PLN

Indywidualne puszki rowerowe

Indywidualne puszki rowerowe to idealny prezent reklamowy nie tylko dla rowerzystów, ale także dla osób, które przez cały czas noszą przy sobie butelkę z wodą.
...
Filtr  
Kolory  
Filtry
Kolory
0
Ustaw kierunek malejący

Produkty 1-36 z 49

 1. Bidon Baseline® Plus o pojemności 500 ml ze sportowym wieczkiem i uchwytem
  Jednowarstwowy bidon ze dopasowanym uchwytem na palce. Posiada pokrywę zapobiegającą wylewaniu się płynów z dzióbkiem typu push-pull. Pojemność 500 ml. Mieszaj i łącz kolory, aby stworzyć idealną butelkę. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać informacje o dodatkowych opcjach kolorystycznych. Wyprodukowano w Wielkiej Brytanii.
  Od 2,32 zł /szt.
  17 dostępne kolory
 2. Bidon Baseline® Plus o pojemności 500 ml z wieczkiem sportowym
  Jednowarstwowy bidon. Posiada pokrywę zapobiegającą wylewaniu się płynów z dzióbkiem typu push-pull. Pojemność 500 ml. Mieszaj i łącz kolory, aby stworzyć idealną butelkę. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać informacje o dodatkowych opcjach kolorystycznych. Wyprodukowano w Wielkiej Brytanii.
  Od 2,32 zł /szt.
  19 dostępne kolory
 3. Bidon Baseline® Plus o pojemności 500 ml z wieczkiem zaciskowym
  Jednowarstwowa butelka sportowa. Posiada pokrywę odporną na zalanie z korkiem typu flip top. Pojemność wynosi 500 ml. Mieszaj i łącz kolory, aby stworzyć idealną butelkę. Skontaktuj się z działem obsługi klienta, aby uzyskać informacje o dodatkowych opcjach kolorystycznych. Wykonano w Wielkiej Brytanii.
  Od 2,44 zł /szt.
  18 dostępne kolory
 4. Bidon Baseline® Plus o pojemności 650 ml
  Jednowarstwowy bidon. Posiada pokrywę zapobiegającą wylewaniu się płynów z dzióbkiem typu push-pull. Pojemność 650 ml. Mieszaj i łącz kolory, aby stworzyć idealną butelkę. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać informacje o dodatkowych opcjach kolorystycznych. Wyprodukowano w Wielkiej Brytanii.
  Od 2,44 zł /szt.
  15 dostępne kolory
 5. Bidon Baseline® Plus o pojemności 500 ml z wieczkiem zaciskowym i uchwytem
  Jednowarstwowa sportowa butelka ze dopasowanym uchwytem na palce. Posiada pokrywę odporną na zalanie z korkiem typu flip top. Pojemność wynosi 500 ml. Mieszaj i łącz kolory, aby stworzyć idealną butelkę. Skontaktuj się z działem obsługi klienta, aby uzyskać informacje o dodatkowych opcjach kolorystycznych. Wykonano w Wielkiej Brytanii.
  Od 2,44 zł /szt.
  17 dostępne kolory
 6. Bidon Baseline® Plus o pojemności 750 ml ze sportowym wieczkiem i uchwytem
  Jednowarstwowy bidon ze dopasowanym uchwytem na palce. Posiada pokrywę zapobiegającą wylewaniu się płynów z dzióbkiem typu push-pull. Pojemność 750 ml. Mieszaj i łącz kolory, aby stworzyć idealną butelkę. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać informacje o dodatkowych opcjach kolorystycznych. Wyprodukowano w Wielkiej Brytanii.
  Od 2,48 zł /szt.
  15 dostępne kolory
 7. Bidon Baseline® Plus o pojemności 750 ml z wieczkiem sportowym
  Jednowarstwowy bidon. Posiada pokrywę zapobiegającą wylewaniu się płynów z dzióbkiem typu push-pull. Pojemność 750 ml. Mieszaj i łącz kolory, aby stworzyć idealną butelkę. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać informacje o dodatkowych opcjach kolorystycznych. Wyprodukowano w Wielkiej Brytanii.
  Od 2,48 zł /szt.
  15 dostępne kolory
 8. Bidon HydroFlex™o pojemności 500 ml
  Jednościenny bidon sportowy z zakręcanym wieczkiem typu pull-up. Ta wykonana z elastycznego tworzywa sztucznego MDPE ściskana butelka jest idealna do zastosowań sportowych. Pojemność 500 ml. Wyprodukowano w Wielkiej Brytanii.
  Od 2,51 zł /szt.
  15 dostępne kolory
 9. Bidon Baseline® Plus o pojemności 650 ml z otwieranym wieczkiem
  Jednowarstwowy bidon. Posiada pokrywę zapobiegającą wylewaniu się płynów z wieczkiem typu flip top. Pojemność 650 ml. Mieszaj i łącz kolory, aby stworzyć idealną butelkę. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać informacje o dodatkowych opcjach kolorystycznych. Wyprodukowano w Wielkiej Brytanii.
  Od 2,55 zł /szt.
  15 dostępne kolory
 10. Bidon Baseline® Plus o pojemności 750 ml z wieczkiem zaciskowym i uchwytem
  Jednowarstwowa sportowa butelka ze dopasowanym uchwytem na palce. Posiada pokrywę odporną na zalanie z korkiem typu flip top. Pojemność wynosi 750 ml. Mieszaj i łącz kolory, aby stworzyć idealną butelkę. Skontaktuj się z działem obsługi klienta, aby uzyskać informacje o dodatkowych opcjach kolorystycznych. Wykonano w Wielkiej Brytanii.
  Od 2,57 zł /szt.
  15 dostępne kolory
 11. Bidon Baseline® Plus o pojemności 750 ml z wieczkiem zaciskowym
  Jednowarstwowa butelka sportowa. Posiada pokrywę odporną na zalanie z korkiem typu flip top. Pojemność wynosi 750 ml. Mieszaj i łącz kolory, aby stworzyć idealną butelkę. Skontaktuj się z działem obsługi klienta, aby uzyskać informacje o dodatkowych opcjach kolorystycznych. Wykonano w Wielkiej Brytanii.
  Od 2,57 zł /szt.
  15 dostępne kolory
 12. Bidon HydroFlex™ o pojemności 750 ml
  Jednościenny bidon sportowy z zakręcanym wieczkiem typu pull-up. Ta wykonana z elastycznego tworzywa sztucznego MDPE ściskana butelka jest idealna do zastosowań sportowych. Pojemność 750 ml. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać informacje o dodatkowych kombinacjach kolorystycznych. Wyprodukowano w Wielkiej Brytanii.
  Od 2,72 zł /szt.
  15 dostępne kolory
 13. Bidon HydroFlex™ Clear o pojemności 750 ml
  Jednościenny bidon sportowy z zakręcanym wieczkiem typu pull-up. Ta wykonana z elastycznego tworzywa sztucznego MDPE ściskana butelka jest idealna do zastosowań sportowych. Pojemność 750 ml. Wyprodukowano w Wielkiej Brytanii.
  Od 2,72 zł /szt.
  11 dostępne kolory
 14. Baseline 500 ml butelka sportowa z recyklingu
  Jednościenna butelka sportowa wykonana z tworzywa sztucznego pochodzącego z recyklingu. Posiada pokrywę zapobiegającą wylewaniu się płynów z dzióbkiem typu push-pull. Pojemność 500 ml. Odcień czerni może się różnić w zależności od rodzaju użytego materiału poddanego recyklingowi. Wyprodukowano w Wielkiej Brytanii.
  Od 2,73 zł /szt.
  4 dostępne kolory
 15. Bidon H2O Bop® o pojemności 500 ml z wieczkiem zaciskowym
  Jednowarstwowa sportowa butelka ze dopasowanym uchwytem na palce. Bidon wykonano z tworzywa PET nadającego się do recyklingu. Posiada pokrywę odporną na zalanie z korkiem typu flip top. Pojemność wynosi 500 ml. Mieszaj i łącz kolory, aby stworzyć idealną butelkę. Skontaktuj się z działem obsługi klienta, aby uzyskać informacje o dodatkowych opcjach kolorystycznych. Wykonano w Wielkiej Brytanii. Produkt wolny od BPA.
  Od 3,81 zł /szt.
  14 dostępne kolory
 16. Bidon H2O Pulse® o pojemności 600 ml z wieczkiem zaciskowym
  Jednowarstwowa sportowa butelka o zakrzywionym kształcie. Bidon wykonano z tworzywa PET nadającego się do recyklingu. Posiada pokrywę odporną na zalanie z korkiem typu flip top. Pojemność wynosi 600 ml. Mieszaj i łącz kolory, aby stworzyć idealną butelkę. Skontaktuj się z działem obsługi klienta, aby uzyskać informacje o dodatkowych opcjach kolorystycznych. Wykonano w Wielkiej Brytanii. Produkt wolny od BPA.
  Od 3,95 zł /szt.
  10 dostępne kolory
 17. Bidon H2O Base® o pojemności 650 ml z wypukłym wieczkiem
  Jednowarstwowa sportowa butelka o ergonomicznym kształcie. Bidon wykonano z tworzywa PET nadającego się do recyklingu. Posiada pokrywę odporną na zalanie z dzióbkiem typu push-pull. Pojemność wynosi 650 ml. Mieszaj i łącz kolory, aby stworzyć idealną butelkę. Skontaktuj się z działem obsługi klienta, aby uzyskać informacje o dodatkowych opcjach kolorystycznych. Wykonano w Wielkiej Brytanii. Produkt wolny od BPA.
  Od 4,10 zł /szt.
  22 dostępne kolory
 18. Bidon H2O Tempo® o pojemności 700 ml z wieczkiem zaciskowym
  Jednowarstwowa sportowa butelka o stylowym, smukłym kształcie. Bidon wykonano z tworzywa PET nadającego się do recyklingu. Posiada pokrywę odporną na zalanie z korkiem typu flip top. Pojemność wynosi 700 ml. Mieszaj i łącz kolory, aby stworzyć idealną butelkę. Skontaktuj się z działem obsługi klienta, aby uzyskać informacje o dodatkowych opcjach kolorystycznych. Wykonano w Wielkiej Brytanii. Produkt wolny od BPA.
  Od 4,10 zł /szt.
  19 dostępne kolory
 19. Bidon H2O Base® o pojemności 650 ml z wieczkiem zaciskowym
  Jednowarstwowa sportowa butelka o ergonomicznym kształcie. Bidon wykonano z tworzywa PET nadającego się do recyklingu. Posiada pokrywę odporną na zalanie z korkiem typu flip top. Pojemność wynosi 650 ml. Mieszaj i łącz kolory, aby stworzyć idealną butelkę. Skontaktuj się z działem obsługi klienta, aby uzyskać informacje o dodatkowych opcjach kolorystycznych. Wykonano w Wielkiej Brytanii. Produkt wolny od BPA.
  Od 4,10 zł /szt.
  15 dostępne kolory
 20. Bidon H2O Tempo® o pojemności 700 ml z wypukłym wieczkiem
  Jednowarstwowa sportowa butelka o stylowym, smukłym kształcie. Bidon wykonano z tworzywa PET nadającego się do recyklingu. Posiada pokrywę odporną na zalanie z dzióbkiem typu push-pull. Pojemność wynosi 700 ml. Mieszaj i łącz kolory, aby stworzyć idealną butelkę. Skontaktuj się z działem obsługi klienta, aby uzyskać informacje o dodatkowych opcjach kolorystycznych. Wykonano w Wielkiej Brytanii. Produkt wolny od BPA.
  Od 4,10 zł /szt.
  17 dostępne kolory
 21. Sportowa butelka ze stali nierdzewnej Trixie
  Konstrukcja z pojedynczymi ściankami. Przekręcane, szczelne wieczko z otwieraniem typu „flip-top”. Łatwe przenoszenie dzięki wcięciom na palce. Pojemność to 750 ml.
  Od 4,40 zł /szt.
  3 dostępne kolory
 22. Bidon H2O Vibe o pojemności 850 ml z otwieranym wieczkiem
  Jednowarstwowy bidon o prostym kształcie. Posiada pokrywę zapobiegającą wylewaniu się płynów z wieczkiem typu flip top. Pojemność 850 ml. Mieszaj i łącz kolory, aby stworzyć idealną butelkę. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać informacje o dodatkowych opcjach kolorystycznych. Wyprodukowano w Wielkiej Brytanii. Produkt wolny od BPA.
  Od 4,69 zł /szt.
  14 dostępne kolory
 23. Bidon H2O Tempo® o pojemności 700 ml z wieczkiem z słomką
  Jednowarstwowa sportowa butelka o stylowym, smukłym kształcie. Bidon wykonano z tworzywa PET nadającego się do recyklingu. Posiada pokrywę odporną na zalanie z dzióbkiem typu flip top. Pojemność wynosi 700 ml. Mieszaj i łącz kolory, aby stworzyć idealną butelkę. Skontaktuj się z działem obsługi klienta, aby uzyskać informacje o dodatkowych opcjach kolorystycznych. Wykonano w Wielkiej Brytanii. Produkt wolny od BPA.
  Od 4,88 zł /szt.
  25 dostępne kolory
 24. Bidon H2O Base® o pojemności 650 ml z wieczkiem z słomką
  Jednowarstwowa sportowa butelka o ergonomicznym kształcie. Bidon wykonano z tworzywa PET nadającego się do recyklingu. Posiada pokrywę odporną na zalanie z dzióbkiem typu flip top. Pojemność wynosi 650 ml. Mieszaj i łącz kolory, aby stworzyć idealną butelkę. Skontaktuj się z działem obsługi klienta, aby uzyskać informacje o dodatkowych opcjach kolorystycznych. Wykonano w Wielkiej Brytanii. Produkt wolny od BPA.
  Od 4,88 zł /szt.
  30 dostępne kolory
 25. Bidon H2O Eco o pojemności 650 ml z wieczkiem zaciskowym
  Jednowarstwowa sportowa butelka o ergonomicznym kształcie. Butelka jest wykonana w 100% z odpadów z plastiku PET. Posiada pokrywę odporną zapobiegającą rozlewaniu z korkiem typu flip top. Pojemność wynosi 650 ml. Mieszaj i łącz kolory, aby stworzyć idealną butelkę. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać informacje o dodatkowych opcjach kolorystycznych. Wyprodukowano w Wielkiej Brytanii.
  Od 4,90 zł /szt.
  13 dostępne kolory
 26. Bidon H2O Eco o pojemności 650 ml z wypukłym wieczkiem
  Jednowarstwowa sportowa butelka o ergonomicznym kształcie. Butelka jest wykonana w 100% z odpadów z plastiku PET. Posiada pokrywę zapobiegającą rozlewaniu z dzióbkiem typu push-pull. Pojemność wynosi 650 ml. Mieszaj i łącz kolory, aby stworzyć idealną butelkę. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać informacje o dodatkowych opcjach kolorystycznych. Wyprodukowano w Wielkiej Brytanii.
  Od 4,90 zł /szt.
  10 dostępne kolory
 27. H2O Active® Eco Base 650 ml bidon sportowy z odchylaną pokrywką
  Jednościenny bidon o ergonomicznej konstrukcji, wykonany z tworzywa sztucznego chroniącego oceany. Plastik ten jest zbierany w promieniu 50 km od oceanicznej linii brzegowej lub głównej drogi wodnej, która zasila ocean. Następnie jest on sortowany i przekształcany w wysokiej jakości tworzywo sztuczne pochodzące z recyklingu, nadające się do stosowania w przemyśle spożywczym. Ma pokrywę zapobiegającą wylewaniu się płynów z wieczkiem typu flip-top, dostępny w szerokiej gamie kolorów. Czarna pokrywka wykonana jest z tworzywa sztucznego pochodzącego z recyklingu. Pojemność 650 ml. Zapakowany w torbę, którą można kompostować w domu. Wyprodukowano w Wielkiej Brytanii.
  Od 4,90 zł /szt.
  5 dostępne kolory
 28. Bidon H2O Active® Base Tritan™ o pojemności 650 ml z klapką
  Jednowarstwowa sportowa butelka o ergonomicznym kształcie. Butelka wykonana z materiału Tritan™, który nie zawiera BPA. Posiada pokrywę zapobiegającą wylewaniu się płynów z wieczkiem typu flip top. Pojemność 650 ml. Mieszaj i łącz kolory, aby stworzyć idealną butelkę. Wyprodukowano w Europie. Zapakowany w torbę, którą można kompostować w domu.
  Od 5,00 zł /szt.
  13 dostępne kolory
 29. Bidon H2O Base® z wypukłym wieczkiem o pojemności 650 ml z możliwością przyrządzania wody smakowej
  Jednowarstwowa sportowa butelka o ergonomicznym kształcie. Bidon wykonano z tworzywa PET nadającego się do recyklingu. Wyposażony jest w odporną na zalanie pokrywę z dzióbkiem typu push-pull i wyjmowanym zaparzaczem, który pozwala dodać ulubiony smak owocowy do napoju. Pojemność wynosi 650 ml. Mieszaj i łącz kolory, aby stworzyć idealną butelkę. Skontaktuj się z działem obsługi klienta, aby uzyskać informacje o dodatkowych opcjach kolorystycznych. Wykonano w Wielkiej Brytanii. Produkt wolny od BPA.
  Od 5,31 zł /szt.
  6 dostępne kolory
 30. Bidon H2O Base® z wieczkiem na zacisk o pojemności 650 ml zmożliwością przyrządzania wody smakowej
  Jednowarstwowa sportowa butelka o ergonomicznym kształcie. Bidon wykonano z tworzywa PET nadającego się do recyklingu. Wyposażony jest w odporną na zalanie pokrywę z korkiem typu flip top i wyjmowanym zaparzaczem, który pozwala dodać ulubiony smak owocowy do napoju. Pojemność wynosi 650 ml. Mieszaj i łącz kolory, aby stworzyć idealną butelkę. Skontaktuj się z działem obsługi klienta, aby uzyskać informacje o dodatkowych opcjach kolorystycznych. Wykonano w Wielkiej Brytanii. Produkt wolny od BPA.
  Od 5,31 zł /szt.
  4 dostępne kolory
 31. Bidón deportivo con tapa Flip de 750 ml "H2O Active® Eco Treble"
  Bidón deportivo de una sola capa con diseño estriado y hecho de Prevented Ocean Plastic. Los plásticos se recogen a menos de 50 km de una costa oceánica o de una vía fluvial importante que desemboque en el océano. Después, se clasifica y transforma en plástico reciclado de alta calidad apto para alimentos. Cuenta con una tapa Flip a prueba de derrames, disponible en varios colores. La tapa negra está fabricada con plástico reciclado preconsumo de producción propia. Capacidad de 750 ml. Mezcla y combina colores para crear el bidón perfecto. Ponte en contacto con nosotros para consultar opciones de color adicionales. Fabricado en el Reino Unido. Embalado en una bolsa compostable para el hogar. Debido a la naturaleza del material reciclado, puede haber algunas pequeñas marcas en el cuerpo de la botella.
  Od 5,37 zł /szt.
  7 dostępne kolory
 32. Bidón deportivo con tapa Dome de 750 ml "H2O Active® Eco Treble"
  Bidón deportivo de una sola capa con diseño estriado y hecho de plástico reciclado de zonas costeras. Los plásticos se recogen a menos de 50 km de una costa oceánica o de una vía fluvial importante que desemboque en el océano. Después, se clasifica y transforma en plástico reciclado de alta calidad apto para alimentos. Cuenta con una tapa a prueba de derrames con boquilla de presión. Capacidad de 750 ml. Mezcla y combina colores para crear el bidón perfecto. Ponte en contacto con nosotros para consultar opciones de color adicionales. Fabricado en el Reino Unido. Embalado en una bolsa compostable para el hogar. Debido a la naturaleza del material reciclado, puede haber algunas pequeñas marcas en el cuerpo de la botella.
  Od 5,37 zł /szt.
  4 dostępne kolory
 33. Bidón con tapa de rosca de 750 ml H2O Active® "Eco Treble"
  Bidón de una sola capa, con diseño ergonómico y hecho de Prevented Ocean Plastic. Los plásticos se recogen a menos de 50 km de una costa oceánica o de una vía fluvial importante que desemboque en el océano. Después, se clasifica y transforma en plástico reciclado de alta calidad apto para alimentos. Cuenta con un tapón de rosca a prueba de derrames, disponible en varios colores. La tapa negra está fabricada con plástico reciclado preconsumo de la propia empresa. Capacidad de 750 ml. Fabricado en el Reino Unido. Embalado en una bolsa compostable para el hogar. Debido a la naturaleza del material reciclado, puede haber algunas pequeñas marcas en el cuerpo del bidón.
  Od 5,39 zł /szt.
  7 dostępne kolory
 34. Bidon H2O Vibe o pojemności 850 ml z wieczkiem z dzióbkiem
  Jednowarstwowy bidon o prostym kształcie. Posiada pokrywę zapobiegającą wylewaniu się płynów z dzióbkiem typu flip top. Pojemność 850 ml. Mieszaj i łącz kolory, aby stworzyć idealną butelkę. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać informacje o dodatkowych opcjach kolorystycznych. Wyprodukowano w Wielkiej Brytanii. Produkt wolny od BPA.
  Od 5,45 zł /szt.
  17 dostępne kolory
 35. Bidón deportivo con tapa Dome de 850 ml "H2O Active® Eco Vibe"
  Bidón deportivo de una sola capa con diseño recto y fabricado con Prevented Ocean Plastic. Los plásticos se recogen a menos de 50 km de una costa oceánica o de una vía fluvial importante que desemboque en el océano. Después, se clasifica y transforma en plástico reciclado de alta calidad apto para alimentos. Cuenta con una tapa a prueba de derrames con boquilla abatible. Capacidad de 850 ml. Mezcla y combina colores para crear el bidón perfecto. Ponte en contacto con nosotros para consultar opciones de color adicionales. Fabricado en el Reino Unido. Embalado en una bolsa compostable para el hogar. Debido a la naturaleza del material reciclado, puede haber algunas pequeñas marcas en el cuerpo de la botella.
  Od 5,60 zł /szt.
  4 dostępne kolory
 36. Bidón deportivo con tapa Flip de 850 ml "H2O Active® Eco Vibe"
  Bidón deportivo de una sola capa con diseño recto y fabricado con Prevented Ocean Plastic. Los plásticos se recogen a menos de 50 km de una costa oceánica o de una vía fluvial importante que desemboque en el océano. Después, se clasifica y transforma en plástico reciclado de alta calidad apto para alimentos. Cuenta con una tapa Flip a prueba de derrames, disponible en varios colores. La tapa negra está fabricada con plástico reciclado preconsumo de producción propia. Capacidad de 850 ml. Mezcla y combina colores para crear el bidón perfecto. Ponte en contacto con nosotros para consultar opciones de color adicionales. Fabricado en el Reino Unido. Embalado en una bolsa compostable para el hogar. Debido a la naturaleza del material reciclado, puede haber algunas pequeñas marcas en el cuerpo de la botella.
  Od 5,60 zł /szt.
  7 dostępne kolory
Ustaw kierunek malejący

Produkty 1-36 z 49

usługa Expres Dostępna usługa Expres
świetne rabatyDo 70% rabatu ilościowego
Wysyłka GratisDla wszystkich Zamówień Wysyłka Gratis
Inne kategorie, które mogą Cię zainteresować związany z Bidony sportowe
Butelki niestandardoweButelki niestandardowe
Sport- en reistassenSport- en reistassen
DresyDresy
Niestandardowe butelki aluminioweNiestandardowe butelki aluminiowe
bębnybębny
Polo sportowePolo sportowe
Koszulki techniczneKoszulki techniczne