PLN

Niestandardowa osłona kamery internetowej

Nasze spersonalizowane osłony kamer internetowych są bardzo interesującym narzędziem dla każdego rodzaju urządzenia elektronicznego. Cyberataki są rzeczywistością, więc jeśli chcesz zagwarantować sobie prywatność zarówno na komputerze osobistym, jak i firmowym, polecamy poniższe konfigurowalne osłony kamer internetowych Garrampa. Posiadamy szeroką gamę modeli w różnych kolorach (biały, czarny, niebieski, zielony, czerwony, szary, żółty, pomarańczowy...), a także wykonanych z różnych materiałów. Chociaż zdecydowana większość tanich spersonalizowanych osłon na kamery internetowe jest wykonana z plastiku, mamy również niektóre rodzaje z trzciny pszennej. Naturalny surowiec, który pomaga zmniejszyć emisje zanieczyszczeń. Z drugiej strony, w tej sekcji zobaczysz również nasze antybakteryjne osłony kamer internetowych, idealne do zapobiegania drobnoustrojom. Spójrz poniżej i zdobądź spersonalizowane osłony kamery internetowej.
...
Filtr  
Kolory  
Filtry
Kolory
0
Ustaw kierunek malejący

Produkty 3

 1. Blokada kamerki Hide
  Zapewnia ochronę przed potencjalnie szpiegującymi Cię hakerami, a także zapobiega zarysowaniu kamerki. Po ułożeniu na kamerce internetowej, należy mocno docisnąć przez kilka sekund, aby uzyskać silne uszczelnienie. Następnie można zablokować/odblokować kamerkę, przesuwając klapkę na bok. Ze względu na swoją cienką konstrukcję nie przeszkadza w perfekcyjnym zamykaniu się laptopów. Kompatybilna z większością urządzeń elektronicznych z kamerką.
  Od 0,16 zł /szt.
  4 dostępne kolory
 2. Kushi zasłonka kamerki internetowej ze słomy pszennej
  Ta zasłonka kamerki jest idealnym akcesorium do ochrony Twojego cyfrowego życia przed hakerami szpiegującymi Cię i do zapobiegania zarysowaniu kamerki. Wystarczy wyrównać z kamerką internetową, przyłożyć i mocno docisnąć przez kilka sekund, aby uzyskać silne uszczelnienie. Przesuń, aby zablokować/odblokować kamerę. Nie przeszkadza w perfekcyjnym zamknięciu laptopa. Kompatybilna z większością laptopów z kamerką. Wykonany z mieszanki słomy pszennej i plastiku ABS, co zmniejsza zapotrzebowanie na nowy plastik.
  Od 0,16 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 3. Blocker kamery internetowej
  Ten blocker kamery idealnie ochroni twoje dane. Wystarczy przykleić na kamerze, docisnąć i gotowe. Od teraz ataki chcących podglądać Twoje życie hackerów nie będą już groźne. Przesuwana przesłona umożliwia normalne korzystanie z kamery, gdy tego potrzebujesz. Poosiada mechanizm zapobiegający przypadkowemu otwarciu. Można jej używać do zakrywania kamer w telefonach, tabletach oraz w większości laptopów i komputerów stacjonarnych. Plastik ABS.
  0 dostępne kolory
Ustaw kierunek malejący

Produkty 3

usługa Expres Dostępna usługa Expres
świetne rabatyDo 70% rabatu ilościowego
Wysyłka GratisDla wszystkich Zamówień Wysyłka Gratis

Frequent Questions Osłona kamery internetowej

Po co dawać spersonalizowane osłony kamery internetowej?

Przede wszystkim wyjaśnij, że nie ma określonej pory roku, w której można by dawać spersonalizowane osłony kamer internetowych. W ten sposób nasze spersonalizowane osłony kamer internetowych mogą być niezbędne na Boże Narodzenie. Cyberbezpieczeństwo jest zawsze mile widziane. Złośliwe ataki na Twój komputer są rzeczywistością, dlatego tego typu tanie prezenty technologiczne odnoszą sukces. Idealne upominki firmowe do reklamowania np. sklepu komputerowego.

Jakie masz modele okładek reklamowych na kamerę internetową?

W naszej kolekcji znajdziesz konfigurowalne ochraniacze na kamerę internetową z Twoim logo, które przykleja się do komputera z naklejką, ale mamy również modele na zatrzaski dla tych, którzy wolą nie martwić się, że naklejka z czasem straci swój efekt. Jeśli chodzi o cechy funkcjonalne, większość modeli ma system wysuwania, który pozwala na dowolne zakrywanie i odsłanianie kamery laptopa, pozostawiając akcesorium przymocowane do urządzenia elektronicznego. Ponadto należy zauważyć, że zdecydowana większość niestandardowych osłon na kamery internetowe jest wykonana z plastiku, z wyjątkiem modeli ekologicznych. Odkryj teraz nasze tanie, konfigurowalne osłony kamer internetowych.

Z jakimi innymi upominkami reklamowymi można łączyć spersonalizowane osłony kamer internetowych?

Te technologiczne artykuły promocyjne można łączyć z dowolnym rodzajem spersonalizowanego urządzenia technologicznego. Na przykład, jeśli chcesz stworzyć swój pakiet technologiczny z Garrampa, dodaj te spersonalizowane Konfigurowalne niedrogie USB y Tanie bezprzewodowe ładowarki reklamowe osłon na kamery internetowe. Ponadto, jeśli chcesz, możesz stworzyć swój zestaw biurowy lub smartworkingowy z różnych produktów Garrampa, takich jak nasze notatniki, butelki na wodę lub akcesoria do pisania.

Jakie są terminy dostawy pokrowców na kamery internetowe?

Standardowy czas produkcji i dostawy niestandardowych osłon na kamery internetowe wynosi zwykle kilka dni roboczych, licząc od momentu zatwierdzenia dowodu i dokonania płatności. Zalecamy punktualność, ponieważ może to spowodować opóźnienie w rozpoczęciu procesu, a tym samym opóźnienie w przewidywanej dacie dostawy. Z drugiej strony, jeśli kupisz osłony kamery internetowej bez dostosowywania, proces będzie znacznie szybszy.

Inne kategorie, które mogą Cię zainteresować związany z Osłona kamery internetowej
Akcesoria komputeroweAkcesoria komputerowe
Niestandardowe USBNiestandardowe USB
Podkładki pod myszPodkładki pod mysz
Myszki komputeroweMyszki komputerowe
inne akcesoria pcinne akcesoria pc
Prezenty dla graczyPrezenty dla graczy