PLN

Przypinki

Znajdź w tej sekcji online wszystkie nasze tanie spersonalizowane plakietki reklamowe, dzięki którym możesz stworzyć mały, ale ładny detal na wszelkiego rodzaju targach i wydarzeniach. I to jest to, że tanie spersonalizowane odznaki i przypinki Garrampy są pożądane przez różnego rodzaju organizacje: organizacje pozarządowe, stowarzyszenia kulturalne, związki, firmy... Ponadto spersonalizowane odznaki są zwykle bohaterami imprez, demonstracji, festiwali muzycznych, a także organizacje charytatywne. Wybierz kolor, który najbardziej Ci się podoba (biały, czarny, zielony, pomarańczowy, niebieski, różowy...) i zaprojektuj spersonalizowaną plakietkę ze swoim imieniem, zdjęciem, obrazem lub motywującą frazą. Odznaki promocyjne mogą być upominkiem mściwym, zabawnym, wspierającym, delikatnym lub estetycznym. Wszystko będzie zależało od jego przeznaczenia i tego, jak zaproponujesz projekt spersonalizowanych identyfikatorów na imprezy. Wejdź do Garrampy i zdobądź plakietkę reklamową w najlepszej cenie.
...
0
Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.
usługa Expres Dostępna usługa Expres
świetne rabatyDo 70% rabatu ilościowego
Wysyłka GratisDla wszystkich Zamówień Wysyłka Gratis

Frequent Questions Przypinki

Po co dawać te odznaki ślubne dla gości?

Odznaki ślubne to bardzo zabawny przedmiot, który można rozdawać gościom weselnym. Będziesz mógł spersonalizować je za pomocą fraz lub zdjęcia szczęśliwej pary. Czy możesz to sobie wyobrazić? Skorzystaj z okazji, którą oferujemy Ci od Garrampy i złóż zamówienie online na odznaki ślubne dla gości.

Czym charakteryzują się odznaki dla gości weselnych oferowane przez Garrampa?

Personalizowane identyfikatory Garrampa na wesela są bardzo zróżnicowane, dlatego można je znaleźć w różnych rozmiarach, kolorach i kształtach. Wolisz okrągłą czy kwadratową spersonalizowaną odznakę ślubną? Tutaj masz wszystkie rodzaje modeli! Podobnie nasze talerze ślubne są tanie , a ich ceny są niesamowite!

Jakie modele śmiesznych odznak ślubnych masz w sklepie internetowym?

Jak wspomnieliśmy, nasze identyfikatory dla gości dostępne są w różnych odcieniach, kształtach, rozmiarach i sposobach personalizacji. Te spersonalizowane guziki na tanie wesela to zabawny szczegół do rozdania wśród gości wesela. Chcesz złożyć zamówienie na identyfikatory ślubne dla gości? Skontaktuj się z nami!

Czy mogę zamówić hurtowo spersonalizowane identyfikatory ślubne?

Tak, w Garrampie możesz złożyć zamówienie na zabawne odznaki na śluby hurtowe. O ile oczywiście mamy go na stanie. Minimalne zamówienie różni się w zależności od spersonalizowanego modelu odznaki ślubnej; maksimum… ty to ująłeś!

Jakie masz paczki odznak na wesela dla gości?

W Garrampie nie sprzedajemy paczek ślubnych odznak dla gości jako takich, ale możesz wybrać różne rodzaje odznak ślubnych i stworzyć swój własny zestaw! Jednostka każdego arkusza ma cenę kilku groszy. Możesz stworzyć swoje zamówienie online na odznaki ślubne według własnych upodobań!

Inne kategorie, które mogą Cię zainteresować związany z Przypinki
Długopisy niestandardoweDługopisy niestandardowe
Merchandising na imprezy i kongresyMerchandising na imprezy i kongresy
SmyczeSmycze