PLN

Niestandardowi fani z Twoim logo

Filtr  
Kategoria  
Kolor  
Eco  
Marca  
 1. Hello Kitty 1
Wysyłka  
0
PolecamyPolecamy
 1. Abanico Folklore
  Od 3,43 zł /szt.
Wszystkie produkty
Ustaw kierunek malejący

Produkty 20

 1. PAYPAY Pay pay
  Od 0,68 zł /szt.
 2. Nowy produkt
  FANNY WOOD Wachlarz
  Od 3,88 zł /szt.
 3. Ekologiczny
  Wentylator Bilsom
  Od 0,10 zł /szt.
 4. Pai Pai Stilo
  Od 0,68 zł /szt.
 5. Pai Pai Kerry
  Od 0,72 zł /szt.
 6. Ekologiczny
  Pai Pai Lelex
  Od 0,81 zł /szt.
 7. Abanico Tela
  Od 1,71 zł /szt.
 8. Abanico Ventol
  Od 1,94 zł /szt.
 9. Abanico Tetex
  Od 2,12 zł /szt.
 10. Abanico Mikar
  Od 2,71 zł /szt.
 11. Ekologiczny
  Abanico Kronix
  Od 2,71 zł /szt.
 12. Polecany
  Abanico Folklore
  Od 3,43 zł /szt.
 13. Ekologiczny
  Abanico Lencer
  Od 3,56 zł /szt.
 14. Ekologiczny
  Abanico Kasol
  Od 6,22 zł /szt.
Ustaw kierunek malejący

Produkty 20

Jeśli musimy pomyśleć o upominku reklamowym wyprodukowanym w Hiszpanii , z pewnością myślisz również o fanach spersonalizowanych Twoim logo. Jest to najbardziej odświeżający i satysfakcjonujący prezent, jaki marka może dać swoim odbiorcom. Nasi tani fani custom są niezbędni na tych imprezach, imprezach lub festiwalach, które odbywają się w miesiącach letnich. Na przykład fani na spersonalizowane wesela to klasyka, która nigdy nie zawodzi . Tanie artykuły reklamowe, z którymi Twoi odbiorcy zostaną z Tobą. Odkryj teraz wszystkie nasze konfigurowalne modele wachlarzy: między innymi w kształcie prostokąta, paipáis, folklorystyczne, składane, z motywami kwiatowymi, nadrukami lub kropkami . Przyjrzyj się wszystkim kolorom, które można łączyć z ubraniami: białym, niebieskim, czarnym, zielonym, pomarańczowym, czerwonym... W Garrampie mamy duży wybór fanów spersonalizowanych Twoim logo!

Spersonalizowane fani weselne do podarowania gościom


Na weselach, reklama jest również podawana jako prezent na pamiątkę tego pięknego wydarzenia. To już nie zależy od daty ślubu, ale od miejsca. W niektórych obudowach hitem zawsze będzie spersonalizowany pai pai lub spersonalizowany wachlarz z nazwiskiem Młodej Pary i datą ślubu.

Fani z sitodrukiem z Twoim logo


Wśród różnych modeli wachlarzy spersonalizowanych logo Twojej marki warto wyróżnić te, w których zastosowaliśmy technikę sitodruku . Sitodruk pozwala na ekonomiczny koszt zamówienia dla niestandardowych fanów z Twoim logo hurtowo. Więc teraz wiesz, jeśli masz zamiar zorganizować imprezę plenerową i nie chcesz wydawać dużo pieniędzy, fan wydrukowany z Twoim logo jest tym, czego szukałeś! Uczestnicy wydarzenia zabiorą ten reklamowy przedmiot do swoich domów. Najlepsze wspomnienie marki. Wejdź do katalogu online Garrampa już teraz i odkryj wszystkie nasze przykłady niestandardowych fanów z Twoim logo.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące Fani

Dlaczego warto kupować spersonalizowane wentylatory z Twoim logo?

Imprezy plenerowe, takie jak festiwale, koncerty, mecze sportowe lub występy, mogą być gorące, szczególnie latem, więc nasza linia fanów lub spersonalizowane pai pai stają się najbardziej cenionym artykułem promocyjnym tych wydarzeń. Skorzystaj i wykorzystaj fanów w reklamie, ludzie bardzo to docenią i na zawsze zapamiętają Twoją markę! Ponadto spersonalizowane wentylatory z Twoim logo będą nie tylko super przydatne jako merchandising na imprezy plenerowe, ale także na prywatne uroczystości, takie jak wesela (wszelkiego rodzaju) będą super funkcjonalne.

Jakie masz typy spersonalizowanych fanów dłoni?

Mamy różne rodzaje spersonalizowanych fanów na wesela i inne imprezy. Spersonalizuj swój wentylator np. drewnem, plastikiem lub papierem. Nie wchodząc dalej, papierowe wentylatory to najprostszy model. Wentylatory wykonane z tektury, które posiadają drewnianą rączkę przymocowaną do wentylatora. Sprawdź dostępną technikę druku już teraz! Ponadto musimy Ci powiedzieć, że papierowe wentylatory nie są zbyt trwałe, jeśli szukasz bardziej wytrzymałego i wielokrotnego użytku materiału, polecamy modele plastikowe. Rzeczywiście, plastikowe wentylatory mają większą trwałość; dlatego nie są tak tanie jak poprzednie. Jeśli więc chcesz postawić na trwałe wentylatory promocyjne, plastik jest dla Ciebie! W rzeczywistości jest to najczęściej używany materiał w tych spersonalizowanych fanach z Twoim logo na imprezach sportowych lub na przykład na wiecach politycznych. Teraz już wiesz, czy szukasz spersonalizowanego wachlarza z kartonu czy plastikowego, Garrampa to Twój sklep internetowy!

Kto może korzystać z niestandardowych fanów?

Każdy może użyć jednego z naszych spersonalizowanych fanów z Twoim logo! Jest to tani i całkiem przydatny artykuł promocyjny… szczególnie w sezonie letnim! W ten sposób kościoły cieszą się ogromnym popytem na ten produkt Garrampa. Spersonalizowane kibice komunijne lub spersonalizowane wachlarze na chrzciny, bez przechodzenia dalej... Z drugiej strony zarówno organizatorzy, jak i uczestnicy imprez plenerowych, takich jak festiwale, są również kluczowym graczem, jeśli chodzi o pozyskiwanie spersonalizowanych kibiców z Twoim logo ... A chodzi o to, że pod słońcem jest wiele godzin, a do tego razem z dużą liczbą ludzi. A mówiąc o wydarzeniach, organizatorzy ślubów są również fanami naszej oferty spersonalizowanych fanów ślubów. Przydatne nie tylko na uroczystości religijne, ale także na śluby na plaży czy nawet w sądzie. Wreszcie, inną publicznością, która również wymaga naszych spersonalizowanych fanów z Twoim logo, są szkoły lub kluby rozrywki dla dzieci. Najmłodsi je pokochają!

Gdzie korzystać z fanów reklamy? Nie wiesz, gdzie użyć jednego z naszych spersonalizowanych fanów z nazwą Twojej firmy lub logo Twojego stowarzyszenia?

Od Garrampy dajemy Ci szereg pomysłów! To jedne z najpopularniejszych form, jakie widzieliśmy w naszym sklepie internetowym: pikniki firmowe, uroczystości ukończenia szkoły, festiwale, wiece polityczne, imprezy sportowe, takie jak zawody czy wyścigi... Jak widać, różnorodność jest przyprawą życia. W katalogu internetowym Garrampy znajdziesz szeroką gamę spersonalizowanych fanów z Twoim logo lub wzorem, idealnych na każdą okazję lub wydarzenie. Będziemy na ciebie czekać!