz ze spersonalizowanymi długopisami, notatnikami i bransoletkami podczas imprezy promocyjnej, dzięki czemu możesz przedstawić swoją markę uczestnikom, którzy przychodzą do stoiska, w którym jesteś. Ponadto te spersonalizowane koperty papierowe nadają się do recyklingu ze względu na materiał, z którego są wykonane. Dlatego możliwe jest przekazanie zrównoważonego obrazu poprzez połączenie ich z ekologicznymi kubkami na wynos, kartonowymi długopisami lub opakowaniem z włókna bambusowego.

Jakie są terminy otrzymania spersonalizowanych kopert papierowych?

Otrzymasz zamówienie na niestandardowe torby papierowe w ciągu 7-10 dni roboczych po zatwierdzeniu dowodu. Zaraz po rozpoczęciu produkcji otrzymasz przybliżoną datę dostawy, a później, gdy zamówienie zostanie wysłane, zostanie wysłane do Ciebie śledzenie w celu śledzenia przesyłki. Jeśli zajdzie potrzeba skrócenia tego czasu, posiadamy usługę dostawy ekspresowej, która skraca czas dostawy, więc otrzymasz ją 24/48 godzin od jej wykonania. Aby poprosić o przesyłkę ekspresową, wystarczy powiadomić nasz personel o złożeniu zamówienia, aby mogli obliczyć cenę, ponieważ zależy ona od wagi Twoich artykułów promocyjnych.

Jakie masz rodzaje spersonalizowanych toreb papierowych?

W naszym katalogu znajdziesz torby papierowe w różnych rozmiarach: małe (do 25 cm długości), średnie (do 30 cm długości) i duże (ponad 30 cm długości), wszystkie z klinami i wzmocnionymi uchwytami dla większej wytrzymałości . Posiadamy również torby papierowe w różnych gramaturach: 80, 90, 100 lub 150 gr / m². Produkujemy również konwencjonalne torby papierowe i torby papierowe kraft, abyś mógł wybrać ten, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Co to jest papier pakowy do toreb reklamowych?

Papier siarczanowy to rodzaj papieru, który jest bardziej odporny niż papier konwencjonalny, stąd jego niemiecka nazwa: „odporność”. Papier do toreb papierowych typu kraft pozyskiwany jest z masy włóknistej drzewnej, dzięki procesowi produkcji w 100% podlega recyklingowi i biodegradacji, gdyż łatwo się rozkłada. Oprócz wytrzymałości należy zauważyć, że papier siarczanowy jest bardziej plastyczny, zajmuje mało miejsca i jest znacznie tańszy niż tradycyjny biały papier.

Po co używać toreb papierowych z logo do reklamy mojej firmy?

Torby papierowe i personalizowane torby papierowe kraft to doskonały element reklamowy: są użyteczne, niedrogie, a dzięki dużej powierzchni Twoje logo lub projekt będzie wyglądał efektownie. Możesz używać toreb papierowych jako spersonalizowanych towarów do swojego sklepu lub jako opakowanie do dostarczania prezentów swoim klientom. Ponadto, jeśli prowadzisz sklep zajmujący się troską o środowisko, spersonalizowane torby papierowe są idealnym sposobem na ograniczenie zużycia plastiku.

Czy sprzedajecie hurtowo torby papierowe?

Oczywiście! Niestandardowe torby papierowe są często zamawiane hurtowo ze względu na ich częste stosowanie w sklepach odzieżowych i sklepach. W zależności od modelu reklamowych toreb papierowych można je kupić personalizowane od 10 sztuk, jeśli wolisz torby papierowe bez personalizacji to nie ma minimalnego zamówienia. Pamiętaj, że jeśli kupujesz hurtowo torby papierowe, cena jest niższa, ponieważ maleje przy większej ilości zamówienia, kup teraz!

Filtr  
Kategoria  
Kolor  
Eco  
Wysyłka  
0
Ustaw kierunek malejący

Produkty 20

 1. Ekologiczny
  PAPER SMALL Paprierowa torebka ozdobna mał
  Od 0,24 zł /szt.
  Dostawa dnia 20-01-2022
 2. Bolsas de papel paper medium de papel vista 1
  Ekologiczny
  PAPER MEDIUM Paprierowa torebka ozdobna śre
  Od 0,32 zł /szt.
  Dostawa dnia 20-01-2022
 3. Ekologiczny
  PAPER LARGE Paprierowa torebka ozdobna duż
  Od 0,37 zł /szt.
  Dostawa dnia 20-01-2022
 4. Torby papierowe kelly papier personalizować obraz 1
  Ekologiczny
  KELLY. Torba
  Od 0,23 zł /szt.
  Dostawa dnia 20-01-2022
 5. Torby papierowe ellen papier wydrukowany obraz 1
  Ekologiczny
  ELLEN. Torba
  Od 0,15 zł /szt.
  Dostawa dnia 20-01-2022
 6. Torby papierowe leia papier z logo obraz 1
  Ekologiczny
  LEIA. Torba
  Od 0,12 zł /szt.
  Dostawa dnia 20-01-2022
 7. Torby papierowe cabazon papier obraz 1
  Ekologiczny
  CABAZON. Torba
  Od 0,16 zł /szt.
  Dostawa dnia 20-01-2022
 8. Torby papierowe citadel papier z reklamą obraz 1
  Ekologiczny
  CITADEL. Torba
  Od 0,13 zł /szt.
  Dostawa dnia 20-01-2022
 9. Torby papierowe tayla papier z reklamą obraz 1
  Ekologiczny
  TAYLA. Torba
  Od 0,22 zł /szt.
  Dostawa dnia 20-01-2022
 10. Torby papierowe grant papier obraz 1
  Ekologiczny
  GRANT. Torba
  Od 0,23 zł /szt.
  Dostawa dnia 20-01-2022
 11. Torby papierowe kira papier obraz 1
  Ekologiczny
  KIRA. Torba
  Od 0,23 zł /szt.
  Dostawa dnia 20-01-2022
 12. Bolsas de papel cention de papel con publicidad vista 1
  Ekologiczny
  Bolsa Cention
  Od 0,10 zł /szt.
  Dostawa dnia 20-01-2022
 13. Bolsas de papel loiles de papel con publicidad vista 1
  Ekologiczny
  Bolsa Loiles
  Od 0,11 zł /szt.
  Dostawa dnia 20-01-2022
 14. Bolsas de papel nauska de papel con publicidad vista 1
  Ekologiczny
  Bolsa Nauska
  Od 0,13 zł /szt.
  Dostawa dnia 20-01-2022
 15. Bolsas de papel ragnar de papel con publicidad vista 1
  Ekologiczny
  Bolsa Ragnar
  Od 0,14 zł /szt.
  Dostawa dnia 20-01-2022
 16. Bolsas de papel take away de papel con publicidad vista 1
  Ekologiczny
  Bolsa Take Away
  Od 0,14 zł /szt.
  Dostawa dnia 20-01-2022
 17. Bolsas de papel tobin de papel con publicidad vista 1
  Ekologiczny
  Bolsa Tobin
  Od 0,13 zł /szt.
  Dostawa dnia 20-01-2022
 18. Bolsas de papel kolsar de papel con logo vista 1
  Ekologiczny
  Bolsa Kolsar
  Od 0,79 zł /szt.
  Dostawa dnia 20-01-2022
 19. Bolsas de papel bapom de papel para personalizar vista 1
  Ekologiczny
  Bolsa Térmica Bapom
  Od 0,83 zł /szt.
  Dostawa dnia 20-01-2022
 20. Bolsas de papel laral de papel con publicidad vista 1
  Ekologiczny
  Bolsa Térmica Laral
  Od 1,15 zł /szt.
  Dostawa dnia 20-01-2022
Ustaw kierunek malejący

Produkty 20