PLN

Personalizowane podkładki pod myszki ekonomiczne

Filtr  
Kategoria  
Kolor  
Eco  
Wysyłka  
0
Ustaw kierunek malejący

Produkty 15

 1. SULIMPAD Podkładka pod mysz
  Od 1,53 zł /szt.
 2. Alfombrilla Serfat
  Od 0,68 zł /szt.
 3. Alfombrilla Exfera
  Od 0,77 zł /szt.
 4. Alfombrilla Vaniat
  Od 0,99 zł /szt.
 5. Plastikowe podkładki pod mysz Pictium do personalizacji widoku 1
  Alfombrilla Portafotos Pictium
  Od 1,08 zł /szt.
 6. Alfombrilla Roland
  Od 1,13 zł /szt.
 7. Alfombrilla Calendario Rendux
  Od 1,89 zł /szt.
 8. Ekologiczny
  Flen Kalendarz Mat
  Od 2,53 zł /szt.
 9. Ekologiczny
  Mata Topick
  Od 3,20 zł /szt.
 10. Alfombrilla Minet
  Od 5,23 zł /szt.
 11. Alfombrilla Gong
  Od 8,43 zł /szt.
 12. Ekologiczny
  Hanlax mata stołowa
  Od 9,02 zł /szt.
 13. Ekologiczny
  Mata ładująca Kimy
  Od 6,65 zł /szt.
 14. Podkładki pod mysz noslip tworzywo sztuczne personalizować obraz 2
  NOSLIP. rutschfeste Matte
  Od 0,37 zł /szt.
Ustaw kierunek malejący

Produkty 15

Znajdź swoją spersonalizowaną dużą lub małą podkładkę pod mysz i wydrukuj logo swojej firmy lub projekt, który wymyśliłeś. Nasze tanie spersonalizowane podkładki pod mysz są idealne jako artykuły biurowe, każdy w Twojej firmie będzie miał pasującą podkładkę pod mysz! Dodatkowo posiadamy wiele różnych modeli tanich spersonalizowanych podkładek pod mysz np. antybakteryjne, kalendarzowe, kwadratowe z dołączonym zdjęciem, kolekcja podkładek pod nadgarstki czy maty antypoślizgowe (tak, model podkładki gamingowej). Odkryj swoją ulubioną wśród wszystkich poniższych tanich spersonalizowanych podkładek pod mysz, dostępnych w różnych materiałach: silikon, PVC, mikrofibra, skóra ekologiczna, poliester lub tektura z recyklingu. Przejdź teraz do Garrampy i odkryj wszystkie nasze tanie spersonalizowane podkładki pod mysz.

Mata do laptopa na prezent


Biały, zielony, żółty, niebieski, czerwony, czarny, różowy, pomarańczowy... podkładka pod mysz i klawiaturę czeka na Ciebie w Garrampie. W rzeczywistości nasze spersonalizowane podkładki pod mysz z logo Twojej marki będą gwiazdą prezentu w biurze. Uchwyć wizerunek firmy, który najbardziej Ci się podoba, dzięki jednej z tych tanich, spersonalizowanych podkładek pod mysz. Wizerunek obiektów, hasło firmowe, kalendarz pracy lub zdjęcie całego zespołu. Wybierz model, który najbardziej odpowiada Tobie i Twojej marce i zastanów się, w jaki sposób spersonalizujesz swój prezent dla klientów, współpracowników z biura lub dostawców. Przyjrzyj się wszystkim tego typu reklamowym podkładkom pod mysz i wybierz tę, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Wejdź do tej internetowej kategorii Garrampy już teraz!

Reklamowe podkładki pod mysz z Twoim logo


Te niestandardowe podkładki pod mysz z Twoim logo to jeden z najbardziej poszukiwanych artykułów promocyjnych w biurach i firmach. I to jest to, że ten technologiczny prezent jest niezbędny w każdym miejscu pracy. Digitalizacja jest tym, co masz. Dlatego zarówno dla organizacji wszelkiego rodzaju (sklepy, biura, przemysł, firmy, ośrodki naukowe...), jak i dla osób prywatnych (miły szczegół, który można podać między rodziną i przyjaciółmi); Tanie podkładki pod mysz Garrampa są dla Ciebie idealne. Nie czekaj dłużej i wybieraj spośród różnych odmian personalizowanych mat, mamy różne rozmiary, kolory i kształty. W Garrampa oddajemy do Twojej dyspozycji naszą obsługę klienta, jeśli masz jakiekolwiek pytania. Będziemy na ciebie czekać!

Najczęściej zadawane pytania dotyczące Podkładki pod mysz

Dlaczego warto kupować niestandardowe tanie podkładki pod mysz?

Niezależnie od tego, czy chodzi o promocję firmy, produktu czy usługi, reklamowe podkładki pod mysz Garrampa są idealnym produktem. Ponadto, jako artykuły biurowe i tym samym poprawiające ich branding, firmy wymagają od nas oryginalnych podkładek pod mysz. A to dlatego, że w naszym sklepie internetowym mamy szeroką gamę materiałów, rozmiarów, grubości i różnych zastosowań, aby zaspokoić Twoje potrzeby. Szeroki wybór spersonalizowanych mat Garrampa sprawia, że ten materiał biurowy staje się płótnem idealnym do uchwycenia fotografii lub dowolnego innego wybranego obrazu.

Jakie masz rodzaje spersonalizowanych podkładek pod mysz?

W Garrampie mamy różne rodzaje podkładek pod mysz reklamową. To tylko kilka przykładów: Promocyjne podkładki pod mysz: Tradycyjne niestandardowe podkładki pod mysz również mają swoje miejsce w Garrampie. Wykonane z miękkiej gumy pokrytej tkaniną, te niedrogie niestandardowe podkładki pod mysz są dostępne w standardowym prostokącie. Podkładki pod mysz z twardą powierzchnią: popularną alternatywą dla gumy jest Vynex, laminat z twardego tworzywa sztucznego, który chroni obraz, zapewniając jednocześnie odpowiednią ilość tarcia, aby mysz była wygodniejsza. Ekologiczne podkładki pod mysz: W Garrampie staramy się oferować jak najwięcej ekologicznych alternatyw, a nasz wybór podkładek pod mysz nie jest wyjątkiem.

Jak kupić spersonalizowaną podkładkę pod mysz?

W Garrampa oferujemy najlepsze niestandardowe podkładki pod mysz. To takie proste, że podkładka pod mysz odpowiada Twoim potrzebom. Więc może szukasz ergonomicznej podkładki pod mysz (i dobrze opierasz nadgarstek) lub nie możesz zamówić dużej podkładki pod mysz ze względu na małe biurko. Wszystko zależy od tego, czego potrzebujesz! Wejdź do naszego sklepu internetowego już teraz i spójrz na nasze tanie spersonalizowane podkładki pod mysz. Wybierz rozmiar, kolor, wzór i rodzaj nadruku, którego zamierzasz użyć. Czekamy!

Jaki jest obszar drukowania tanich podkładek pod mysz na zamówienie?

Wszystko zależy od modelu maty na zamówienie. W tym celu należy wziąć pod uwagę kształt: mata prostokątna to nie to samo, co mata okrągła. Wszystko zależy od tego, co chcesz przekazać! Jeśli na przykład chcesz zrobić zdjęcie, prostokątne maty są do tego idealne! Odkryj w Garrampie całą naszą kolekcję tanich mat reklamowych.