PLN

Konfigurowalne niedrogie USB

Jeśli szukasz technologicznego sposobu na promocję swojej marki, nasze konfigurowalne tanie USB są świetnym pomysłem. I to właśnie spersonalizowane pendrive'y są bardzo cenionymi upominkami reklamowymi. Z tego powodu w Garrrampie mamy bardzo zróżnicowaną kolekcję pendrive'ów z logo, zdjęciem, tekstem, sloganem itp. spersonalizowane pendrive'y USB! Odkryj wszystkie nasze przykłady, USB w różnych kolorach (niebieski, różowy, zielony, żółty, czerwony, fioletowy...) i modele. Posiadamy karty micro SD z etui i pokrowcem w kształcie klucza i długopisu z aluminium, metalu lub akrylu; jak również w różnych pojemnościach... znajdź swoje w tej kategorii. Nie możemy też zapomnieć o ekologicznych pendrive'ach Garrampa: są one wykonane z trwałych materiałów, takich jak tektura z recyklingu, trzcina pszenna lub bambus. Dostosuj swoją pamięć USB poprzez zamówienie online.
...
Filtr  
Kolory  
Eco  
Wysyłka  
Filtry
Kolory
Eco
Wysyłka
0
Ustaw kierunek malejący

Produkty 17

 1. Ekologiczny
  CREDITCARD PLUS 16GB USB: bambusowa obudowa
  Pamięć flash USB 16 GB z bambusową ochronną osłoną. Bambus jest produktem naturalnym, mogą występować niewielkie różnice w kolorze i rozmiarze między egzemplarzami, co może wpłynąć na końcowy efekt wizualny.
  Od 19,53 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 2. Pamięć USB Rotate Basic 16GB
  Szybkie przechowywanie 16GB plików w dowolnym miejscu jest zawsze możliwe dzięki poręcznej pamięci flash USB Rotate-basic 16GB. Oprócz tego jest to również doskonałe narzędzie do subtelnego zwiększania świadomości marki.Technologia Plug and Play - kompatybilna z systemami operacyjnymi Windows i MacOS. USB 2.0 z prędkością zapisu 2,92 MB/s i prędkością odczytu 9,76 MB/s. Plastikowy pendrive posiada aluminiowy korpus obracany o 360 stopni, który umożliwia łatwe otwieranie i zamykanie oraz zapobiega przedostawaniu się zanieczyszczeń do portu USB.
  Od 3,34 zł /szt.
  3 dostępne kolory
 3. Pamięć USB Rotate Basic 32GB
  32GB USB Rotate. Dla wygody użytkownika, zamówienia bez nadruku są dostarczane pudełkami osobno. Wersja USB 2.0, szybkość zapisu przekracza 2,92 MB / s, a szybkość odczytu przekracza 9,76 MB / s.
  Od 3,79 zł /szt.
  4 dostępne kolory
 4. Pamięć USB Rotate wykonana ze słomy pszenicznej o pojemności 4GB
  Pamięć USB Rotate ze słomy pszenicznej o pojemności 4GB, która umożliwia przesyłanie danych do kompatybilnego komputera PC lub MacBooka. Obudowa wykonana jest w 50% ze słomy pszenicznej i w 50% z plastiku ABS. USB w wersji 2.0 z prędkością zapisu 2 MB/s i odczytu 5 MB/s.
  Od 4,48 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 5. Pamięć USB Rotate o pojemności 4GB wykonana z bambusa
  Pamięć USB Rotate o pojemności 4 GB wykonana z bambusa, która umożliwia przesyłanie danych do kompatybilnego komputera PC lub MacBooka. Obudowa wykonana jest z czystego bambusa. USB w wersji 2.0 z prędkością zapisu 2MB/s i prędkością odczytu 5MB/s.
  Od 4,97 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 6. Gleam 4 GB pamięć USB z efektami świetlnymi
  Pamięć USB o pojemności 4 GB z podświetlanym logo. USB w wersji 2.0 z prędkością zapisu 2 MB/s i prędkością odczytu 5 MB/s.
  Od 5,15 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 7. Pamięć USB Rotate o pojemności 8 GB wykonana z bambusa
  Pamięć USB Rotate o pojemności 8GB wykonana z bambusa, która umożliwia przesyłanie danych do kompatybilnego komputera PC lub MacBooka. Obudowa wykonana jest z czystego bambusa. USB w wersji 2.0 z prędkością zapisu 3MB/s i prędkością odczytu 10MB/s.
  Od 5,16 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 8. Pamięć USB Rotate o pojemności 16 GB wykonana z bambusa
  Pamięć USB Rotate o pojemności 16 GB wykonana z bambusa, która umożliwia przesyłanie danych do kompatybilnego komputera PC lub MacBooka. Obudowa wykonana jest z czystego bambusa. USB w wersji 2.0 z prędkością zapisu 3MB/s i prędkością odczytu 10MB/s.
  Od 5,51 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 9. Gleam 8 GB pamięć USB z efektem świetlnym
  Pamięć USB o pojemności 8 GB z podświetlanym logo. USB w wersji 2.0 z prędkością zapisu 3 MB/s i prędkością odczytu 10 MB/s.
  Od 5,52 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 10. Gleam 16 GB pamięć USB z efektem świetlnym
  Pamięć USB o pojemności 16 GB z podświetlanym logo. USB w wersji 2.0 z prędkością zapisu 3 MB/s i prędkością odczytu 10 MB/s.
  Od 5,88 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 11. Duo Slim 32 GB dysk USB z portem typu C i USB-A 3.0
  Następna GENERACJA 32 GB obrotowe USB, które oferuje dwa porty (typ C i USB-A). USB w wersji 3.0 z prędkością zapisu 9 MB/s i prędkością odczytu 20 MB/s. Dostarczane w kopercie.
  Od 11,82 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 12. USB 2.0-3.0 con adaptador multimedia de plástico reciclado con puerto HDMI y certificación RCS
  Ekologiczny
  Loop adapter multimedialny USB 2.0-3.0 z portem HDMI wykonany z tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu z certyfikatem R
  Loop adapter multimedialny RCS USB typu C oferuje rozwiązanie dla każdego wyzwania dzięki różnorodnym portom. Podłącz mysz i klawiaturę do 2 portów USB 2.0, kopiuj duże pliki z dużą szybkością przez port USB 3.0 lub typu C i/lub podłącz laptopa do zewnętrznego monitora / telewizora / rzutnika za pomocą zintegrowanego wyjścia HDMI z obsługą wideo do góry do rozdzielczości 4K. Dostarczany z instrukcją obsługi w pudełku z papieru Kraft pochodzącym w 100% z recyklingu.
  Od 11,76 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 13. Duo Slim 64 GB napęd USB z portem typu C i USB-A 3.0
  Następna GENERACJA 64 GB obrotowe USB, które oferuje dwa porty (typ C i USB-A). USB w wersji 3.0 z prędkością zapisu 9 MB/s i prędkością odczytu 20 MB/s. Dostarczane w kopercie.
  Od 15,77 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 14. Ekologiczny
  Pamięć USB 16GB MO6898-40
  Pendrive 16GB z bambusową obudową i ochronną metalową pokrywą. Obróć pokrywę i podłącz do portu USB, aby rozpocząć korzystanie z urządzenia.
  0 dostępne kolory
 15. Pamięć USB Rotate o pojemności 8GB ze słomy pszenicznej
  Pamięć USB Rotateo pojemności 8 GB ze słomy pszenicznej, która umożliwia przesyłanie danych do kompatybilnego komputera PC lub MacBooka. Obudowa wykonana jest w 50% ze słomy pszenicznej i w 50% z plastiku ABS. USB w wersji 2.0 z prędkością zapisu 3MB/s i prędkością odczytu 10MB/s.
  0 dostępne kolory
 16. Pamięć USB Rotate o pojemności 16GB ze słomy pszenicznej
  Pamięć USB Rotate o pojemności 16GB ze słomy pszenicznej, która umożliwia przesyłanie danych do kompatybilnego komputera PC lub MacBooka. Obudowa wykonana jest w 50% ze słomy pszenicznej i w 50% z plastiku ABS. USB w wersji 2.0 z prędkością zapisu 3MB/s i prędkością odczytu 10MB/s.
  0 dostępne kolory
 17. TECHMATE RABS USB 16G de ABS reciclado    MO2080-06
  Ekologiczny
  TECHMATE RABS USB 16G z ABS z recyklingu MO2080-06
  Pamięć USB 2.0 o pojemności 16 GB z ABS z recyklingu z ochronną osłoną i z białym wykończeniem. Obróć metalową osłonę i podłącz do portu USB.
  0 dostępne kolory
Ustaw kierunek malejący

Produkty 17

usługa Expres Dostępna usługa Expres
świetne rabatyDo 70% rabatu ilościowego
Wysyłka GratisDla wszystkich Zamówień Wysyłka Gratis

Frequent Questions Niestandardowe USB

Dlaczego warto kupować spersonalizowane pamięci flash USB w Garrampie?

W Garrampa jesteśmy dostawcami, producentami i hurtowniami pendrive'ów USB ze spersonalizowanym logo. Ponadto możesz dodać swoje zdjęcie lub tekst do pamięci lub karty USB. Odkryj teraz niesamowite ceny naszych tanich, konfigurowalnych pendrive'ów, a nie będziesz musiał zadawać sobie pytania „ile kosztuje spersonalizowany pendrive”. Personalizacja promocyjnych pendrive'ów jest bardzo prosta, dzięki sitodrukowi, który wykonujemy w fabryce. Ta tania technika personalizacji pozwala nam dostarczać spersonalizowane pendrive'y w bardzo niskich cenach, ponieważ dbamy o kontrolę kosztów produkcji tanich pendrive'ów z możliwością personalizacji, ich jakości, a także czasu dostawy.

Jak wybrać tanią reklamową USB?

Aby wybrać tani, konfigurowalny USB, musisz wiedzieć, jak odpowiedzieć na szereg pytań, takich jak: „Czy potrzebuję jednej z tych reklamowych pamięci USB na wydarzenie?” lub „Chcę podarować moim pracownikom oryginalne spersonalizowane USB?”. Podobnie inne aspekty, takie jak pamięć (1 GB, 2 GB, 4 GB, 8 GB, 16 GB, 32 GB…) są również bardzo ważne. Spójrz na cały wybór konfigurowalnych tanich USB, które mamy na stronie Garrampa i znajdź ten, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Mamy dla Ciebie szeroką gamę kolorów, kształtów i pojemności pamięci. Odkryj między innymi swój ekologiczny model lub spersonalizowaną pamięć USB w formacie karty.

Jaką pojemność pamięci wybrać dla USB: 1GB, 2GB, 4GB, 8GB, 16GB, 32GB czy 64GB?

Aby wybrać pojemność pamięci tych oryginalnych pendrive'ów, trzeba pomyśleć o ich wykorzystaniu. W Garrampie masz możliwość wyboru z różnymi pojemnościami pamięci. Na przykład dyski flash USB 128 MB, 256 MB, 515 MB lub 1 GB mają mało miejsca. Dzięki temu doskonale nadają się do ładowania lekkich dokumentów lub plików. Podobnie pendrive o pojemności 2 GB, 4 GB lub 8 GB jest najbardziej rozpowszechnionym i pożądanym typem modelu. Te konfigurowalne pendrive są idealne do ładowania filmów prezentacyjnych firmy, katalogów PDF... Wreszcie konfigurowalne pendrive'y USB o pojemności 16 GB, 32 GB lub 64 GB są idealne do przechowywania filmów i większych plików. Tymczasowa pamięć masowa, dzięki której możesz powielać pliki, filmy, zdjęcia, broszury lub katalogi i chronić je. Zakup pendrive'a spersonalizowanego w Garrampie jest bardzo prosty: wybierz jego zastosowanie, model, technikę personalizacji i złóż zamówienie.

Jaka jest różnica między niestandardowymi dyskami flash 2.0 a niestandardowymi dyskami flash USB 3.0?

Aby wybrać pojemność pamięci tych oryginalnych pendrive'ów, trzeba pomyśleć o ich wykorzystaniu. W Garrampie masz możliwość wyboru z różnymi pojemnościami pamięci. Na przykład dyski flash USB 128 MB, 256 MB, 515 MB lub 1 GB mają mało miejsca. Dzięki temu doskonale nadają się do ładowania lekkich dokumentów lub plików. Podobnie pendrive o pojemności 2 GB, 4 GB lub 8 GB jest najbardziej rozpowszechnionym i pożądanym typem modelu. Te konfigurowalne pendrive są idealne do ładowania filmów prezentacyjnych firmy, katalogów PDF... Wreszcie konfigurowalne pendrive'y USB o pojemności 16 GB, 32 GB lub 64 GB są idealne do przechowywania filmów i większych plików. Tymczasowa pamięć masowa, dzięki której możesz powielać pliki, filmy, zdjęcia, broszury lub katalogi i chronić je. Zakup pendrive'a spersonalizowanego w Garrampie jest bardzo prosty: wybierz jego zastosowanie, model, technikę personalizacji i złóż zamówienie.

I chroń swoje pliki! Ile czasu zajmuje dostarczenie spersonalizowanych nośników reklamowych USB?

W Garrampie mamy szeroką gamę tanich spersonalizowanych USB, które również dostarczamy szybko i niezawodnie. Jak tylko potwierdzimy Twoje zamówienie, w ciągu kilku dni wyślemy Ci pendrive'y z logo. Wszystko będzie zależeć od modelu i żądanej ilości. Pamiętaj, że mamy również usługę produkcyjną ekspresową i premium dla zamówień wymagających większej pilności. Przyjdź teraz! Główną różnicą między technologią 2.0 a 3.0 jest szybkość przesyłania danych. Dzięki promocyjnemu USB 3.0 możesz kopiować, zapisywać lub udostępniać pliki z prędkością 10 razy szybszą niż zwykły reklamowy USB 2.0, który może przesyłać dane z prędkością do 480 Mb/s. Dlatego technologia 3.0 oferuje konkretne korzyści pod względem wydajności, bez kompatybilności problemy, ponieważ są one również dostępne dla portów USB 2.0. Jednak szybkość transferu niestandardowych pendrive'ów 3.0 jest gwarantowana tylko wtedy, gdy port wejściowy urządzenia, do którego jest podłączony, obsługuje technologię 3.0.

Jak można spersonalizować reklamowe USB w Garrampie?

W Garrampie dajemy Ci możliwość spersonalizowania promocyjnych pendrive'ów Twoim logo przy użyciu 3 różnych technik nadruku. W ten sposób, jeśli chcesz uzyskać trwałe wrażenie, powinieneś wybrać elegancki grawer laserowy, który nie ma koloru, w przeciwnym razie Twoje logo będzie metalicznie szare, ponieważ laser graweruje podstawę Twojego promocyjnego USB. Z drugiej strony, jeśli szukasz kolorowego nadruku, dostępny jest sitodruk lub druk cyfrowy: podczas gdy sitodruk jest tanią techniką drukowania, która pozwala pokolorować logo tylko 4 kolorami dodatkowymi; druk cyfrowy pozwala na personalizację pendrive'ów logo bez ograniczeń kolorów, które można m.in. cieniować. W Garrampie zalecamy, aby jeśli zdecydowałeś się na pendrive'a, druk cyfrowy jest idealny, dzięki czemu możesz spersonalizować go za pomocą niezwykle atrakcyjnego, kreatywnego i oryginalnego obrazu, który przyciągnie uwagę klientów i ich zaskoczy. Z drugiej strony, jeśli zdecydujesz się na drewniane pendrive'y, polecamy grawerowanie laserowe, które da efekt zbliżony do płaskorzeźby. W każdym razie na naszej stronie internetowej oferujemy obsługę klienta, z którą możesz się skonsultować w dowolnym momencie (od poniedziałku do piątku, od 9:00 do 18:00), a my z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania i doradzimy w sprawie najlepsza technika, aby uchwycić Twoje logo lub projekt.

Inne kategorie, które mogą Cię zainteresować związany z Niestandardowe USB
Akcesoria komputeroweAkcesoria komputerowe
Osłona kamery internetowejOsłona kamery internetowej
Myszki komputeroweMyszki komputerowe
Podkładki pod myszPodkładki pod mysz