PLN

Niedrogie i niestandardowe myszy komputerowe

Filtr  
Kategoria  
Kolor  
Eco  
Wysyłka  
0
Ustaw kierunek malejący

Produkty 8

 1. Myszy komputerowe yoiko z widokiem logo 1
  Minirratón Yoiko
  Od 4,51 zł /szt.
 2. Ratón Lenbal
  Od 7,94 zł /szt.
 3. Ratón Lyster
  Od 10,33 zł /szt.
 4. Ekologiczny
  lepka mysz
  Od 3,57 zł /szt.
 5. Myszki komputerowe skinner wydrukowany obraz 2
  SKINNER. Mysz optyczna
  Od 8,52 zł /szt.
 6. Myszki komputerowe crick tworzywo sztuczne obraz 1
  CRICK. Mysz bezprzewodwa 24G
  Od 14,52 zł /szt.
 7. Myszki komputerowe blackwell tworzywo sztuczne wydrukowany obraz 1
  BLACKWELL. Mysz bezprzewodwa 24G
  Od 16,42 zł /szt.
Ustaw kierunek malejący

Produkty 8

Rozmiar mini lub standardowy, przewodowy lub bezprzewodowy, wybierz swój ulubiony i dodaj logo swojej firmy. Zacznij reklamę w świecie komputerów.

Myszy do komputerów PC i laptopów, które możesz dać swoim klientom


Łatwość obsługi myszy na komputerze PC to coś, co należy docenić. Skorzystaj z tej możliwości i daj ją swoim pracownikom lub klientom, a także pozwól im pokazać swoje logo podczas spotkań i konferencji. Najlepszy sojusznik dla tych, którzy podróżują z laptopem

Oryginalne i zabawne myszy komputerowe


Najtańsze i najbardziej oryginalne myszy na rynku, do których można dodać swoje logo i nie pozostawić go niezauważonym. Nie przegap okazji, aby pokazać swoją markę na produkcie tak użytecznym jak te myszy. Różnej wielkości i o różnych dyspozycjach, najlepszy prezent dla tych, którzy mieszkają podłączeni do swoich laptopów.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące Myszki komputerowe

Jakie są zalety obdarowywania spersonalizowaną myszką logo firmy?

Kupowanie myszy promocyjnych może być z pewnością dobrym sposobem na zaistnienie na imprezach lub targach. Rozdając ten przedmiot promocyjny, możesz codziennie umieszczać swoje logo pod okiem klientów lub dostawców. Bez wątpienia nasze spersonalizowane myszy mogą być również przydatnym prezentem dla Twoich współpracowników, którzy wykorzystają je do pracy na komputerze lub mogą być oryginalnym pomysłem dla nowych pracowników, to niewątpliwie pomoże im zwiększyć poczucie przynależności do Twojego zespołu ! Myszy spersonalizowane to stylowo zaprojektowane i przydatne przedmioty promocyjne.

Jakie niestandardowe modele myszy mogę kupić?

Jeśli chodzi o spersonalizowane myszy, zaufaj naszemu profesjonalizmowi i jakości naszych produktów. W tej kategorii wybraliśmy dla Ciebie różne produkty, takie jak myszy bezprzewodowe dostępne w różnych kolorach. Oprócz produktów bezprzewodowych w naszym katalogu mamy również artykuły przewodowe. Nasze produkty są dostarczane w osobnym pudełku, dzięki czemu możesz zaoferować idealny prezent podczas imprezy. Ponadto Twoje niestandardowe myszy z łatwością poruszają się po dowolnej podkładce pod mysz lub biurku. Na co czekasz? Przejrzyj nasz katalog i odkryj wszystkie dostępne modele, oblicz ofertę i kup online!