PLN

Ekonomiczne reklamowe torby papierowe

Filtr  
Kategoria  
Kolor  
Eco  
Wysyłka  
0
Nasze okazjeNasze okazje
 1. Torby papierowe leia papier z logo obraz 2
  Ekologiczny
  LEIA. Torba
  Od 0,17 zł /szt.
Wszystkie produkty
Ustaw kierunek malejący

Produkty 22

 1. Ekologiczny
  torba Collinsa
  Od 0,32 zł /szt.
 2. Ekologiczny
  worek haspun
  Od 0,41 zł /szt.
 3. Ekologiczny
  Bolsa Cention
  Od 0,50 zł /szt.
 4. Ekologiczny
  Torba Drimul
  Od 0,50 zł /szt.
 5. Ekologiczny
  Bolsa Loiles
  Od 0,59 zł /szt.
 6. Ekologiczny
  Bolsa Nauska
  Od 0,68 zł /szt.
 7. Ekologiczny
  Bolsa Take Away
  Od 0,68 zł /szt.
 8. Ekologiczny
  Bolsa Tobin
  Od 0,68 zł /szt.
 9. Ekologiczny
  Bolsa Ragnar
  Od 0,72 zł /szt.
 10. Ekologiczny
  Bolsa Kolsar
  Od 3,79 zł /szt.
 11. Ekologiczny
  Bolsa Térmica Bapom
  Od 4,46 zł /szt.
 12. Ekologiczny
  Bolsa Térmica Laral
  Od 6,27 zł /szt.
 13. Torby papierowe citadel papier z reklamą obraz 1
  Ekologiczny
  CITADEL. Torba
  Od 0,15 zł /szt.
 14. Torby papierowe leia papier z logo obraz 2
  Produkt z rabatem Ekologiczny
  LEIA. Torba
  Od 0,17 zł /szt.
 15. Torby papierowe cabazon papier obraz 2
  Ekologiczny
  CABAZON. Torba
  Od 0,22 zł /szt.
 16. Torby papierowe grant papier obraz 1
  Ekologiczny
  GRANT. Torba
  Od 0,31 zł /szt.
 17. Ekologiczny
  TAYLA. Torba
  Od 0,32 zł /szt.
 18. Torby papierowe kelly papier personalizować obraz 2
  Ekologiczny
  KELLY. Torba
  Od 0,33 zł /szt.
Ustaw kierunek malejący

Produkty 22

Jednym z rodzajów personalizowanych toreb, którego nie może zabraknąć w żadnym biznesie, są tanie reklamowe torby papierowe, które sprowadzamy z Garrampy. Spersonalizowane torby papierowe z Twoją marką i wielokrotnego użytku. Torby składane o minimalistycznym wykończeniu i designie, idealne dla każdego rodzaju firmy. W rzeczywistości są to najlepsze torby do sklepów odzieżowych, ponieważ masz je w różnych rozmiarach: duże, średnie i małe torby oraz z rączką lub bez oraz w odcieniach bieli i brązu. Z kolei wśród naszych toreb papierowych wyróżniają się modele toreb termicznych. Są idealne na wynos, ponieważ ich izotermiczne wnętrze jest wykonane z aluminium, a nawet mają zapięcie na rzep. Z drugiej strony wspomnijmy o naszych spersonalizowanych ekologicznych torbach papierowych jako o przypadku torby Kolsar. W tej sekcji znajdziesz swoją spersonalizowaną i przyjazną dla środowiska torbę papierową.

Torby Kraft spersonalizowane z nadrukowanym Twoim logo


Czy wiesz, czym są spersonalizowane torby papierowe Kraft? Papier pakowy lub papier pakowy jest bardzo popularny do produkcji toreb do butików modowych. Tego typu torby papierowe są bardzo estetyczne wizualnie, a także mają na celu przyciągnięcie nowych klientów do ich sklepów swoimi projektami. Odważ się być następnym, aby kupić te tanie papierowe torby reklamowe i przyciągnąć nowych klientów, dostosowując je do swojej marki i zyskując widoczność. Wykonane są ze specjalnego papieru wielokrotnego użytku, więc oprócz podarowania produktu ze swoją marką, możesz nadal przyczyniać się do ochrony środowiska naturalnego. Daj drugie życie swoim spersonalizowanym torebkom papierowym Kraft i dodaj swoje logo do tego modelu spersonalizowanych toreb na prezenty. Zrobisz różnicę, zanim konkurencja i Twoi klienci będą Cię pamiętać. W Garrampa jesteśmy specjalistami w produkcji spersonalizowanych toreb papierowych Kraft.

Bardzo tanie hurtowe torby papierowe


Oferujemy hurtowe torby papierowe na zamówienie we wszystkich rozmiarach, kolorach i wykończeniach. Oprócz zastosowania w handlu tekstylnym, Twoje tanie papierowe torby reklamowe mogą być używane jako opakowanie na prezenty urodzinowe lub upominki biznesowe, a także jako opakowanie. Wyraźny przykład: zaskocz swoich gości butelką wina w jednej z naszych tanich papierowych toreb reklamowych i zaprezentuj swój prezent w elegancki i bezpieczny sposób. Jest to również sposób na pozyskanie klientów, ponieważ dzięki stylowemu wykończeniu możesz wprowadzić dowolny upominek promocyjny, taki jak ten, który masz na stronie Garrampa.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące Papierowe torby

Jak określić odpowiedni rozmiar toreb papierowych do dostosowania? Jaki rodzaj produktu chcesz przechowywać w spersonalizowanych torebkach papierowych?

To będzie kluczem do określenia rozmiaru Twojej papierowej torby. Na przykład, jeśli produkt ma 15 cm szerokości, papierowa torba powinna być nieco większa, około 19 cm lub więcej, aby zapewnić praktyczność podczas wkładania lub wyjmowania produktów z torby. W ten sposób, jeśli Twoja firma ma różne rozmiary w artykułach; nie wahaj się podać nam indywidualnego rozmiaru każdego z nich, a nasz zespół doradzi, który rozmiar jest dla Ciebie najbardziej odpowiedni w tanich papierowych reklamówkach.

Jaki jest czas produkcji niestandardowych toreb papierowych?

W zależności od wielkości zamówienia czas produkcji będzie się różnić. Przed produkcją wydrukujemy próbkę lub wykonamy symulację 3D, aby klienci mogli lepiej zrozumieć, jak będzie wyglądać finalna torba. Jeśli klient posiada już plik projektu lub korzysta z torby papierowej bez nadruku; Jak widać, czas produkcji będzie krótszy. Skontaktuj się z nami i ustal czas produkcji swoich tanich spersonalizowanych toreb papierowych.

Jakie rozmiary niestandardowych toreb papierowych możemy zaoferować?

W Garrampie mamy wiele rozmiarów tanich reklamowych toreb papierowych, które nadają się do wszelkiego rodzaju zastosowań.Są to torby do sprzedaży detalicznej, żywności, elektroniki… nie ma znaczenia, jaka to branża. Spersonalizowane torby papierowe to konieczność, którą musi posiadać każdy zakład. Wybierz projekt i rodzaj modelu, którego potrzebujesz. Z drugiej strony, jeśli potrzebujesz porady na temat odpowiedniego rozmiaru torby papierowej, w Garrampie możemy Ci pomóc. Mamy różne rozmiary i ceny naszych niestandardowych papierowych toreb biznesowych. Ponadto, jeśli uznasz to za stosowne, możemy wyraźnie zaprojektować konkretny rozmiar dla Twoich papierowych toreb. Skontaktuj się z nami i uzyskaj spersonalizowaną wycenę już teraz!

Jak wybrać metodę nadruku na niestandardowych torebkach papierowych?

Duże torby papierowe zazwyczaj wymagają nadruku offsetowego.

Dlaczego używamy tego typu techniki?

Ponieważ jakość obrazu jest wyższa, ostrzejsza, a gumowa podkładka jest równomiernie nakładana na powierzchnię drukowania. Dodatkowo warto zwrócić uwagę na oszczędność kosztów: im więcej drukujesz, tym niższa cena.Przy dużych nakładach czas druku jest bardzo szybki, nadaje się do druku przemysłowego. Wykonuj druki offsetowe w łatwy sposób. Tylko 5 podstawowych kroków jest wymaganych do procesu drukowania. Wydruki trwają dłużej i są łatwiejsze w utrzymaniu. Klienci mogą wydrukować proste jednokolorowe logo na papierowych torbach lub wydrukować dużą liczbę złożonych kolorów z różnymi teksturami i obrazami. Koszt druku będzie zależał od złożoności procesu drukowania.

Gdzie kupić torby papierowe na żywność?

Na naszej stronie możesz znaleźć i dostosować różne rodzaje papierowych toreb na żywność. Wśród nich mamy worki bez uchwytów z papieru Kraft w personalizowanych białych lub brązowych kolorach, w różnych wymiarach i zalecamy wykonanie długich serii ze względu na ich duże zużycie. torby z rączką płaską lub rączką skręcaną z papierem 90/100/110, w różnych rozmiarach, dzięki czemu możesz wybrać te, które najlepiej odpowiadają potrzebom Twojej firmy.