PLN

Prezenty reklamowe na kongresy i merchandising

Chcesz, aby publiczność zapamiętała Twoje stoisko na tym wyjątkowym wydarzeniu? Upominki promocyjne Garrampa na kongresy i merchandising są tym, czego potrzebujesz. Z jednej strony będziesz w stanie utrzymać swoich i klientów , az drugiej pozyskasz nowych potencjalnych klientów. Twoja marka zawsze zostanie zapamiętana.  Wybierz dobrze jeden z artykułów promocyjnych na wydarzenia i zostań ze wszystkimi uczestnikami. Mamy absolutnie wszystko, każdy rodzaj upominku promocyjnego na kongresy i merchandising, dzięki któremu odniesiesz sukces wśród wszystkich uczestników: akredytacje , przypinki, magnesy, szeroka gama bransoletek na imprezy, smycze, odznaki, torby na targi... Garrampa to Twój sklep internetowy z upominkami promocyjnymi na kongresy i merchandising w Saragossie. Wejdź na naszą stronę już teraz i spersonalizuj dowolny z naszych produktów, Twoja marka nie pozostawi nikogo obojętnym!

Merchandising dla kongresów drukowanych z projektu


Z pewnością wiele razy chodziliście na spotkania, konferencje i kongresy, a gdy tylko weszliście, otrzymaliście zestaw powitalnych upominków reklamowych z nadrukowanymi projektami firm. Jednak przez cały czas trwania imprezy widziałeś innych uczestników z lepszymi prezentami reklamowymi niż twój. Nie przegap najnowszych upominków reklamowych na imprezy i kongresy i wybierz swój merchandising z nadrukowanym logo, aby zaskoczyć na następnym kongresie.

Merchandising do rozdania na konferencjach i wydarzeniach


Czy chcesz robić najlepsze upominki promocyjne na konferencje i merchandising? Garrampa to Twoja strona internetowa! Mamy też wszelkiego rodzaju merchandising dla imprez publicznych lub prywatnych . Na przykład, nasze bransoletki są idealne jako gadżety dla klubów nocnych lub smycze jako gadżety na profesjonalne kongresy.Świętuj swoje wydarzenia z Garrampa i identyfikuj uczestników, prelegentów i organizatorów kongresu lub wydarzenia. Koniecznie zobacz wszystkie upominki promocyjne na kongresy i oraz wszystkie materiały niezbędne do pomyślnego uczczenia wydarzenia.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące Merchandising na imprezy i kongresy

Jakie są zalety i dlaczego warto uczestniczyć w targach?

Targi to duże zgromadzenia, na których producenci i sprzedawcy mogą nawiązać kontakt z konsumentami. Targi to bardzo stara tradycja. Ich początki sięgają średniowiecza, kiedy to podczas każdego święta czy tradycji religijnej kupcy zbierali się na wielkich jarmarkach w poszukiwaniu okazji do zrobienia interesu. W tym czasie obywatele również czekali na targi, ciekawi korzyści z kupna niektórych rzeczy podczas tych wystaw. Słynne targi cebuli czy obecne do dziś międzynarodowe targi w Messynie to tylko niektóre z przykładów. Targi rozwinęły koncepcję klasycznych targów, wprowadzając targi monotematyczne, takie jak targi czekolady, targi wystawiennicze, targi branżowe, takie jak targi rękodzieła, targi fotografii, międzynarodowe targi książki. To tylko kilka przykładów. Targi są niezwykle ważne dla wszystkich firm, nawet dzisiaj. Pomimo technologii i Internetu, konieczne jest, aby być w kontakcie z celem i konkurentów, aby lepiej zrozumieć tendencje rynkowe, aktualizacje sektora i strategii do wdrożenia. Istotne jest, aby zbadać powód, dla którego firma chce uczestniczyć w targach i skupić się na konkretnych targach, a nie na innych. Ma to na celu uniknięcie straty pieniędzy i czasu.

Jakie są najciekawsze upominki targowe i jak je wybierać?

Przede wszystkim powinieneś wiedzieć, jaki przedmiot promocyjny będziesz rozdawał na poszczególnych targach. Upominki firmowe reprezentują Twoją firmę: materiał, kolor, kształt, a nawet opakowanie reprezentują wartości korporacyjne. Dlatego właśnie staje się on kluczowy dla Twojego marketingu. Przed każdymi targami należy przygotować ustrukturyzowany plan marketingowy, aby zdecydować: - co chcemy przekazać, jaki komunikat chcemy pozostawić i jaki przedmiot może być wyjątkowy na daną okazję i oczywiście jaki budżet przeznaczyć. Kolejnym bardzo ważnym krokiem jest personalizacja całego stoiska. Każdy pracownik Twojego stoiska powinien mieć spersonalizowany strój i narzędzia pracy z Twoim logo. Te szczegóły komunikują profesjonalizm Twojej firmy, więc zwrócenie na nie uwagi będzie miało znaczenie w kontekście ROI. Ogólnie rzecz biorąc, najbardziej interesujące prezenty targowe to: - Produkty Hi-Tec: Dostosowane USB; Dostosowane adaptery; Dostosowane ładowarki; Dostosowane zestawy słuchawkowe; Akcesoria do telefonów komórkowych; oraz Akcesoria do tabletów. - Artykuły biurowe i biznesowe: Personalizowane długopisy; Personalizowane notatniki i bloczki; Personalizowane zestawy długopisów i personalizowane teczki - Odzież: Personalizowane torby na zakupy; Personalizowane rękawiczki i szaliki; Personalizowane koszulki. - Artykuły modowe: personalizowane butelki na wodę; personalizowane zabawki i puzzle; personalizowane breloki do kluczy i personalizowane dekoracje do domu.

Dlaczego warto rozdawać artykuły promocyjne swoim klientom podczas targów?

Obecność na targach nie wystarczy, aby zostać zapamiętanym przez potencjalnych klientów. Uczestnicy przechodzą przez wiele stoisk, oglądają i dotykają wielu przedmiotów i produktów. Nie mogą więc zapamiętać wszystkich uczestników. Powód, dla którego powinieneś dotknąć ich emocjonalnie, aby zostać zapamiętanym. Upominki promocyjne są niezbędne, aby zaprezentować swoją firmę i zapewnić sukces na targach. W 2019 roku PPAI, międzynarodowe stowarzyszenie produktów promocyjnych, opublikowało badanie stwierdzające, że 90% osób, które otrzymują upominek podczas targów, zapamiętuje markę, która go dostała. Co więcej, 80% z tych osób jest skłonnych dokonać zakupu w tej samej firmie. Powód takiego zachowania jest niemal oczywisty. Jest to część oddziału marketingu wdzięczności. Za każdym razem, gdy otrzymujemy prezent, czujemy się docenieni, więc gdy pojawia się potrzeba dokonania równoważnego zakupu, nasza mentalna gotowość, w tym produkcie lub usłudze, sugeruje, że to właśnie jego wybierzemy. Dlatego tak ważne jest studiowanie artykułów promocyjnych ad hoc na targi.

Jak zamówić merchandising na targi w Garrampie?

Zakup spersonalizowanych przedmiotów jeszcze nigdy nie był tak prosty: - Wybierz przedmiot, który Ci się podoba, wskazując kolor, ilość oraz technikę nadruku i wyślij nam swoje zamówienie. A teraz wszystko zależy od nas! Nasi pracownicy przystąpią do stworzenia wirtualnej próbki, aby pokazać Państwu symulację przedmiotów wykonanych z Państwa logo. Po Państwa akceptacji przystępujemy do produkcji. Otrzymasz spersonalizowane przedmioty w ciągu średnio 8-10 dni. Co jeśli szukam innowacyjnego przedmiotu, którego nie mogę znaleźć w internecie? Nie ma sprawy. Skontaktuj się z nami przez telefon, czat, whatsapp lub formularz kontaktowy, a my się tym zajmiemy. Jesteśmy bardzo szybcy w obsłudze naszych klientów.

Filtr  
Kategoria  
  1. Targi i imprezy 426
  2. Merchandising na imprezy i kongresy 116
  1. Smycze 33
  2. Opaski na wydarzenia 11
  3. Przypinki 1
  4. Torby materiałowe 45
  5. Magnesy 8
  6. Przypinki 4
  7. Akredytacje 20
Kolor  
Eco  
Wysyłka  
Marca  
Antonio Miro
0