PLN

Ekonomiczne reklamowe torby papierowe

Jednym z rodzajów personalizowanych toreb, którego nie może zabraknąć w żadnym biznesie, są tanie reklamowe torby papierowe, które sprowadzamy z Garrampy. Spersonalizowane torby papierowe z Twoją marką i wielokrotnego użytku. Torby składane o minimalistycznym wykończeniu i designie, idealne dla każdego rodzaju firmy. W rzeczywistości są to najlepsze torby do sklepów odzieżowych, ponieważ masz je w różnych rozmiarach: duże, średnie i małe torby oraz z rączką lub bez oraz w odcieniach bieli i brązu. Z kolei wśród naszych toreb papierowych wyróżniają się modele toreb termicznych. Są idealne na wynos, ponieważ ich izotermiczne wnętrze jest wykonane z aluminium, a nawet mają zapięcie na rzep. Z drugiej strony wspomnijmy o naszych spersonalizowanych ekologicznych torbach papierowych jako o przypadku torby Kolsar. W tej sekcji znajdziesz swoją spersonalizowaną i przyjazną dla środowiska torbę papierową.
...
Filtr  
Kolory  
Eco  
Filtry
Kolory
Eco
0
Ustaw kierunek malejący

Produkty 3

 1. Ekologiczny
  PAPER SMALL Paprierowa torebka ozdobna mał
  Mała torba papierowa. 150 gr/m².
  Od 1,08 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 2. Ekologiczny
  PAPER MEDIUM Paprierowa torebka ozdobna śre
  Średnia torba papierowa. 150 gr/m².
  Od 1,49 zł /szt.
  2 dostępne kolory
 3. Ekologiczny
  PAPER LARGE Paprierowa torebka ozdobna duż
  Duża torba papierowa. 150 gr/m².
  Od 1,62 zł /szt.
  1 dostępny kolor
Ustaw kierunek malejący

Produkty 3

usługa Expres Dostępna usługa Expres
świetne rabatyDo 70% rabatu ilościowego
Wysyłka GratisDla wszystkich Zamówień Wysyłka Gratis

Frequent Questions Papierowe torby

Jak określić odpowiedni rozmiar toreb papierowych do dostosowania? Jaki rodzaj produktu chcesz przechowywać w spersonalizowanych torebkach papierowych?

To będzie kluczem do określenia rozmiaru Twojej papierowej torby. Na przykład, jeśli produkt ma 15 cm szerokości, papierowa torba powinna być nieco większa, około 19 cm lub więcej, aby zapewnić praktyczność podczas wkładania lub wyjmowania produktów z torby. W ten sposób, jeśli Twoja firma ma różne rozmiary w artykułach; nie wahaj się podać nam indywidualnego rozmiaru każdego z nich, a nasz zespół doradzi, który rozmiar jest dla Ciebie najbardziej odpowiedni w tanich papierowych reklamówkach.

Jaki jest czas produkcji niestandardowych toreb papierowych?

W zależności od wielkości zamówienia czas produkcji będzie się różnić. Przed produkcją wydrukujemy próbkę lub wykonamy symulację 3D, aby klienci mogli lepiej zrozumieć, jak będzie wyglądać finalna torba. Jeśli klient posiada już plik projektu lub korzysta z torby papierowej bez nadruku; Jak widać, czas produkcji będzie krótszy. Skontaktuj się z nami i ustal czas produkcji swoich tanich spersonalizowanych toreb papierowych.

Jakie rozmiary niestandardowych toreb papierowych możemy zaoferować?

W Garrampie mamy wiele rozmiarów tanich reklamowych toreb papierowych, które nadają się do wszelkiego rodzaju zastosowań.Są to torby do sprzedaży detalicznej, żywności, elektroniki… nie ma znaczenia, jaka to branża. Spersonalizowane torby papierowe to konieczność, którą musi posiadać każdy zakład. Wybierz projekt i rodzaj modelu, którego potrzebujesz. Z drugiej strony, jeśli potrzebujesz porady na temat odpowiedniego rozmiaru torby papierowej, w Garrampie możemy Ci pomóc. Mamy różne rozmiary i ceny naszych niestandardowych papierowych toreb biznesowych. Ponadto, jeśli uznasz to za stosowne, możemy wyraźnie zaprojektować konkretny rozmiar dla Twoich papierowych toreb. Skontaktuj się z nami i uzyskaj spersonalizowaną wycenę już teraz!

Jak wybrać metodę nadruku na niestandardowych torebkach papierowych?

Duże torby papierowe zazwyczaj wymagają nadruku offsetowego.

Dlaczego używamy tego typu techniki?

Ponieważ jakość obrazu jest wyższa, ostrzejsza, a gumowa podkładka jest równomiernie nakładana na powierzchnię drukowania. Dodatkowo warto zwrócić uwagę na oszczędność kosztów: im więcej drukujesz, tym niższa cena.Przy dużych nakładach czas druku jest bardzo szybki, nadaje się do druku przemysłowego. Wykonuj druki offsetowe w łatwy sposób. Tylko 5 podstawowych kroków jest wymaganych do procesu drukowania. Wydruki trwają dłużej i są łatwiejsze w utrzymaniu. Klienci mogą wydrukować proste jednokolorowe logo na papierowych torbach lub wydrukować dużą liczbę złożonych kolorów z różnymi teksturami i obrazami. Koszt druku będzie zależał od złożoności procesu drukowania.

Gdzie kupić torby papierowe na żywność?

Na naszej stronie możesz znaleźć i dostosować różne rodzaje papierowych toreb na żywność. Wśród nich mamy worki bez uchwytów z papieru Kraft w personalizowanych białych lub brązowych kolorach, w różnych wymiarach i zalecamy wykonanie długich serii ze względu na ich duże zużycie. torby z rączką płaską lub rączką skręcaną z papierem 90/100/110, w różnych rozmiarach, dzięki czemu możesz wybrać te, które najlepiej odpowiadają potrzebom Twojej firmy.

Inne kategorie, które mogą Cię zainteresować związany z Papierowe torby
Torby i plecakiTorby i plecaki
Sport- en reistassenSport- en reistassen
RugzakkenRugzakken
Torby na zamówienieTorby na zamówienie
Torby biznesoweTorby biznesowe
Rugzakken met trekkoordRugzakken met trekkoord
Torby na zakupyTorby na zakupy