PLN

Personalizowane podkładki pod myszki ekonomiczne

Znajdź swoją spersonalizowaną dużą lub małą podkładkę pod mysz i wydrukuj logo swojej firmy lub projekt, który wymyśliłeś. Nasze tanie spersonalizowane podkładki pod mysz są idealne jako artykuły biurowe, każdy w Twojej firmie będzie miał pasującą podkładkę pod mysz! Dodatkowo posiadamy wiele różnych modeli tanich spersonalizowanych podkładek pod mysz np. antybakteryjne, kalendarzowe, kwadratowe z dołączonym zdjęciem, kolekcja podkładek pod nadgarstki czy maty antypoślizgowe (tak, model podkładki gamingowej). Odkryj swoją ulubioną wśród wszystkich poniższych tanich spersonalizowanych podkładek pod mysz, dostępnych w różnych materiałach: silikon, PVC, mikrofibra, skóra ekologiczna, poliester lub tektura z recyklingu. Przejdź teraz do Garrampy i odkryj wszystkie nasze tanie spersonalizowane podkładki pod mysz.
...
Filtr  
Kolory  
Eco  
Wysyłka  
Filtry
Kolory
Eco
Wysyłka
0
Ustaw kierunek malejący

Produkty 20

 1. SULIMPAD Podkładka pod mysz
  Podkładka pod mysz do sublimacji z powierzchnią poliestrową i gumą na spodzie. Rozmiar 18 cm x 22 cm.
  Od 1,53 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 2. FLOPPY Alfombrilla ratón papel reciclado
  Ekologiczny
  FLOPPY Papierowa podkładka pod mysz
  Papierowa podkładka pod mysz z recyklingu z gumowaną, antypoślizgową podstawą.
  Od 0,50 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 3. Ekologiczny
  MATTY Korkowa podkładka pod mysz
  Korkowa podkładka pod mysz. Grubość 3mm. Rozmiar 18cm x22cm.
  Od 2,80 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 4. BETA Alfombrilla ratón PU reciclado
  Ekologiczny
  BETA Podkładka pod mysz z rec.PU
  Podkładka pod mysz z PU z recyklingu. W 58% z recyklingu (40% poliester z recyklingu i 18% PU z recyklingu).
  Od 0,88 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 5. MARBO Alfombrilla ergonómica corcho
  Ekologiczny
  MARBO Ergonomiczna podkładka z korka
  Korkowa ergonomiczna podkładka pod mysz z podpórką pod nadgarstek. Posiada antypoślizgową gumową podstawę.
  Od 1,77 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 6. Lekka podkładka pod mysz Brite-Mat®
  Wyprodukowana w 100% z przetworzonych tworzyw sztucznych podkładka pod mysz umożliwia maksymalną kontrolę optycznych i standardowych myszy kulkowych. Dzięki grubości zaledwie 350 mikronów jest to jedna z najlżejszych i najcieńszych dostępnych podkładek pod mysz.
  Od 1,61 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 7. Prostokątna podkładka pod mysz Q-Mat®
  Podkładka pod mysz z obszerną przestrzenią reklamową i doskonałą jakością druku. Dostarczany na wysokiej jakości czarnej piankowej podstawie. .
  Od 2,20 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 8. Okrągła podkładka pod mysz Q-Mat®
  Podkładka pod mysz z obszerną przestrzenią reklamową i doskonałą jakością druku. Dostarczany na wysokiej jakości czarnej piankowej podstawie. .
  Od 2,20 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 9. Podkładka pod mysz Brite-Mat® z opon poddanych recyklingowi
  Podkładka pod mysz zaprojektowana do pracy ze standardowymi myszami kulkowymi i optycznymi. Wykonana w 99,5% z materiałów pochodzących z recyklingu, w tym w 40% z przetworzonego materiału stosowanego do produkcji opon, a także tworzyw sztucznych i papieru również pochodzących z recyklingu.
  Od 2,81 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 10. Prostokątna podkładka pod mysz Brite-Mat®
  Jedna z najlepiej sprzedających się twardych podkładek pod myszkę na rynku. Cechuje ją niezrównana jakość dzięki naszej opatentowanej technice etykietowania w formie. Wzory wytłoczone zostały w całości w tworzywie sztucznym pochodzącym z recyklingu. W 100% doskonała kontrola myszy dla standardowych myszy kulkowych i optycznych.
  Od 2,92 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 11. Podkładka pod mysz Q-Mat® i zestaw podkładek pod naczynia combo 3
  Zawiera podkładkę pod mysz Q-Mat i zestaw dwóch pasujących podstawek dopasowanych do stylu Twojej firmy. Zestaw składa się z prostokątnej podkładki (0,3 x 23,5 x 20 cm) i dwóch prostokątnych podkładek (0,3 x 9,8 x 9,8 cm).
  Od 4,02 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 12. Podkładka pod mysz Brite-Mat® i zestaw podkładek pod naczynia combo 3
  W zestawie podkładka pod mysz Brite-Mat i zestaw pasujących podkładek. Zestaw składa się z prostokątnej podkładki (0,3 x 19 x 24 cm) i dwóch prostokątnych podkładek (0,3 x 9,5 x 9,5 cm).
  Od 4,58 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 13. Podkładka pod mysz Brite-Mat® w zestawie z podkładkami pod kubek combo 1
  W zestawie podkładka pod mysz Brite-Mat i zestaw pasujących podkładek. Zestaw składa się z prostokątnej podkładki (0,3 x 19 x 21 cm), prostokątnej podkładki (0,3 x 9,5 x 9,5 cm) o okrągłej podkładki (0,3 x ø9,5 cm).
  Od 6,03 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 14. Podkładka na ladę Q-Mat® w rozmiarze A3
  Podkładka na ladę z obszerną przestrzenią reklamową i doskonałą jakością druku. Dostarczany na wysokiej jakości czarnej piankowej podstawie.
  Od 7,09 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 15. Podkładka na ladę Q-Mat® w rozmiarze A2
  Podkładka na ladę z obszerną przestrzenią reklamową i doskonałą jakością druku. Dostarczany na wysokiej jakości czarnej piankowej podstawie.
  Od 8,12 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 16. Podkładka pod mysz Q-Mat® w zestawie z podkładkami pod kubek combo 1
  Zawiera podkładkę pod mysz Q-Mat i zestaw dwóch pasujących podstawek dopasowanych do stylu Twojej firmy. Zestaw składa się z prostokątnej podkładki (0,3 x 23,5 x 20 cm), prostokątnej podkładki (0,3 x 9,8 x 9,8 cm) o okrągłej podkładki (0,3 x ø9,8 cm).
  0 dostępne kolory
 17. Podkładka na ladę Q-Mat® w rozmiarze A4
  Podkładka na ladę z obszerną przestrzenią reklamową i doskonałą jakością druku. Dostarczany na wysokiej jakości czarnej piankowej podstawie.
  0 dostępne kolory
 18. Podkładka pod mysz Brite-Mat® i zestaw podkładek pod naczynia combo 2
  W zestawie podkładka pod mysz Brite-Mat i zestaw pasujących podkładek. Zestaw składa się z prostokątnej podkładki (0,3 x 19 x 24 cm) i dwóch okrągłych podkładek (0,3 x ø9,5 cm).
  0 dostępne kolory
 19. Podkładka pod mysz Q-Mat® i zestaw podkładek pod naczynia combo 5
  Zawiera podkładkę pod mysz Q-Mat i zestaw dwóch pasujących podstawek dopasowanych do stylu Twojej firmy. Zestaw składa się z prostokątnej podkładki (0,3 x ø20 cm) i dwóch okrągłych podkładek (0,3 x ø9,8 cm).
  0 dostępne kolory
 20. THORNE MOUSEPAD RGB. Alfombrilla para ratón con base de goma
  THORNE MOUSEPAD RGB. Gamingowa podkładka pod mysz komputerową
  Poliestrowa mata do gier z antypoślizgową gumową podstawą. Oświetlenie peryferyjne RGB, skonfigurowane w 15 trybach, zapewnia lepsze wrażenia z gry. Światła te można skonfigurować ręcznie, umożliwiając ustawienie ulubionego wzoru. Wytrzymały kabel o długości 1.5 metra przeznaczony do długotrwałego użytkowania. Dostarczany w pudełku. 250 x 350 x 4 mm
  0 dostępne kolory
Ustaw kierunek malejący

Produkty 20

usługa Expres Dostępna usługa Expres
świetne rabatyDo 70% rabatu ilościowego
Wysyłka GratisDla wszystkich Zamówień Wysyłka Gratis

Frequent Questions Podkładki pod mysz

Dlaczego warto kupować niestandardowe tanie podkładki pod mysz?

Niezależnie od tego, czy chodzi o promocję firmy, produktu czy usługi, reklamowe podkładki pod mysz Garrampa są idealnym produktem. Ponadto, jako artykuły biurowe i tym samym poprawiające ich branding, firmy wymagają od nas oryginalnych podkładek pod mysz. A to dlatego, że w naszym sklepie internetowym mamy szeroką gamę materiałów, rozmiarów, grubości i różnych zastosowań, aby zaspokoić Twoje potrzeby. Szeroki wybór spersonalizowanych mat Garrampa sprawia, że ten materiał biurowy staje się płótnem idealnym do uchwycenia fotografii lub dowolnego innego wybranego obrazu.

Jakie masz rodzaje spersonalizowanych podkładek pod mysz?

W Garrampie mamy różne rodzaje podkładek pod mysz reklamową. To tylko kilka przykładów: Promocyjne podkładki pod mysz: Tradycyjne niestandardowe podkładki pod mysz również mają swoje miejsce w Garrampie. Wykonane z miękkiej gumy pokrytej tkaniną, te niedrogie niestandardowe podkładki pod mysz są dostępne w standardowym prostokącie. Podkładki pod mysz z twardą powierzchnią: popularną alternatywą dla gumy jest Vynex, laminat z twardego tworzywa sztucznego, który chroni obraz, zapewniając jednocześnie odpowiednią ilość tarcia, aby mysz była wygodniejsza. Ekologiczne podkładki pod mysz: W Garrampie staramy się oferować jak najwięcej ekologicznych alternatyw, a nasz wybór podkładek pod mysz nie jest wyjątkiem.

Jak kupić spersonalizowaną podkładkę pod mysz?

W Garrampa oferujemy najlepsze niestandardowe podkładki pod mysz. To takie proste, że podkładka pod mysz odpowiada Twoim potrzebom. Więc może szukasz ergonomicznej podkładki pod mysz (i dobrze opierasz nadgarstek) lub nie możesz zamówić dużej podkładki pod mysz ze względu na małe biurko. Wszystko zależy od tego, czego potrzebujesz! Wejdź do naszego sklepu internetowego już teraz i spójrz na nasze tanie spersonalizowane podkładki pod mysz. Wybierz rozmiar, kolor, wzór i rodzaj nadruku, którego zamierzasz użyć. Czekamy!

Jaki jest obszar drukowania tanich podkładek pod mysz na zamówienie?

Wszystko zależy od modelu maty na zamówienie. W tym celu należy wziąć pod uwagę kształt: mata prostokątna to nie to samo, co mata okrągła. Wszystko zależy od tego, co chcesz przekazać! Jeśli na przykład chcesz zrobić zdjęcie, prostokątne maty są do tego idealne! Odkryj w Garrampie całą naszą kolekcję tanich mat reklamowych.

Inne kategorie, które mogą Cię zainteresować związany z Podkładki pod mysz
Akcesoria komputeroweAkcesoria komputerowe
GłośnikiGłośniki
Prezenty dla graczyPrezenty dla graczy