PLN

Niestandardowi fani z Twoim logo

Jeśli musimy pomyśleć o upominku reklamowym wyprodukowanym w Hiszpanii , z pewnością myślisz również o fanach spersonalizowanych Twoim logo. Jest to najbardziej odświeżający i satysfakcjonujący prezent, jaki marka może dać swoim odbiorcom. Nasi tani fani custom są niezbędni na tych imprezach, imprezach lub festiwalach, które odbywają się w miesiącach letnich. Na przykład fani na spersonalizowane wesela to klasyka, która nigdy nie zawodzi . Tanie artykuły reklamowe, z którymi Twoi odbiorcy zostaną z Tobą. Odkryj teraz wszystkie nasze konfigurowalne modele wachlarzy: między innymi w kształcie prostokąta, paipáis, folklorystyczne, składane, z motywami kwiatowymi, nadrukami lub kropkami . Przyjrzyj się wszystkim kolorom, które można łączyć z ubraniami: białym, niebieskim, czarnym, zielonym, pomarańczowym, czerwonym... W Garrampie mamy duży wybór fanów spersonalizowanych Twoim logo!

Spersonalizowane fani weselne do podarowania gościom


Na weselach, reklama jest również podawana jako prezent na pamiątkę tego pięknego wydarzenia. To już nie zależy od daty ślubu, ale od miejsca. W niektórych obudowach hitem zawsze będzie spersonalizowany pai pai lub spersonalizowany wachlarz z nazwiskiem Młodej Pary i datą ślubu.

Fani z sitodrukiem z Twoim logo


Wśród różnych modeli wachlarzy spersonalizowanych logo Twojej marki warto wyróżnić te, w których zastosowaliśmy technikę sitodruku . Sitodruk pozwala na ekonomiczny koszt zamówienia dla niestandardowych fanów z Twoim logo hurtowo. Więc teraz wiesz, jeśli masz zamiar zorganizować imprezę plenerową i nie chcesz wydawać dużo pieniędzy, fan wydrukowany z Twoim logo jest tym, czego szukałeś! Uczestnicy wydarzenia zabiorą ten reklamowy przedmiot do swoich domów. Najlepsze wspomnienie marki. Wejdź do katalogu online Garrampa już teraz i odkryj wszystkie nasze przykłady niestandardowych fanów z Twoim logo.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące Fani

Jakie masz prezenty ślubne?

Jeśli zastanawiasz się, co podarować młodej parze w dniu ślubu lub zbliża się Twój ślub i nie wiesz jaki prezent ślubny podarować swoim gościom, proponujemy Ci te oryginalne pomysły na spersonalizowane prezenty ślubne. Dysponujemy mnóstwem detali dla Pary Młodej i Gości: pai pai i wachlarze na wesela, breloczki, pendrive'y na wesela, odznaki personalizowane, woreczki z materiału personalizowanego, pendrive'y na wesela, lustra, świece weselne, ramki i wiele oryginalnych przysługi na wesela.

Jak spersonalizować upominki weselne?

Personalizacja będzie zależała od rodzaju prezentu ślubnego, który wybierzesz. Na przykład wachlarze weselne można wydrukować na tkaninie lub na drzewie wachlarza; w przypadku toreb istnieje możliwość ich personalizacji jednostronnej lub dwustronnej jednym kolorem, kilkoma kolorami lub w kolorze. W przypadku kubków, które są kolejnym popularnym prezentem ślubnym, istnieje możliwość nadruku 360º lub z jednej strony. Wybierz prezent ślubny, aw opisie produktu określamy, w jaki sposób możesz go spersonalizować. Aby spersonalizować prezent ślubny, możesz dodać swoje imiona, datę ślubu, znaczącą wiadomość lub swoje zdjęcie. Jeśli wesele jest małe, możesz również podarować spersonalizowane prezenty ślubne z imionami swoich gości.

Czy macie prezenty ślubne dla kobiet? i dla mężczyzn?

Oczywiście, że tak! W tym katalogu spersonalizowanych prezentów ślubnych znajdziesz idealne przedmioty, niezależnie od płci swoich gości. Oprócz oryginalnych prezentów ślubnych dla kobiet i mężczyzn, mamy również prezenty specjalnie zaprojektowane dla najmłodszych.

Jaki jest najlepszy prezent ślubny dla moich gości?

Choć prawdą jest, że będzie to zależało wyłącznie od gustów Waszych i Gości, uważamy, że idealny prezent ślubny powinien spełniać określone wymagania. Z jednej strony powinien być użytecznym i eleganckim detalem, z drugiej zaś spersonalizowany tak, aby Twoi goście zawsze pamiętali Twój wyjątkowy dzień.

Jakie rodzaje niestandardowych wentylatorów sprzedajemy?

Posiadamy wachlarze reklamowe z tkaniny (poliestru) z prętami drewnianymi, bambusowymi lub plastikowymi oraz wachlarze drewniane. Możesz uzyskać te wentylatory w wielu kolorach. Ponieważ wiemy, że fani są bardzo poszukiwanym produktem promocyjnym, mamy duży zapas dostępny do szybkiej obsługi.

Czy masz niestandardowe wentylatory Pai Pai?

Oczywiście! Oprócz fanów reklamy mamy również spersonalizowane pai pai w bardzo przystępnej cenie. Pai pai to artykuły merchandisingowe, które są szczególnie poszukiwane w ramach promocji, wydarzeń, reklam lub prezentów firmowych. Mamy dwa rodzaje pai pai: klasyczną plastikową i składaną, szczególnie praktyczną do noszenia w torbie, torebce lub plecaku. Dostosowanie pai pai można wykonać na dwa sposoby: można je nadrukować na wędce (jest to zwykle popularna forma dostosowywania przy składaniu pai pai) lub możesz dodać swoje logo na powierzchni, aby go wachlować.

Jak dostosować fanów do reklamy?

Klasyczne wachlarze można wybić na wędce z małym logo lub na tkaninie z logo w jednym lub kilku kolorach. Obszar drukowania różni się w zależności od wybranego modelu wentylatora. Jeśli chcesz spersonalizować wachlarz na całej tkaninie, możemy to również zrobić za pomocą litografii, techniki dającej spektakularny efekt polegający na zadrukowaniu tkaniny i późniejszym montażu wentylatora. Wachlarze 100% custom są zwykle najbardziej popularni do promowania marek lub firm.

Przy jakich okazjach mogę podarować spersonalizowanego fana jako merchandising mojej firmy?

Zarówno spersonalizowane wachlarze, jak i pai pai są gwiazdami reklamy tego lata. Można je dostarczać na wszelkiego rodzaju imprezy: targi, kongresy, akcje ... Oprócz imprez firmowych stanowią idealną spersonalizowaną pamiątkę z wesela i / lub komunii. Ponadto wentylatory są bardzo tanie i praktyczne, dwa podstawowe wymagania, które definiują dobry prezent promocyjny.

0
Wszystkie produkty
Ustaw kierunek malejący

Produkty 22

 1. Abanicos fanny plus de varios materiales vista 1
  Nowy produkt
  FANNY WOOD Wachlarz
  Od 0,89 zł /szt.
  Dostawa dnia 28-01-2022
 2. Ekologiczny
  FANNY CORK Drewniany wachlarz z korkiem
  Od 1,48 zł /szt.
  Dostawa dnia 28-01-2022
 3. PAYPAY Pay pay
  Od 0,16 zł /szt.
  Dostawa dnia 28-01-2022
 4. MEDAN Składany wachlarz
  Od 0,41 zł /szt.
  Dostawa dnia 28-01-2022
 5. FANNY Wachlarz
  Od 0,53 zł /szt.
  Dostawa dnia 28-01-2022
 6. Manifestacje guaviare. ręczny wentylator tworzywo sztuczne z reklamą obraz 1
  GUAVIARE. Ręczny wentylator
  Od 0,18 zł /szt.
  Dostawa dnia 28-01-2022
 7. Abanicos dubert de madera ecológico vista 1
  Ekologiczny
  Abanico Dubert
  Od 1,17 zł /szt.
  Dostawa dnia 28-01-2022
 8. Abanicos kasol de madera ecológico para personalizar vista 1
  Ekologiczny
  Abanico Kasol
  Od 1,35 zł /szt.
  Dostawa dnia 28-01-2022
 9. Abanicos lelex de madera ecológico vista 2
  Ekologiczny
  Pai Pai Lelex
  Od 0,24 zł /szt.
  Dostawa dnia 28-01-2022
 10. Bodas pai pai stilo con logo vista 1
  Pai Pai Stilo
  Od 0,12 zł /szt.
  Dostawa dnia 28-01-2022
 11. Pai pai liyox con logo vista 1
  Pai Pai Liyox
  Od 0,36 zł /szt.
  Dostawa dnia 28-01-2022
 12. Manifestaciones abanico tetex de plástico con impresión vista 1
  Abanico Tetex
  Od 0,63 zł /szt.
  Dostawa dnia 28-01-2022
 13. Abanicos madera plus de madera vista 1
  Ekologiczny
  Abanico Madera
  Od 0,53 zł /szt.
  Dostawa dnia 28-01-2022
 14. Manifestaciones abanico folklore de madera vista 1
  Produkt z rabatem
  Abanico Folklore
  Od 0,52 zł /szt.
  Dostawa dnia 28-01-2022
 15. Abanico Mikar
  Od 0,79 zł /szt.
  Dostawa dnia 28-01-2022
 16. Abanicos kronix de bambú ecológico con impresión vista 1
  Ekologiczny
  Abanico Kronix
  Od 0,43 zł /szt.
  Dostawa dnia 28-01-2022
 17. Abanicos woter de madera ecológico con logo vista 1
  Ekologiczny
  Abanico Woter
  Od 1,10 zł /szt.
  Dostawa dnia 28-01-2022
 18. Abanicos lencer de bambú ecológico vista 1
  Ekologiczny
  Abanico Lencer
  Od 0,95 zł /szt.
  Dostawa dnia 28-01-2022
 19. Abanicos floral de madera vista 1
  Abanico con motivos florales
  Od 2,65 zł /szt.
  Dostawa dnia 28-01-2022
 20. Abanicos bloom de cristal con logo vista 1
  Abanico de glasspack bloom
  Od 0,14 zł /szt.
  Dostawa dnia 28-01-2022
 21. Abanicos lunares de madera para personalizar vista 1
  Abanico con estampado de lunares
  Od 2,83 zł /szt.
  Dostawa dnia 28-01-2022
 22. Abanicos estampado de hojas de madera vista 1
  Abanico con estampado de hojas
  Od 1,21 zł /szt.
  Dostawa dnia 28-01-2022
Ustaw kierunek malejący

Produkty 22