PLN

Niestandardowe baterie do powerbanków

Jeśli szukasz produktu technologicznego, na którym możesz umieścić projekt swojej marki korporacyjnej, spersonalizowane powerbanki Garrampa są prezentem, którego tak bardzo szukałeś. Odkryj całą naszą ofertę w zewnętrznych bateriach reklamowych do ładowania telefonu komórkowego, tabletu lub laptopa . W naszym sklepie internetowym posiadamy zewnętrzne baterie powerbank w szerokiej gamie kolorystycznej: niebieski, czarny, czerwony, zielony, pomarańczowy, biały, żółty... wybierz ten, który najbardziej Ci się podoba! Dopasowujemy się do Ciebie i Twojego logo, a także do potrzeb, które mogą pojawić się podczas Twojej podróży lub wycieczki, w której zabierasz przenośny power bank. Spójrz na wszystkie funkcjonalne modele powerbanków: waga, latarka, słuchawki, breloczek, długopis, plecak, portfel z ładowarką, itp. Posiadamy również rodzaje ekologicznych banków energii z ekologicznych materiałów, takich jak obudowy bambusowe czy baterie słoneczne.  Nowoczesne wzornictwo, o różnych mocach, rozmiarach i kolorach. Odkryj spersonalizowane baterie do powerbanków Garrampa.

Baterie zewnętrzne do telefonów reklamowych


Banki zasilania dostosowane do potrzeb klienta za pomocą dowolnego logo firmy lub z możliwością dostosowania wizerunku marki. Dysponujemy ładowarkami o różnej pojemności, z kilkugodzinnym okresem ładowania, aby móc w każdej sytuacji naładować urządzenia elektroniczne, których chcemy używać. Obecnie, w połowie XXI wieku, ładowanie baterii jest częścią naszego codziennego życia, ponieważ spędzamy kilka godzin w zależności od naszego telefonu komórkowego lub pracy z naszymi urządzeniami.

Akumulatory do rozdania


W Garrampie chcemy, aby Twoje podróże były bardziej znośne.  Problemy z połączeniem nie są Twoim problemem. Niezależnie od tego, czy wybierasz się na kemping, czy na festiwal, możesz bez przeszkód naładować swój telefon komórkowy. W ten sposób w naszym sklepie internetowym możesz zapoznać się z naszą szeroką gamą możliwości zewnętrznych baterii, a przede wszystkim poszanowanie środowiska!Tak, jak słyszysz, w Garrampie ładujemy Twój telefon komórkowy lub laptop, jednocześnie chroniąc przyrodę.  Jesteśmy zrównoważeni dzięki naszej gamie solarnych banków energii. I to jest to, że ten rodzaj konfigurowalnych baterii power bank regeneruje moc ładowania poprzez promienie słoneczne. To rzeczywiście baterie słoneczne, a my mamy wybór eko baterii w różnych rozmiarach i wykonanych z trwałych surowców, takich jak bambusowa obudowa. Znajdź baterię powerbanku, którą lubisz najbardziej. W zestawie baterii, w etui lub ze szkła hartowanego; nasza linia high-end.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące Baterie Power bank

Po co kupować niestandardowe kamizelki w Garrampa?

Garrampa jest dostawcą kamizelek, które można spersonalizować za pomocą logo lub tekstu, po niskich cenach. Wykonujemy tanie druki reklamowe. Garrampa oferuje możliwość zakupu tanich spersonalizowanych kamizelek w małych lub dużych ilościach: Dla firm, rzemieślników, kupców.Dla stowarzyszeń, klubów sportowych, szkół.Dla społeczności, komitetów firmowych. Od wielu lat Garrampa oferuje niestandardowe kamizelki w hafcie, sitodruku druk, tanie kamizelki bez rękawów na zamówienie bezpośrednio z fabryki. Garrampa posiada wysoko wykwalifikowany i wyszkolony zespół produkcyjny, co pozwala nam kontrolować koszty, jakość i czas dostawy niestandardowych zabudów. Dlatego tysiące klientów ufa firmie Garrampa w zakresie zamawiania tanich spersonalizowanych kamizelek.

Jak wybrać kamizelkę na zamówienie?

Aby wybrać dopasowaną kamizelkę bez rękawów, Garrampa zaprasza Cię do przeanalizowania potrzeb Twojego płaszcza i zadania sobie kilku pytań przed złożeniem zamówienia. Jak zamówić spersonalizowaną kamizelkę na wydarzenie? Dać prezent? Kamizelki na zamówienie to wysokiej klasy odzież korporacyjna. Garrampa oferuje kamizelki profesjonalne, kamizelki softshell, wodoodporne, z polarową podszewką lub bez, kamizelki z wieloma kieszeniami, dla firm, stowarzyszeń, szkół. Sugerujemy, abyś odkrył pełną gamę kamizelek dla mężczyzn, kobiet i dzieci, dostępnych w szerokiej gamie fasonów, kolorów i rozmiarów od 5 sztuk. Aby dokonać wyboru, masz do dyspozycji kolekcję spersonalizowanych kamizelek po obniżonych cenach, wyceń i złóż zamówienie online.

Jakie oznaczenie wybrać dla swojej haftowanej kamizelki z sitodrukiem ...?

Aby wybrać personalizację kamizelki, Garrampa zaprasza Cię do wyboru rodzaju oznaczenia na podstawie żądanego oznaczenia, a także do wyboru oznaczenia kamizelki, haftowanego czy sitodruku? Zdefiniować rodzaj znacznika za pomocą logo lub tekstu? I zdecydować, ile kolorów ma zostać wydrukowanych, w trybie monochromatycznym czy czterokolorowym? Garrampa oferuje różne rodzaje personalizacji kamizelki. Haft to technika personalizacji z najwyższej półki. Druk sitowy jest zalecaną opcją ze względu na niski koszt.Transfer dla małych ilości.Transfer cyfrowy do znakowania czterokolorowego.All Te pytania pozwoli Ci określić budżet na zakup niestandardowej kamizelki.

Jaki jest czas dostawy niestandardowej kamizelki bez rękawów?

Garrampa oferuje szeroki wybór niestandardowych kamizelek po obniżonych cenach, tanich niestandardowych kamizelek, które dostarczamy szybko. Nasz standardowy termin to 10 - 11 dni roboczych od potwierdzenia wirtualnej próbki. W przypadku pilnych potrzeb odzieżowych istnieje możliwość zamówienia spersonalizowanych kamizelek reklamowych w szybkiej dostawie.

Po co kupować parawany w Garrampie?

Garrampa to hurtowy producent odzieży reklamowej, który personalizuje tekstylia reklamowe bezpośrednio z fabryki. konfigurowalne tanie wiatrówki dla firm, stowarzyszeń, szkół, wiatrówki na zamówienie w małych lub dużych ilościach.

Jak wybrać personalizację wiatrówki?

Po wybraniu Twojej wiatrówki Garrampa proponuje personalizację Twojej wiatrówki poprzez nadanie jej logo, zdjęcia lub tekstu za pomocą sitodruku, haftu lub druku cyfrowego. Wybór personalizacji dokonywany jest w zależności od wybranej wiatrówki, oznaczenia Twojej reklamy, jednego lub kilku kolorów oraz przydzielonego budżetu.

Po co kupować i rozdawać spersonalizowane powerbanki jako urządzenia firmowe?

Powerbanki promocyjne są najpopularniejszymi niestandardowymi gadżetami firmowymi wśród klientów i pracowników w każdym wieku, ponieważ obecnie baterie smartfonów znacznie łatwiej się wyczerpują. Ponadto niestandardowe powerbanki to małe przedmioty promocyjne, więc można je łatwo schować w torebce, ponieważ zajmują bardzo mało miejsca i oszczędzają dni spędzone w mieście do pracy lub zabawy. Możesz podarować swoim klientom spersonalizowany powerbak bezpośrednio w sklepie jako firmowy prezent przy zakupie produktu lub jako upominek promocyjny na targach lub wydarzeniu promocyjnym. Ponadto, jeśli organizujesz konferencję lub warsztat, możesz dołączyć własne powerbanki do zestawu powitalnego, aby zaoferować je uczestnikom.

Jakie modele powerbanków z możliwością dostosowania mogę znaleźć w Twojej kolekcji?

W garrampie posiadamy szeroką gamę promocyjnych i reklamowych powerbanków, które różnią się kształtem, kolorem i ceną. Mamy modele kwadratowe, prostokątne, cylindryczne, jaskrawe i metaliczne. Oprócz klasycznych modeli przewodowych powerbanków znajdziesz również bezprzewodowe powerbanki: po prostu umieść telefon komórkowy na wierzchu, aby go naładować. Wśród nowości jest customowy model Stone Powerbank, o nowoczesnym i minimalistycznym designie, zbliżonym do kamienia oraz model Powercard Alu-C wyposażony w złącze USB Type-C stosowany w wielu urządzeniach najnowszej generacji.

W jaki sposób dostosowywane są power banki z logo?

Urządzenia power bank w naszej kolekcji są wykonane z tworzywa PET lub aluminium, dlatego najczęściej stosowaną techniką nadruku służącą do ich personalizacji jest tampodruk, czyli technika druku pośredniego, która umożliwia odwzorowanie obrazów i napisów na różnego rodzaju powierzchniach. Banki promocyjne można również spersonalizować za pomocą grawerowania laserowego, aby uzyskać znacznie bardziej profesjonalny i niezapomniany efekt końcowy. Istnieją jednak modele, które mają również inne opcje drukowania, takie jak model Android Powercard, który można dostosować za pomocą druku cyfrowego.

Jakie są czasy oczekiwania dla niestandardowych banków mocy?

Otrzymasz swoje spersonalizowane powerbanki w ciągu 7-10 dni roboczych, zaczynając od zatwierdzenia testu, dokument pdf, który pokazuje w skali, jak będą wyglądały twoje promocyjne powerbanki i który zostanie wysłany do ciebie po zaakceptowaniu budżetu lub później, zamawiając bezpośrednio online. Nie możemy określić konkretnego dnia i godziny, ponieważ kiedy zamówienie trafi do firmy spedycyjnej, zależy to od trasy, którą pokonają. Jeśli chcesz otrzymać promocyjne powerbanki przed przewidywaną datą, możesz skontaktować się z naszym działem obsługi klienta, aby zamówić usługę ekspresowej dostawy za opłatą, która skróci czas dostawy.

Jakie są pojemności niestandardowych baterii banku mocy?

Pojemność zewnętrznych baterii do telefonów komórkowych lub innych przedmiotów z bateriami litowymi jest mierzona w miliamperogodzinach (mAh), jednostce służącej do pomiaru ładunku elektrycznego. Sprzedajemy niestandardowe banki mocy o różnych pojemnościach, które mieszczą się w sekcjach poniżej 2000 mAh, od 2000 do 2999 mAh, od 3000 do 3999 mAh, od 4000 do 4999 mAh i od ponad 5000 mAh. Należy pamiętać, że im niższa pojemność, cena jest tańsza, a im wyższa pojemność, cena staje się droższa.

Czy niestandardowe banki mocy są zgodne z systemem Android i IOS?

Tak, bez wyjątku! Mając wyjścia USB i micro USB, tanie niestandardowe powerbanki można łączyć zarówno za pomocą kabli błyskawicznych do iPhone'a, jak i kabli do systemów Android. Oprócz ładowania smartfona, niestandardowe baterie zewnętrzne umożliwiają ładowanie innych urządzeń z tego typu wejściem. Większość naszych powerbanków zawiera kable do ładowania, ale nie wszystkie. Przypominamy, że power banki o małej pojemności mAh nie pozwalają na ładowanie mocniejszych urządzeń, takich jak laptop czy niektóre typy tabletów.

W jaki sposób można dostosować power banki z logo?

Gwiazdową techniką drukowania powerbanków z Twoim logo jest tampodruk, którego efektem są spektakularne wykończenia, a my możemy to zrobić również z firmowym kolorem pantone, który wskażesz. Oprócz tej techniki, do personalizacji metalowych baterii zewnętrznych można zastosować grawerowanie laserowe. Stemplowanie Twojego logo na jednym z naszych powerbanków to bardzo oryginalny sposób reklamy Twojej marki lub Twojego wydarzenia, szczególnie jeśli jesteś firmą z sektora technologicznego.

Jakie masz modele powerbanków i jak są one dostarczane?

Mamy od klasycznych tanich powerbanków o prostokątnym kształcie, po lżejsze power banki o płaskim kształcie. Mamy też bardzo oryginalne modele, takie jak te z obsługą Twojego smartfona, zestawy powerbanków z ładowarką samochodową, power banki z latarką, ze słuchawkami i wiele innych, odkryj je w naszym obszernym katalogu! Jeśli chodzi o opakowanie tych produktów, to warto wiedzieć, że praktycznie wszystkie modele power banków do reklamy, które sprzedajemy, są dostarczane w kartonowym pudełku, które chroni baterię i jej akcesoria (jeśli model je posiada). W opakowaniu przynoszą również instrukcję użytkowania i wszystko, co związane z niezbędnymi regulacjami prawnymi.

Jakie są najlepiej sprzedające się banki mocy reklam?

Najczęściej sprzedawane przez nas niestandardowe baterie zewnętrzne to te o pojemności 2200 i 4000 mAh, które ze względu na swoją ekonomiczną cenę są najczęściej wybierane przez naszych klientów do celów reklamowych lub jako upominki promocyjne. W przypadku promocji marki, kongresów lub wydarzeń, zwykle sprzedajemy power banki z logo o większej pojemności.

Czy kupowanie spersonalizowanych powerbanków online jest bezpieczne?

Zakup powerbanku online jest bezpieczny, o ile jest zgodny z obowiązującymi przepisami bezpieczeństwa. Niektóre z wymaganych przez prawo testów, które banki mocy muszą przejść, to między innymi: test raportu ROHS, test raportu EMC, test raportu LOWVOLT, test raportu BATTERY i test raportu UN38_3. Wszystkie niezbędne informacje o baterii zewnętrznej umieszczamy w opakowaniu produktu.

0
PolecamyPolecamy
 1. Baterie power bank omar tworzywo sztuczne z reklamą obraz 1
  OMAR. Przenośna bateria
  Od 3,40 zł /szt.
 2. Baterie power bank seaborg tworzywo sztuczne obraz 1
  SEABORG. Przenośna bateria
  Od 5,80 zł /szt.
Wszystkie produkty
Ustaw kierunek malejący

Produkty 1-36 z 107

Strona
 1. Baterias power bank powerscale de plástico para personalizar vista 1
  POWERSCALE Power bank 3 w 1
  Od 8,30 zł /szt.
  Dostawa dnia 28-01-2022
 2. Baterias power bank powerfolder de varios materiales vista 1
  POWERFOLDER Organizer z PU z power bankiem
  Od 15,66 zł /szt.
  Dostawa dnia 28-01-2022
 3. ROCKSTEP Słuchawki bluetooth
  Od 6,09 zł /szt.
  Dostawa dnia 28-01-2022
 4. ALLINBAG Plecak z powerbankiem
  Od 46,80 zł /szt.
  Dostawa dnia 28-01-2022
 5. SOLARFLAT 4000 mAH POWERBANK słoneczna
  Od 8,12 zł /szt.
  Dostawa dnia 28-01-2022
 6. SOLAR POWERFLAT Solarny power bank 8000 mAh
  Od 11,36 zł /szt.
  Dostawa dnia 28-01-2022
 7. POWERTORCH 2w1 Powerbank z latarką
  Od 7,13 zł /szt.
  Dostawa dnia 28-01-2022
 8. POWERFLAT Płaski Powerbank 4000mAh
  Od 4,08 zł /szt.
  Dostawa dnia 28-01-2022
 9. POWERALU Powerbank w aluminium
  Od 2,65 zł /szt.
  Dostawa dnia 28-01-2022
 10. SUPERPOUCH ​Zestaw podróżny Powerbank MO8412-0
  Od 6,92 zł /szt.
  Dostawa dnia 28-01-2022
 11. Baterias power bank powerflat8 de metal con publicidad vista 1
  POWERFLAT8 Power bank 8000mAh
  Od 9,07 zł /szt.
  Dostawa dnia 28-01-2022
 12. Baterias power bank light up de varios materiales con impresión vista 1
  Nowy produkt
  LIGHT UP Pwerbank 4000mAh
  Od 9,71 zł /szt.
  Dostawa dnia 28-01-2022
 13. Baterias power bank power lang de plástico con impresión vista 1
  POWER LANG Ładowarka bezprzewodowa
  Od 2,58 zł /szt.
  Dostawa dnia 28-01-2022
 14. Baterias power bank grey de plástico para personalizar vista 1
  GREY CHARGER Powerbank 5000 mAh
  Od 9,79 zł /szt.
  Dostawa dnia 28-01-2022
 15. Baterias power bank siur de varios materiales con publicidad vista 1
  SIUR POWER Powerbank 10000mAh
  Od 14,96 zł /szt.
  Dostawa dnia 28-01-2022
 16. Baterias power bank bimas de plástico con logo vista 1
  BIMAS POWER Powerbank 5000mAh
  Od 5,20 zł /szt.
  Dostawa dnia 28-01-2022
 17. Baterias power bank offi de plástico con logo vista 1
  OFFI POWERBANK Bezprzewodowy powerbank
  Od 18,58 zł /szt.
  Dostawa dnia 28-01-2022
 18. Baterias power bank powerbam de varios materiales ecológico vista 1
  Ekologiczny
  POWERBAM Pwerbank 2000mAh
  Od 3,85 zł /szt.
  Dostawa dnia 28-01-2022
 19. Baterias power bank duo plus de plástico vista 1
  DUO Bezprzewodowy powerbank
  Od 6,47 zł /szt.
  Dostawa dnia 28-01-2022
 20. Baterias power bank arenapower de varios materiales ecológico con publicidad vista 1
  Ekologiczny
  ARENAPOWER Bezprzewodowy powerbank
  Od 8,12 zł /szt.
  Dostawa dnia 28-01-2022
 21. Baterias power bank arena de varios materiales ecológico con logo vista 1
  Ekologiczny
  ARENA Bezprzewodowy powerbank
  Od 10,83 zł /szt.
  Dostawa dnia 28-01-2022
 22. POWERFLATC Powerbank 4000mAh
  Od 6,91 zł /szt.
  Dostawa dnia 28-01-2022
 23. Baterie power bank omar tworzywo sztuczne z reklamą obraz 1
  Polecany
  OMAR. Przenośna bateria
  Od 3,40 zł /szt.
  Dostawa dnia 28-01-2022
 24. Baterie power bank kohn bambus ekologiczny obraz 2
  Ekologiczny
  KOHN. Przenośna bateria
  Od 9,14 zł /szt.
  Dostawa dnia 28-01-2022
 25. Baterie power bank raman tworzywo sztuczne wydrukowany obraz 1
  RAMAN. Przenośna bateria
  Od 13,80 zł /szt.
  Dostawa dnia 28-01-2022
 26. Baterie power bank ekston trencher tworzywo sztuczne z logo obraz 4
  TRENCHER. Przenośna bateria
  Od 15,10 zł /szt.
  Dostawa dnia 28-01-2022
 27. Baterie power bank ekston horde obraz 6
  HORDE. Bezprzewodowa ładowarka
  Od 17,30 zł /szt.
  Dostawa dnia 28-01-2022
 28. Baterie power bank ekston magnet z reklamą obraz 6
  MAGNET. Bezprzewodowa ładowarka
  Od 15,75 zł /szt.
  Dostawa dnia 28-01-2022
 29. Baterie power bank ekston crowd tworzywo sztuczne z logo obraz 6
  CROWD. Przenośna bateria
  Od 6,52 zł /szt.
  Dostawa dnia 28-01-2022
 30. Baterie power bank ekston think tworzywo sztuczne personalizować obraz 8
  THINK. Przenośna bateria
  Od 27,21 zł /szt.
  Dostawa dnia 28-01-2022
 31. Baterie power bank power bambus ekologiczny personalizować obraz 2
  Ekologiczny
  POWER. Bezprzewodowa ładowarka
  Od 3,92 zł /szt.
  Dostawa dnia 28-01-2022
 32. Baterie power bank chargi tworzywo sztuczne obraz 1
  Polecany
  CHARGI. Bateria przenośna i zestaw adapterów
  Od 3,41 zł /szt.
  Dostawa dnia 28-01-2022
 33. Baterie power bank fitch bambus ekologiczny obraz 2
  Ekologiczny
  FITCH. Przenośna bateria
  Od 9,79 zł /szt.
  Dostawa dnia 28-01-2022
 34. Baterie power bank burnell tworzywo sztuczne obraz 2
  BURNELL. Bezprzewodowa ładowarka
  Od 6,45 zł /szt.
  Dostawa dnia 28-01-2022
 35. Baterie power bank hiperlink tworzywo sztuczne z reklamą obraz 2
  HIPERLINK. Bezprzewodowa ładowarka
  Od 3,59 zł /szt.
  Dostawa dnia 28-01-2022
 36. Baterie power bank natta tworzywo sztuczne z logo obraz 2
  NATTA. Przenośna bateria
  Od 11,04 zł /szt.
  Dostawa dnia 28-01-2022
Ustaw kierunek malejący

Produkty 1-36 z 107

Strona