PLN

Niestandardowe okulary reklamowe

Czy chcesz chronić się przed słońcem modą Garrampy? Odkryj nasze spersonalizowane okulary reklamowe i dodaj logo lub hasło swojej marki do produktu promocyjnego, idealnego na wszelkiego rodzaju okazje. Na przykład spersonalizowane ślubne okulary przeciwsłoneczne będą świetne dla Twoich gości. Wejdź do Garrampy już teraz i zwizualizuj swój kolor: różowy, czerwony, żółty, zielony, niebieski, czarny, pomarańczowy, biały... Ty decydujesz, jakie będą Twoje okulary reklamowe! Posiadamy mocowania o różnych rozmiarach, szpilki do makaronu czy różne rodzaje kryształków. Wśród nich możemy wyróżnić nasze spersonalizowane okulary polaryzacyjne. Zobacz także nasze ekologiczne modele: okulary przeciwsłoneczne, wykonane z bambusa. Okulary z daszkiem, zabawne, oryginalne, składane okulary, okulary z filtrem światła niebieskiego (do pracy z ekranami), ze szkłem lub bez, okulary sportowe... W Garrampa jesteśmy Twoim szczególnym optykiem do personalizacji okularów reklamowych.
...
Filtr  
Kolory  
Eco  
Wysyłka  
Filtry
Kolory
Eco
Wysyłka
0
Ustaw kierunek malejący

Produkty 26

 1. Ekologiczny
  RPET CLOTH Ściereczka RPET 13x13 cm
  Ściereczka RPET z mikrofibry. Do czyszczenia wyświetlacza, telewizora, monitora, tabletu, telefonu komórkowego lub okularów. 13 cm x 13 cm.
  Od 0,36 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 2. AMERICA Okulary przeciwsłoneczne
  Stylowe i klasyczne okulary przeciwsłoneczne, z filtrem UV400.
  Od 2,26 zł /szt.
  6 dostępne kolory
 3. Ekologiczny
  MACUSA Okulary przeciwsłoneczne RPET
  Klasyczne i stylowe okulary przeciwsłoneczne w oprawce z RPET z ochroną UV400.
  Od 3,88 zł /szt.
  4 dostępne kolory
 4. WOODIE Okulary przeciwsłoneczne
  Klasyczne okulary przeciwsłoneczne z PC, z imitującą drewno oprawą oraz lustrzanymi soczewkami. Filtr UV400.
  Od 2,98 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 5. AMERICA TOUCH Lustrzane okulary przeciwsłon
  Klasyczne i stylowe okulary z lustrzanymi soczewkami z ochroną UV400.
  Od 3,20 zł /szt.
  5 dostępne kolory
 6. PALOMA Okulary przeciwsłon., korek
  Klasyczne i stylowe okulary przeciwsłoneczne z filtrem UV400. Zauszniki pokryte korkiem.
  Od 4,60 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 7. VISIWAIST Odblaskowa torba na biodro
  Torba z odblaskowego poliestru, z regulowanym paskiem poliestrowym. Certyfikat EN13356.
  Od 8,43 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 8. Okulary przeciwsłoneczne California touch wykonane z różnych ekologicznych materiałów z widocznym nadrukiem 1
  Ekologiczny
  CALIFORNIA TOUCH Okulary przeciwsłoneczne
  Okulary przeciwsłoneczne w stylu vintage z bambusowymi zausznikami i ramką PC. Kolorowe soczewki. Ochrona UV400.
  Od 9,56 zł /szt.
  3 dostępne kolory
 9. Ekologiczny
  HONIARA Bambusowe okulary przeciwsłon.
  Okulary przeciwsłoneczne z bambusowymi zausznikami i kolorowymi lustrzanymi soczewkami w etui z mikrofibry. Ochrona UV400.
  Od 12,40 zł /szt.
  3 dostępne kolory
 10. Okulary przeciwsłoneczne Sun ray
  Te retro zaprojektowane okulary przeciwsłoneczne są idealnym upominkiem promocyjnym podczas letnich festiwali, imprez lub innych słonecznych aktywności na świeżym powietrzu. Okulary są zgodne z normą EN ISO 12312-1, mają soczewki UV400, które są oceniane jako kategoria 3, co czyni je idealnym wyborem do ochrony przed jasnym światłem słonecznym. Dzięki zastosowaniu tworzywa sztucznego PC, okulary są lekkie i wygodne w noszeniu.
  Od 0,51 zł /szt.
  5 dostępne kolory
 11. Okulary przeciwsłoneczne z plastiku PET z recyklingu Sun Ray
  Te ekologiczne okulary przeciwsłoneczne w stylu retro są idealnym upominkiem promocyjnym podczas letnich festiwali, imprez lub innych aktywności na świeżym powietrzu. Dzięki materiałowi z plastiku PET pochodzącego z recyklingu okulary przeciwsłoneczne są lekkie i wygodne w noszeniu. Okulary spełniają normę EN ISO 12312-1, mają soczewki UV400, które zostały ocenione jako kategoria 3, co sprawia, że są idealnym wyborem do ochrony przed jasnym światłem słonecznym.
  Od 0,84 zł /szt.
  2 dostępne kolory
 12. Okulary przeciwsłoneczne Sun Ray z dwoma kolorowymi wstawkami
  Retro stylistyka, dwa stopnie przyciemnienia, kolorowe wykończenie po wewnętrznej stronie i czarne soczewki kategorii 3. Zgodne z normami EN ISO 12312-1 i UV400.
  Od 1,06 zł /szt.
  6 dostępne kolory
 13. Gafas de sol de plástico reciclado
  Ekologiczny
  Sun Ray okulary przeciwsłoneczne z tworzywa sztucznego pochodzącego z recyklingu
  Te ekologiczne okulary przeciwsłoneczne w stylu retro są idealnym upominkiem promocyjnym podczas letnich festiwali, imprez lub innych aktywności na świeżym powietrzu. Okulary przeciwsłoneczne są lekkie i wygodne w noszeniu oraz wykonane z plastiku pochodzącego z recyklingu, co zapewnia bardziej zrównoważony wybór. Okulary spełniają normę EN ISO 12312-1, mają szkła z filtrem UV400 kategorii 3, co sprawia, że są idealnym wyborem do ochrony przed jasnym światłem słonecznym.
  Od 0,86 zł /szt.
  3 dostępne kolory
 14. Gafas de sol de plástico Ocean Bound
  Ekologiczny
  Sun Ray okulary przeciwsłoneczne z zaśmiecającego oceany plastiku
  Te ekologiczne okulary przeciwsłoneczne są idealnym upominkiem promocyjnym podczas letnich festiwali, imprez lub innych aktywności na świeżym powietrzu. Wykonane z plastiku wyłowionego z oceanu. Okulary te są zgodne z normą EN ISO 12312-1 i posiadają szkła z filtrem UV400 kategorii 3.
  Od 1,09 zł /szt.
  2 dostępne kolory
 15. Gafas de sol arcoíris "Sun Ray"
  Gafas de sol de diseño retro \"Sun Ray\" con una montura translúcida con un moderno acabado con los colores del arcoíris. Conforme a la norma EN ISO 12312-1 y UV 400, los cristales están clasificados como categoría 3.
  Od 1,88 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 16. Okulary przeciwsłoneczne z bambusa Sun Ray
  Te ekologiczne okulary przeciwsłoneczne w stylu retro są idealnym upominkiem promocyjnym podczas letnich festiwali, imprez lub innych aktywności na świeżym powietrzu. Oprawka wykonana jest z mieszanki plastiku i bambusa, co zmniejsza zużycie pierwotnych tworzyw sztucznych i jest dostępna w kilku modnych opcjach kolorystycznych. Zauszniki z lekkim i wygodnym dopasowaniem są wykonane z bambusa, który pochodzi ze zrównoważonych, ekologicznych i społecznie odpowiedzialnych źródeł. Okulary spełniają normę EN ISO 12312-1, mają soczewki UV400, które zostały ocenione jako kategoria 3, co sprawia, że są idealnym wyborem do ochrony przed jasnym światłem słonecznym. Jako opcja trwałej dekoracji zalecany jest grawer laserowy.
  Od 2,08 zł /szt.
  4 dostępne kolory
 17. Gafas de sol de bambú y plástico Ocean Bound
  Ekologiczny
  Sun Ray okulary przeciwsłoneczne wykonane z włókien bambusa i plastiku zaśmiecającego oceany
  Te ekologiczne okulary przeciwsłoneczne są idealnym upominkiem promocyjnym podczas letnich festiwali, imprez lub innych aktywności na świeżym powietrzu. Oprawki wykonane są z plastiku wyłowionego z oceanu. Zauszniki są wykonane z włókien bambusa i są lekkie, zapewniając wygodne dopasowanie. Okulary spełniają normę EN ISO 12312-1, mają szkła z filtrem UV400 kategorii 3, co sprawia, że są idealnym wyborem do ochrony przed jasnym światłem słonecznym.
  Od 2,29 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 18. Lustrzane okulary przeciwsłoneczne wykonane z plastiku PET z recyklingu/drewna Hiru z polaryzacją w pudełku upominkowym
  Okulary przeciwsłoneczne Hiru wykonane z plastiku PET z recyklingu/drewna są produkowane z trwałych materiałów o najwyższych standardach jakości. Wysokiej klasy wykończona oprawka jest polerowana i malowana oraz wykonana z plastiku PET pochodzącego z recyklingu. Zauszniki z lekkim i wygodnym dopasowaniem są wykonane z drewna dębowego, które pochodzi ze zrównoważonych, ekologicznych i społecznie odpowiedzialnych źródeł. Soczewki są niebieskie, lustrzane i spolaryzowane, co eliminuje odbijanie światła słonecznego, dzięki czemu idealnie nadają się do jazdy samochodem i podczas wszelkich letnich i zimowych aktywności na świeżym powietrzu. Okulary te są zgodne z normą EN ISO 12312-1 i posiadają soczewki UV400 zaliczane do kategorii 3. Dostarczane są ze szmatką wykonaną z plastiku PET z recyklingu (15 x 15 cm) i zapakowane w pudełko upominkowe z kartonu pochodzącego z recyklingu (16,5 x 6 x 4 cm). Jako opcja trwałej dekoracji zalecany jest grawer laserowy.
  Od 7,37 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 19. Lustrzane okulary przeciwsłoneczne wykonane z plastiku PET z recyklingu/bambusa Taiyō z polaryzacją w pudełku upominkowym
  Okulary przeciwsłoneczne Taiyō wykonane z plastiku PET z recyklingu/bambusa są produkowane z trwałych materiałów o najwyższych standardach jakości. Wysokiej klasy wykończona oprawka jest polerowana i malowana oraz wykonana z plastiku PET pochodzącego z recyklingu. Zauszniki z lekkim i wygodnym dopasowaniem są wykonane z bambusa, który pochodzi ze zrównoważonych, ekologicznych i społecznie odpowiedzialnych źródeł. Soczewki są niebieskie, lustrzane i spolaryzowane, co eliminuje odbijanie światła słonecznego, dzięki czemu idealnie nadają się do jazdy samochodem i podczas wszelkich letnich i zimowych aktywności na świeżym powietrzu. Okulary te są zgodne z normą EN ISO 12312-1 i posiadają soczewki UV400 zaliczane do kategorii 3. Dostarczane są ze szmatką wykonaną z plastiku PET z recyklingu (15 x 15 cm) i zapakowane w pudełko upominkowe z kartonu pochodzącego z recyklingu (16,5 x 6 x 4 cm). Jako opcja trwałej dekoracji zalecany jest grawer laserowy.
  Od 10,47 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 20. Eiger sportowe okulary przeciwsłoneczne ze szkłami spolaryzowanymi z futerałem z tworzywa PET pochodzącego z recyclingu
  Spolaryzowane sportowe okulary przeciwsłoneczne wykonane z tworzywa sztucznego pochodzenia roślinnego. Wysokiej klasy wykończenie oprawki i zauszniki wykonane są z tworzywa Rilsan Clear G850 Rnew, polimerowej pochodnej oleju rycynowego. Materiał ten jest zrównoważoną alternatywą dla tradycyjnych tworzyw sztucznych, a także świetnie nadaje się do produkcji lekkich i elastycznych oprawek dla wygodnych okularów. Szkła są spolaryzowane, co eliminuje refleksy światła słonecznego, dzięki czemu idealnie nadają się do jazdy samochodem i wszelkich letnich i zimowych aktywności na świeżym powietrzu. Okulary te są zgodne z normą EN ISO 12312-1 i posiadają soczewki UV400 zaliczane do kategorii 3. Dostarczane z miękką torbą do przechowywania (18 x 9 cm) wykonaną z plastiku PET pochodzącego z recyklingu, która działa również jako ściereczka do czyszczenia, całość zapakowane w twardy futerał do przechowywania (18 x 8 x 6,5 cm), również wykonany z plastiku PET pochodzącego z recyklingu.
  Od 11,98 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 21. Ekologiczny
  VARADERO. Okulary przeciwsłoneczne
  Okulary przeciwsłoneczne wykonane z PP i bambusa. Lustrzane soczewki i ochrona UV 400. 46 x 49 x 150 mm
  0 dostępne kolory
 22. Kolorowe okulary przeciwsłoneczne Retro
  Okulary przeciwsłoneczna w stylu retro z 3 kategorią soczewek. Zgodne z normą EN ISO 12312-1 i UV 400.
  0 dostępne kolory
 23. Mönch spolaryzowane sportowe okulary przeciwsłoneczne z futerałem z tworzywa PET
  Spolaryzowane sportowe okulary przeciwsłoneczne wykonane z tworzywa sztucznego pochodzenia roślinnego. Wysokiej klasy wykończenie oprawki i zauszniki wykonane są z tworzywa Rilsan Clear G850 Rnew, polimerowej pochodnej oleju rycynowego. Materiał ten jest zrównoważoną alternatywą dla tradycyjnych tworzyw sztucznych, a także świetnie nadaje się do produkcji lekkich i elastycznych oprawek dla wygodnych okularów. Szkła są spolaryzowane, co eliminuje refleksy światła słonecznego, dzięki czemu idealnie nadają się do jazdy samochodem i wszelkich letnich i zimowych aktywności na świeżym powietrzu. Okulary te są zgodne z normą EN ISO 12312-1 i posiadają soczewki UV400 zaliczane do kategorii 3. Dostarczane z miękką torbą do przechowywania (18 x 9 cm) wykonaną z plastiku PET pochodzącego z recyklingu, która działa również jako ściereczka do czyszczenia, całość zapakowane w twardy futerał do przechowywania (18 x 8 x 6,5 cm), również wykonany z plastiku PET pochodzącego z recyklingu.
  0 dostępne kolory
 24. Gafas de sol infantiles "Sun Ray"
  Gafas de sol \"Sun Ray\" infantiles de diseño retro en colores alegres. Recomendado para niños de 3 a 12 años. Conforme a la norma EN ISO 12312-1 y UV 400, los cristales están clasificados como categoría 3.
  0 dostępne kolory
 25. Bolsa de microfibra limpiadora para gafas de sol "Clean"
  Bolsa de microfibra con cierre de cordón para guardar, transportar y limpiar tus gafas de sol de forma segura. Tanto la amplia gama de colores como la gran superficie de decoración lo convierten en un regalo perfecto como complemento de tus gafas de sol.
  0 dostępne kolory
 26. SANIBEL. Gafas de sol de bambú
  Ekologiczny
  SANIBEL. Bambusowe okulary przeciwsłoneczne
  Bambusowe okulary przeciwsłoneczne z lustrzanymi soczewkami i ochroną UV400. Produkt przyjazny dla środowiska. Dostarczany w woreczku z papieru kraftowego. 147 x 46 x 150 mm
  0 dostępne kolory
Ustaw kierunek malejący

Produkty 26

usługa Expres Dostępna usługa Expres
świetne rabatyDo 70% rabatu ilościowego
Wysyłka GratisDla wszystkich Zamówień Wysyłka Gratis

Frequent Questions Niestandardowe okulary przeciwsłoneczne

Jaki materiał masz na oprawkę spersonalizowanych okularów przeciwsłonecznych?

Przede wszystkim należy wziąć pod uwagę różne materiały, z których wykonana jest oprawka Twoich spersonalizowanych okularów. W ten sposób możesz wybierać pomiędzy plastikiem, metalem, poliwęglanem lub gumą. Plastikowe okulary przeciwsłoneczne: Nasze niestandardowe plastikowe okulary przeciwsłoneczne są dostępne w szerokiej gamie stylów. Na przykład jako okulary sportowe są idealne: używaj ich już podczas imprez sportowych i aktywności na świeżym powietrzu. Z drugiej strony mamy bardzo zabawne plastikowe okulary reklamowe, idealne m.in. na urodziny czy wieczory kawalerskie. Metalowe okulary przeciwsłoneczne: Nasze niestandardowe metalowe okulary przeciwsłoneczne są dostępne w stylach aviator ze srebrnymi i złotymi wykończeniami. Cienka metalowa oprawka sprawia, że Twoje logo jest wyraźnie widoczne na soczewce. Okulary przeciwsłoneczne z poliwęglanu: Znajdź swoje okulary przeciwsłoneczne z poliwęglanu, dostępne w wersji Malibu, typu wraparound i aviator w szerokiej gamie kolorów. Poliwęglan jest odporny na uderzenia i chroni przed promieniami UV. Dzięki ochronie UV poliwęglanu i jego lekkości materiał ten jest idealny do uprawiania sportów. Gumowe okulary przeciwsłoneczne: Guma to najtańszy materiał oprawki i najmniej podatny na pękanie. Dzięki wielu kolorom i opcjom rabatów do wyboru, nasze niestandardowe gumowe okulary przeciwsłoneczne są dostępne w rozmiarach dziecięcych i świetnie nadają się na prezenty na targach, kampusach uniwersyteckich, piknikach firmowych i nie tylko.

Jakie masz style spersonalizowanych okularów reklamowych?

Garrampa to Twój spersonalizowany internetowy sklep z okularami przeciwsłonecznymi. Dlatego mamy modele, które nigdy nie wychodzą z mody, takie jak aviator czy Malibu. Z jednej strony okulary aviator mają klasyczny i ponadczasowy styl. Mają drobną metalową ramę i są dostępne w różnych opcjach i cenach. Koniecznie sprawdź nasze okulary aviator z lusterkami, dostępne w 5 kolorach. Z drugiej strony okulary Malibu są bardzo popularnym modelem ze względu na ich wszechstronność i czynnik zabawy. Znajdziesz je m.in. w neonach, bicolorach, szylkretach.

Jakie inne względy należy wziąć pod uwagę przy zakupie spersonalizowanych okularów przeciwsłonecznych?

Inne czynniki, które należy wziąć pod uwagę w przypadku niestandardowych okularów reklamowych, to: Druk w pełnym kolorze – Okulary z nadrukiem w pełnym kolorze umożliwiają wyświetlanie logo na obu soczewkach. Idealne uzupełnienie imprezy sportowej lub imprezy. Świecić w ciemności: jeśli chcesz zamówić hurtowo spersonalizowane okulary przeciwsłoneczne, powinieneś wiedzieć, że mamy różne kolory i niskie ceny. Idealny na wszelkiego rodzaju nocne imprezy. Składane: ten styl niestandardowych okularów przeciwsłonecznych jest idealny do podróży lub aktywnego stylu życia, ponieważ mieszczą się w kieszeni. Zmiana koloru: Tak, mamy też okulary, które zmieniają kolor pod wpływem światła słonecznego. Na przykład mamy białe okulary, które zmieniają kolor na żółty, fioletowy, różowy, niebieski lub pomarańczowy. Jakie jest najczęstsze zastosowanie tanich okularów reklamowych? Spersonalizowane okulary reklamowe są najczęściej używane jako upominki, zwłaszcza latem. Okulary to merchandising, który firmy rozprowadzają na imprezach sportowych. Bardzo praktyczne produkty promocyjne dla każdego typu osoby.

Czy spersonalizowane okulary reklamowe Garrampa mają ochronę przed promieniowaniem UV?

W Garrampie dbamy o jakość naszych produktów. Również w naszych spersonalizowanych okularach reklamowych. Dlatego zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest posiadanie minimalnej obowiązkowej ochrony przed promieniowaniem UV. W ten sposób będziemy mieli ochronę przed promieniami słonecznymi UVA, które są szkodliwe dla wzroku. W opisie produktu wskazujemy ochronę UV400 jaką posiadają okulary.

Czy warto rozdawać okulary przeciwsłoneczne z reklamą firmy?

Okulary przeciwsłoneczne to niedrogi i oryginalny spersonalizowany prezent firmowy. Będąc bardzo praktycznym detalem, zarówno na eventach i kongresach, jak i na wszelkiego rodzaju weselach, komuniach i przyjęciach, mogą być wykorzystywane jako element merchandisingowy dla firm z każdej branży. Ponadto firmy nie tylko rozdają okulary przeciwsłoneczne w sezonie letnim, ale ten produkt jest poszukiwany przez cały rok.

Inne kategorie, które mogą Cię zainteresować związany z Niestandardowe okulary przeciwsłoneczne
PlażaPlaża
Akcesoria do sukienekAkcesoria do sukienek
FaniFani
Parasole na zamówienieParasole na zamówienie
Spersonalizowane brelokiSpersonalizowane breloki