PLN

Ekonomiczne torby plażowe

0
PolecamyPolecamy
 1. Bolsa Rastek
  Od 2,93 zł /szt.
 2. Bolsa Maxi
  Od 9,29 zł /szt.
Wszystkie produkty
Ustaw kierunek malejący

Produkty 29

 1. MENORCA Torba plażowa
  Od 12,18 zł /szt.
 2. SCUBA Wodoszczelna torba PVC 10L
  Od 17,72 zł /szt.
 3. Polecany
  Bolsa Rastek
  Od 2,93 zł /szt.
 4. Bolsa Daryan
  Od 3,74 zł /szt.
 5. Bolsa Kinser
  Od 5,23 zł /szt.
 6. Bolsa Purse
  Od 5,41 zł /szt.
 7. Bolsa Kambax
  Od 5,73 zł /szt.
 8. Bolsa Nevera Klab
  Od 6,54 zł /szt.
 9. Bolsa Nevera Hobart
  Od 6,72 zł /szt.
 10. Ekologiczny
  Bolsa Farus
  Od 7,35 zł /szt.
 11. Ekologiczny
  Bolsa Holfox
  Od 7,80 zł /szt.
 12. Bolsa Nirfe
  Od 7,98 zł /szt.
 13. Ekologiczny
  Bolsa Hintol
  Od 8,30 zł /szt.
 14. Bolsa Maxize
  Od 8,39 zł /szt.
 15. Ekologiczny
  Torba Raxnala
  Od 1,97 zł /szt.
 16. Polecany
  Bolsa Maxi
  Od 9,29 zł /szt.
 17. Ekologiczny
  Bolsa Cekon
  Od 9,52 zł /szt.
 18. Bolsa Tinsul
  Od 10,33 zł /szt.
 19. torba kauly
  Od 12,13 zł /szt.
 20. Ekologiczny
  Torba nocna
  Od 27,69 zł /szt.
 21. Ekologiczny
  Torba Mandy
  Od 40,27 zł /szt.
 22. Kosz termiczny Yonner
  Od 9,04 zł /szt.
 23. VOLGA. Wodoodporny worek
  Od 2,51 zł /szt.
Ustaw kierunek malejący

Produkty 29

W Garrampie mamy całą kolekcję niedrogich reklamowych toreb plażowych. Duże i małe torby plażowe wykonane z różnych materiałów i faktur oraz dostępne we wszystkich odcieniach i kolorach. Bez wątpienia nasze niestandardowe torby plażowe i torebki plażowe to idealne miejsce na promocję Twojej firmy tego lata. I to właśnie ta kolekcja wodoodpornych toreb plażowych jest bardzo poszukiwana przez marki. Niestandardowe torby plażowe to świetne miejsce na logo firmy, a nawet slogan marki . Również dla osób prywatnych, wszystkie te tanie reklamowe torby plażowe są doskonałą opcją dla grupy przyjaciół lub rodziny. Wszyscy pójdziecie do gry! Wejdź teraz i znajdź swoją spersonalizowaną reklamową torbę plażową i wybierz model, który najbardziej Ci się podoba, aby zawsze jechać na idealną plażę.

Tanie torby plażowe z Twoim logo


W naszym asortymencie tanich reklamowych toreb plażowych znajdziesz największy zestaw toreb plażowych, które możesz spersonalizować swoim wizerunkiem i zabrać wszystkie swoje rzeczy na plażę lub basen. Dzięki dużemu rozmiarowi nie będziesz musiał nosić ze sobą dodatkowych toreb, ale możesz przechowywać wszystkie akcesoria w jednym miejscu: ręczniki, krem do opalania, okulary przeciwsłoneczne, akcesoria, a nawet ulubioną przekąskę. Tego typu torby plażowe są idealne do nadruku Twojego logo , ponieważ oferują bardzo dużą powierzchnię do znakowania i szczególnie przyciągają wzrok. W Garrampie mamy kilka modeli tanich reklamowych toreb plażowych, wykonanych z materiałów takich jak wiklina, juta, poliester, PCV czy 100% bawełna. Wszystko będzie zależeć od rodzaju niestandardowej torby plażowej, której szukasz. Sprawdź wszystkie te modele, idealne na lato!

Torby plażowe promocyjne


Wszystkie style plażowe pasują do naszego katalogu tanich reklamowych toreb plażowych : rafia, z kieszeniami, w rozmiarze maxi, typu plecakowego, składane itp. Twoja następna kampania promocyjna jest już o krok od zalania brzegów plaż. I jest to, że w tym internetowym katalogu Garrampa mamy wszelkiego rodzaju torby plażowe, które można dostosować. Wśród nich masz kilka ekologicznych modeli z bawełny, juty lub słomy ; wszystkie są wodoodpornymi torbami plażowymi. Oprą się twoim nurkowaniom! Podobnie ta kolekcja reklamowych toreb plażowych jest produktem bardzo widocznym na zatłoczonych plażach i basenach, który potrafi wykorzystać chwile skupienia i aglomeracji, by wyróżnić się jasnymi kolorami. Zdobądź je teraz i umieść! Posiadamy szeroką gamę niestandardowych kolorów toreb plażowych : od klasycznej bieli lub esparto, po bardziej przyciągające wzrok odcienie, takie jak czerwony, niebieski, różowy, pomarańczowy, żółty, zielony, brązowy czy czarny. Zdobądź je w Garrampie!

Najczęściej zadawane pytania dotyczące Torby na plażę

Jakie masz torby i spersonalizowane torby plażowe?

W naszym katalogu można znaleźć otwarte torby plażowe, z krótkimi i długimi uchwytami oraz z jedną lub kilkoma wewnętrznymi lub zewnętrznymi kieszeniami, które są szczególnie przydatne do przechowywania telefonu komórkowego lub okularów przeciwsłonecznych pod ręką. Jeśli chodzi o spersonalizowane torby plażowe, mamy modele z zamkiem błyskawicznym, krótkimi i długimi uchwytami, a niektóre zawierają praktyczną kosmetyczkę idealną do przenoszenia kremów przeciwsłonecznych, grzebieni itp. Ponadto niektóre z naszych modeli toreb plażowych mają wstawki zwiększające całkowitą pojemność. Wszystkie nasze torby i torby plażowe na zamówienie są dostępne w różnych kolorach, dzięki czemu możesz wybrać ten, który najlepiej pasuje do kolorów Twojej firmy.

Z jakich materiałów wykonane są torby plażowe na zamówienie?

Posiadamy torby plażowe i torby plażowe z różnych materiałów. Torby plażowe wykonane z poliestru wyróżniają się niedrogą, lekką, elastyczną i wyjątkowo odporną na wilgoć i wodę. Torby plażowe z juty są najbardziej ekologiczne, juta to materiał o rustykalnym wyglądzie, całkowicie ekologiczny i biodegradowalny. Torby plażowe z włókniny charakteryzują się wytrzymałością i szczególnie dobrą oddychalnością. Mamy również płócienne torby plażowe, mocniejszą i bardziej odporną tkaninę, której dotyk przenosi jej wysoką jakość.

Jak można dostosować tanie torby plażowe?

Ogólnie rzecz biorąc, te torby plażowe i torby plażowe mogą być opatrzone Twoim logo lub wzorem z jednej lub dwóch stron. W przypadku personalizacji torby plażowej po obu stronach, możesz wybrać nadruk tego samego logo lub możesz wybrać inne logo lub różne rozmiary. Jeśli chodzi o kolor, to na większości naszych toreb plażowych można zadrukować od 1 koloru do 5 lub 6 w zależności od modelu. Pamiętaj, aby skorzystać z naszego kalkulatora, aby zobaczyć opcje dostosowywania dla każdego produktu.

Czy sprzedajesz duże torby plażowe?

Efektywnie! Większość toreb i toreb plażowych, które znajdziesz w tej sekcji, ma dużą pojemność. W nich Twoi klienci mogą zabrać wszystko, czego potrzebują, aby spędzić idealny dzień na plaży.

Jakie są zalety dawania spersonalizowanych toreb plażowych?

Latem zapewnij widoczność swojego logo, rozdając spersonalizowane torby plażowe. Rozpowszechniaj swoją markę i spraw, aby Twoja firma była znana wielu potencjalnym klientom. Wszyscy używamy tych produktów na plaży lub na basenie w okresie letnim, dlatego spersonalizowane torby plażowe są idealne do promocji każdego rodzaju biznesu. Nie przegap okazji do wypromowania swojego logo dzięki naszym wysokiej jakości produktom i ich nadrukowi. Skorzystaj z naszej bezpłatnej wysyłki na terenie całych Włoch i, jeśli to konieczne, nie wahaj się skontaktować z naszym działem obsługi klienta, chętnie pomożemy przy zakupie spersonalizowanych toreb plażowych.

Jakie modele spersonalizowanych toreb plażowych możesz wybrać?

Wybraliśmy dla Ciebie różne modele spersonalizowanych toreb plażowych, idealnych do promocji logo Twojej firmy. W szczególności, oprócz szerokiego wyboru toreb plażowych dostępnych w różnych materiałach i kolorach, w tej kategorii umieściliśmy wodoodporne plecaki i torby idealne do użytku na plaży lub na basenie. Połącz swoje torby plażowe z promocyjnymi torbami termicznymi i stwórz bardzo przydatny i na pewno mile widziany prezent dla swoich klientów! Dowiedz się więcej, przeglądając nasz katalog i oblicz swoją ofertę online.