PLN

Duży Parasol Golfowy Reklama

Filtr  
Kategoria  
Kolor  
Marca  
 1. XD Design 1
 2. Swiss Peak 2
Wysyłka  
0
Ustaw kierunek malejący

Produkty 8

 1. SWANSEA Parasol 27 cali
  Od 4,45 zł /szt.
 2. Paraguas Panan Xl
  Od 14,70 zł /szt.
 3. Paraguas Golf Budyx
  Od 31,25 zł /szt.
 4. Parasol 30 Swiss Peak Tornado
  Od 16,52 zł /szt.
 5. Duży parasol huraganu
  Od 24,78 zł /szt.
 6. Parasole duże do gry w golfa roberto poliester wydrukowany obraz 1
  ROBERTO. Parasol golfowy
  Od 4,65 zł /szt.
 7. Parasole duże do gry w golfa felipe tworzywo sztuczne personalizować obraz 1
  FELIPE. Parasol golfowy
  Od 6,44 zł /szt.
Ustaw kierunek malejący

Produkty 8

Zawsze mówiło się, że golf jest drogim sportem dla bogatych, ale może nie jest tak drogi. Widzieliście nasze reklamy parasolowe Big Golf niedrogie?

Parasol Golfowy Podarunki


Duże parasole golfowe, jak sugeruje ich nazwa, pozwalają na grę w golfa bez zamoczenia, ale nie są jedynym zastosowaniem. Jeśli jesteś rodzicem i musisz iść ze swoimi małymi dziećmi, co lepsze niż my wszyscy iść pod dużym parasolem

Duże parasole na imprezy sportowe


Wielkie parasole na imprezy sportowe są wspaniałym upominkiem promocyjnym na turnieje i mistrzostwa, w których można umieścić wszystkich sponsorów i kibiców imprez. Poza tym, nada turniejowi więcej prestiżu, nie będzie to tym samym, co nadanie typowego taniego merchandisingu reklamowego w imprezie kategorii

Najczęściej zadawane pytania dotyczące Parasole Duże do gry w Golfa

W jakich kolorach są dostępne te duże, tanie, reklamowe parasole golfowe?

Posiadamy duże tanie reklamowe parasole golfowe w różnych kolorach: białym, żółtym, różowym, pomarańczowym, zielonym, czarnym, niebieskim, czerwonym... szeroka gama kolorów dostępna tylko w Garrampie! Na co czekasz, aby złożyć zamówienie na spersonalizowane parasole golfowe? Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z naszym zespołem sprzedaży.

Ile sztuk dużych parasoli mogę kupić?

W Garrampie będziesz mógł zamówić hurtowo duże parasole golfowe. Minimalne zamówienie różni się w zależności od modelu produktu, maksimum wybierasz sam. Już teraz złóż zamówienie online z Garrampa i wybierz swoje ulubione duże parasole golfowe do personalizacji. Mamy różne modele, kolory i rozmiary, dzięki czemu możesz wybrać ten, który najlepiej pasuje do Ciebie i Twojej firmy. Zrób teraz najbardziej użyteczny spersonalizowany prezent!

Jak złożyć zamówienie na duże parasole golfowe w sklepie internetowym Garrampa?

Złożenie zamówienia w sklepie internetowym Garrampy jest bardzo proste. Wybierz duży parasol, który Ci się najbardziej podoba, wybierz kolor i powiedz nam, jaką technikę nadruku chcesz zastosować. Jeśli masz jakieś pytania, pamiętaj, że nasz zespół sprzedaży jest tutaj, aby Ci pomóc. oh! I nie zapomnij przesłać nam projektu do personalizacji. Odpowiadamy w ciągu 24 godzin roboczych, wysyłając bezpłatną wirtualną próbkę. Po zaakceptowaniu go od nas rozpoczniemy produkcję. Już za kilka dni otrzymasz w swoim domu zamówienie na duże tanie reklamowe parasole golfowe!

Jak spersonalizować te parasole golfowe Garrampa?

Do personalizacji tych parasoli golfowych Garrampa stosujemy różne techniki nadruku, wśród których wyróżnia się transfer i sitodruk do 8 kolorów . Możesz zawrzeć nazwę swojej marki lub logo firmy, a tym samym przeprowadzić kampanię marketingu bezpośredniego. Ponieważ duży spersonalizowany parasol jest przydatny dla wszystkich ludzi. Złóż zamówienie teraz w sklepie internetowym Garrampa.