PLN

Personalizowane podkładki pod myszki ekonomiczne

Ile razy zdarzyło Ci się dwa razy dłużej wykonywać swoją pracę, ponieważ mysz komputerowa nie działała prawidłowo na Twoim biurku? Niestandardowe podkładki pod mysz są niezbędnym narzędziem w codziennym życiu biurowym. Wybierz jedną z naszych niedrogich podkładek pod myszkę.

Mata do laptopa na prezent


Prezent gwiazdkowy dla firm to podkładka pod myszkę z logo dla całego biura. Te oryginalne podkładki mogą mieć drukowane zdjęcia działu, zdjęcia obiektów lub bezpośrednio można kupić podkładki z kalendarzem. Wybierz model, który najbardziej Ci się podoba i zastanów się, jak zamierzasz spersonalizować swój prezent dla klientów, współpracowników biurowych lub dostawców.

Reklamowe podkładki pod mysz z Twoim logo


Podkładki pod myszki z Państwa logo są bardzo częstym towarem dla firm. Mogą być używane w biurach, sklepach i firmach, na biurku domowym, a nawet w kafeterii na rogu. Nie czekaj dłużej i wybierz z naszej szerokiej gamy podkładek na zamówienie, mamy różne rozmiary, kolory i kształty!

Najczęściej zadawane pytania dotyczące Podkładki pod mysz

Po co dawać spersonalizowane podkładki pod mysz?

Niestandardowe podkładki pod mysz to praktyczne upominki reklamowe z dużym potencjałem, ponieważ obecnie w każdym gospodarstwie domowym jest co najmniej jeden komputer z podłączoną myszą, który wymaga podkładki, aby zapewnić płynniejszy ruch w większości sytuacji i chronić mysz. kurz i zanieczyszczenia. Ponadto ten przedmiot promocyjny nadaje się również jako upominek promocyjny dla klientów korporacyjnych, ponieważ; W większości przypadków nie jest to planowany zakup, zwykle ludzie używają niestandardowych podkładek pod mysz, które otrzymali jako prezent promocyjny. Podsumowując, odbiorca z pewnością to doceni i na swoim biurku będzie miał o Tobie trwałe wspomnienie.

Jakie modele spersonalizowanych podkładek pod mysz znajdę w Twojej kolekcji?

W naszym katalogu online znajdziesz różne modele spersonalizowanych podkładek pod mysz, które różnią się kształtem i kolorem. Zasadniczo mamy prostokątne lub okrągłe podkładki pod mysz, które są w zasadzie całkowicie białe, z wyjątkiem modelu Basic, dostępnego również w kolorze niebieskim i czarnym, oraz modelu Calendar z kolorowym paskiem u góry, który można spersonalizować za pomocą swojego logo. Wspaniałą wiadomością są ekologiczne modele wykonane z wysokiej jakości materiałów pochodzących z recyklingu i mające mniejszy wpływ na środowisko. Znajdziesz nie tylko niestandardowe podkładki pod mysz wykonane z przetworzonego plastiku, ale także specjalny model wykonany ze zużytych opon.

W jaki sposób spersonalizowane są reklamowe podkładki pod mysz?

Wszystkie podkładki pod mysz z naszej kolekcji mogą być w pełni spersonalizowane za pomocą prostego pisma lub atrakcyjnej grafiki w celu promowania Twojej marki. Istnieją jednak wyjątki, takie jak podkładka pod mysz kalendarza, którą można dostosować tylko u góry, pośrodku, nad kalendarzem, który jest dostępny w różnych językach.

Czy istnieje minimalne zamówienie na niestandardowe podkładki pod mysz?

Tak, mamy minimalne zamówienie na wszystkie nasze produkty niestandardowe. W takim przypadku można kupić nie mniej niż 100 niestandardowych podkładek pod mysz. Są jednak wyjątki, jak np. Model Image, do którego można wstawić zdjęcie, model Calendar, który można dokupić odpowiednio 25 i 50 sztuk.

Filtr  
Kategoria  
Kolor  
Wysyłka  
0
Ustaw kierunek malejący

Produkty 10

 1. Alfombrillas de ratón sulimpad de varios materiales vista 1
  SULIMPAD Podkładka pod mysz
  Od 0,36 zł /szt.
  Dostawa dnia 28-01-2022
 2. PICTOPAD Podkładka pod mysz z ramką
  Od 1,33 zł /szt.
  Dostawa dnia 28-01-2022
 3. Podkładki pod mysz noslip tworzywo sztuczne personalizować obraz 2
  NOSLIP. rutschfeste Matte
  Od 0,40 zł /szt.
  Dostawa dnia 28-01-2022
 4. Alfombrillas de ratón pictium de plástico para personalizar vista 1
  Alfombrilla Portafotos Pictium
  Od 0,27 zł /szt.
  Dostawa dnia 28-01-2022
 5. Alfombrillas de ratón vaniat de poliéster con impresión vista 1
  Alfombrilla Vaniat
  Od 0,16 zł /szt.
  Dostawa dnia 28-01-2022
 6. Alfombrillas de ratón gong de polipiel con logo vista 1
  Alfombrilla Gong
  Od 1,48 zł /szt.
  Dostawa dnia 28-01-2022
 7. Alfombrillas de ratón roland de poliéster para personalizar vista 1
  Alfombrilla Roland
  Od 0,15 zł /szt.
  Dostawa dnia 28-01-2022
 8. Alfombrillas de ratón serfat de microfibra con publicidad vista 1
  Alfombrilla Serfat
  Od 0,17 zł /szt.
  Dostawa dnia 28-01-2022
 9. Alfombrilla Minet
  Od 0,90 zł /szt.
  Dostawa dnia 28-01-2022
 10. Alfombrillas de ratón exfera de silicona vista 1
  Alfombrilla Exfera
  Od 0,39 zł /szt.
  Dostawa dnia 28-01-2022
Ustaw kierunek malejący

Produkty 10