PLN

Niedrogie parasole reklamowe

0
Ustaw kierunek malejący

Produkty 7

 1. Ekologiczny
  PARASUN Parasol przeciwsłoneczny
  Od 27,20 zł /szt.
 2. Sombrilla Mojácar
  Od 20,11 zł /szt.
 3. Sombrilla Taner
  Od 21,56 zł /szt.
 4. Sombrilla Nukel
  Od 22,73 zł /szt.
 5. Sombrilla Sandok
  Od 34,37 zł /szt.
 6. Parasole dering poliester obraz 1
  DERING. Parasol plażowy
  Od 6,00 zł /szt.
 7. Parasole parana poliester obraz 2
  PARANA. Parasol plażowy
  Od 6,44 zł /szt.
Ustaw kierunek malejący

Produkty 7

Te tanie parasole reklamowe to wyjątkowy przedmiot do promocji Twojej marki latem. Zabierz jeden z naszych spersonalizowanych parasoli na plażę i chroń się przed słońcem dzięki Garrampie. Poniższe tanie parasole reklamowe są tanie, składane i dobrej jakości. Tak naprawdę w tej kolekcji znajdują się zarówno parasole tarasowe dla osób prywatnych, jak i parasole dla branży hotelarskiej ; przechodząc obok składanego parasola, aby udać się na plażę . W różnych gamach kolorów (niebieski, czarny, szary, zielony, fuksja, żółty, czerwony, biały...) w Garrampie używamy różnych technik drukowania, aby uchwycić obraz lub tekst, który najbardziej Ci się podoba . Reklamuj się w barach na plaży, plażach i barach za pomocą tych tanich parasoli reklamowych.

Parasole plażowe o charakterze promocyjnym


Szukasz tanich parasoli reklamowych do promocji swojej marki? Zaoferuj z nami najbardziej idealny sposób, aby chronić swoich klientów i dostawców przed słońcem, a także dobrze wyeksponować swoje logo. Ta kolekcja parasoli do ogrodu lub na plażę jest idealna do prowadzenia kampanii marketingu bezpośredniego. Twoja marka zabłyśnie pod promieniami słońca. I to właśnie w Garrampie mamy bogatą kolekcję tanich parasoli reklamowych do personalizacji. W tym celu wykorzystujemy sitodruk do 8 różnych kolorów, transfer lub sublimację . Podobnie, mamy wszelkiego rodzaju odcienie, które można dostosować do kolorów Twojej firmy: białe, szare, czarne, niebieskie, różowe, pomarańczowe, zielone, czerwone parasole... wszelkiego rodzaju! Również te tanie parasole reklamowe wykonane są z tkanin takich jak nylon czy poliester . Minimalne zamówienie różni się w zależności od modelu, maksymalne zależy od Twoich potrzeb. Powiedz nam, czego chcesz, a my to umożliwimy. Wejdź na stronę Garrampa już teraz i zdobądź jeden z tych tanich parasoli reklamowych!

Parasole reklamowe na lato


Oprócz przedmiotów często używanych w reklamie latem, spersonalizowany parasol plażowy to inny przedmiot, który możesz podarować zarówno swoim klientom, jak i pracownikom, aby mogli promować Twoją markę gdziekolwiek się znajdują. W ten sposób w branży hotelarskiej triumfują tanie spersonalizowane parasole Garrampa . Niezależnie od tego, czy jest to restauracja, bar na plaży czy bar... są one absolutnie niezbędne. A tym bardziej w kraju takim jak Hiszpania, gdzie słońce świeci swoją obecnością. Więc teraz wiesz, że jeśli masz firmę o tych cechach, tworzenie tanich parasoli reklamowych to świetny sposób na zwiększenie widoczności Twojej marki i poprawę jej marki . Odkryj wszystkie modele parasoli plażowych, które możesz dostosować za pomocą Garrampy.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące Parasole

Dlaczego warto kupić te tanie parasole reklamowe od Garrampy?

Tanie parasole reklamowe, które mamy w katalogu internetowym Garrampa, idealnie nadają się do reklamy na plaży . Jego duża przestrzeń pozwala zobaczyć logo firmy lub hasło marki z wielu metrów. Rzuć okiem na tę kolekcję parasoli plażowych i daj po jednym dla każdego ze swoich dostawców lub klientów.

Jakie kolory mają te spersonalizowane parasole plażowe?

Posiadamy tanie parasole reklamowe w różnych kolorach: niebieskim, czerwonym, białym, zielonym, różowym... i zwróć uwagę jednym z tych dużych parasoli w różnych odcieniach.

Jak spersonalizować te parasole promocyjne?

Aby spersonalizować poniższe tanie parasole reklamowe, w Garrampie stosujemy różne techniki personalizacji: sitodruk, sublimację, transfer ... do swojego dużego parasola plażowego możesz dodać aż 8 kolorów!

Jak złożyć zamówienie online na te tanie parasole reklamowe?

Jeśli chcesz otrzymać spersonalizowane zamówienie na parasol, z Garrampa jest to naprawdę proste. Aby nabyć tanie parasole reklamowe, wybierz przede wszystkim ten, który najbardziej Ci się podoba. Wybierz kolor, ilość i technikę nadruku. Ponadto musisz dołączyć swój projekt lub obraz, który chcesz uchwycić w tych parasolach plażowych. W mniej niż 24 godziny prześlemy Ci naszą propozycję projektu. Dopiero gdy wyrazisz na to zgodę, rozpoczniemy produkcję tanich parasoli reklamowych, już za kilka dni będziesz miał je w domu! A jeśli masz dodatkowe pytania, nasz zespół sprzedaży chętnie na nie odpowie.