PLN

Tanie niestandardowe kapelusze

Personalizowane kapelusze słomiane i materiałowe są najbardziej pożądane na zewnątrz, zarówno na plaży jak i na wsi. Chroń się przed słońcem dzięki naszym kapeluszom personalizowanym z Twoim logo.

Kapelusze promocyjne


Najlepsze wspomnienia o markach są wtedy, gdy dobrze się z nimi bawisz i masz przyjemne doznania. A co, gdy wychodzisz na imprezę z marką? Kto nie wrócił do domu z przedmiotem reklamowym po długiej nocy zabawy? Kapelusze imprezowe są jednym z najlepszych prezentów promocyjnych do rozdania na imprezie, a tym bardziej, jeśli towarzyszysz mu w grze, w której możesz wygrać nagrodę. Następnego dnia będziesz miał dobrą pamięć o marce, jak również kapelusz, który będziesz trzymał przez długi czas

Oryginalne i zabawne czapki plażowe z Twoim logo


Plaża jest najlepszym miejscem na wakacje, morze, jego bryza, i nie martw się. Aby nie zepsuć tej idyllicznej chwili, chroń się przed słońcem za pomocą spersonalizowanego kapelusza. Oryginalne czapki plażowe mogą być spersonalizowane, dzięki czemu można je nosić do modnego bikini lub kostiumu kąpielowego. Wystarczy, że wybierzesz model, który najbardziej Ci się podoba, pomyślisz o tym, które logo lub wyrażenie masz zamiar umieścić i zamówisz go w kilku prostych krokach.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące Kapelusze

Kiedy mogę podarować spersonalizowanego wachlarza jako prezent dla mojej firmy?

Personalizowane wachlarze i pai pai to główne elementy reklamy lata. Możesz je dostarczyć na wszelkiego rodzaju imprezy: targi, kongresy, akcje ... Oprócz imprez firmowych są one idealnym spersonalizowanym elementem do zapamiętania wesela i / lub komunii. Ponadto wentylatory są bardzo tanie i praktyczne, dwa podstawowe warunki, które definiują dobry prezent promocyjny.

Co to znaczy, że prezenty są przyjazne dla środowiska?

Za prezenty ekologiczne lub ekoprezenty uważamy wszystkie produkty, które szanują środowisko. Zielone prezenty korporacyjne to takie, które po wyprodukowaniu mają niewielki wpływ na zasoby naturalne planety, ponieważ są wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu lub po wyrzuceniu rozkładają się pod wpływem czynników biologicznych, takich jak słońce lub woda, co oznacza, że ​​ulegają biodegradacji.  Oprócz spersonalizowanych upominków ekologicznych posiadamy również przedmioty wykonane z materiałów organicznych, co oznacza, że ​​do ich produkcji nie użyto sztucznych chemikaliów ani pestycydów, a jedynie naturalne materiały. Ten rodzaj wkładu w zachowanie zasobów naturalnych, a tym samym naszej planety.

Jakie masz zielone prezenty?

Sprzedajemy szeroką gamę tanich ekologicznych upominków personalizowanych dla firm lub na imprezy: spersonalizowane długopisy ekologiczne, ekologiczne notesy reklamowe, spersonalizowane i oryginalne kalkulatory ekologiczne, pendrive'y ekologiczne, torby ekologiczne itp. W tym dziale znajdziesz najnowsze i najtańsze produkty , szanuj środowisko dzięki tym oryginalnym ekologicznym upominkom promocyjnym! Mamy ekologiczne upominki reklamowe wykonane z naturalnych materiałów, takich jak bawełna organiczna, ekologiczny papier pochodzący z recyklingu, tektura z recyklingu, korek, juta i wiele innych.

Dlaczego warto kupować spersonalizowane zielone prezenty?

Zielone prezenty są świadectwem zaangażowania Twojej firmy w ochronę środowiska wraz z lojalnymi i potencjalnymi klientami. Kupowanie ekologicznych prezentów w celu budowania świadomości marki lub promowania wydarzenia to najlepszy sposób, aby pokazać odbiorcom istotę i ideały Twojego zielonego biznesu. Dzięki naszemu obszernemu katalogowi mamy super oryginalne spersonalizowane prezenty ekologiczne, które zaskoczą Cię i pomogą uczynić Twój biznes jeszcze bardziej widocznym.

Jak mogę spersonalizować moje ekologiczne upominki reklamowe?

W zależności od indywidualnego ekologicznego prezentu, który wybierzesz, możesz wydrukować logo swojej marki w jednym, dwóch lub więcej kolorach. W przypadku artykułów tekstylnych możesz nadrukować lub wyhaftować swoją markę lub, jeśli wybierzesz prezent technologiczny, możesz wygrawerować na nim swoje logo. Istnieje kilka opcji w zależności od prezentu ekologicznego, który chcesz podarować

Dlaczego warto wybrać niestandardowe czapki?

Spersonalizowane czapki są idealnymi prezentami promocyjnymi do kupienia, ponieważ są bardzo wszechstronnymi przedmiotami promocyjnymi: możesz ich używać jako elementu merchandisingu firmy i dołączyć je jako część firmowego munduru pracowników lub możesz je podarować jako upominki promocyjne na targach i imprezach . . Ponieważ czapki i czapki są używane, zwłaszcza w celu ochrony przed słońcem, osoby, które otrzymają spersonalizowaną czapkę z logo lub hasłem, z pewnością wykorzystają ją ponownie przy innych okazjach plenerowych, zwiększając ekspozycję i widoczność swojej marki.

Jaki model spersonalizowanych czapek wybrać?

W garrampie mamy szeroki katalog z różnymi modelami kolorystycznymi: czapki promocyjne, czapki hip hop, czapki z daszkiem, czapki technologiczne z wbudowanymi słuchawkami bluetooth, daszki z logo i spersonalizowane słomkowe kapelusze, wszystkie rygorystycznie wykonane z materiałów pierwszego wyboru, ponieważ robimy garrampa Chcemy dla naszych klientów jak najlepiej.

W jaki sposób dostosowywane są czapki reklamowe?

Kapelusze promocyjne można dostosować za pomocą transferu sitodruku, który jest niedrogą techniką drukowania, jeśli Twoje logo ma 1-4 kolory; Jeśli zamiast tego chcesz wydrukować obraz z wieloma kolorami na okładkach, zalecamy transfer cyfrowy. Obie techniki są odporne w czasie, nawet po ręcznym wypraniu czapki. Jest też kilka modeli czapek promocyjnych, na których można wyhaftować Twoją markę lub logo. Haft nie jest tanią techniką nadruku, ale jest najlepszą techniką dodawania wartości do czapek reklamowych.

Jak mogę kupić spersonalizowane słomkowe kapelusze?

Kapelusze słomkowe można dostosować tylko do paska, który jest dołączony do niektórych modeli, podczas gdy w innych jest sprzedawany osobno. Ta różnica zależy od fabryki, w której są produkowane. Oryginalna czapka jest już dostarczana z dołączoną wstążką, więc wystarczy wybrać kolor wstążki, żądaną technikę drukowania i ilość. Z drugiej strony, jeśli chcesz spersonalizować czapkę na lato, musisz wysłać e-mail do naszego działu obsługi klienta z podaniem liczby czapek i koloru opaski, którą wolisz spersonalizować przelewem, a my prześlemy Ci wycenę .

Jakie rodzaje niestandardowych kapeluszy słomkowych sprzedajesz?

Mamy niestandardowe kapelusze słomkowe w różnych stylach i wielu kolorach. Głównie można je rozróżnić po wielkości skrzydła, które może być długie lub krótkie. Kapelusze słomkowe z długim rondem są zwykle typowe dla plaży i są podobne do kapeluszy, podczas gdy kapelusze z krótkim rondem są najbardziej podobne do kapeluszy wyjściowych. W ramach kapeluszy słomkowych z krótkim lub długim rondem mamy kapelusze w stylu panamskim, postarzane słomkowe kapelusze, słomkowe kapelusze ze wstążką itp. Mamy reklamowe kapelusze słomkowe dla mężczyzn, kobiet i dzieci.

Jak można spersonalizować reklamowe kapelusze słomkowe?

Sposób, w jaki personalizujemy słomkowe kapelusze, jest wyjątkowy, ponieważ nie jest to sam przedmiot, ale wstążka, która go otacza. Wstążka ma 44 cm długości i 3 cm wysokości i możemy ją wydrukować na różne sposoby: z 1 powtórzonym logo lub z różnymi logo powtórzonymi w wybranym kolorze pantone, jest również dostępna w ponad 10 różnych kolorach. Taśma ma maksymalną wysokość logo lub tekstu około 2 cm i nie jest wybita w tylnej części, gdzie wykonywany jest ostatni szew. Należy wziąć pod uwagę fakt, że taśma nie jest zszywana od początku, więc jest ona zszywana później, gdy jest już spersonalizowana.

Z jakiego materiału wykonana jest taśma na zamówienie?

Stosowana przez nas taśma może być wykonana z dwóch materiałów: włókniny lub włókniny lub poliestru. Tasiemki nietkane mogą być drukowane metodą sitodruku maksymalnie w jednym kolorze, a taśma poliestrowa umożliwia drukowanie większej liczby kolorów metodą sublimacji.

Dlaczego warto kupować niestandardowe kapelusze słomkowe?

Kapelusze słomkowe spełniają wymóg dobrego upominku reklamowego: są tanie, odpowiedniej jakości i bardzo praktyczne, zwłaszcza w najgorętszych czasach, nie bez powodu są jednym z najpopularniejszych prezentów firmowych! Możesz je dostarczyć na wszelkiego rodzaju imprezy, zarówno prywatne, jak i firmowe: targi, kongresy, przyjęcia okolicznościowe lub jako pamiątkę z wesela i chrztu.

Kiedy otrzymam zamówienie?

Personalizacja słomkowych kapeluszy jest procesem bardzo ręcznym i pracochłonnym: najpierw wstążka jest personalizowana, a później przyszywana do kapelusza, dlatego czas na te spersonalizowane elementy jest zwykle nieco dłuższy, około 13 dni roboczych. W związku z tym ciężko jest nam obsługiwać zamówienia ekspresowe i nie tylko w kampanii letniej, zalecamy, abyś, jeśli jesteś zainteresowany kupnem kapeluszy słomkowych u nas online, zrobił to w odpowiednim czasie, aby mieć je na czas Twoje wydarzenie i / lub kampania promocyjna.

Filtr  
Kategoria  
Płeć  
Kolor  
Wysyłka  
Marca  
Alexluca
Rozmiarach  
2XL
3XL
0
PolecamyPolecamy
 1. Sombreros braz de poliéster con impresión vista 1
  Sombrero Braz
  Od 0,46 zł /szt.
 2. Sombreros vita de paja vista 1
  Sombrero Vita
  Od 0,66 zł /szt.
 3. Sombreros lúa de paja con publicidad vista 1
  Sombrero Lua
  Od 0,64 zł /szt.
Wszystkie produkty
Ustaw kierunek malejący

Produkty 31

 1. Sombreros montevideo de varios materiales para personalizar vista 1
  MONTEVIDEO Kapelusz słomkowy
  Od 1,90 zł /szt.
  Dostawa dnia 28-01-2022
 2. BILGOLA Kapelusz plażowy 160 gr/m²
  Od 0,59 zł /szt.
  Dostawa dnia 28-01-2022
 3. Sombreros blass poliester personalizować obraz 1
  BLASS. Kapelusz
  Od 1,64 zł /szt.
  Dostawa dnia 28-01-2022
 4. Sombreros edward słomka wydrukowany obraz 1
  EDWARD. Kapelusz
  Od 0,62 zł /szt.
  Dostawa dnia 28-01-2022
 5. Sombreros manolo tworzywo sztuczne obraz 2
  MANOLO. Kapelusz
  Od 0,50 zł /szt.
  Dostawa dnia 28-01-2022
 6. Sombreros likos de algodon vista 1
  Sombrero Likos
  Od 1,24 zł /szt.
  Dostawa dnia 28-01-2022
 7. Sombreros tolvex de poliéster con logo vista 1
  Sombrero Niño Tolvex
  Od 0,48 zł /szt.
  Dostawa dnia 28-01-2022
 8. Sombreros sublimationband de poliéster vista 1
  Cinta Sombrero Sublimationband
  Od 0,44 zł /szt.
  Dostawa dnia 28-01-2022
 9. Sombreros nwovenband no tejido para personalizar vista 1
  Cinta Sombrero Nwovenband
  Od 0,25 zł /szt.
  Dostawa dnia 28-01-2022
 10. Sombreros kaobex de acrílico vista 1
  Sombrero Kaobex
  Od 0,95 zł /szt.
  Dostawa dnia 28-01-2022
 11. Sombreros licem de acrílico con publicidad vista 1
  Sombrero Licem
  Od 0,81 zł /szt.
  Dostawa dnia 28-01-2022
 12. Sombreros bauwens de acrílico vista 2
  Sombrero Bauwens
  Od 0,81 zł /szt.
  Dostawa dnia 28-01-2022
 13. Sombreros alexluca boccaccio de poliéster con logo vista 1
  Sombrero Boccaccio
  Od 2,40 zł /szt.
  Dostawa dnia 28-01-2022
 14. Sombreros splash de paja para personalizar vista 1
  Sombrero Splash
  Od 0,93 zł /szt.
  Dostawa dnia 28-01-2022
 15. Sombreros filagarchado de paja vista 1
  Sombrero Filagarchado
  Od 0,94 zł /szt.
  Dostawa dnia 28-01-2022
 16. Sombreros zelio de paja vista 1
  Sombrero Zelio
  Od 0,54 zł /szt.
  Dostawa dnia 28-01-2022
 17. Sombreros osdel de poliéster vista 1
  Sombrero Osdel
  Od 0,48 zł /szt.
  Dostawa dnia 28-01-2022
 18. Sombreros braz de poliéster con impresión vista 1
  Polecany
  Sombrero Braz
  Od 0,46 zł /szt.
  Dostawa dnia 28-01-2022
 19. Sombreros hindyp de acrílico con impresión vista 1
  Sombrero Hindyp
  Od 0,79 zł /szt.
  Dostawa dnia 28-01-2022
 20. Sombreros timbu de acrílico vista 1
  Sombrero Timbu
  Od 0,68 zł /szt.
  Dostawa dnia 28-01-2022
 21. Sombreros chizzer de acrílico vista 1
  Sombrero Chizzer
  Od 0,83 zł /szt.
  Dostawa dnia 28-01-2022
 22. Sombreros texass de acrílico vista 1
  Sombrero Texas
  Od 1,08 zł /szt.
  Dostawa dnia 28-01-2022
 23. Sombreros palviz de paja con logo vista 1
  Sombrero Palviz
  Od 0,70 zł /szt.
  Dostawa dnia 28-01-2022
 24. Sombreros helbik de paja con publicidad vista 1
  Sombrero Helbik
  Od 0,66 zł /szt.
  Dostawa dnia 28-01-2022
 25. Sombreros dimsa de paja vista 1
  Sombrero Dimsa
  Od 0,71 zł /szt.
  Dostawa dnia 28-01-2022
 26. Sombreros dabur de paja vista 1
  Sombrero Dabur
  Od 0,62 zł /szt.
  Dostawa dnia 28-01-2022
 27. Sombreros yuca de paja para personalizar vista 1
  Pamela Yuca
  Od 0,78 zł /szt.
  Dostawa dnia 28-01-2022
 28. Sombreros vita de paja vista 1
  Polecany
  Sombrero Vita
  Od 0,66 zł /szt.
  Dostawa dnia 28-01-2022
 29. Sombreros lúa de paja con publicidad vista 1
  Polecany
  Sombrero Lua
  Od 0,64 zł /szt.
  Dostawa dnia 28-01-2022
 30. Sombreros bull de paja vista 1
  Sombrero Bull
  Od 0,82 zł /szt.
  Dostawa dnia 28-01-2022
 31. Cinta Sombrero Polyesterband
  Od 0,04 zł /szt.
  Dostawa dnia 28-01-2022
Ustaw kierunek malejący

Produkty 31