PLN

Kubki kartonowe i plastikowe na wynos Reklama

Filtr  
Kategoria  
Kolor  
Eco  
Marca  
 1. XD Collection 2
 2. XD Design 4
Wysyłka  
0
Nasze okazjeNasze okazje
 1. Vaso Yonrax
  Od 0,86 zł /szt.
 2. Vaso Chiko
  Od 1,44 zł /szt.
Wszystkie produkty
Ustaw kierunek malejący

Produkty 1-36 z 72

Strona
 • Aktualnie czytasz stronę 1
 • Strona 2
 • Strona Następne
 1. FALUN Kubek 250ml
  Od 8,34 zł /szt.
 2. Kubki do przenoszenia tapas z różnych materiałów widok 2
  TAMPAS Kubek termiczny
  Od 9,61 zł /szt.
 3. Vasos para llevar astoglass de varios materiales con impresión vista 1
  ASTOGLASS Kubek szklany 350 ml
  Od 10,15 zł /szt.
 4. Ekologiczny
  TIRANA SMALL Szklanka 250ml
  Od 18,09 zł /szt.
 5. RODEODRIVE Turystyczny kubek
  Od 18,76 zł /szt.
 6. Kubki Tirana na wynos 350 ml z różnych materiałów ekologiczny widok 1
  Ekologiczny
  TIRANA MEDIUM Szklanka 350ml
  Od 19,30 zł /szt.
 7. Kubki na wynos Tirana 450 ml z różnych materiałów ekologiczne z widokiem logo 2
  Ekologiczny
  TIRANA LARGE Szklanka 450ml
  Od 20,48 zł /szt.
 8. Ekologiczne, wielomateriałowe kubki mokka na wynos z widokiem reklamowym 1
  Ekologiczny
  MOKKA Kubek ze stali nierdzewnej
  Od 29,41 zł /szt.
 9. UPPSALA Kubek termiczny
  Od 32,07 zł /szt.
 10. Produkt z rabatem
  Vaso Yonrax
  Od 0,86 zł /szt.
 11. Produkt z rabatem
  Vaso Chiko
  Od 1,44 zł /szt.
 12. Tarro Abalon
  Od 1,94 zł /szt.
 13. Vaso Plegable Berty
  Od 2,71 zł /szt.
 14. Ceramiczne kubki na wynos Nelo widok 1
  Vaso Nelo
  Od 2,80 zł /szt.
 15. Składany kubek Sainoda
  Od 3,34 zł /szt.
 16. Taza Passak
  Od 4,37 zł /szt.
 17. szkło kawiorowe
  Od 4,56 zł /szt.
 18. Tarro Heisond
  Od 5,05 zł /szt.
 19. Szkło Melpak
  Od 5,10 zł /szt.
 20. Vaso Keylor
  Od 5,91 zł /szt.
 21. Vaso Raptol
  Od 6,45 zł /szt.
 22. Vaso Zicox
  Od 7,44 zł /szt.
 23. Vaso Helfox
  Od 7,49 zł /szt.
 24. Ekologiczny
  Vaso Plibun
  Od 8,25 zł /szt.
 25. Vaso Citrox
  Od 8,70 zł /szt.
 26. Vaso Dritox
  Od 8,79 zł /szt.
 27. Vaso Fresno
  Od 9,25 zł /szt.
 28. Vaso Ripon
  Od 10,01 zł /szt.
 29. Vaso Domex
  Od 14,43 zł /szt.
 30. Ekologiczny
  Szkło Tarkol
  Od 17,05 zł /szt.
 31. Ekologiczny
  Vaso Ariston
  Od 19,03 zł /szt.
 32. Ekologiczny
  Vaso Lubon
  Od 20,97 zł /szt.
Ustaw kierunek malejący

Produkty 1-36 z 72

Strona
 • Aktualnie czytasz stronę 1
 • Strona 2
 • Strona Następne
Nasze tekturowe i plastikowe kubki reklamowe na wynos to najwygodniejszy sposób na picie kawy lub każdego rodzaju naparu. Idealny do kawiarni, barów, zakładów lub kongresów; ponieważ usługa na wynos jest coraz bardziej poszukiwana. Ponadto jest to forma reklamy bezpośredniej: każdy, kto spotka się z klientem na ulicy, będzie wiedział, gdzie kupił swoją kawę. Nasze spersonalizowane okulary na wynos mogą stać się również detalem dla Twoich pracowników: spersonalizowane okulary na wynos, które sprawią, że wejście do biura będzie bardziej znośne. Odkryj tanie spersonalizowane okulary Garrampa, wykonane z różnych materiałów: kartonu, stali, szkła, drewna bambusowego, plastiku lub stali nierdzewnej. Wiele z nich to materiały wielokrotnego użytku, po praniu. I miej pod ręką swoją spersonalizowaną szklankę do kawy!

Reklama zabierz okulary


Wczesne zatrzymanie się na kawę nie jest już powszechne. I widzisz to każdego dnia w swoim barze, restauracji czy kawiarni. Pożegnaj się z nudnymi kubkami z białego papieru i zdecyduj się na konfigurowalne kubki do kawy, które oferujemy w Garrampie. I na pewno znasz słynną markę ze spersonalizowanymi okularami na wynos, dlaczego nie zrobisz tego samego? Na co czekasz, aby wybrać okulary do personalizacji? Posiadamy wszelkiego rodzaju tekturowe i plastikowe kubki reklamowe, w których możesz uwiecznić swój projekt lub logo. Nie zapominając oczywiście o naszych ekologicznych kubkach na wynos: ze szkła, metalu lub drewna; gotowe do ponownego użycia, tyle razy, ile chcesz. W naszym sklepie internetowym mamy szeroką gamę modeli i kolorów: konfigurowalne filiżanki do kawy w różnych rozmiarach, małych i dużych; kubki składane, ze słomkami, z uchwytami, nawet ze światłem i tablicą do wpisania swojego imienia. Noś kawę i markę bezpiecznie i stylowo. Wejdź teraz do sieci, wybierz spersonalizowane szkło reklamowe, które najbardziej Ci się podoba i prześlij nam swój projekt.

Kubki do kawy z pokrywką z Twoim logo na wynos


Twoje spersonalizowane szkło czeka na Ciebie! Odkryj swój model wśród wszystkich tekturowych i plastikowych kubków reklamowych, które mamy w Garrampie. Możesz spersonalizować swoje szklanki na różne sposoby.Materiał, z którego wykonany jest pojemnik do picia, ma decydujące znaczenie przy tworzeniu projektu. Na przykład plastikowe kubki są drukowane metodą sitodruku w różnych kolorach, dzięki czemu możesz nosić przy sobie logo swojej firmy w atrakcyjny sposób. Podobnie w przypadku szkieł metalizowanych projekt będzie wykonywany laserem. Ale nie martw się! Wszystkie Twoje wątpliwości rozwiąże nasz zespół. Wystarczy, że wyślesz swoje pytanie, a my skontaktujemy się z Tobą. Do zobaczenia wkrótce!

Najczęściej zadawane pytania dotyczące Wyjmij okulary

Dlaczego warto wybrać spersonalizowane okulary na prezent?

Spersonalizowane szklanki na wynos, a także spersonalizowane kubki do kawy i kubki do barów to ulubione produkty merchandisingowe kawiarni i barów, ponieważ pozwalają im generować pozytywny wizerunek marki wobec klientów: dobra kawa w spersonalizowanym kubku przekazuje ideę jakości obsługi która dba o każdy najmniejszy szczegół. Dystrybucja napojów na wynos w specjalnych kieliszkach na wynos z nazwą baru zapewni Ci dużą widoczność, ponieważ zobaczy ją każdy, kto wejdzie w kontakt z klientem podczas wycieczki. Ponadto, ponieważ nie jest on jednorazowy, ludzie będą zachęcani do zabrania go do domu i ponownego użycia przy innych okazjach, aby nadal zapewniać widoczność. Możesz także pomyśleć o stworzeniu specjalnej kampanii promocyjnej dla swoich lojalnych klientów i zakupie nowych: oddaj szklankę na wynos przy pierwszym zakupie i zachęć do ponownego użycia następnego dnia, aby nie marnować szklanek. używaj szkodliwego plastiku dla planety.

Jaka jest różnica między szkłem na wynos a szkłem termo?

Oba to konfigurowalne pojemniki z logo, napisem lub obrazem, które służą do przewożenia napojów, takich jak kawa, latte macchiato, czekolada, herbata lub napar, do spożycia w drodze pociągiem, autobusem lub pieszo. Główną różnicą jest materiał, z którego są wykonane: kieliszki izolowane na zamówienie są zaprojektowane tak, aby utrzymywać temperaturę napoju przez długi czas, dlatego prawie zawsze są wykonane ze stali nierdzewnej lub innej dwuściennej stali, a większość czasów szczelne wieczko. Z kolei kieliszki na wynos z logo mają pojedynczą ściankę, typowy kształt wysokich kieliszków i charakteryzują się tym, że na górze znajduje się plastikowa lub silikonowa pokrywka.