PLN

Smycze

Filtr  
Kategoria  
Kolor  
Eco  
Wysyłka  
0
Ustaw kierunek malejący

Produkty 36

 1. SIMPLE LANY Smycz 20mm
  Od 0,68 zł /szt.
 2. PANY Smycz 20mm
  Od 0,19 zł /szt.
 3. LADES Zawieszka do plakietki
  Od 0,21 zł /szt.
 4. LANY Smycz z metalowym zaczepem
  Od 1,13 zł /szt.
 5. WIDE LANY Smycz 25mm
  Od 1,53 zł /szt.
 6. Ekologiczny
  LANY RPET Smycz RPET 20 mm
  Od 1,58 zł /szt.
 7. Lanyard Tremen
  Od 0,45 zł /szt.
 8. Lanyard Neck
  Od 0,54 zł /szt.
 9. Smycze poliestrowe do personalizacji widoku 1
  Identificador Lanyard Maes
  Od 0,59 zł /szt.
 10. Lanyard Duble
  Od 0,63 zł /szt.
 11. Lanyard Kappin
  Od 0,68 zł /szt.
 12. Lanyard Kunel
  Od 0,81 zł /szt.
 13. Identificador Lanyard Cail
  Od 1,04 zł /szt.
 14. Ekologiczny
  Lanyard Mirok
  Od 1,22 zł /szt.
 15. Lanyard Itaka
  Od 1,35 zł /szt.
 16. Portacreditaciones Bosur
  Od 1,35 zł /szt.
 17. Lanyard Perux
  Od 1,58 zł /szt.
 18. Portacreditaciones Napper
  Od 1,80 zł /szt.
 19. Ekologiczny
  Lanyard Troix
  Od 1,98 zł /szt.
 20. Lanyard Lemer
  Od 2,03 zł /szt.
 21. Ekologiczny
  Lanyard Bespal
  Od 2,07 zł /szt.
 22. Poliestrowe smycze nopak z widokiem logo 1
  Lanyard Sublimación Nopak
  Od 2,12 zł /szt.
 23. Smycze silikonowe Veltux widok 1
  Lanyard Veltux
  Od 2,62 zł /szt.
 24. Ekologiczny
  Lanyard Merul
  Od 4,65 zł /szt.
 25. Smycze murray poliester z logo obraz 1
  MURRAY. Smycz
  Od 0,28 zł /szt.
 26. Ekologiczny
  BALLINA. Smycz
  Od 1,76 zł /szt.
 27. BRIGHTON. Smycz sublimacyjna
  Od 66,66 zł /szt.
 28. BRISTOL. Smycz sublimacyjna
  Od 67,47 zł /szt.
 29. Ekologiczny
  WINDSOR. RPET smycz sublimacyjna
  Od 84,25 zł /szt.
 30. Ekologiczny
  DOVER. RPET smycz sublimacyjna
  Od 85,10 zł /szt.
 31. Poliestrowe kable ładujące Glusol z nadrukowanym widokiem 1
  Cargador Lanyard Glusol
  Od 6,86 zł /szt.
Ustaw kierunek malejący

Produkty 36

tej sekcji poznasz nasze spersonalizowane smycze reklamowe na wszelkiego rodzaju imprezy. W Garrampie wiemy, jak ważna jest identyfikacja na konferencjach, targach, festiwalach, wydarzeniach biznesowych... wiedząc, kto jest kim. W ten sposób dysponujemy szeroką gamą smyczy z nadrukiem, smyczy zawieszkowych lub smyczy z uchwytami na karty. Używamy materiałów takich jak plastik, poliester czy 100% bawełna. Ten ostatni wyróżnia się w naszych ekologicznych modelach, idealny dla każdego typu osoby. Posiadamy również rodzaje smyczy z wbudowanym micro USB lub z alarmem osobistym. W naszych spersonalizowanych smyczach reklamowych na imprezy typu tampodruk czy sitodruk stosujemy różne techniki nadruku i są one dostępne w różnych rozmiarach, np. 20 mm lub 25 mm. Biała, fioletowa, pomarańczowa, czarna, żółta, zielona, niebieska, czerwona, różowa... wybierz swój spersonalizowany kolor smyczy reklamowej!

Czy musisz zorganizować wydarzenie takie jak targi biznesowe? Czekasz na ważny kongres lub wielkie spotkanie? Nasze spersonalizowane smycze reklamowe na imprezy są dla Ciebie idealne. Od identyfikacji różnych pracowników różnych firm, do personelu, który pracuje na imprezie (recepcja, catering…); przechodząc przez prasę. Jeśli czekasz na duże wydarzenie i nie wiesz jaką smycz kupić, w Garrampie możemy Ci pomóc. Odkryj te łatwo konfigurowalne artykuły reklamowe z logo Twojej marki, które są bardzo przydatne jako prezent na targach i zwiększają Twoją widoczność jako firmy na każdym wydarzeniu. Noś swoje dokumenty tożsamości na wszelkiego rodzaju imprezach z oczekiwaniem.


Którą z naszych spersonalizowanych smyczy reklamowych na imprezy wolisz? Na naszej stronie internetowej posiadamy wszystkie rodzaje smyczy: wybierz swój rozmiar, kolor, haft, technikę nadruku, rodzaj zapięcia czy miejsce umieszczenia uchwytu na dowód osobisty. Nasze spersonalizowane smycze z logo Twojej firmy pozwolą na większe bezpieczeństwo w dostępie pracowników do Twojej organizacji. W ten sposób, w dodatku, przez cały czas będzie wiadomo, kto i o której godzinie przychodzi do urzędu. Ekonomiczna i bardzo funkcjonalna opcja. Teraz już wiesz, spójrz na tę kategorię Garrampa online i wybierz swoją smycz spośród różnych spersonalizowanych smyczy reklamowych na imprezy.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące Smycze

Z jakich materiałów wykonane są smycze reklamowe?

Do produkcji naszych spersonalizowanych smyczy reklamowych na imprezy używamy różnych materiałów. Oto niektóre z nich: Poliester: Poliester to wytrzymały materiał, który oprócz tego, że jest ekonomiczny, umożliwia druk sublimacyjny, genialny proces w pełnym kolorze. Bawełna: Bawełna to nasza najbardziej zrównoważona opcja. Miękki, wygodny i ekologiczny surowiec naturalny. Nylon: Nylon jest również używany do tworzenia oryginalnych smyczy. Jest to wygodna i ekonomiczna opcja. Elastyczny: Ten ostatni materiał - jak sama nazwa wskazuje - umożliwia świetne rozciąganie, a także uniwersalne dopasowanie.

Jakie są zalety inwestowania w spersonalizowane smycze reklamowe na imprezy?

Celem spersonalizowanych smyczy jest identyfikacja pracowników oraz promocja marki. Ponadto na targach i wydarzeniach, takich jak kongresy, spersonalizowane smycze reklamowe Garrampa na imprezy doskonale nadają się do identyfikacji wszystkich uczestników. Odkryj różne modele smyczy reklamowych, które mamy w sieci.

Jaki rodzaj haczyka wybrać do spersonalizowanej smyczy?

Istnieją różne rodzaje zaczepów do spersonalizowanych smyczy reklamowych na imprezy, wszystkie dostosowane do potrzeb klienta. Klips Bulldog: Idealny do smyczy z odznakami lub poświadczeniami. Karabińczyk Heavy Duty: Funkcjonalny obrotowy hak, podobny, ale mocniejszy i łatwiejszy do otwarcia. Brelok: Czasami nazywany dzielonym pierścieniem, jest to powszechne akcesorium do kluczy. Haczyk owalny: metal nad hakiem i zatrzaskiem sprężynowym jest dociskany w dół, co ułatwia otwieranie. Obrotowy metalowy haczyk: Jest to trwały i wszechstronny metalowy haczyk. Hak na kciuk: ten metalowy hak z zatrzaskiem sprężynowym jest łatwy do otwarcia i użytkowania. Karabińczyk: metalowa pętla ze sprężynowymi lub przykręcanymi bramkami, która umożliwia szybkie włożenie lub wyjęcie liny lub innego sprzętu wspinaczkowego. Odłączana pętla telefoniczna: Mała pętla na USB lub mobilne urządzenia elektroniczne itp.

Jaki rodzaj spersonalizowanej smyczy online jest najlepszy dla mojego sektora lub wydarzenia?

W Garrampie mamy wieloletnie doświadczenie w sektorze smyczy reklamowych, mamy różne rodzaje spersonalizowanych smyczy, dzięki czemu jeden z naszych modeli dostosowuje się do Twoich potrzeb. Na przykład mamy tanie smycze do identyfikacji pracowników korporacji i zapewnienia bezpieczeństwa w miejscu pracy. Z drugiej strony mamy konfigurowalne modele smyczy dla sektora zdrowia i edukacji. Wreszcie nasze spersonalizowane smycze reklamowe są idealne na imprezy i targi. Są one wręczane przy wejściu na wydarzenie i są bardzo przydatne. Odkryj w tej sekcji wszystkie nasze smycze Garrampa, które możesz dostosować.