PLN

Tanie sznurowane i spersonalizowane plecaki, reklamowe torby marynarskie

Nasze tanie, niestandardowe plecaki ze sznurkiem są bardzo polecane na letnie miesiące, ponieważ są bardzo lekkie, a także oddychające.  Odkryj całą listę worków marynarskich, które mamy w Garrampie. Nasze plecaki reklamowe z liny są bardzo tanie i dostępne we wszystkich jasnych kolorach: różowym, zielonym, żółtym, niebieskim, czerwonym ... W dodatkowo posiadamy modele dziecięce. Rzeczywiście, można tu znaleźć plecak ze sznurkiem dla dziewczynek lub chłopców , w którym mogą malować, jedząc obiad do szkoły. Z drugiej strony należy zauważyć, że nasze oryginalne plecaki linowe są również przedmiotem merchandisingowym szeroko stosowanym przez firmy i organizacje: drużyny, siłownie, biura, sklepy, bary… z kim czujesz się utożsamiany?  Dostosowywanie plecaków ze sznurkiem jest bardzo łatwe dzięki Garrampie : nasze plecaki są nadrukowane metodą sitodruku lub wyhaftowane Twoim logo lub projektem. Znajdź w tej sekcji swój plecak linowy dla mężczyzn, kobiet lub dzieci.

Plecaki reklamowe z Twoim logo


Jestem pewna, że masz w domu więcej niż jeden plecak, ale czy kiedykolwiek myślałeś o ich dostosowaniu? Plecaki są małymi plecakami, zwykle wykonanymi z tkaniny, które są przenoszone na plecach przez dwa uchwyty. Wyróżniają się one wszechstronnością, lekkością oraz różnorodnością kolorów i stylów, na które pozwalają. W sklepie Garrampa mamy je wszystkie: petaty linowe, petaty z kieszeniami, petaty skórzane, petaty składane, petaty workowe... zapraszamy do zapoznania się z naszą sekcją poniżej, aby je odkryć.

Niestandardowe plecaki w sitodruku


Dla młodszych i starszych nasze spersonalizowane plecaki ze sznurkiem i reklamowe torby marynarskie są idealnym uzupełnieniem w każdym wieku . Zabierz ze sobą rzeczy z plaży i basenu, przekąskę i zabawki dla malucha lub zestaw na wycieczkę, sam decydujesz! W Garrampie mamy niestandardowe plecaki workowe z sitodrukiem. Używamy ta technika druku, ponieważ jest ekonomiczna i pozwala na drukowanie dużych ilości artykułów. W związku z tym mamy modele w różnych kolorach , które są bardzo łatwe do dostosowania. Wystarczy, że podzielisz się z nami logo lub projektem (w zależności od tego, czy jesteś np. firmą, czy klubem), a my polecimy najlepszą technikę wsparcia i nadruku, np. sitodruk.Więc teraz wiesz, jeśli masz jakieś pytania, zespół Garrampa jest tutaj, aby to naprawić!  Nie zastanawiaj się dwa razy i spersonalizuj jedną z naszych toreb marynarskich , co jest świetnym pomysłem na rozdawanie na imprezach, ponieważ niczego nie zabierają, a uczestnicy mogą zbierać w środku ulotki i inne przedmioty.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące Niestandardowy plecak linowy

Po co dawać niestandardowe plecaki ze sznurkiem?

Niestandardowe pakiety worków to klasyczne gadżety promocyjne, które są rozprowadzane podczas imprez sportowych oraz imprez charytatywnych i uświadamiających w celu badań nad rzadkimi chorobami, ponieważ są praktyczne i mogą być wypełnione broszurami informacyjnymi, broszurami i ulotkami. Ponadto plecaki promocyjne są bardzo wygodne i łatwo je ponownie wykorzystać na co dzień, szczególnie przez młodych ludzi, którzy używają ich na wycieczkę, na siłownię lub na stadion, tym samym nadal zapewniając widoczność logo wydrukowanego na plecaku .

Czy mogę zamówić niestandardowe plecaki w różnych kolorach?

Tak, możesz wybrać różne kolory tego samego modelu plecaka reklamowego. Jeśli kolor logo jest zawsze taki sam, cena nie ulegnie zmianie; Jeśli chcesz zmienić kolor logo na podstawie koloru plecaka, zostanie naliczona dodatkowa opłata za druk. Na przykład: jeśli zamówisz 100 plecaków promocyjnych z tym samym białym logo, możesz zamówić 25 niebieskich, 25 różowych, 25 zielonych i 25 czerwonych, w cenie jednostkowej 100 spersonalizowanych plecaków. Jeśli natomiast ze 100 plecaków chcesz mieć 50 czerwonych z białym logo i 50 białych z czerwonym logo, to koszt plecaków reklamowych, które zapłacisz, będzie sumą kosztu podstawowego wyliczonego na 100 plecaków plus jednostka. Koszt nadruku obliczony dla 50 promocyjnych opakowań (czyli nieco wyższy od jednostkowego kosztu 100 reklam) oczywiście pomnożony przez 100 sztuk.

Jaka jest najlepsza technika nadruku na lekkich plecakach?

Materiał, z którego wykonany jest wybrany przez Ciebie plecak reklamowy, z pewnością wpłynie na wybraną technikę druku. Zawsze zalecamy sitodruk, jeśli wybierzesz lekki bawełniany plecak. Jednak największy wpływ na wybór techniki nadruku ma kolorystyka Twojego logo. Jeśli masz bardzo kolorowe logo lub obraz, zalecamy transfer cyfrowy; Jeśli Twoje logo składa się z kilku kolorów dodatkowych, zalecamy sitodruk.

Kiedy otrzymam spersonalizowane lekkie plecaki?

Standardowe terminy dostawy spersonalizowanych worków z naszej kolekcji wahają się od 7 do 10 dni w zależności od wybranego modelu i techniki nadruku stosowanej do personalizacji plecaka Twoim obrazem lub tekstem. Na stronie podczas kalkulacji ceny spersonalizowanych plecaków poniżej pojawi się komunikat z szacowanym czasem dostawy. Należy jednak wziąć pod uwagę, że terminy dostaw naszych artykułów promocyjnych zaczynają biec po akceptacji wydrukowanego proofa i zaksięgowaniu faktycznej zapłaty. Jeśli więc czekasz tydzień na zatwierdzenie wyceny i rozpoczęcie procesu zakupu lub opóźnienie w dokonaniu płatności, oszacowane dni nie mogą zostać uznane za ważne. Szacunkowy termin dostawy zostanie potwierdzony, gdy rozpocznie się produkcja promocyjnych pakietów worków.

Te niestandardowe torby są przeznaczone dla jakiej publiczności?

Zaletą tego produktu jest to, że nie ma on konkretnego nabywcy, ponieważ jest używany przy wielu okazjach, takich jak chodzenie w góry, bieganie, w życiu codziennym ... i nie ma płci lub wiek, mogą go używać kobiety, mężczyźni, dzieci ... bez wątpienia jest to jeden z idealnych prezentów do promocji Twojego wydarzenia lub firmy.

Z jakich materiałów wykonane są worki na zamówienie?

Mamy różne materiały, dzięki czemu możesz wybrać ten, który najbardziej Ci odpowiada. Mamy plecaki z poliestru, bawełny, kombinacji różnych materiałów, włókniny (ta ostatnia jest również nazywana „włókniną”. Jest to materiał porowaty, elastyczny i oddychający. Jest to materiał, który jest zwykle używany szczególnie do produktów jednorazowych. np. fartuchy lub czapki w laboratoriach) ...

Czy masz torby ekologiczne, które szanują środowisko?

Tak, ponieważ w Garrampa zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest dbanie o naszą planetę. Dlatego w kategorii spersonalizowanych plecaków na torbę można znaleźć różne materiały przyjazne dla środowiska, wśród nich plecaki ze 100% bawełny bez atramentów i dodatków, plecaki bawełniane z wykończeniem jutowym, plecaki z bawełny organicznej ...

Czy możemy umieścić logo naszej firmy?

Oczywiście w przypadku tego typu produktów pracujemy z różnymi technikami znakowania, techniki te zależą od ilości kolorów, które ma Twoje logo, ilości, którą wybrałeś do zamówienia lub materiału, który ma wybrany plecak.

Filtr  
Kategoria  
Kolor  
Eco  
Wysyłka  
Marca  
Stanley Stella
Shugon
Bags by JASSZ
Quadra
Westford Mill
0
PolecamyPolecamy
 1. SHOOP Plecak z linką
  Od 0,44 zł /szt.
 2. HUNDRED Worek szkolny.
  Od 0,61 zł /szt.
 3. Mochila cuerdas personalizada badix de yute ecológico con impresión vista 1
  Ekologiczny
  Mochila Badix
  Od 0,76 zł /szt.
Wszystkie produkty
Ustaw kierunek malejący

Produkty 1-36 z 78

Strona
 1. DAFFY Worek żeglarski
  Od 0,32 zł /szt.
  Dostawa dnia 02-12-2021
 2. Polecany
  SHOOP Plecak z linką
  Od 0,44 zł /szt.
  Dostawa dnia 02-12-2021
 3. SIMPLE SHOOP Worek z poliestru 210D
  Od 0,44 zł /szt.
  Dostawa dnia 02-12-2021
 4. STRIPE Worek z paskiem odblaskowym
  Od 0,59 zł /szt.
  Dostawa dnia 02-12-2021
 5. Polecany
  HUNDRED Worek szkolny.
  Od 0,61 zł /szt.
  Dostawa dnia 02-12-2021
 6. Mochila cuerdas personalizada daffy de varios materiales para personalizar vista 1
  DAFFY PLA Worek ze sznurkiem
  Od 0,67 zł /szt.
  Dostawa dnia 02-12-2021
 7. BIGSHOOP Duży worek zamykany na sznurki
  Od 0,81 zł /szt.
  Dostawa dnia 02-12-2021
 8. Mochila cuerdas tribe de varios materiales ecológico para personalizar vista 1
  Ekologiczny
  TRIBE Bambusowa torba ze sznurkiem
  Od 1,02 zł /szt.
  Dostawa dnia 02-12-2021
 9. TOCAYO Ocieplana torba ze sznurkiem
  Od 1,73 zł /szt.
  Dostawa dnia 02-12-2021
 10. MOIRA Torba ze sznurkiem
  Od 1,82 zł /szt.
  Dostawa dnia 02-12-2021
 11. YA Torba bawełniana.
  Od 1,91 zł /szt.
  Dostawa dnia 02-12-2021
 12. MOIRA Torba ze sznurkiem
  Od 2,02 zł /szt.
  Dostawa dnia 02-12-2021
 13. Ekologiczny
  NAIMA BAG Worek z konopi ze sznurkiem
  Od 2,52 zł /szt.
  Dostawa dnia 02-12-2021
 14. DEBO BAG Worek wodoodporny
  Od 3,69 zł /szt.
  Dostawa dnia 02-12-2021
 15. URBANCORD Torba RPET z lampką
  Od 3,73 zł /szt.
  Dostawa dnia 02-12-2021
 16. BOXP. Worek
  Od 0,24 zł /szt.
  Dostawa dnia 02-12-2021
 17. Plecak worek na sznurkach carnaby poliester z reklamą obraz 1
  CARNABY. Worek
  Od 0,34 zł /szt.
  Dostawa dnia 02-12-2021
 18. Plecak worek na sznurkach bissaya włóknina obraz 1
  BISSAYA. Worek
  Od 0,39 zł /szt.
  Dostawa dnia 02-12-2021
 19. Plecak worek na sznurkach hanover 100% bawełna obraz 1
  HANOVER. Worek
  Od 0,47 zł /szt.
  Dostawa dnia 02-12-2021
 20. Plecak worek na sznurkach draws włóknina personalizować obraz 1
  DRAWS. Dziecięcy worek do kolorowania
  Od 0,49 zł /szt.
  Dostawa dnia 02-12-2021
 21. Plecak worek na sznurkach rules poliester obraz 1
  RULES. Worek
  Od 0,51 zł /szt.
  Dostawa dnia 02-12-2021
 22. ILFORD. Worek
  ILFORD. Worek
  Od 0,64 zł /szt.
  Dostawa dnia 02-12-2021
 23. Plecak worek na sznurkach colmar poliester obraz 1
  COLMAR. Worek
  Od 0,86 zł /szt.
  Dostawa dnia 02-12-2021
 24. Plecak worek na sznurkach sablon 100% bawełna ekologiczny personalizować obraz 1
  Ekologiczny
  SABLON. Worek
  Od 1,01 zł /szt.
  Dostawa dnia 02-12-2021
 25. Plecak worek na sznurkach romford 100% bawełna personalizować obraz 1
  ROMFORD. Worek
  Od 1,39 zł /szt.
  Dostawa dnia 02-12-2021
 26. Ekologiczny
  CHANCERY. Worek
  Od 1,40 zł /szt.
  Dostawa dnia 02-12-2021
 27. Mochila Hera
  Od 0,21 zł /szt.
  Dostawa dnia 02-12-2021
 28. Mochila Spook
  Od 0,27 zł /szt.
  Dostawa dnia 02-12-2021
 29. Mochila Dinki
  Od 0,31 zł /szt.
  Dostawa dnia 02-12-2021
 30. Mochila cuerdas personalizada nofler de poliéster con publicidad vista 1
  Mochila Nofler
  Od 0,36 zł /szt.
  Dostawa dnia 02-12-2021
 31. Mochila cuerdas personalizada vesnap no tejido con impresión vista 1
  Mochila Vesnap
  Od 0,37 zł /szt.
  Dostawa dnia 02-12-2021
 32. Mochila cuerdas personalizada sibert de poliéster vista 1
  Mochila Sibert
  Od 0,38 zł /szt.
  Dostawa dnia 02-12-2021
 33. Mochila cuerdas personalizada backys no tejido con logo vista 1
  Mochila Backys
  Od 0,39 zł /szt.
  Dostawa dnia 02-12-2021
 34. Mochila cuerdas personalizada gadex de poliéster con impresión vista 1
  Mochila Gadex
  Od 0,40 zł /szt.
  Dostawa dnia 02-12-2021
 35. Mochila cuerdas personalizada lemap de poliéster con impresión vista 1
  Mochila Lemap
  Od 0,41 zł /szt.
  Dostawa dnia 02-12-2021
 36. Mochila cuerdas personalizada curtis de 100% algodón vista 1
  Ekologiczny
  Mochila Curtis
  Od 0,41 zł /szt.
  Dostawa dnia 02-12-2021
Ustaw kierunek malejący

Produkty 1-36 z 78

Strona