PLN

Reklamowanie prezentów na kongresy i merchandising

Merchandising eventowy często wywołuje więcej emocji niż przemówienia czy stoiska, dlaczego więc nie zaskoczyć uczestników produktami marketingowymi? Wybierz swój produkt marketingowy mądrze, a dostaniesz wszystkich uczestników.

Merchandising konferencyjny z nadrukiem Twojego projektu


Z pewnością wiele razy chodziliście na spotkania, konferencje i kongresy, a gdy tylko weszliście, otrzymaliście zestaw powitalnych upominków reklamowych z nadrukowanymi projektami firm. Jednak przez cały czas trwania imprezy widziałeś innych uczestników z lepszymi prezentami reklamowymi niż twój. Nie przegap najnowszych upominków reklamowych na imprezy i kongresy i wybierz swój merchandising z nadrukowanym logo, aby zaskoczyć na następnym kongresie.

Merchandising do rozdawania na kongresach i imprezach


Z pewnością byłeś wielokrotnie na spotkaniach, konferencjach i kongresach, a gdy tylko wszedłeś, otrzymałeś powitalny zestaw upominkowy z nadrukiem firmowych projektów. Jednak przez cały czas trwania imprezy widziałeś innych uczestników z lepszymi prezentami reklamowymi niż twój. Nie przegap najnowszych upominków reklamowych na imprezy i kongresy i wybierz swój merchandising z nadrukowanym logo, aby zaskoczyć na następnym kongresie.

Filtr  
Kategoria  
  1. Targi i wydarzenia 291
  2. Artykuły promocyjne ne wydarzenia i kongresy 117
  1. Smycze 33
  2. Opaski na wydarzenia 11
  3. Przypinki 1
  4. Torby materiałowe 46
  5. Magnesy 8
  6. Przypinki 4
  7. Akredytacje 20
Kolor  
Eco  
Wysyłka  
Marca  
Antonio Miro
0