PLN

Klasyczne parasole reklamowe

Klasyczny parasol reklamowy to prezent promocyjny, który jest bardzo widoczny i rozwiązuje duży problem przy złej pogodzie.
Filtr  
Kolory  
Eco  
Filtry
Kolory
Eco
0
Ustaw kierunek malejący

Produkty 34

 1. Ekologiczny
  CUMULI RPET Parasol RPET
  23 calowy automatyczny parasol z RPET pongee 190T, z drewnianym trzonem, końcówkami i zakończeniem. Czarne metalowe żebra. Zakrzywiony naturalny, drewniany uchwyt. Zamykany ręcznie.
  Od 19,12 zł /szt.
  2 dostępne kolory
 2. SEATLE Paraguas antiviento 190T 23
  SEATLE 23-cal. wiatroodporny parasol
  23-calowy, automatycznie otwierany, wiatroodporny parasol z poliestru 190T pongee ze stelażem z włókna szklanego, czarnym, chromowanym trzonem i plastikowymi końcówkami. Uchwyt ABS z gumowym wykończeniem. Ręczne zamknięcie.
  Od 4,76 zł /szt.
  5 dostępne kolory
 3. HAARLEM Parasol aitomatyczny 21 cali
  Parasol 21cali, otwierany automatycznie, składany na 2. Wykonany z wysokiej jakości poliestru pongee 190T, trzon, żebra i końcówki ocynkowane. Czarna gumowana rączka z ABS. Posiada dopasowane etui. Zamykany manualnie.
  Od 21,20 zł /szt.
  2 dostępne kolory
 4. SWANSEA+ Parasol 27"
  Automatycznie otwierany parasol 27\'\' z poliestru 190T oraz wewnętrzną srebrną warstwą. Czarny metalowy trzon i żebra. Plastikowe końcówki. Prosta rączka z EVA. Manualne zamykanie.
  Od 6,35 zł /szt.
  2 dostępne kolory
 5. Ekologiczny
  GRUSA Parasol wiatroszczelny 27 cali
  27-calowy, manualny, wiatroodporny parasol z tkaniny jedwabnej 190T z trzonkiem i żebrami z włókna szklanego. Czarne plastikowe końcówki i góra. Prosty czarny uchwyt ABS z gumowanym wykończeniem. Zamykany ręcznie.
  Od 23,90 zł /szt.
  5 dostępne kolory
 6. COLUMBUS Kwadratowy parasol 27 cali
  27-calowy, kwadratowy parasol, automatycznie otwierany i zamykany wiatroodporny, z materiału 190T pongee. Uchwyt z gumowym wykończeniem ABS. Konstrukcja z włókna szklanego.
  Od 7,66 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 7. NEW QUAY Parasol automat sztormowy lux
  Elegancki 23 calowy parasol automatyczny odporny na działanie silnego wiatru wykonany z tkaniny 190T. Trzon czerniony, żebra wykonane z włókna szklanego, zakończenia plastikowe. Zakrzywiona rączka z gumowanego plastiku. Zapięcie manualne.
  Od 29,77 zł /szt.
  3 dostępne kolory
 8. Nowy produkt
  BOWBRELLA Tęczowy parasol 27 cali
  Parasol 27 cali tęcza otwierany automatycznie w 190T Pongee z drewnianym trzonem, żebra z włókna szklanego, czarne platerowane metalowe końcówki i top. 16 paneli.
  Od 30,22 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 9. UGUA Paraguas antiviento 190T 30
  UGUA Parasol 30 cali 4+4 panelowy
  30-calowy, ręcznie otwierany, wiatroodporny parasol z materiału 190T pongee (4 panele) i materiału odblaskowego (4 panele) z ramą, żebrami i trzonem z włókna szklanego. Prosty uchwyt ABS z gumowym wykończeniem. Ręczne zamknięcie.
  Od 7,63 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 10. VISIBRELLA Odblaskowy parasol
  23-calowy manualny, odblaskowy parasol przeciwwiatrowy z trzonkiem i żebrami z włókna szklanego. Gumowana rączka w kolorze czarnym. Certyfikat EN13356.
  Od 34,95 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 11. ROCHESTER Wiatroodporny parasol 27 cali
  27 calowy parasol wiatroodporny z systemem automatycznego otwierania i zamykania. Materiał 190T, trzon metalowy, czarne ożebrowanie wykonane z włókna szklanego. Czarna rączka z PP, z dopasowanym etui.
  Od 10,05 zł /szt.
  6 dostępne kolory
 12. Ekologiczny
  QUORA 25-calowy korkowy parasol
  25-calowy automatycznie otwierany parasol korkowy z bambusowym trzonem i drewnianą rączką Ply, żebra z włókna szklanego. Czarne plastikowe końcówki i góra. Ręczne zamknięcie.
  Od 48,93 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 13. TUTENDO Paraguas RPET/bambú de 23,5"
  Ekologiczny
  TUTENDO Parasol RPET/bambus 23,5 cala
  23,5-calowy, ręcznie otwierany, wiatroodporny parasol z materiału 190T RPET Pongee z bambusowym trzonem, końcówkami i uchwytem. Żebra z włókna szklanego w kolorze naturalnym. Ręczne zamknięcie. Bambus jest produktem naturalnym, dlatego mogą wystąpić nieznaczne różnice w kolorze, wzorze i rozmiarze.
  Od 16,89 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 14. Przejrzysty parasol automatyczny Kate 23"
  Parasol 23\" z metalowym trzpieniem, stelażem oraz plastikową rączką.
  Od 3,26 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 15. Parasol składany Oho 20"
  Łatwy do przechowywania, tak jest z pewnością w przypadku parasola Oho 20\". Parasol jest składany i wyposażony w pokrowiec, który chroni go podczas przechowywania. Ten przyjazny dla budżetu parasol ma metalowy stelaż i małą, lekką rączkę, która dobrze leży w każdej dłoni. Dzięki swoim rozmiarom po złożeniu idealnie zmieści się w torbie (podręcznej). Parasol Oho jest wykonany z wytrzymałego poliestru, nadaje się do wielu opcji nadruku i jest dostępny w różnych kolorach.
  Od 3,47 zł /szt.
  5 dostępne kolory
 16. Parasol automatyczny Lisa 23" z drewnianą rączką
  Parasol Lisa 23\" to prawdziwy bestseller. Dzięki automatycznemu systemowi, parasol można szybko otworzyć. Posiada metalowy trzon i żebra oraz drewnianą rączkę, która nadaje parasolowi klasyczny wygląd. Parasol oferuje wiele możliwości dodania informacji reklamowej lub logo. Poza tym, parasol Lisa jest dostępny w różnych kolorach lub schematach kolorystycznych.
  Od 3,49 zł /szt.
  13 dostępne kolory
 17. Klasyczny parasol Jova 23"
  Parasol 23\'\' z drewnianą rączką i trzpieniem. Metalowy stelaż.
  Od 4,02 zł /szt.
  3 dostępne kolory
 18. Parasol automatyczny Barry 23"
  Parasol Barry nie bez powodu jest bestsellerem. Ten 23-calowy parasol otwiera się automatycznie za jednym kliknięciem. Wykonany jest z poliestru, trwałego materiału, który pozwala chodzić po deszczu bez zamoczenia. Ponadto, parasol ma metalowy trzon, metalowe żebra i plastikową rączkę. Parasol Barry oferuje wiele możliwości umieszczenia logo lub innych informacji firmowych i jest dostępny w różnych kolorach.
  Od 4,03 zł /szt.
  5 dostępne kolory
 19. Parasol wiatroodporny automatyczny Stark 23"
  Automatyczny parasol 23\'\'. Czasza wykonana z poliestru, do tego pokrowiec w kolorze korespondującym z barwą czaszy. Kolorowa rączka oraz żebra wykonane z włókna szklanego. Na pasku szew w tym samym kolorze. Ekskluzywny i praktyczny.
  Od 6,75 zł /szt.
  4 dostępne kolory
 20. Wiatroodporny, automatyczny parasol Bella 23”
  Automatycznie otwierany parasol z czaszą z poliestru. Posiada mocną metalową rurkę, opatentowaną, wysokiej jakości pełną ramę z włókna szklanego, oferującą maksymalną elastyczność w warunkach wietrznych. Prosta rękojeść, nasadki i końcówka wykonane z plastiku. Dostępny w szerokiej gamie nowoczesnych kolorów, posiada dużą powierzchnię dekoracyjną.
  Od 6,89 zł /szt.
  3 dostępne kolory
 21. Parasol automatyczny Alina 23” wykonany z plastiku PET z recyklingu
  Automatyczne otwierany parasol z czaszą z poliestru Pongee z plastiku PET z recyklingu. Stabilna metalowa rurka, wysokiej jakości rama z żebrowaniem z włókna szklanego, oferująca elastyczność w warunkach wietrznych. Dzięki drewnianej rękojeści, nasadkom i czaszy wykonanej z poliestru Pongee z plastiku PET z recyklingu to ekologiczny wybór. Dostępny w szerokiej gamie nowoczesnych kolorów z dużą powierzchnią dekoracyjną na każdym z paneli.
  Od 9,25 zł /szt.
  4 dostępne kolory
 22. Parasol składany Trav 21,5"
  Objęty wzorem zastrzeżonym 3-sekcyjny parasol z automatycznym otwieraniem. Czarny metalowy trzpień, szkielet z włókna szklanego oraz plastikowy uchwyt pokryty gumą. W zestawie stylowy pokrowiec. Rozłożony mierzy 31 cm szerokości.
  Od 12,05 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 23. Parasol automatyczny Arch 23"
  Objęty wzorem zastrzeżonym parasol z funkcją automatycznego otwierania. Metalowy trzpień i szkielet. Uchwyt pokryty gumą z aluminiowym detalem, specjalnie zaprojektowana rączka, którą łatwo powiesić na stole. W zestawie pokrowiec tego samego koloru.
  Od 12,05 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 24. Składany, automatycznie otwierany/zamykany parasol Bo 21” wykonany z plastiku PET z recyklingu
  Automatycznie otwierany i zamykany parasol składany z czaszą z poliestru Pongee z plastiku PET z recyklingu. Stabilna metalowa rurka, wysokiej jakości rama z żebrowaniem z włókna szklanego, oferująca maksymalną elastyczność w warunkach wietrznych. Sprzedawany z pokrowcem, można go łatwo schować do torebki lub plecaka. Wraz z drewnianą rękojeścią i czaszą z poliestru Pongee z plastiku PET z recyklingu. Dostępny w szerokiej gamie nowoczesnych kolorów z dużą powierzchnią dekoracyjną na każdym z paneli.
  Od 12,21 zł /szt.
  3 dostępne kolory
 25. Wiatroodporny wentylowany parasol automatyczny Glendale 30"
  Parasol golfowy otwierany automatycznie z czaszą z poliestru pongee pozwala na ochronę dwóch osób przed deszczem. Wysokiej jakości metalowy trzpień, szkielet z włókna szklanego i otwory w czaszy pozwalają na sprostanie silnym wiatrom. Daszek nad otworami wentylacyjnymi wykonany z poliestru pongee w kontrastującym kolorze. Na dolnej części gumowanej rączki logo :Luxe\" naniesione za pomocą nalepek wypukłych. Przycisk do otwierania z wykończeniem w kolorze szarym metalicznym. Dwa paski do zamykania w kolorze pasującym do reszty parasola pozwalają na dokładne jego zamknięcie. W zestawie pasujące etui. Doskonały, luksusowy upominek.
  Od 14,89 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 26. Parasol Halo 30"
  Ekskluzywny wzór. Szkielet z włókna szklanego, metalowy trzpień oraz plastikowy uchwyt. Całość zapakowana w etui tego samego koloru.
  Od 18,29 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 27. CARDIFF Parasol z rączką EVA
  Automatycznie otwierany parasol 23 cale. Polyester 190T, trzon, żebra i końcówki ocynkowane. Czarny, gumowany szpic. Panele wykończone szarą lamówką.Prosta rączka z materiału EVA z wykończeniem w kolorze poszycia. Dobrane kolorystycznie etui.
  0 dostępne kolory
 28. DUNDEE Dwostronny parasol
  Parasol 23, otwierany odwrotnie, podwójna warstwa, żebra i trzon z włókna szklanego, materiał 190T pongee. Otwierany manualnie, składany automatycznie.
  0 dostępne kolory
 29. Ekologiczny
  GALWAY Parasol
  23 calowy automatycznie otwierany parasol z tkaniny pongee 190T RPET z czarnym włókna szklanego. Prosty drewniany uchwyt. Zamykany ręcznie.
  0 dostępne kolory
 30. Sztormowy parasol automatyczny Noon 23"
  Automatyczny 23-calowy parasol Noon posiada wiatroodporny system dla maksymalnej elastyczności podczas burzy. Posiada funkcję automatycznego otwierania, metalowy stelaż z żebrami z włókna szklanego i pokrytą gumą rączkę. W zestawie znajduje się pokrowiec.
  0 dostępne kolory
 31. Odwrotnie barwiony prosty parasol Yoon 23”
  Parasol z innowacyjną metodą składania w żywych kolorach o średnicy 23”. Otwiera się i zamyka metodą „inside-out”, która ułatwia wsiadanie i wysiadanie z samochodu, zbierając wodę i pozostawiając zewnętrzną powierzchnię suchą. Parasol po zamknięciu stoi samodzielnie, co pozwala wysuszyć jego powierzchnię. Wiatroszczelna rama z żebrami i rurką z włókna szklanego. Automatyczne otwieranie za pomocą przycisku z zabezpieczeniem przed przytrzaśnięciem i podwójna powłoka czaszy wykonana z poliestru pongee. Czasza wewnętrzna i orurowanie na zewnątrz czaszy są dopasowane kolorystycznie zarówno do rurki z włókna szklanego, jak i przycisku spustowego. Duża powierzchnia dekoracyjna dostępna na każdym z paneli.
  0 dostępne kolory
 32. Wiatroodporny parasol 23” Sarah z automatycznym otwieraniem
  Automatyczny parasol z tęczowym, kolorowym zadaszeniem wykonanym z poliestru Pongee. Wytrzymała metalowa rurka, wysokiej jakości, pełna rama z włókna szklanego oferująca maksymalną elastyczność w warunkach wietrznych. Miękki w dotyku zakrzywiony uchwyt oraz niklowane końcówki i nasadki. Duża powierzchnia dekoracyjna na każdym panelu oferuje możliwość zastosowania różnych kreatywnych rozwiązań w zakresie logo.
  0 dostępne kolory
 33. Wiatroodporny parasol Nina 17” dla dzieci
  Bezpieczny i łatwy w użyciu parasol dostępny w szerokiej gamie żywych kolorów z dużą powierzchnią dekoracyjną. Parasol jest łatwy do otwierania i zamykania dzięki bezsprężynowej prowadnicy bezpieczeństwa. Posiada solidną konstrukcję z chromowaną stalową rurką, żebrowaniem z włókna szklanego oraz dużymi zaokrąglonymi nasadkami, które zapewniają maksymalne bezpieczeństwo w każdy deszczowy i wietrzny dzień.
  0 dostępne kolory
 34. Wiatroodporny, automatyczny kolorowy parasol Kaia 23”
  Automatyczny parasol z czaszą wykonaną z poliestru Pongee w żywych kolorach. Wytrzymała metalowa rurka, pełna, wysokiej jakości rama z włókna szklanego oferująca maksymalną elastyczność w warunkach wietrznych. Zakrzywiony uchwyt posiada zintegrowany przycisk. Kolorowe detale wewnątrz ramy z włókna szklanego, na uchwycie oraz nasadkach i końcówkach. Duża powierzchnia dekoracyjna dostępna na każdym z paneli.
  0 dostępne kolory
Ustaw kierunek malejący

Produkty 34

usługa Expres Dostępna usługa Expres
świetne rabatyDo 70% rabatu ilościowego
Wysyłka GratisDla wszystkich Zamówień Wysyłka Gratis
Inne kategorie, które mogą Cię zainteresować związany z Parasole Klasyczne
Niestandardowe okulary przeciwsłoneczneNiestandardowe okulary przeciwsłoneczne
Parasole na zamówienieParasole na zamówienie
Spersonalizowane brelokiSpersonalizowane breloki
FaniFani
Płaszcze i kurtki przeciwwiatrowePłaszcze i kurtki przeciwwiatrowe
Parasole Duże do gry w GolfaParasole Duże do gry w Golfa