PLN

Ekonomiczna osłona przeciwsłoneczna na zamówienie

Filtr  
Kategoria  
Kolor  
Wysyłka  
0
Ustaw kierunek malejący

Produkty 11

 1. Cubrevolante Aston
  Od 2,62 zł /szt.
 2. Parasol Vent
  Od 2,93 zł /szt.
 3. Parasol Fussion
  Od 5,64 zł /szt.
 4. Parasol Jumbo
  Od 6,27 zł /szt.
 5. Parasol Cavalier
  Od 7,40 zł /szt.
 6. Parasol Falnit
  Od 9,20 zł /szt.
 7. Parasol Vagon
  Od 10,10 zł /szt.
 8. Parasol Belgiox
  Od 14,84 zł /szt.
 9. ptaszek parasol
  Od 26,65 zł /szt.
Ustaw kierunek malejący

Produkty 11

Zapobieganie spaleniu kierownicy, ochrona maluchów czy lepsze widzenie podczas jazdy... to tylko niektóre z zastosowań i powodów, dla których warto podarować jeden z tych modeli z naszej taniej osobistej kolekcji marki Garrampa. Więc jeśli jesteś marką i szukasz taniego sposobu na reklamę, umieszczenie logo na spersonalizowanej osłonie przeciwsłonecznej do samochodu to świetny pomysł na rozpowszechnienie Twojej marki. Znajdź najlepszą osłonę przeciwsłoneczną do swojego samochodu w tej sekcji: mamy większość modeli metalowych i składanych, chociaż istnieją również sztywne i kolorowe, spersonalizowane osłony przeciwsłoneczne do samochodów! Czerwony, niebieski, czarny lub biały na osłonę przeciwsłoneczną z przodu samochodu lub osłonę przeciwsłoneczną z boku samochodu i wypełnij swój samochód kolorem! Odkryj teraz wszystkie nasze przykłady spersonalizowanych osłon przeciwsłonecznych do samochodów i zrób przydatny prezent dla kierowców.

Promocyjne osłony przeciwsłoneczne na szyby samochodów


Rolety okienne to najlepsze lekarstwo dla pasażerów w samochodzie na silne słońce. I właśnie dbanie o wizję kierowcy (niezbędną do prowadzenia pojazdu), a także pozostałych pasażerów, jest niezbędne, aby cieszyć się podróżą bez pokonywania trasy. A przede wszystkim nasza oferta niedrogich, spersonalizowanych osłon przeciwsłonecznych do samochodów ma na celu ochronę najmłodszych w domu, które mają delikatniejszą skórę niż reszta i których nadmierna ekspozycja na słońce może być szkodliwa. W ten sposób powstała linia osłon przeciwsłonecznych do samochodów dla niemowląt, idealna do rozdania w żłobkach lub przedszkolach! Chcesz, aby Twoja marka była widoczna w całym mieście? A może przekroczyć granice? Wybierz ekonomiczny i funkcjonalny, spersonalizowany model osłony przeciwsłonecznej do samochodu dla całej rodziny. Wsiadaj!

Kartonowe lub aluminiowe osłony przeciwsłoneczne z przodu szyby przedniej


Do wykonania tej linii przednich lub bocznych osłon przeciwsłonecznych do samochodu używamy różnych materiałów. Klasyczny metaliczny model wykonany jest z mieszanki tektury i aluminium; ale mamy też inne modele wykonane z poliestru. Ty wybierasz z Garrampa! Oddajemy do Twojej dyspozycji profesjonalny i ludzki zespół, który spersonalizuje Twoją reklamową osłonę przeciwsłoneczną do samochodu. Ten artykuł promocyjny zapewni Ci dużo miejsca na reklamę. Więc teraz wiesz, jeśli masz jakieś uwagi, w Garrampie jesteśmy tutaj, aby z tobą porozmawiać!

Najczęściej zadawane pytania dotyczące Ochrony przeciwsłoneczne samochodowe

W jaki sposób przystępna cenowo, niestandardowa osłona przeciwsłoneczna do samochodu chroni mój pojazd?

W Garrampie używamy najwyższej jakości tkanin, aby stworzyć całą kolekcję niedrogich, spersonalizowanych osłon przeciwsłonecznych do samochodów. W rzeczywistości, dzięki naszym spersonalizowanym osłonom przeciwsłonecznym do samochodów, pomiędzy pojazdem a słońcem powstaje warstwa „izolacyjna”. Nasza oferta niestandardowych osłon przeciwsłonecznych do samochodów obejmuje również różne techniki tłoczenia, wspomagany komputerowo sprzęt do cięcia i najlepszy sprzęt produkcyjny, o jaki może poprosić firma.

Czy niestandardowa osłona przeciwsłoneczna będzie pasować do mojego samochodu?

Nasza niedroga kolekcja niestandardowych osłon przeciwsłonecznych do samochodów pasuje do większości drzwi samochodowych, które mają odsłoniętą metalową ramę nad bocznym oknem, do której przyczepiają się magnesy osłony przeciwsłonecznej. Należy zauważyć, że spersonalizowana osłona przeciwsłoneczna Garrampa online nie pasuje do ościeżnic z plastikowymi listwami na metalowej ramie, co zapobiega przywieraniu do nich magnesów. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące sposobu rozmieszczenia tych reklamowych parasoli samochodowych, nie wahaj się zapytać nas!

Czy osłony przeciwsłoneczne do samochodów są odporne na promieniowanie UV?

Oczywiście elementy z naszej linii niestandardowych osłon przeciwsłonecznych do samochodów są odporne na promieniowanie UV i wytrzymują działanie promieni słonecznych przez wiele lat. Użyte atramenty są również odporne na promieniowanie UV i są takie same jak te używane do naklejek na zderzaki samochodowe. Pamiętaj: kiedy nie musisz używać reklamowego parasola przeciwsłonecznego, przechowuj go w schowku lub schowku samochodowym, aby go chronić.

Jakiej pielęgnacji wymaga parasol reklamowy?

Nasza niedroga kolekcja niestandardowych osłon przeciwsłonecznych do samochodów została zaprojektowana tak, aby była mocna i trwała; należy jednak unikać umieszczania ciężkich przedmiotów lub przedmiotów, które mogą zarysować powierzchnię ostrymi metalowymi przedmiotami. Z drugiej strony ważna jest czystość. Jeśli Twoja niestandardowa osłona przeciwsłoneczna do samochodu się zabrudzi, wytrzyj ją do czysta miękką, wilgotną ściereczką. Nigdy nie używaj alkoholu ani chemicznych środków czyszczących, ponieważ mogą one uszkodzić wykończenie.