PLN

Niestandardowe plastikowe puszki na wodę

Filtr  
Kategoria  
Kolor  
Eco  
Marca  
 1. XD Collection 41
 2. XD Design 8
 3. XD Xclusive 6
 4. Swiss Peak 3
Wysyłka  
0
Nasze okazjeNasze okazje
 1. Bidón Zablex
  Od 1,31 zł /szt.
 2. Bidón Sports
  Od 2,66 zł /szt.
 3. Bidones iskan de plástico con publicidad vista 1
  Bidón Iskan
  Od 2,80 zł /szt.
Wszystkie produkty
Ustaw kierunek malejący

Produkty 1-36 z 208

Strona
 1. Butelka T-shirt SAMY
  Od 1,85 zł /szt.
 2. GATES Butelka na wodę.
  Od 1,85 zł /szt.
 3. SPOT EIGHT Butelka PE 500ml
  Od 0,68 zł /szt.
 4. Ekologiczny
  SPRING Butelka RPET 500ml
  Od 5,64 zł /szt.
 5. Ekologiczny
  UTAH RPET RPET bottle 500ml
  Od 6,45 zł /szt.
 6. Ekologiczny
  YUKON RPET Butelka RPET 500ml
  Od 6,49 zł /szt.
 7. Praskie butelki z różnych materiałów z widokiem logo 1
  PRAGA Szklana butelka 500ml
  Od 6,63 zł /szt.
 8. IBIZA Spray na wodę
  Od 7,04 zł /szt.
 9. MADISON Bidon aluminiowy 500ml
  Od 8,75 zł /szt.
 10. Ekologiczny
  VENICE Szklana butelka 500 ml
  Od 2,13 zł /szt.
 11. ASPEN Butelka
  Od 2,31 zł /szt.
 12. NINA Bidon.
  Od 11,23 zł /szt.
 13. SICILIA Butelka z tritanu 650ml
  Od 2,58 zł /szt.
 14. TENERE Aluminiowa butelka 750ml
  Od 12,54 zł /szt.
 15. Ekologiczny
  SHIKU Butelka Tritan ™ 450 ml
  Od 18,09 zł /szt.
 16. Nowy produkt
  BELO BOTTLE Butelka 500 ml
  Od 19,66 zł /szt.
 17. BIELO Butelka szklana 380ml
  Od 19,98 zł /szt.
 18. Produkt z rabatem
  Bidón Zablex
  Od 1,31 zł /szt.
 19. Bidón Match
  Od 1,58 zł /szt.
 20. Bidón Enfriador Luthor
  Od 1,62 zł /szt.
 21. Bidón Boxter
  Od 1,85 zł /szt.
 22. Bidón Plegable Luns
  Od 2,12 zł /szt.
 23. Bidón Antibacteriano Copil
  Od 2,48 zł /szt.
Ustaw kierunek malejący

Produkty 1-36 z 208

Strona
W sekcji tanich spersonalizowanych butelek wyróżniają się nasze spersonalizowane plastikowe butelki na wodę. Chociaż są one również dostępne z innych materiałów, takich jak szkło, metal, korek naturalny, kryształ lub specjalistyczne tworzywa sztuczne, takie jak Tritan lub RPET. Ten ostatni jest zrównoważonym tworzywem sztucznym ze środowiskiem. Bębny Garrampa to świetny prezent reklamowy, ponieważ można je napełnić i przewieźć w dowolne miejsce. Spersonalizuj plastikowe butelki na wodę swoim logo i rozdawaj je na wszelkiego rodzaju imprezach: butelki do biura, na kolonie, koncerty; a także butelki na siłownię lub butelki rowerowe. Wybierasz najlepszy czas na podarowanie jednej z naszych spersonalizowanych plastikowych butelek na wodę.

Butelki spersonalizowane Twoim logo


Jak wspomnieliśmy, spersonalizowane butelki z Twoim logo pozwalają nosić wszędzie wodę, kawę, herbatę lub cokolwiek chcesz. Unikaj kupowania plastikowych butelek i zawsze noś przy sobie puszkę reklamową, kierując się w ten sposób eko-filozofią. Te promocyjne butelki możesz przekazać całemu biuru, wszystkim swoim klientom, nawet dostawcom. Ten rodzaj spersonalizowanej butelki na wodę jest nie tylko dla sportowców, ale jest bardzo przydatnym i praktycznym akcesorium. Towarzysz wszystkim swoim bliskim, ramię w ramię z Garrampa, z bębenkiem reklamowym i pomóż środowisku, nie wydając więcej plastiku jednorazowego użytku.

Puszki reklamowe na imprezy


Bez wątpienia bębny reklamowe stały się gwiazdą upominku promocyjnego na imprezach. Bez względu na to, jakiego rodzaju są: spotkania, kongresy, koncerty, małe stoiska, targi... zawsze znajdzie się ktoś, kto ma te bębny z marką Twojej firmy. Z tego powodu w Garrampie zachęcamy do złożenia zamówienia na spersonalizowane plastikowe beczki na wodę i tym samym rozpoczęcia podróży swojej marki. W bibliotekach, na uniwersytetach, w pracy wszelkiego rodzaju lub na festiwalach; To jest niesamowita reklama i to za darmo, że ludzie zrobią.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące bębny

Czy masz ekspresową dostawę spersonalizowanych bębnów?

W fabryce Garrampa mamy standardowy termin produkcji, a także mamy szybsze terminy, takie jak ekspresowe i Premium, które wiążą się z dodatkowym wzrostem. W przypadku zamówień o standardowym czasie realizacji dostawa spersonalizowanych butelek na wodę zajmuje średnio 10 dni. Możemy jednak przyspieszyć dostawę butelek sportowych; zastosowanie niewielkiego dodatkowego kosztu.

Przy jakich okazjach lepiej oferować spersonalizowane bębny?

Najlepszy moment to ten, którego pragniesz. Plastikowe i spersonalizowane butelki na wodę można oferować na przykład na targach, kongresach, imprezach firmowych, siłowniach lub na koncertach. Podaruj każdemu z uczestników spersonalizowaną aluminiową puszkę ze swoją marką, świetny pomysł na reklamę swojej firmy i odświeżenie ludzi.

Czy możesz wykonać bębny na zamówienie?

W Garrampie wszystko jest możliwe, od opcji już wyprodukowanych bębnów i dostosowania ich do Twojej marki po opcję wykonania bębnów na zamówienie. Jedyną rzeczą, o której należy pamiętać, jest to, że czas dostawy będzie dłuższy, ponieważ produkcja spersonalizowanych beczek na wodę będzie kompletna. Kanistry na zamówienie pozwalają wybrać dokładny kolor kanistra, aby pasował do koloru Twojej marki korporacyjnej. Inne elementy można również dostosować, takie jak czapka, zapięcia i karabińczyk. Skontaktuj się z naszym działem sprzedaży i dowiedz się, jak zaskoczyć swój zespół tanimi spersonalizowanymi bębnami, które mamy w Garrampie.

Ile różnych rodzajów materiałów znajduje się w składzie bębnów?

Istnieją różne rodzaje materiałów, takich jak tworzywa sztuczne, które nie szkodzą zdrowiu i można je prać bez problemów z generowaniem toksycznych dla zdrowia substancji. Tak jest w przypadku plastiku Tritan, widocznego w różnych modelach. Również bębny metalowe są bardzo popularne, ponieważ utrzymują temperaturę cieczy w środku zarówno w stanie gorącym, jak i zimnym. Z drugiej strony mamy konfigurowalne szklane bębny dla tych, którzy nie lubią używać tworzyw sztucznych. Wreszcie mamy inne modele spersonalizowanych silikonowych butelek na wodę. Materiał ten charakteryzuje się lepszym chwytem w dłoni, co zapewnia większe wsparcie i bezpieczeństwo. W Garrampie wybierasz swoją spersonalizowaną butelkę! Nasze plastikowe, szklane lub metalowe butelki na wodę czekają na Ciebie.