PLN

Odzież robocza - Personalizowane mundury i odzież robocza

Odzież robocza z Twoim logo, jako znak jakości w firmie.

Odzież robocza i odzież dla firm


Personalizowana odzież robocza dla każdego rodzaju podmiotu, zarówno dla firm, jak i dla osób prowadzących działalność na własny rachunek, a także dla każdego rodzaju działalności i zawodu. Oferujemy podstawową odzież, dzięki czemu można ją dostosować do własnych potrzeb z logo firmy, z różnymi wzorami, fasonami, jakością i kolorami, zawsze pokrywając każdą możliwość wsparcia wszystkich rodzajów pracy. Jednolity katalog personalizacji jest obszerny, zawiera te mundury, które są tańsze, a nawet te o najwyższej jakości.

Odzież firmowa i mundury robocze z Państwa logo


Odkryj wszystkie opcje, jakie posiadamy w zakresie odzieży roboczej oraz najlepsze opcje uzupełniające uniform roboczy, takie jak koszulki, koszule, kapelusze, fartuchy i wiele innych. Oferujemy odzież dla całej gamy pracowników, z dowolnego sektora pracy, tak abyś mógł skupić się tylko na tym, co najlepsze. Jeśli masz wątpliwości, które z nich byłoby najlepszym uzupełnieniem munduru roboczego, lub które jest najbardziej odpowiednie dla Twojej firmy, nie wahaj się skontaktować z nami, aby uzyskać indywidualną poradę.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące Odzież robocza

Jaki masz typ odzieży roboczej?

W naszym katalogu znajdziesz szeroką gamę spersonalizowanej odzieży roboczej dla kobiet i mężczyzn! Od odzieży podstawowej, idealnej do uzupełnienia garderoby roboczej, od odzieży odblaskowej po mundury robocze dla profesjonalistów z różnych sektorów, od jednorazowej odzieży roboczej po kombinezony, rękawiczki i obuwie robocze. Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną odzieży roboczej i umundurowania dla klientów indywidualnych i firm.

Czy masz zatwierdzoną odzież roboczą?

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas bardzo ważne, dlatego posiadamy atestowaną odzież roboczą zgodną z obowiązującymi przepisami bezpieczeństwa, idealną do ochrony Ciebie i Twoich pracowników przed zagrożeniami związanymi z codziennymi czynnościami zawodowymi. Dzięki naszej wysokiej jakości i wytrzymałej odzieży roboczej Twoje bezpieczeństwo i komfort są gwarantowane.

Do jakich sektorów kierujesz swoją odzież roboczą i mundury?

Dzięki naszej szerokiej gamie produktów możemy zapewnić odzież roboczą dla praktycznie każdej branży. Posiadamy odzież roboczą i umundurowanie odpowiednie dla pracowników służby zdrowia (szpitale, przychodnie itp.), Przemysłu farmaceutycznego czy też dla pracowników branży restauracyjnej i hotelarskiej (kucharze, kelnerzy, kelnerki), budowlanej i prywatnej takiej jak mechanicy, hydraulicy, malarze itp.

Jakie ubrania robocze kupić?

Wybór odzieży roboczej zależy wyłącznie od wykonywanej pracy. Ogólnie rzecz biorąc, niezależnie od tego, czy wybierasz ubrania dla siebie, czy dla swoich pracowników, zalecamy rozważenie funkcji, które wykonujesz w ciągu dnia pracy. Pamiętanie o tym przy zakupie odzieży roboczej pomoże Ci wybrać odpowiednią odzież roboczą do swojego zawodu. Należy również rozważyć, czy ze względu na wykonywany zawód należy zadbać o to, aby odzież była zatwierdzona zgodnie z obowiązującymi przepisami bezpieczeństwa.

Dlaczego warto kupować mundury robocze dla mojej firmy?

Mundury robocze są niezbędne zarówno dla Twoich pracowników, jak i Twojej firmy. Z jednej strony pomagają wzmocnić wizerunek marki, z drugiej są szczególnie przydatne dla klientów do identyfikacji pracowników sklepu, gdyby potrzebowali pomocy. Ponadto noszenie niestandardowego stroju roboczego pomaga uniknąć wszelkiego rodzaju niedogodności spowodowanych nieprzestrzeganiem zasad dotyczących ubioru w miejscu pracy.

Jak mogę spersonalizować te ubrania robocze?

Możemy dostosować żądane jednostki odzieży roboczej różnymi metodami, od mundurów i odzieży roboczej z nadrukiem sitodrukowym, do odzieży z nadrukiem haftowanym lub transferowym lub winylowym materiałem tekstylnym, chociaż najczęściej stosowany jest sitodruk, wszelkie dostosowywanie odzieży roboczej zależy od modelu odzieży wybrane i Twoje potrzeby w zakresie dostosowywania.

Jakie masz ubrania robocze?

W naszym katalogu znajdziesz szeroką gamę spersonalizowanej odzieży roboczej dla mężczyzn i kobiet! Od podstawowej odzieży idealnej jako uzupełnienie Twojej odzieży roboczej, przez odzież odblaskową, po mundury robocze dla profesjonalistów z różnych branż, jednorazową odzież roboczą, po kombinezony, rękawice robocze i obuwie robocze. Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną odzieży roboczej i mundurów roboczych dla klientów indywidualnych i firm.

FiltrFiltr  
Kategoria  
Płeć  
Kolor  
Wysyłka  
Rozmiarach  
3-4
5-6
7-8
9-10
11-12
13-14
15-16
2XS
XS
S
M
L
XL
2XL
3XL
4XL
5XL
6XL
Marka  
B&C
Fruit of the Loom
KEYA
RESULT
ROLY
RUSSEL
Valento
Velilla
Yoko
Shugon
Bistro by JASSZ
Karlowsky
WORKTEAM
Odzież robocza - Personalizowane mundury i odzież robocza 0
Top Produkty Kategoria

 1. Koszulki z krótkim rękawem roly atomic 150 100% bawełna personalizować obraz 2
  T-shirt ATOMIC 150
  Od 1,09 zł /szt.
  Dostawa dnia 14-04-2021
 2. Koszulki z krótkim rękawem roly beagle 100% bawełna personalizować obraz 2
  T-shirt BEAGLE
  Od 1,45 zł /szt.
  Dostawa dnia 14-04-2021
 3. Fartuchy hotelarskie roly mini bawełna personalizować obraz 1
  Fartuch MINI
  Od 1,93 zł /szt.
  Dostawa dnia 14-04-2021

Nowości Produkty kategoria

 1. Spodnie medyczne roly vademecum poliester z logo obraz 1
  Spodnie VADEMECUM
  Od 6,62 zł /szt.
  Dostawa dnia 14-04-2021
 2. Spodnie hotelarskie roly waiter poliester personalizować obraz 1
  Spodnie WAITER
  Od 7,13 zł /szt.
  Dostawa dnia 14-04-2021
 3. Spodnie hotelarskie roly waitress poliester z reklamą obraz 1
  Spodnie WAITRESS
  Od 7,73 zł /szt.
  Dostawa dnia 14-04-2021