PLN

Ekonomiczna osłona przeciwsłoneczna na zamówienie

Zapobieganie spaleniu kierownicy, ochrona maluchów czy lepsze widzenie podczas jazdy... to tylko niektóre z zastosowań i powodów, dla których warto podarować jeden z tych modeli z naszej taniej osobistej kolekcji marki Garrampa. Więc jeśli jesteś marką i szukasz taniego sposobu na reklamę, umieszczenie logo na spersonalizowanej osłonie przeciwsłonecznej do samochodu to świetny pomysł na rozpowszechnienie Twojej marki. Znajdź najlepszą osłonę przeciwsłoneczną do swojego samochodu w tej sekcji: mamy większość modeli metalowych i składanych, chociaż istnieją również sztywne i kolorowe, spersonalizowane osłony przeciwsłoneczne do samochodów! Czerwony, niebieski, czarny lub biały na osłonę przeciwsłoneczną z przodu samochodu lub osłonę przeciwsłoneczną z boku samochodu i wypełnij swój samochód kolorem! Odkryj teraz wszystkie nasze przykłady spersonalizowanych osłon przeciwsłonecznych do samochodów i zrób przydatny prezent dla kierowców.
...
Filtr  
Kolory  
Filtry
Kolory
0
Ustaw kierunek malejący

Produkty 5

 1. Cień do samochodu z różnych materiałów z widokiem reklamowym 1
  SOMBRA LIGHT Zestaw 2 osłon przeciwsłoneczn
  Zestaw 2 przeciwsłonecznych osłon do samochodu, wykonanych z poliestru. Posiadają dwie przyssawki do zamocowania.
  Od 3,20 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 2. OMBRA POUCH Składana osłona na szybę
  Składana osłona na szybę z poliestru 170T w etui.
  Od 8,61 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 3. SOMBIE Zestaw 2 osłon do samochodu
  Zestaw 2 samoprzylepnych samochodowych osłon przeciwsłonecznych z powłoką UV (SPF50). W miękkiej torbie ze sznurkiem.
  Od 2,79 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 4. CARSHADE Parasol plegable para coche
  CARSHADE Osłona przeciwsłoneczna
  Składana osłona przeciwsłoneczna. Wewnętrzna pianka 2 mm i wewnętrzna folia aluminiowa PE.
  Od 2,55 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 5. BAYANG Parasolka samochodowa
  Parasol samochodowy z 190T pongee z 1 stronną srebrną podszewką UV (SPF50). Otwierana i zamykana ręcznie.
  Od 9,33 zł /szt.
  1 dostępny kolor
Ustaw kierunek malejący

Produkty 5

usługa Expres Dostępna usługa Expres
świetne rabatyDo 70% rabatu ilościowego
Wysyłka GratisDla wszystkich Zamówień Wysyłka Gratis

Frequent Questions Ochrony przeciwsłoneczne samochodowe

W jaki sposób przystępna cenowo, niestandardowa osłona przeciwsłoneczna do samochodu chroni mój pojazd?

W Garrampie używamy najwyższej jakości tkanin, aby stworzyć całą kolekcję niedrogich, spersonalizowanych osłon przeciwsłonecznych do samochodów. W rzeczywistości, dzięki naszym spersonalizowanym osłonom przeciwsłonecznym do samochodów, pomiędzy pojazdem a słońcem powstaje warstwa „izolacyjna”. Nasza oferta niestandardowych osłon przeciwsłonecznych do samochodów obejmuje również różne techniki tłoczenia, wspomagany komputerowo sprzęt do cięcia i najlepszy sprzęt produkcyjny, o jaki może poprosić firma.

Czy niestandardowa osłona przeciwsłoneczna będzie pasować do mojego samochodu?

Nasza niedroga kolekcja niestandardowych osłon przeciwsłonecznych do samochodów pasuje do większości drzwi samochodowych, które mają odsłoniętą metalową ramę nad bocznym oknem, do której przyczepiają się magnesy osłony przeciwsłonecznej. Należy zauważyć, że spersonalizowana osłona przeciwsłoneczna Garrampa online nie pasuje do ościeżnic z plastikowymi listwami na metalowej ramie, co zapobiega przywieraniu do nich magnesów. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące sposobu rozmieszczenia tych reklamowych parasoli samochodowych, nie wahaj się zapytać nas!

Czy osłony przeciwsłoneczne do samochodów są odporne na promieniowanie UV?

Oczywiście elementy z naszej linii niestandardowych osłon przeciwsłonecznych do samochodów są odporne na promieniowanie UV i wytrzymują działanie promieni słonecznych przez wiele lat. Użyte atramenty są również odporne na promieniowanie UV i są takie same jak te używane do naklejek na zderzaki samochodowe. Pamiętaj: kiedy nie musisz używać reklamowego parasola przeciwsłonecznego, przechowuj go w schowku lub schowku samochodowym, aby go chronić.

Jakiej pielęgnacji wymaga parasol reklamowy?

Nasza niedroga kolekcja niestandardowych osłon przeciwsłonecznych do samochodów została zaprojektowana tak, aby była mocna i trwała; należy jednak unikać umieszczania ciężkich przedmiotów lub przedmiotów, które mogą zarysować powierzchnię ostrymi metalowymi przedmiotami. Z drugiej strony ważna jest czystość. Jeśli Twoja niestandardowa osłona przeciwsłoneczna do samochodu się zabrudzi, wytrzyj ją do czysta miękką, wilgotną ściereczką. Nigdy nie używaj alkoholu ani chemicznych środków czyszczących, ponieważ mogą one uszkodzić wykończenie.

Inne kategorie, które mogą Cię zainteresować związany z Ochrony przeciwsłoneczne samochodowe
Butelki niestandardoweButelki niestandardowe
Niestandardowe okulary przeciwsłoneczneNiestandardowe okulary przeciwsłoneczne
KapeluszeKapelusze
Torby na plażęTorby na plażę