PLN

Kubki kartonowe i plastikowe na wynos Reklama

Nasze tekturowe i plastikowe kubki reklamowe na wynos to najwygodniejszy sposób na picie kawy lub każdego rodzaju naparu. Idealny do kawiarni, barów, zakładów lub kongresów; ponieważ usługa na wynos jest coraz bardziej poszukiwana. Ponadto jest to forma reklamy bezpośredniej: każdy, kto spotka się z klientem na ulicy, będzie wiedział, gdzie kupił swoją kawę. Nasze spersonalizowane okulary na wynos mogą stać się również detalem dla Twoich pracowników: spersonalizowane okulary na wynos, które sprawią, że wejście do biura będzie bardziej znośne. Odkryj tanie spersonalizowane okulary Garrampa, wykonane z różnych materiałów: kartonu, stali, szkła, drewna bambusowego, plastiku lub stali nierdzewnej. Wiele z nich to materiały wielokrotnego użytku, po praniu. I miej pod ręką swoją spersonalizowaną szklankę do kawy!
...
Filtr  
Kolory  
Eco  
Wysyłka  
Filtry
Kolory
Eco
Wysyłka
0
Ustaw kierunek malejący

Produkty 1-36 z 97

 1. AWAYCUP Vaso de PP reciclado 250 ml
  AWAYCUP Kubek PP z recyklingu 300 ml
  Wielokrotnego użytku jednościankowy kubek na kawę z PP pochodzącego z recyklingu. Pojemność: 300 ml
  Od 0,24 zł /szt.
  4 dostępne kolory
 2. ASTORIA Kubek PP, silikonowe wieczko
  Kubek z pojedynczą ścianką, z białego połyskującego PP z silikonową pokrywą i pierścieniem na środku. Pojemność 350ml. Kubek jest jednowarstwowy, nagrzewa się z zewnątrz.
  Od 5,95 zł /szt.
  5 dostępne kolory
 3. FALUN Kubek 250ml
  Kubek ze stali nierdzewnej, z podwójnymi ściankami. Wnętrze z PP, pojemność 250 ml.
  Od 8,34 zł /szt.
  2 dostępne kolory
 4. NUNAVUT Taza acero inoxidable 330 ml
  NUNAVUT Kubek stal nierdzewna 330 ml
  Jednościenny kubek ze stali nierdzewnej ze składanym uchwytem. Pojemność: 330 ml.
  Od 1,77 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 5. TRAM Kubek ze stali nierdz, 455ml
  Kubek ze stali nierdzewnej, podwójne ścianki, pastikowe wnętrze, pokrywka. Pojemność: 455 ml.
  Od 9,20 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 6. ASTOGLASS Kubek szklany 350 ml
  Szklany kubek z silikonową pokrywką i uchwytem. Pojemność 350 ml. Kubek posiada pojedynczą ściankę, więc może się nagrzewać.
  Od 10,15 zł /szt.
  5 dostępne kolory
 7. Kubki do przenoszenia tapas z różnych materiałów widok 2
  TAMPAS Kubek termiczny
  Kubek termiczny ze stali nierdzewnej z podwójnymi ściankami. Wnętrze z PP, pokrywka. Pojemność 280ml.
  Od 9,61 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 8. NOMU Vaso doble pared 300ml
  NOMU Kubek dwuściankowy 300 ml
  Zewnętrzna podwójna ścianka ze stali nierdzewnej i wewnętrzna strona z PP. Korkowa podstawka i przesuwane otwarcie do picia. Nie przecieka. Pojemność: 300 ml.
  Od 2,55 zł /szt.
  2 dostępne kolory
 9. URSA Vaso Inoxidable reciclado
  Ekologiczny
  URSA Kubek ze stali nierdzewnej
  Kubek ze stali nierdzewnej z recyklingu (90% recyklingowanej stali nierdzewnej i 10% stali nierdzewnej) malowany proszkowo z pokrywką z zasuwanym otworem do picia. Pojemność: 500 ml.
  Od 2,77 zł /szt.
  3 dostępne kolory
 10. TRIBECA Ceramiczny kubek z przykrywką
  Pojedynczy ceramiczny kubek z silikonową nakładką i panelem do chwytania. Pojemność 400ml. nie nadaje się do użycia w kuchence mikrofalowej. Transfer ceramiczny jest odporny na zmywanie w zmywarkach. Jako że jest to jednowartwowy kubek, nagrzewa się też zewnętrzna strona.
  Od 15,97 zł /szt.
  5 dostępne kolory
 11. Kubki na wynos Rodeodrive+ wykonane z różnych ekologicznych materiałów widok 2
  Ekologiczny
  RODEODRIVE+ Bambusowy kubek podróżny
  Kubek ze stali nierdzewnej, podwójne ścianki, z pokrywką z PP i obudową z bambusa. Pojemność 400 ml. Ponieważ bambus jest materiałem naturalnym, kolory poszczególnych produktów mogą się różnić.
  Od 20,07 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 12. RODEODRIVE Turystyczny kubek
  Kubek podróżny ze stali nierdzewnej o podwójnych ściankach, z czarną pokrywką z PP. Pojemność: 400 ml.
  Od 18,76 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 13. Ekologiczny
  MOKKA Kubek ze stali nierdzewnej
  Kubek ze stali nierdzewnej z podwójnymi ściankami, bambusowa obudowa i obrotowy otwór do picia. Pojemność 300 ml. Bambus jest materiałem naturalnym, jego kolor może się różnić w poszczególnych przypadkach.
  Od 29,41 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 14. Ekologiczny
  LOKKA Kubek bambusowy 250 ml
  Kubek ze stali nierdzewnej z podwójnymi ściankami. Bambusowa obudowa. Pojemność 250 ml.
  Od 22,41 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 15. REDU Taza viaje doble pared 330ml
  REDU Dwuścienny kubek 330ml
  Dwuścienna, izolacyjna butelka próżniowa ze stali nierdzewnej. Pojemność 330 ml. Nie przecieka.
  Od 4,76 zł /szt.
  2 dostępne kolory
 16. INARI Vaso doble pared 300 ml
  INARI Kubek podwójna ścianka 300 ml
  Dwuścienny kubek ze stali nierdzewnej z recyklingu (90% recyklingowanej stali nierdzewnej i 10% stali nierdzewnej) z pokrywką z zasuwanym otworem do picia. Szczelny. Pojemność: 300 ml.
  Od 5,41 zł /szt.
  5 dostępne kolory
 17. UPPSALA Kubek termiczny
  Kubek podróżny z podwójnymi ściankami ze stali nierdzewnej z pokrywką z PP, która dzięki funkcji przycisku jest szczelna. Pojemność: 350 ml.
  Od 32,07 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 18. Kubek Arena o pojemności 375 ml wykonany z tworzywa sztucznego
  Jednowarstwowy kubek z tworzywa sztucznego. Wybór niedrogich kubków wielokrotnego użytku. Pojemność wynosi 375 ml. Wykonano w Wielkiej Brytanii.
  Od 0,94 zł /szt.
  4 dostępne kolory
 19. Kubek termiczny Elwood
  Czy to do picia porannej kawy w podróży, czy też do wypicia filiżanki herbaty w biurze, tumbler Elwood oferuje odpowiednie rozwiązanie. Izolowana podwójna ścianka kubka utrzymuje napoje zimne lub gorące przez długi czas. Dzięki odkręcanej, zasuwanej na kciuk pokrywce napoje są łatwe do picia. Połączenie stali nierdzewnej i tworzywa sztucznego sprawia, że tumbler jest bardzo wytrzymały, odporny na korozję i łatwy do czyszczenia.
  Od 2,30 zł /szt.
  6 dostępne kolory
 20. Kubek termiczny Mojave
  Izolowany kubek Mojave 300 ml utrzymuje ciepło gorących napojów przez dłuższy czas. Dzięki solidnemu, ale eleganckiemu wyglądowi, każde logo umieszczone na tym kubku przyciąga wzrok. Połączenie plastiku PP i stali nierdzewnej sprawia, że Mojave jest wytrzymałym kubkiem, odpornym na korozję i łatwym do czyszczenia. Zakręcane wieczko zapewnia płynne otwieranie i zamykanie tumblera oraz sprawia, że napój jest łatwy do picia.
  Od 2,55 zł /szt.
  4 dostępne kolory
 21. Kubek termiczny Sanibel
  Sanibel jest idealnym kubkiem do picia napojów w podróży. Kubek posiada podwójnie izolowane ścianki, dzięki czemu napoje pozostają ciepłe przez długi czas. Odkręcana pokrywka typu \"thumb-slide\" ułatwia picie napojów o pojemności do 400 ml. Ponadto, uchwyt z ergonomicznym oparciem na kciuk zapewnia dobry chwyt. Kubek Sanibel został wykonany ze stali nierdzewnej i czarnego plastiku, dzięki czemu jest bardzo wytrzymały, odporny na korozję i łatwy do czyszczenia.
  Od 3,02 zł /szt.
  5 dostępne kolory
 22. Kubek z serii Americano® Primo o pojemności 250 ml z uchwytem
  Jednowarstwowy, izolowany kubek z dociskaną pokrywą odporną na zalanie, z silikonowym uchwytem. Mieści się w większości ekspresów do kawy. Pojemność wynosi 250 ml. Mieszaj i łącz kolory, aby stworzyć idealny kubek. Wykonano w Wielkiej Brytanii. Produkt wolny od BPA.
  Od 3,06 zł /szt.
  18 dostępne kolory
 23. Kubek z serii Americano® Medio o pojemności 300 ml z uchwytem
  Jednowarstwowy, izolowany kubek z dociskaną pokrywą odporną na zalanie, z silikonowym uchwytem. Pojemność wynosi 300 ml. Mieszaj i łącz kolory, aby stworzyć idealny kubek. Wykonano w Wielkiej Brytanii. Produkt wolny od BPA.
  Od 3,40 zł /szt.
  20 dostępne kolory
 24. Vaso con aislamiento de 250 ml
  Brite-Americano® Espresso izolowany kubek z recyklingu o pojemności 250 ml
  Dwuścienny, izolowany kubek z nakręcaną pokrywką i pełnokolorowym wzorem na całej powierzchni dopasowanym do produktu. Wykonany w 95% z tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu z czarną warstwą wewnętrzną. Kubek w pełni nadaje się do recyklingu, można go myć w zmywarce i używać w kuchence mikrofalowej. Pojemność: 250 ml. Wolne od BPA. Zapakowana w torbę, którą można kompostować w domu. Wyprodukowano w Wielkiej Brytanii.
  Od 3,39 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 25. Kubek Americano® Espresso Eco z recyklingu o pojemności 250 ml
  Kompaktowy, izolowany kubek o podwójnych ściankach z zakręcaną pokrywką. Mieści się w większości ekspresów do kawy. Kubek wykonany jest w 100% z polipropylenu z recyklingu, a pokrywka z polipropylenu klasy spożywczej. Ponieważ pokrywka nie jest wykonana z materiałów pochodzących z recyklingu, można ją zamówić w szerokiej gamie różnych kolorów. Kubek w pełni nadaje się do recyklingu. Odcienie czerni lub bieli mogą się różnić. W przypadku opcji białej występuje efekt tekstury kolorystycznej, co wynika z natury materiału pochodzącego z recyklingu. Pojemność 250 ml. Wyprodukowano w Wielkiej Brytanii. Zapakowany w torbę, którą można kompostować w domu. Produkt wolny od BPA.
  Od 4,33 zł /szt.
  13 dostępne kolory
 26. Kubek izolowany z recyklingu Americano® Espresso o pojemności 250 ml
  Kompaktowy, izolowany kubek o podwójnych ściankach z zakręcaną pokrywką. Mieści się w większości ekspresów do kawy. Pojemność 250 ml. Wykonany w 100% z materiałów pochodzących z recyklingu. Odcienie czerni lub bieli mogą się różnić. W przypadku opcji białej występuje efekt tekstury kolorystycznej, co wynika z natury materiału pochodzącego z recyklingu. Wyprodukowano w Wielkiej Brytanii. Zapakowany w torbę, którą można kompostować w domu. Produkt wolny od BPA.
  Od 4,33 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 27. Kubek Americano® Cortado o pojemności 300 ml z uchwytem
  Trwały, jednowarstwowy, izolowany kubek z wciskaną pokrywą i silikonowym uchwytem. Materiał, z którego jest wykonany kubek ma wygląd podobny do wyjątkowo przejrzystego szkła. Zgodny z EN12875-1, nadaje się do mycia w zmywarce oraz podgrzewania w kuchence mikrofalowej. Pojemność 300 ml. Mieszaj i łącz kolory, aby stworzyć idealny kubek. Wyprodukowano w Wielkiej Brytanii. Produkt wolny od BPA.
  Od 4,33 zł /szt.
  13 dostępne kolory
 28. Kubek termiczny Americano® Espresso o pojemności 250 ml
  Kompaktowy, dwuwarstwowy, izolowany kubek z zakręcaną pokrywą odporną na zalanie. Mieści się w większości ekspresów do kawy. Pojemność wynosi 250 ml. Mieszaj i łącz kolory, aby stworzyć idealny kubek. Wykonano w Wielkiej Brytanii. Produkt wolny od BPA.
  Od 4,50 zł /szt.
  30 dostępne kolory
 29. Kubek termiczny espresso z serii Brite-Americano® o pojemności 250 ml
  Kompaktowy, dwuwarstwowy, izolowany kubek z zakręcaną pokrywą odporną na zalanie. Mieści się w większości ekspresów do kawy. Kubek charakteryzuje się pełnokolorowym, zawijanym wzorem dopasowanym do produktu, dzięki czemu jest trwały. Zgodny z EN12875-1; nadaje się do mycia w zmywarce oraz podgrzewania w kuchence mikrofalowej. Pojemność wynosi 250 ml. Mieszaj i łącz kolory, aby stworzyć idealny kubek. Skontaktuj się z działem obsługi klienta, aby uzyskać informacje o dodatkowych opcjach kolorystycznych. Wykonano w Wielkiej Brytanii. Produkt wolny od BPA.
  Od 4,50 zł /szt.
  13 dostępne kolory
 30. Americano® 350 ml kubek termoizolowany
  Dwuwarstwowy, termoizolowany kubek o pojemności 350 ml z bezpieczną zakręcaną pokrywą. Kubek w pełni nadaje się do recyklingu i jest zapakowany w torbę nadającą się do kompostowania w domu. Wyprodukowano w Wielkiej Brytanii.
  Od 4,96 zł /szt.
  7 dostępne kolory
 31. Kubek termiczny z serii Americano® o pojemności 350 ml
  Dwuwarstwowy, izolowany kubek z zakręcaną pokrywą odporną na zalanie. Pojemność wynosi 350 ml. Mieszaj i łącz kolory, aby stworzyć idealny kubek. Wykonano w Wielkiej Brytanii. Produkt wolny od BPA.
  Od 4,96 zł /szt.
  32 dostępne kolory
 32. Kubek Americano® Espresso Eco z recyklingu o pojemności 250 ml z pokrywą odporną na zalanie
  Dwuwarstwowy, izolowany kubek ze szczelną zakręcaną pokrywą odporną na zalanie. Pokrywa zamykana jest na zatrzask, aby lepiej zapobiegać rozlaniom i wykonana została bez użycia silikonu, dzięki czemu kubek w pełni nadaje się do recyklingu. Kubek wykonany jest w 100% z polipropylenu z recyklingu, a pokrywka z polipropylenu klasy spożywczej. Odcienie czerni lub bieli mogą się różnić. W przypadku opcji białej występuje efekt tekstury kolorystycznej, co wynika z natury materiału pochodzącego z recyklingu. Pojemność 250 ml. Dostarczany w torbie, którą można kompostować w domu. Wyprodukowano w Wielkiej Brytanii. Produkt wolny od BPA.
  Od 5,08 zł /szt.
  12 dostępne kolory
 33. Kubek Americano® Espresso z recyklingu o pojemności 250 ml z pokrywą odporną na zalanie
  Dwuwarstwowy, izolowany kubek ze szczelną zakręcaną pokrywą odporną na zalanie. Pokrywa zamykana jest na zatrzask, aby lepiej zapobiegać rozlaniom i wykonana została bez użycia silikonu, dzięki czemu kubek w pełni nadaje się do recyklingu. Wykonany w 100% z materiałów pochodzących z recyklingu. Odcienie czerni lub bieli mogą się różnić. W przypadku opcji białej występuje efekt tekstury kolorystycznej, co wynika z natury materiału pochodzącego z recyklingu. Pojemność 250 ml. Wyprodukowano w Wielkiej Brytanii. Zapakowany w torbę, którą można kompostować w domu. Produkt wolny od BPA.
  Od 5,13 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 34. Kubek termiczny z serii Americano® o pojemności 350 ml z uchwytem
  Dwuwarstwowy, izolowany kubek z zakręcaną pokrywą odporną na zalanie, z silikonowym uchwytem. Pojemność wynosi 350 ml. Mieszaj i łącz kolory, aby stworzyć idealny kubek. Wykonano w Wielkiej Brytanii. Produkt wolny od BPA.
  Od 5,23 zł /szt.
  32 dostępne kolory
 35. Americano® 350 ml termoizolowany kubek z uchwytem
  Dwuwarstwowy, termoizolowany kubek o pojemności 350 ml. Kubek ma bezpieczną zakręcaną pokrywę i silikonowy uchwyt. Kubek w pełni nadaje się do recyklingu i jest zapakowany w torbę nadającą się do kompostowania w domu. Wyprodukowano w Wielkiej Brytanii.
  Od 5,23 zł /szt.
  8 dostępne kolory
 36. Americano® Espresso 250 ml tumbler with spill-proof lid
  Double-wall insulated tumbler with a secure twist-on spill-proof lid. The lid clips closed to better prevent spillages, and is manufactured without silicone for a full recyclable mug. Volume capacity is 250 ml. You can mix and match colours to create your perfect mug. Made in the UK.
  Od 5,23 zł /szt.
  14 dostępne kolory
Ustaw kierunek malejący

Produkty 1-36 z 97

usługa Expres Dostępna usługa Expres
świetne rabatyDo 70% rabatu ilościowego
Wysyłka GratisDla wszystkich Zamówień Wysyłka Gratis

Frequent Questions Wyjmij okulary

Dlaczego warto wybrać spersonalizowane okulary na prezent?

Spersonalizowane szklanki na wynos, a także spersonalizowane kubki do kawy i kubki do barów to ulubione produkty merchandisingowe kawiarni i barów, ponieważ pozwalają im generować pozytywny wizerunek marki wobec klientów: dobra kawa w spersonalizowanym kubku przekazuje ideę jakości obsługi która dba o każdy najmniejszy szczegół. Dystrybucja napojów na wynos w specjalnych kieliszkach na wynos z nazwą baru zapewni Ci dużą widoczność, ponieważ zobaczy ją każdy, kto wejdzie w kontakt z klientem podczas wycieczki. Ponadto, ponieważ nie jest on jednorazowy, ludzie będą zachęcani do zabrania go do domu i ponownego użycia przy innych okazjach, aby nadal zapewniać widoczność. Możesz także pomyśleć o stworzeniu specjalnej kampanii promocyjnej dla swoich lojalnych klientów i zakupie nowych: oddaj szklankę na wynos przy pierwszym zakupie i zachęć do ponownego użycia następnego dnia, aby nie marnować szklanek. używaj szkodliwego plastiku dla planety.

Jaka jest różnica między szkłem na wynos a szkłem termo?

Oba to konfigurowalne pojemniki z logo, napisem lub obrazem, które służą do przewożenia napojów, takich jak kawa, latte macchiato, czekolada, herbata lub napar, do spożycia w drodze pociągiem, autobusem lub pieszo. Główną różnicą jest materiał, z którego są wykonane: kieliszki izolowane na zamówienie są zaprojektowane tak, aby utrzymywać temperaturę napoju przez długi czas, dlatego prawie zawsze są wykonane ze stali nierdzewnej lub innej dwuściennej stali, a większość czasów szczelne wieczko. Z kolei kieliszki na wynos z logo mają pojedynczą ściankę, typowy kształt wysokich kieliszków i charakteryzują się tym, że na górze znajduje się plastikowa lub silikonowa pokrywka.

Inne kategorie, które mogą Cię zainteresować związany z Wyjmij okulary
Butelki niestandardoweButelki niestandardowe
Kubki do personalizacjiKubki do personalizacji
KapeluszeKapelusze
Ochrony przeciwsłoneczne samochodoweOchrony przeciwsłoneczne samochodowe
TermosTermos
Kubki kuchenneKubki kuchenne
Torby na plażęTorby na plażę