PLN

Personalizowane i oryginalne upominki na targi i imprezy

Merchandising i upominki reklamowe na wszelkiego rodzaju imprezy i targi. Najlepsza reklama dla Twojej marki jest tutaj!

Produkty promocyjne na stoiska wystawowe


Targi tematyczne to moment roku najbardziej oczekiwany przez dostawców, konkurencję i klientów, aby pokazać swoją najlepszą stronę, najnowsze wiadomości i swoje mocne strony. Konkurencja jest ostra, dlatego też zalecamy pozycjonowanie się z różnymi, wysokiej jakości towarami o optymalnej jakości personalizacji. Nie wszystkie rodzaje oznaczeń są takie same, podobnie jak wentylatory, długopisy czy ulotki, które są rozdawane: postaw na jakość Grupy Garrampa i wyposaż się u nas!

Artykuły do rozdania na targach


Mamy wszystkie rodzaje obiektów, które można spersonalizować z Twoim imieniem i nazwiskiem, marką, hashtagiem wydarzenia i wszystkim, co możesz sobie wyobrazić. A jeśli potrzebujesz pomocy, mamy pakiety wydarzeń całkowicie konfigurowalne, dzięki czemu możesz zapomnieć o wszystkim innym. Uzyskaj idealne roszczenia do swojego stoiska i wyróżnij się na tle innych dzięki naszym najlepiej sprzedającym się produktom. Jeśli czegoś nie znajdziesz, po prostu daj nam znać, stworzymy to dla Ciebie!

Filtr  
Kategoria  
Płeć  
Kolor  
Eco  
Wysyłka  
Marca  
Antonio Miro
Keya
ROLY
Rozmiarach  
S
M
L
XL
2XL
3XL
4XL