PLN

Targi i spersonalizowane wydarzenia ekologiczne

0
Ustaw kierunek malejący

Produkty 30

 1. Ekologiczny
  Swel bransoletka
  Od 0,23 zł /szt.
 2. Ekologiczny
  Pai Pai Lelex
  Od 0,81 zł /szt.
 3. Ekologiczny
  torba planety
  Od 0,81 zł /szt.
 4. Ekologiczny
  Bransoletka Bayala
  Od 1,13 zł /szt.
 5. Ekologiczny
  Lanyard Mirok
  Od 1,22 zł /szt.
 6. Ekologiczny
  broszka bransoletka
  Od 1,26 zł /szt.
 7. Ekologiczny
  Identyfikator Sartal
  Od 1,44 zł /szt.
 8. Ekologiczny
  Bolsa Moltux
  Od 1,89 zł /szt.
 9. Ekologiczny
  Lanyard Troix
  Od 1,98 zł /szt.
 10. Ekologiczny
  Lanyard Bespal
  Od 2,07 zł /szt.
 11. Ekologiczny
  Bolsa Naisa
  Od 2,30 zł /szt.
 12. Ekologiczny
  Abanico Kronix
  Od 2,71 zł /szt.
 13. Ekologiczny
  Set Bolsas Kortal
  Od 2,75 zł /szt.
 14. Ekologiczny
  Bolsa Helena
  Od 3,25 zł /szt.
 15. Ekologiczny
  Abanico Lencer
  Od 3,56 zł /szt.
 16. Ekologiczny
  Bolsa Palzim
  Od 3,65 zł /szt.
 17. Ekologiczny
  Lanyard Merul
  Od 4,65 zł /szt.
 18. Ekologiczny
  Abanico Kasol
  Od 6,22 zł /szt.
 19. Ekologiczny
  Bolsa Rotin
  Od 7,80 zł /szt.
 20. Ekologiczny
  Zestaw do herbaty Nazari
  Od 9,20 zł /szt.
 21. Ekologiczny
  Pudełko na biżuterię Fontana
  Od 12,85 zł /szt.
 22. Ekologiczny
  WINDSOR. RPET smycz sublimacyjna
  Od 84,25 zł /szt.
 23. Ekologiczny
  DOVER. RPET smycz sublimacyjna
  Od 85,10 zł /szt.
 24. Ekologiczny
  Tote Bag AOP
  Od 4,94 zł /szt.
Ustaw kierunek malejący

Produkty 30

Odkryj wszystkie spersonalizowane produkty ekologiczne firmy Garrampa. Posiadamy szeroką gamę modeli akcesoriów na targi i spersonalizowane imprezy ekologiczne. W Garrampie mamy dla Ciebie najlepszy merchandising na międzynarodowe targi, kongresy lub spersonalizowane imprezy. Nie zapomnij zapoznać się z całą naszą ofertą w spersonalizowanych smyczach, paipái i tanich spersonalizowanych wachlarzach, akredytacjach, identyfikatorach z trwałych materiałów; a także torby ekologiczne o różnych pojemnościach. Tutaj znajdziesz ekologiczne torby na ramię, torby na zakupy lub torby ekologiczne. Zorganizuj swoje targowe lub ekologiczne wydarzenie, ramię w ramię ze wszystkimi zrównoważonymi artykułami firmy Garrampa. Spójrz na tę kategorię online i zaskocz publiczność zrównoważonym merchandisingiem reklamowym.

Merchandising na imprezy i targi ekologiczne


Spersonalizowane ekologiczne artykuły na targi i imprezy okolicznościowe Garrampa to najlepszy zrównoważony merchandising na rynku. Posiadamy szeroką gamę produktów, idealnych do rozdawania na festiwalach, w nocnych klubach, kampaniach reklamowych; ale także na konferencjach, kongresach, imprezach czy nawet targach. Na przykład nasz spersonalizowany model fana pai pai jest idealny na każdą letnią imprezę. Oprócz tego, że zdusi ciepło niektórych, będzie służyć do promowania Twojej marki, gdziekolwiek się pojawią. Podobnie nasze produkty na targi i spersonalizowane imprezy ekologiczne idealnie nadają się na prywatne imprezy ze znaczną liczbą osób. Rzeczywiście myślimy o uroczystościach weselnych. Z tego powodu nasza spersonalizowana oferta dla fanów ślubu jest bardzo pożądana, wyobraź sobie pana młodego lub pannę młodą w samym wachlarzu! Z drugiej strony nie może zabraknąć Twojej torby materiałowej na targi i spersonalizowane imprezy ekologiczne. Unikaj używania plastiku i daj produkt wielokrotnego użytku i super praktyczny. Idealny zarówno do merchandisingu na kongresy, jak i do merchandisingu klubów nocnych. Marki wiedzą, jak ważne jest promowanie się pod ekologicznym wizerunkiem firmy. Będziesz następny? Czekamy na Ciebie w Garrampie!

Ekologiczne tanie smycze


Garrampie mamy szeroką gamę upominków targowych i spersonalizowanych wydarzeń ekologicznych. Dobitnym tego przykładem są nasze spersonalizowane ekologiczne smycze reklamowe. Smycz jest niezbędnym rodzajem zawieszki na każdym ważnym kongresie, imprezie czy konferencji. Jest to zawieszka, na której zawieszona jest akredytacja dostępu do strony (wybacz redundancję). Na przykład członkom organizacji lub prasie często towarzyszy jeden. Z tego powodu nie możemy wymyślić lepszego sposobu na promocję Twojej marki i promowanie ekologicznego wizerunku oddanego planecie niż użycie jednej z naszych konfigurowalnych smyczy ekologicznych. Tego typu akcesoria na targi i spersonalizowane imprezy ekologiczne wykonane są z materiałów takich jak plastik z recyklingu, 100% bawełna, trzcina pszenna czy naturalny korek. Czy zamierzasz wkrótce zorganizować duże wydarzenie? Koniecznie zobacz zrównoważony merchandising reklamowy Garrampy!