PLN

Spersonalizowane zegary reklamowe

Odkryj wybór spersonalizowanych zegarów reklamowych Garrampa, w których znajdziesz również konfigurowalne stacje pogodowe z Twoim logo, aby zrobić rewelacyjny prezent. Posiadamy wszelkiego rodzaju modele zegarów reklamowych: personalizowane zegary ścienne, zegarki kieszonkowe czy zegarki na rękę. W Garrampie znajdziesz także m.in. zegary z radiem, termometrem, diodami LED czy detektorem UV. Posiadamy również modele inteligentnych zegarków, w których mierzy się temperaturę, wilgotność czy światło. Nasze spersonalizowane zegarki są idealne do uprawiania sportu, ale będą Ci towarzyszyć również w codziennym życiu: w postaci lampki, z przyssawką pod prysznic, uchwytami na długopisy, a także dla profesjonalistów, takich jak pielęgniarki. Koniecznie sprawdź nasze zegary wodne lub naszą gamę klepsydr, a także nasze spersonalizowane drewniane zegary, wykonane ze wszystkich możliwych materiałów! Wejdź teraz i zdobądź spersonalizowany zegarek.
...
Filtr  
Kolory  
Eco  
Wysyłka  
Filtry
Kolory
Eco
Wysyłka
0
Wszystkie produkty
Ustaw kierunek malejący

Produkty 27

 1. BRATARA Krokomierz z paskiem
  Krokomierz z paskiem. Zawiera licznik kroków, dystansu, czasu oraz spalonych kalorii. W zestawie 1 bateria AG10.
  Od 6,99 zł /szt.
  3 dostępne kolory
 2. CI Drewniany zegar piaskowy
  Drewniany zegar piaskowy. Klepsydra ok. 3 minuty
  Od 1,70 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 3. Ekologiczny
  BI Zestaw 2 zegarów piaskowych
  Drewniany zegar piaskowy z dwoma klepsydrami (ok. 3 i 5 minut).
  Od 2,26 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 4. EI zestaw 3 zegarów piaskowych
  Drewniany potrójny zegar piaskowy z 3 różnymi klepsydrami (ok. 1, 3 i 5 minuty).
  Od 2,51 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 5. RIPPER Stacja pogodowa i zegar
  Stylowa srebrno-czarna stacja pogodowa, z zegarem, kalendarzem, wskaźnikiem temperatury i poziomu wilgotności. 2 baterie AAA nie dołączone.
  Od 18,13 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 6. Ekologiczny
  TURKU Stacja pogodowa z bambusem
  Bambusowy termometr wielofunkcyjny. Zawiera zegar, wyświetlacz temperatury, wilgotności i kalendarz. 2 baterie AAA nie wchodzą w skład zestawu.
  Od 25,98 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 7. NURWATCH Zegarek pięgniarski.
  Analogowy, zegarek pielęgniarski przypinany do klapy fartucha. Bateria dołączona.
  Od 19,75 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 8. MUNA Reloj de madera de pino
  Ekologiczny
  MUNA Sosnowy timer do jaj
  Timer, minutnik kuchenny do gotowania jajek w kształcie jajka z drewna sosnowego. Drewno jest produktem naturalnym, dlatego mogą wystąpić nieznaczne różnice w kolorze, wzorze i rozmiarze.
  Od 6,68 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 9. Ekologiczny
  ESFERE Bambusowy zegar ścienny
  Bambusowy zegar ścienny. Wymagana 1 bateria AA. Bateria nie jest dołączona.
  Od 9,22 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 10. RONDO Duży zegar ścienny
  Duży zegar ścienny z aluminiową tarczą i wskazówkami. 1 bateria AA nie dołączona.
  Od 39,82 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 11. SPOSTA WATCH Monitorujący smartwatch
  Bezprzewodowa bransoletka 4.0 z odpinanym paskiem z TPU (do ładowania). Akumulator litowo-polimerowy 150 mAh. Posiada funkcje takie jak alarm bezruchu, monitorowanie ciśnienia krwi, tętna, wyświetlanie połączeń przychodzących i powiadomień z mediów społecznościowych. Wymaga bezpłatnej aplikacji dostępnej zarówno w systemie iOS, jak i Android.
  Od 65,17 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 12. DROPPY Wodny zegar biurkowy
  Zasilany wodą zegar biurkowy z dużym wyświetlaczem LCD. Wystarczy wlać dowolny płyn.
  Od 35,04 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 13. Polecany
  MUEVE WATCH Opaska monitorująca zdrowie
  Opaska monitorująca zdrowie - Bluetooth 4.0 z odpinanym paskiem TPU (do ładowania). Akumulator Li-pol 90 mAh. Wymagana bezpłatna aplikacji (Yoho Sport) dostępna dla iOS i Android.
  Od 56,92 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 14. Ekologiczny
  MARA CLOCK Bambusowy budzik LED
  Wyświetlacz LED z budzikiem i wskaźnikiem temperatury w bambusowej obudowie. W zestawie adapter AC-DC. Bambus jest produktem naturalnym, mogą występować niewielkie różnice w kolorze i rozmiarze.
  Od 45,55 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 15. CHECK WATCH Monitorujący smartwatch
  4.0 bezprzewodowa niskoenergetyczna bransoletka zdrowotna z funkcją pomiaru temperatury ciała. Zawiera kabel do ładowania. Akumulator Li-Pol 90 mAh wielokrotnego ładowania. Posiada funkcje takie jak alarm bezruchu, monitorowanie ciśnienia krwi, tętna, wyświetlanie połączeń przychodzących i powiadomień z mediów społecznościowych. Wymaga bezpłatnej aplikacji dostępnej zarówno w systemie iOS, jak i Android.
  Od 13,60 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 16. ZETA Lampka biurkowa i stacja pogody
  Składana lampka biurkowa 18 LED z ABS ze stacją pogody. Wyświetla czas, temperaturę. Funkcja alarmu. 1 bateria CR2032 w zestawie.
  Od 56,92 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 17. Ekologiczny
  MIRI CLOCK Bambusowy budzik LED
  Wyświetlacz LED z budzikiem i wskaźnikiem temperatury w bambusowej obudowie. W zestawie adapter AC-DC. Bambus jest produktem naturalnym, mogą występować niewielkie różnice w kolorze i rozmiarze.
  Od 55,34 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 18. Polecany
  TRAIN WATCH Smart watch sportowy
  Smartwatch sportowy Bluetooth 4.0 o niskim zużyciu energii z silikonowymi paskami. Akumulator Li-Pol 180 mAh. Wymagana bezpłatna aplikacja Wearfit dostępna zarówno dla iOS, jak i Android.
  Od 94,85 zł /szt.
  3 dostępne kolory
 19. SKY WIRELESS Zegar/bezprzewodowa ładowarka
  Stacja pogody z funkcją bezprzewodowego ładowania, lampką i budzikiem. Zasilacz AC-DC. Nie do użytku w Wielkiej Brytanii. Wyjście: DC5V / 1.0A. Kompatybilna z Android, iPhone® 8, 8S i X i nowsze.
  Od 33,39 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 20. SKY Stacja pogodowa z LCD
  Stacja pogodowa z niebieskim wyświetlaczem LCD. Wskazuje prognozę pogody, czas, datę, temperaturę i wilgotność. Funkcja alarmu. 1 bateria pastylkowa dołączona.
  Od 19,21 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 21. COSY Zegar ścienny
  Okrągły zegar ścienny z mechanizmem 'tik-tak'. 1 bateria AA nie dołączona.
  Od 22,87 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 22. Prostokątny zegar ścienny Brite-Clock®
  Zegar ścienny z tętniącymi życiem oznaczeniami, idealnymi do wyjątkowej ekspozycji marki. Tarcza zegara wykonana jest w co najmniej 97% z materiałów pochodzących z recyklingu. Dostarczane w pojedynczych pudełeczkach z baterią AA.
  Od 9,02 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 23. Estación de carga PD de plástico reciclado de 72 W
  Ekologiczny
  ADAPT stacja zasilania PD o mocy 72 W z tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu
  Stacja zasilania ADAPT PD to ultraszybkie rozwiązanie zapewniające bardziej przyjazne dla środowiska i wydajne ładowanie. Stacja zasilania wykonana z tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu łączy trwałość i funkcjonalność w jednym eleganckim projekcie. Dostarczana z kablami zasilającymi z UE i Wielkiej Brytanii zapewnia kompatybilność z różnymi gniazdami (AC 100-240 V 50/60 Hz). Stacja zasilania wyposażona w 3 porty USB-A i 1 port USB-C zapewnia doskonały sposób na szybkie jednoczesne ładowanie kilku urządzeń. Port USB-C obsługuje napięcia wyjściowe, w tym 5 V/3 A, 9 V/3 A, 12 V/3 A, 15 V/3 A i 20 V/3 A, o maksymalnej mocy 60 W. Porty USB-A zapewniają stałą moc wyjściową 5 V/2,4 A (maks. 12 W) każdy. Połączenie typu C i USB-A może zapewnić maksymalną moc 72 W. Dostarczane w wysokiej jakości pudełku z papieru Kraft z kolorową naklejką.
  Od 28,88 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 24. DROPPY LUX Bambusowy wodny zegar LCD
  Zegar wodny z duży wyświetlaczem LCD z bambusowymi detalami. Do zasilania wystarczy tylko płyn (słona woda)!
  0 dostępne kolory
 25. CALATRAVA. Reloj inteligente
  CALATRAVA. Inteligentna bransoletka z ABS i TPU z wyświetlaczem LCD
  Smartwatch z ABS i TPU z wyświetlaczem LCD i ekranem dotykowym. Bateria ma pojemność do 90 mAh, autonomia do 3 dni (czuwanie do 5 dni). Zawiera wskaźniki dystansu, kroków, kalorii, tętna, ciśnienia krwi, poziomu tlenu, monitorowania snu, połączeń, wiadomości tekstowych, powiadomień z aplikacji i trybu sportowego. Kompatybilny z oprogramowaniem IOS 9'0, Android 5'0 i wyżej. Wyświetlacz LED- rozdzielczość 80 x 160. Dostarczany w pudełku. 137 x 82 x 28 mm
  0 dostępne kolory
 26. WILES. Reloj inteligente con pantalla de 1.85 pulgadas
  WILES. Inteligentny zegarek z 1.85-calowym ekranem
  Smartwatch z 1.85-calowym ekranem IPS z silikonowym paskiem i wodoodpornością IPX4. Pojemność baterii do 200 mAh, około 3 dni autonomii (czas czuwania do 20 dni). Połączenie BT umożliwia podłączenie telefonu komórkowego do bransoletki, a także do aplikacji "HryFine" - kompatybilnej z IOS i Android. Ten smartwatch zawiera powiadomienia o połączeniach przychodzących i funkcje sportowe, takie jak: monitorowanie snu, tętno, ciśnienie krwi, poziom tlenu we krwi, stoper i krokomierz. Jest również odporny na zachlapania i posiada charakterystyczne funkcje, takie jak latarka, zdalna kamera, alarm, lokalizator telefonu i odtwarzacz muzyki. Ten smartwatch jest idealny do towarzyszenia w codziennym życiu. Dostarczany w pudełku prezentowym z papieru pakowego. 45 x 40 x 13 mm
  0 dostępne kolory
 27. BETTENCOURT. Auriculares inalámbricos con ANC
  BETTENCOURT. Słuchawki bezprzewodowe z ANC
  Składane słuchawki bezprzewodowe z ABS (59% rABS) z ANC - aktywną redukcją szumów - pozwalają skoncentrować się na głównych zadaniach dnia lub zrelaksować się słuchając ulubionej muzyki bez zakłóceń. Posiadają transmisję BT 5'3 i baterię o pojemności 400 mAh, zapewniającą około 15 godzin autonomii. Po podłączeniu do urządzenia mobilnego lub komputera można nimi sterować za pomocą przycisków na słuchawkach. W razie potrzeby można ich również używać za pomocą kabla jack 3.5 mm. Kabel USB-C do ładowania. Dostarczany w pudełku i etui. Klapa: 300 x 200 mm
  0 dostępne kolory
Ustaw kierunek malejący

Produkty 27

usługa Expres Dostępna usługa Expres
świetne rabatyDo 70% rabatu ilościowego
Wysyłka GratisDla wszystkich Zamówień Wysyłka Gratis
Inne kategorie, które mogą Cię zainteresować związany z Zegary i czas
TechnologiaTechnologia
Zegarki inteligentneZegarki inteligentne
Zegarki stołoweZegarki stołowe
Baterie Power bankBaterie Power bank
Podkładki pod myszPodkładki pod mysz