PLN

Klasyczne tanie kubki reklamowe

Bez wątpienia jednym z tych prezentów, które zawsze triumfują, są kubki. Kubki ceramiczne lub z innego materiału, w różnych odcieniach, czasem nawet z pasującą łyżką. Krótko mówiąc, klasyczne kubki śniadaniowe na całe życie, które nigdy nie pozostawiają nikogo obojętnym.  Przydatny, niedrogi i wysoce polecany prezent w celu promowania Twojej marki. Klasyczne tanie kubki reklamowe Garrampy są dla Ciebie świetną opcją. Mamy różne modele: z uchwytem lub bez, z metalu lub ceramiki, z systemem antyprzeciekowym, w odcieniach srebra lub brązu, a nawet z rysunkiem emoji.  Klasyczne kubki do kawy to zawsze mądra decyzja. A kubek to nie tylko kubek: może być nawet Twoim retro uchwytem na długopis w biurze. Nie wychodź z konwencjonalności i upewnij się, że Twoi klienci korzystają z Twojego prezentu, oferując im klasyczne kubki spersonalizowane z Twoją marką.

Idealny klasyczny kubek do podarowania swoim klientom


Co może być lepsze teraz, gdy kwestia recyklingu kwitnie, aby dać swoim pracownikom spersonalizowane kubki, tak aby każdy miał swój własny w biurze i nie musiał używać plastikowych kubków. Stwórz oryginalny projekt, oznaczając logo jednym lub kilkoma atramentami. Możesz nawet wykonać projekt w pełnym kolorze i zrobić oznaczenie w sublimacji.

Klasyczne kubki z uchwytami do podarowania jako prezentu w biurze


Klasyczne kubki Garrampa mają dużą powierzchnię, którą można spersonalizować za pomocą Twojego logo, tworząc w ten sposób idealny projekt dla Ciebie. Dlatego jest bardzo miłym szczegółem, który można podarować swoim pracownikom w wyjątkowych chwilach ; Podobnie jak emerytura, macierzyństwo lub triumf firmy. Bez przechodzenia dalej, nasze spersonalizowane klasyczne kubki to również świetny pomysł na prezent świąteczny . Możesz umieścić je w koszyku, a nawet dodać do nich zdjęcie. Klasyczny sposób na to, aby prezent zawsze był właściwy, ponieważ jest to bardzo praktyczny, użyteczny produkt, który przede wszystkim ma świetną cenę. Pamiętaj: szukaj stylu, którego szukasz, w Garrampie to robimy! < Jeśli jesteś klasykiem, nasze klasyczne tanie kubki reklamowe są dla Ciebie idealne; ale jeśli szukasz bardziej destrukcyjnego stylu, nie wahaj się zajrzeć do naszej kategorii kubki do personalizacji . Daj użyteczność i wyjątkowe chwile z Garrampa!

Najczęściej zadawane pytania dotyczące Kubek klasyczny

Jaka jest różnica między kubkami reklamowymi a kubkami promocyjnymi?

Bardzo często używamy tych dwóch terminów jako synonimów, chociaż w teorii tak nie jest, w rzeczywistości można powiedzieć, że kubki promocyjne to specjalne kubki personalizowane. W rzeczywistości kubki reklamowe mają pochodzenie anglosaskie i rodzą się same w sobie jako reklama. przedmiot do wykorzystania w celu promocji Twojej firmy lub do kupienia jako pamiątka po podróży. Mają specyficzny cylindryczny kształt, dużą pojemność i większość jest wykonana z ceramiki lub porcelany. Miseczki z kolei nie mają standardowego materiału, z którego są wykonane, ani określonego kształtu, choć zazwyczaj są niskie i szerokie, ich pojemność jest mniejsza i prawie zawsze towarzyszy im spodek.

Jakie masz modele spersonalizowanych kubków?

W naszej kolekcji znajdziesz szeroką gamę kubków do personalizacji za pomocą Twojego logo, odpowiednich na każdą potrzebę. Po pierwsze, są to klasyczne modele o przybliżonej pojemności 200 ml wykonane z ceramiki lub porcelany, z których niektóre zawierają łyżeczkę w uchwycie. Posiadamy również personalizowane kubki dla firm o większej pojemności do 460 ml, kubki metalowe z karabińczykiem jako rączką, idealne na pikniki oraz kubki ekologiczne wykonane z włókna bambusowego lub PLA. Znajdziesz tu również małą kolekcję z zabytkowymi kubkami, przypominającymi te używane podczas biwakowania i wędrówek. a także taki, który zawiera drewniany blat, który może służyć jako podstawa.

Przy jakich okazjach mogę rozdawać kubki reklamowe?

Oczywiście, możesz zrobić spersonalizowane kubki z logo firmy jako prezent dla swoich pracowników, którzy mogą ich używać do kawy lub naparu podczas pracy, lub mogą być używane jako uchwyty na ołówki i długopisy, aby utrzymać porządek na biurku. Dodatkowo kubki z nadrukiem można rozdawać jako gadżety promocyjne, aby zatrzymać klientów lub nagrodzić tych, którzy już u nas regularnie kupują. Mogą być również częścią określonej akcji promocyjnej lub marketingowej podczas specjalnego wydarzenia, ponieważ można je spersonalizować za pomocą obrazów i logo, aby przekształcić je w limitowane edycje, które każdy zechce mieć.

Dlaczego warto kupować kubki z niestandardowym logo?

Kubki to artykuły promocyjne, które można wykorzystać w wielu miejscach i są zawsze bardzo popularne. Z pewnością masz w domu co najmniej jeden, który nie jest częścią żadnej usługi, ale został dostarczony przez firmę na wydarzenie. Codziennie używamy co najmniej jednego na śniadanie, czy to do herbaty, czy mleka do kawy czy kakao, dlatego kubki reklamowe to zawsze dobry prezent. Ponadto spersonalizowane kubki ceramiczne są skutecznym narzędziem do brandingu firmy: upewniając się, że każda osoba w Twoim zespole ma swój własny kubek z logo firmy i kolorami identyfikacji wizualnej, powstaje estetyczna harmonia, która nadaje temu sens. Jedności i profesjonalizmu, który dostrzeże każdy, kto wejdzie do ich biura.

Jakie są zalety rozdawania spersonalizowanych kubków promocyjnych?

Podarowanie spersonalizowanego kubka swoim klientom lub uczestnikom wydarzenia może być idealnym prezentem do promocji Twojej firmy. Na przykład mogą być idealnym prezentem do zaoferowania podczas konferencji, pozostawiając w ten sposób Twoją markę pod okiem wszystkich uczestników, lub mogą być przydatnym prezentem dla Twoich współpracowników, którzy potrafią ich oryginalnie wykorzystać, np. Jako ołówek uchwyt do przechowywania w biurku lub bardziej tradycyjnie na śniadanie lub kawę w biurze. Nie przegap okazji, aby zareklamować swoją markę i zaoferować użyteczny i praktyczny spersonalizowany produkt. Skorzystaj z różnych rodzajów dostępnych tanich spersonalizowanych kubków, wybierz kolor i materiał, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Jakie są możliwe techniki nadruku kubków personalizowanych?

Techniki personalizacji kubków promocyjnych są różne i należy je stosować w zależności od materiału, z którego są wykonane. Po wybraniu modelu kubki można personalizować poprzez nadruk transferowy, sublimację, grawerowanie laserowe lub tampodruk. Masz wątpliwości? Skorzystaj ze wsparcia naszego zespołu ekspertów, którzy doradzą Ci w wyborze idealnego spersonalizowanego prezentu.

Jakie modele niestandardowych kubków możesz wybrać?

W tej kategorii wybraliśmy dla Ciebie szeroką gamę ceramicznych kubków lub kubków do kawy, które możesz spersonalizować swoim logo, ale nie tylko. W naszym dziale znajdziesz inne dostępne materiały takie jak kubki stalowe, metalowe czy porcelanowe. Dzięki szerokiej gamie różnych modeli i kolorów, w naszym katalogu z pewnością znajdziesz poszukiwany artykuł promocyjny. Jeśli nadal masz wątpliwości, zaufaj zespołowi ekspertów!

Jak mogę zamówić spersonalizowane kubki?

Tworzenie spersonalizowanych kubków promocyjnych jest bardzo proste, wystarczy kilka kliknięć! Wybierz model, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom, wybierz preferowany kolor, pozycję nadruku, ilość i prześlij plik, aby go dostosować. Pozostaje tylko poczekać na podgląd grafiki i sprawdzić, czy nasza propozycja pasuje do Twojego pomysłu. Dopiero gdy będziesz w pełni usatysfakcjonowany, rozpoczniemy produkcję. Na co czekasz? Kup Teraz!

Filtr  
Kategoria  
Kolor  
Eco  
Wysyłka  
0
Ustaw kierunek malejący

Produkty 1-36 z 67

Strona
 1. VIENNA Kubek porcelanowy 200ml
  Od 0,78 zł /szt.
  Dostawa dnia 02-12-2021
 2. SENSA Kubek kamienny 160ml
  Od 0,89 zł /szt.
  Dostawa dnia 02-12-2021
 3. TAZA Kubek ceramiczny 180ml
  Od 1,06 zł /szt.
  Dostawa dnia 02-12-2021
 4. ROME Porcelanowy kubek stożkowy
  Od 1,24 zł /szt.
  Dostawa dnia 02-12-2021
 5. DUBLIN TONE Kolorowy kubek ceramiczny
  Od 1,50 zł /szt.
  Dostawa dnia 02-12-2021
 6. TEAMUG Kubek ceramiczny 300ml
  Od 1,59 zł /szt.
  Dostawa dnia 02-12-2021
 7. SUBLIMKONIK Kubek z łyżeczką
  Od 1,68 zł /szt.
  Dostawa dnia 02-12-2021
 8. DUAL Dwukolorowy kubek z łyżeczką
  Od 1,84 zł /szt.
  Dostawa dnia 02-12-2021
 9. SUBLIDARK Kubek sublimacyjny
  Od 1,84 zł /szt.
  Dostawa dnia 02-12-2021
 10. Taza clásica plateado de varios materiales con logo vista 1
  PLATEADO Emaliowany metalowy kubek
  Od 2,55 zł /szt.
  Dostawa dnia 02-12-2021
 11. Kubek klasyczny curcum ceramika z reklamą obraz 1
  CURCUM. Kubek
  Od 0,82 zł /szt.
  Dostawa dnia 02-12-2021
 12. Kubek klasyczny naipers ceramika obraz 1
  NAIPERS. Kubek
  Od 0,88 zł /szt.
  Dostawa dnia 02-12-2021
 13. Kubek klasyczny barine ceramika personalizować obraz 1
  BARINE. Kubek
  Od 0,92 zł /szt.
  Dostawa dnia 02-12-2021
 14. CHALKIE. Mug
  Od 1,04 zł /szt.
  Dostawa dnia 02-12-2021
 15. Kubek klasyczny mocca white ceramika obraz 1
  MOCCA WHITE. Kubek
  Od 1,06 zł /szt.
  Dostawa dnia 02-12-2021
 16. Kubek klasyczny matcha porcelana z logo obraz 1
  MATCHA. Kubek
  Od 1,19 zł /szt.
  Dostawa dnia 02-12-2021
 17. Kubek klasyczny royce porcelana obraz 1
  ROYCE. Kubek
  Od 1,20 zł /szt.
  Dostawa dnia 02-12-2021
 18. Kubek klasyczny sublim ceramika z reklamą obraz 1
  SUBLIM. Kubek
  Od 1,23 zł /szt.
  Dostawa dnia 02-12-2021
 19. LUNKINA. Kubek 390 ml
  Od 1,25 zł /szt.
  Dostawa dnia 02-12-2021
 20. Kubek klasyczny nels porcelana obraz 1
  NELS. Kubek
  Od 1,27 zł /szt.
  Dostawa dnia 02-12-2021
 21. Kubek klasyczny avoine ceramika wydrukowany obraz 1
  AVOINE. Kubek
  Od 1,28 zł /szt.
  Dostawa dnia 02-12-2021
 22. VERNON. Kubek
  Od 1,29 zł /szt.
  Dostawa dnia 02-12-2021
 23. Kubek klasyczny colby ceramika obraz 1
  COLBY. Kubek
  Od 1,29 zł /szt.
  Dostawa dnia 02-12-2021
 24. Kubek klasyczny cinander ceramika personalizować obraz 2
  CINANDER. Kubek
  Od 1,32 zł /szt.
  Dostawa dnia 02-12-2021
 25. Kubek klasyczny laffani ceramika personalizować obraz 1
  LAFFANI. Kubek
  Od 1,37 zł /szt.
  Dostawa dnia 02-12-2021
 26. Kubek klasyczny comander ceramika z logo obraz 1
  COMANDER. Kubek
  Od 1,47 zł /szt.
  Dostawa dnia 02-12-2021
 27. Kubek klasyczny lynch ceramika obraz 1
  LYNCH. Kubek
  Od 1,51 zł /szt.
  Dostawa dnia 02-12-2021
 28. Kubek klasyczny aniseed ceramika z reklamą obraz 1
  ANISEED. Kubek
  Od 1,53 zł /szt.
  Dostawa dnia 02-12-2021
 29. Kubek klasyczny wings metal z logo obraz 1
  WINGS. Kubek
  Od 1,56 zł /szt.
  Dostawa dnia 02-12-2021
 30. Kubek klasyczny mocha ceramika z logo obraz 1
  MOCHA. Kubek
  Od 1,58 zł /szt.
  Dostawa dnia 02-12-2021
 31. Kubek klasyczny vernon white ceramika personalizować obraz 1
  VERNON WHITE. Kubek
  Od 1,75 zł /szt.
  Dostawa dnia 02-12-2021
 32. Kubek klasyczny nels white porcelana z reklamą obraz 1
  NELS WHITE. Kubek
  Od 1,81 zł /szt.
  Dostawa dnia 02-12-2021
 33. Taza clásica lutin de cerámica con publicidad vista 1
  Taza Lutin
  Od 0,36 zł /szt.
  Dostawa dnia 02-12-2021
 34. Taza clásica witar de plástico con logo vista 1
  Taza Witar
  Od 0,36 zł /szt.
  Dostawa dnia 02-12-2021
 35. Taza clásica daimy de cerámica con publicidad vista 1
  Taza Daimy
  Od 0,49 zł /szt.
  Dostawa dnia 02-12-2021
 36. Taza clásica bitrok de cristal con impresión vista 1
  Taza Bitrok
  Od 0,52 zł /szt.
  Dostawa dnia 02-12-2021
Ustaw kierunek malejący

Produkty 1-36 z 67

Strona

Other categories you might be interested on