PLN

Tanie, inteligentne zegarki i sprytne zegarki

Filtr  
Kategoria  
Kolor  
Eco  
Marca  
 1. XD Collection 1
Wysyłka  
0
Ustaw kierunek malejący

Produkty 11

 1. Ekologiczny
  TURKU Stacja pogodowa z bambusem
  Od 25,98 zł /szt.
 2. Ekologiczny
  Estación Meteorológica Helein
  Od 22,41 zł /szt.
 3. Ekologiczny
  Estación Meteorológica Behox
  Od 24,67 zł /szt.
 4. ILSE. Zestaw biurkowy
  Od 4,37 zł /szt.
Ustaw kierunek malejący

Produkty 11

Różne zegarki reklamowe do znakowania swoim logo lub marką, bransoletka, składane, premium i oryginalne. Zaskocz swoich klientów!

Smartwatch świetny prezent dla Twoich najlepszych klientów


Nasze spersonalizowane zegarki są najbardziej funkcjonalnym prezentem, jaki można znaleźć. Mamy specjalne zegarki na imprezy reklamowe i merchandising wszelkiego rodzaju: gumowe, w różnych kolorach, do noszenia na przykład na nadgarstku. Zegarki te są bardzo ekonomiczne i mogą stanowić doskonałą zachętę dla młodych ludzi. Dostosowujemy pudełko i wykonujemy małe oznaczenia z Twoim logo, dzięki czemu możesz przenieść swoją markę znacznie dalej.

Smart ogląda jeden z najlepszych prezentów firmowych


Inne opcje to składane zegarki, zegarki ekologiczne - wykonane z materiałów nadających się do recyklingu naturalnego pochodzenia, bardzo modne w dzisiejszych czasach - lub asortyment zegarków premium, elegancki prezent dla kadry zarządzającej i najlepszych klientów. Niezależnie od tego, czego szukasz, znajdziesz w naszej ofercie idealny pomysł, aby oddać się w kolejnej kampanii reklamowej lub wydarzeniu. Pozwól naszemu zespołowi ekspertów doradzić i sprawić, aby merchandising Twojej firmy był odpowiedni!