PLN

Niestandardowa osłona kamery internetowej

Filtr  
Kategoria  
Kolor  
Eco  
Wysyłka  
0
Ustaw kierunek malejący

Produkty 8

 1. Inne akcesoria do komputera, osłona kamery internetowej, aby dostosować widok 1
  Tapa Webcam Fewek
  Od 0,18 zł /szt.
 2. Inne akcesoria komputerowe osłona kamery internetowej lacol, aby dostosować widok 1
  Tapa Webcam Lacol
  Od 0,27 zł /szt.
 3. Tapa Webcam Nambus
  Od 0,32 zł /szt.
 4. Ekologiczny
  Tapa Webcam Fildon
  Od 0,54 zł /szt.
 5. Inne akcesoria do komputera Osłona kamery internetowej Widok główny joysticka 1
  Tapa Webcam Joystick Maint
  Od 1,04 zł /szt.
 6. Tapa Webcam Pembol
  Od 1,85 zł /szt.
 7. Inne akcesoria pc hide. webcam schutz tworzywo sztuczne z reklamą obraz 5
  HIDE. Webcam-Schutz
  Od 0,36 zł /szt.
Ustaw kierunek malejący

Produkty 8

Nasze spersonalizowane osłony kamer internetowych są bardzo interesującym narzędziem dla każdego rodzaju urządzenia elektronicznego. Cyberataki są rzeczywistością, więc jeśli chcesz zagwarantować sobie prywatność zarówno na komputerze osobistym, jak i firmowym, polecamy poniższe konfigurowalne osłony kamer internetowych Garrampa. Posiadamy szeroką gamę modeli w różnych kolorach (biały, czarny, niebieski, zielony, czerwony, szary, żółty, pomarańczowy...), a także wykonanych z różnych materiałów. Chociaż zdecydowana większość tanich spersonalizowanych osłon na kamery internetowe jest wykonana z plastiku, mamy również niektóre rodzaje z trzciny pszennej. Naturalny surowiec, który pomaga zmniejszyć emisje zanieczyszczeń. Z drugiej strony, w tej sekcji zobaczysz również nasze antybakteryjne osłony kamer internetowych, idealne do zapobiegania drobnoustrojom. Spójrz poniżej i zdobądź spersonalizowane osłony kamery internetowej.

Tani prezent firmowy to nasze spersonalizowane osłony na kamery internetowe. Idealny do każdego urządzenia elektronicznego, nie tylko komputerów czy komputerów PC, ale także laptopów, tabletów i oczywiście smartfonów. Zapewnij cyberbezpieczeństwo swoim pracownikom i klientom. Ponadto nasze niestandardowe osłony kamery internetowej są wsuwane i dostarczane z klejem wielokrotnego użytku, a także w zestawie futerał i środek do czyszczenia ekranu. Bardzo ekonomiczny upominek technologiczny, idealny do rozdania na kongresach, targach lub jako merchandising firmowy. Promuj markę swojej firmy w parze z naszymi spersonalizowanymi osłonami kamer internetowych Garrampa. Na co czekasz, aby wybrać swoje?


Szukasz prezentu związanego ze światem technologii, który wychodzi w świetnej cenie? Wybierz teraz swoją spersonalizowaną osłonę kamery internetowej! Za kilka centów urządzenie będzie w stanie zrobić naprawdę praktyczny i przydatny mały upominek. Ponieważ prywatność cybernetyczna to bardzo gorący temat. Z tego powodu te tanie spersonalizowane osłony kamer internetowych są sukcesem, który można rozdać Twoim pracownikom, partnerom i klientom. Wejdź na stronę Garrampa już teraz i wybierz te okładki reklamowe na kamery internetowe i wyświetl logo lub hasło swojej firmy w bardzo konkurencyjnej cenie!

Najczęściej zadawane pytania dotyczące Osłona kamery internetowej

Po co dawać spersonalizowane osłony kamery internetowej?

Przede wszystkim wyjaśnij, że nie ma określonej pory roku, w której można by dawać spersonalizowane osłony kamer internetowych. W ten sposób nasze spersonalizowane osłony kamer internetowych mogą być niezbędne na Boże Narodzenie. Cyberbezpieczeństwo jest zawsze mile widziane. Złośliwe ataki na Twój komputer są rzeczywistością, dlatego tego typu tanie prezenty technologiczne odnoszą sukces. Idealne upominki firmowe do reklamowania np. sklepu komputerowego.

Jakie masz modele okładek reklamowych na kamerę internetową?

W naszej kolekcji znajdziesz konfigurowalne ochraniacze na kamerę internetową z Twoim logo, które przykleja się do komputera z naklejką, ale mamy również modele na zatrzaski dla tych, którzy wolą nie martwić się, że naklejka z czasem straci swój efekt. Jeśli chodzi o cechy funkcjonalne, większość modeli ma system wysuwania, który pozwala na dowolne zakrywanie i odsłanianie kamery laptopa, pozostawiając akcesorium przymocowane do urządzenia elektronicznego. Ponadto należy zauważyć, że zdecydowana większość niestandardowych osłon na kamery internetowe jest wykonana z plastiku, z wyjątkiem modeli ekologicznych. Odkryj teraz nasze tanie, konfigurowalne osłony kamer internetowych.

Z jakimi innymi upominkami reklamowymi można łączyć spersonalizowane osłony kamer internetowych?

Te technologiczne artykuły promocyjne można łączyć z dowolnym rodzajem spersonalizowanego urządzenia technologicznego. Na przykład, jeśli chcesz stworzyć swój pakiet technologiczny z Garrampa, dodaj te spersonalizowane USB lub te ładowarki bezprzewodowe do spersonalizowanych osłon na kamery internetowe. Ponadto, jeśli chcesz, możesz stworzyć swój zestaw biurowy lub smartworkingowy z różnych produktów Garrampa, takich jak nasze notatniki, butelki na wodę lub akcesoria do pisania.

Jakie są terminy dostawy pokrowców na kamery internetowe?

Standardowy czas produkcji i dostawy niestandardowych osłon na kamery internetowe wynosi zwykle kilka dni roboczych, licząc od momentu zatwierdzenia dowodu i dokonania płatności. Zalecamy punktualność, ponieważ może to spowodować opóźnienie w rozpoczęciu procesu, a tym samym opóźnienie w przewidywanej dacie dostawy. Z drugiej strony, jeśli kupisz osłony kamery internetowej bez dostosowywania, proces będzie znacznie szybszy.