PLN

Niedrogi i dostosowany do potrzeb klienta hub port USB

Filtr  
Kategoria  
Kolor  
Eco  
Marca  
 1. Antonio Miro 1
 2. XD Collection 1
Wysyłka  
0
Ustaw kierunek malejący

Produkty 19

 1. Ekologiczny hub USB vina USB z widokiem na logo 1
  Ekologiczny
  VINA 3 portowy hub USB 2.0
  Od 15,88 zł /szt.
 2. Puerto USB Ohm
  Od 2,66 zł /szt.
 3. Puerto USB Geby
  Od 2,84 zł /szt.
 4. Puerto USB Dix
  Od 3,34 zł /szt.
 5. Puerto USB Pod
  Od 4,37 zł /szt.
 6. Huby yurian porty USB z widokiem wydruku 1
  Puerto USB Yurian
  Od 4,46 zł /szt.
 7. Puerto USB Kuler
  Od 6,45 zł /szt.
 8. Puerto USB Niyel
  Od 7,35 zł /szt.
 9. Ekologiczny
  Puerto USB Brunox
  Od 9,34 zł /szt.
 10. Puerto USB Weeper
  Od 10,06 zł /szt.
 11. Ekologiczny
  Puerto USB Revolt
  Od 10,60 zł /szt.
 12. Lapicero Puerto USB Belind
  Od 12,58 zł /szt.
 13. Ekologiczny
  Port USB w normie
  Od 14,79 zł /szt.
 14. Przewody do ładowania jannes personalizować obraz 2
  JANNES. Rozgałęziacz USB 20
  Od 1,26 zł /szt.
Ustaw kierunek malejący

Produkty 19

Nie zadowalaj się tylko jednym portem USB i daj te koncentratory z różnymi wejściami, aby podłączyć wszystko do jednego urządzenia.

Komputerowe gniazda USB


Skorzystaj z tego produktu komputerowego, aby reklamować swoją markę na kongresach i spotkaniach. Rozprowadź go wśród swoich najlepszych klientów i ułatw im podłączenie swoich urządzeń dzięki tym wtykom z różnymi wejściami.

Reklamowanie koncentratorów portów USB z Twoim logo


Mały, ale użyteczny prezent, który można nosić wszędzie. Łatwo podłącz różne urządzenia do komputera i dodaj swoje logo do tego oryginalnego i użytecznego elementu. Przystępny cenowo prezent, który można spersonalizować za pomocą swojego logo.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące Hub porty USB

Po co dawać spersonalizowane centrum jako prezent firmowy?

Niestandardowe koncentratory USB to upominki reklamowe o dużym potencjale, ponieważ rozwiążą problem wielu klientów lub współpracowników. W rzeczywistości często pracujemy z komputerami, które mają tylko 1 lub 2 wyjścia USB, staje się to bardzo stresujące, ponieważ nie mamy wystarczającej liczby portów USB do podłączenia różnych urządzeń, takich jak pendrive'y, dyski twarde lub po prostu telefon komórkowy. Udostępniając centrum promocyjne, oszczędzasz swoim klientom kosztów i kłopotów związanych z koniecznością udania się do specjalistycznego sklepu, aby go kupić. Na naszej stronie znajdziesz nowoczesne modele, o prostych i zasadniczych liniach, takich jak USB Alu Hub lub zabawne i ekstrawaganckie, jak Hub Brick w kształcie klocka Lego. Podsumowując, niezależnie od tego, czy wybierzesz model klasyczny, czy konkretny, ktokolwiek go otrzyma, doceni Twój innowacyjny prezent, który różni się od zwykłych.

Czy mogę otrzymać niestandardową próbkę przed potwierdzeniem zamówienia?

Zazwyczaj wysyłamy neutralne próbki, ale nie niestandardowe, ponieważ koszt drukowania niestandardowego koncentratora USB jest bardzo wysoki i nie możemy zaoferować konkurencyjnej ceny. Z tego powodu przed przystąpieniem do realizacji zamówienia wysyłamy test druku cyfrowego wykonany przez naszą fabrykę grafik, który pokaże w skali dokładnie, jak będzie wyglądał Twój upominek reklamowy. Jeśli jednak naprawdę potrzebujesz niestandardowej próbki fizycznej, możemy to zrobić, cena nie będzie tania, ale koszt drukowania zostanie zdyskontowany dla złożonego zamówienia.