PLN

Indywidualne kalendarze reklamowe na rok 2021

Filtr  
Kategoria  
Kolor  
Eco  
Wysyłka  
0
Ustaw kierunek malejący

Produkty 11

 1. Ekologiczne bambusowe kalendarze reklamowe Karenda zobacz 2
  Ekologiczny
  KARENDA Kalendarz bambusowy
  Od 21,69 zł /szt.
 2. Ekologiczny
  Kalendarz pulpitu Lasow
  Od 0,86 zł /szt.
 3. Calendario Perpetuo Lider
  Od 1,89 zł /szt.
 4. Alfombrilla Calendario Rendux
  Od 1,89 zł /szt.
 5. Ekologiczny
  Wieczny kalendarz Gardnera
  Od 2,03 zł /szt.
 6. Ekologiczny
  Flen Kalendarz Mat
  Od 2,53 zł /szt.
 7. Calendario Adviento Betox
  Od 4,92 zł /szt.
 8. Ekologiczny
  Wieczny kalendarz Vitelix
  Od 16,10 zł /szt.
Ustaw kierunek malejący

Produkty 11

Tradycją wielu firm i osób prywatnych jest posiadanie spersonalizowanego kalendarza biurkowego lub spersonalizowanych kalendarzy ściennych. Tak czy inaczej, koniecznie sprawdź poniższe spersonalizowane kalendarze reklamowe na rok 2022 i rozpocznij rok w najlepszy możliwy sposób! I to właśnie spersonalizowane kalendarze 2022 są wspaniałym twierdzeniem, które rok po roku realizują wszelkiego rodzaju firmy: od największych po sąsiedzkie firmy. Bardzo przydatny prezent firmowy dla klientów i pracowników. Dodatkowo w Garrampie mamy bardzo bogatą kolekcję personalizowanych kalendarzy 2022: w kartonie, z magnesem na lodówkę, stanowią podpórkę składaną, jak podkładka pod komputer, klasyczna na biurko czy wisząca. Dodatkowo posiadamy kalendarze adwentowe dla najmłodszych w domu oraz naszą ofertę kalendarzy ekologicznych, wykonanych z bambusa i tektury z recyklingu. Spójrz na te wszystkie spersonalizowane kalendarze reklamowe na rok 2022. Zacznij rok z Garrampa.

Kalendarze ścienne i kieszonkowe do personalizacji


Niezależnie od tego, czy osoby prywatne, czy firmy, kalendarze ścienne 2022 są niezbędne w każdym domu lub organizacji. W nich spisujemy m.in. ważne daty, spotkania czy spotkania, a także wskazujemy święta. W pierwszym przypadku spersonalizowana linia kalendarza ze zdjęciami jest jedną z najbardziej poszukiwanych wśród osób prywatnych. Są to tanie, spersonalizowane kalendarze, w których można uwiecznić zdjęcia lub chwile rodzinne. Na przykład nowożeńskie małżeństwo lub narodziny dziecka w rodzinie są często powodem zaprojektowania spersonalizowanych kalendarzy reklamowych na rok 2022 i rozdania ich wśród rodziny i przyjaciół. W przypadku firm, nasze spersonalizowane kalendarze reklamowe na rok 2022 to zazwyczaj powtarzająca się rok po roku akcja, w której dystrybuowane są zarówno do klientów i dostawców, jak i samych pracowników. I to nie tylko kalendarze ścienne, ale także nasze tanie personalizowane kalendarze biurkowe. Odkryj w Garrampie całą naszą ofertę w kalendarzu reklamowym na rok 2022. Czekamy na Ciebie!

Kalendarze biznesowe do rozdawania klientom


Spersonalizowane kalendarze biznesowe to świetny pomysł, który możesz mieć, aby mieć szczegół z klientem. Nasze spersonalizowane kalendarze reklamowe na rok 2022 są idealne do utrzymania klientów, a nawet pozyskania nowych. Więc teraz już wiesz, jeśli wybierasz się na targi lub kongres, nie zapomnij zabrać ze sobą małych spersonalizowanych kalendarzy, w których możesz umieścić logo swojej firmy, a także hasło swojej marki. W Garrampie mamy szeroką gamę spersonalizowanych kalendarzy reklamowych na rok 2022, odkryj je w tej sekcji online!

Najczęściej zadawane pytania dotyczące Kalendarze

Po co dostosowywać kalendarz reklamowy?

Kalendarze reklamowe to świetny sposób na utrzymanie marki przez cały rok. Niezależnie od rodzaju firmy, spersonalizowany kalendarz reklamowy na rok 2022 jest zawsze mile widziany. I to jest to, że mimo technologii, kalendarze promocyjne to te przedmioty, których nie brakuje w kuchni czy biurze żadnego domu. Odkryj spersonalizowane kalendarze biznesowe Garrampa i rozpocznij 2022 w najlepszy możliwy sposób.

Jakie masz rodzaje spersonalizowanych kalendarzy reklamowych na 2022 rok?

W Garrampie mamy różne modele personalizowanych kalendarzy reklamowych na rok 2022, wśród których wyróżnia się cała nasza oferta personalizowanych kalendarzy stołowych, a także duże personalizowane kalendarze ścienne. Kalendarze ścienne: Kalendarze ścienne łączą różne funkcje, takie jak szybki podgląd, miejsce do pisania spotkań i notatek oraz różne motywy. Kalendarze na biurko: te kalendarze są idealne na biurka (w pracy lub w domu). Tanie spersonalizowane kalendarze biurkowe Garrampa są idealne do monitorowania i kontrolowania codziennych zadań.

Jak stworzyć i zaprojektować spersonalizowane kalendarze reklamowe na 2022 rok?

Musisz znać cel swojego kalendarza. Wpłynie to bezpośrednio na Twój projekt. W ten sposób kalendarze firmowe – te, które są dostarczane do klientów, pracowników lub dostawców – muszą mieć logo Twojej marki, kolory, które je tworzą; a także inspirujący cytat o Twojej firmie lub obraz, który ją reprezentuje.

Jakie masz opcje kolorystyczne nadruku na niestandardowe kalendarze reklamowe na rok 2022?

W Garrampa oferujemy różne rodzaje drukowania naszych spersonalizowanych kalendarzy 2022: Druk w pełnym kolorze: Kalendarze z tą ikoną są drukowane w żywym, pełnym kolorze/czterokolorowym procesie (cmyk). Druk w wysokiej rozdzielczości o fotograficznej jakości — idealny do zdjęć nagłówkowych, pełnokolorowych logo, tożsamości marki i nie tylko. Drukowanie 1-kolorowe (z gradientami i półtonami): Kalendarze zawierające tę ikonę są drukowane w 1 standardowym kolorze atramentu. Te tytuły kalendarzy umożliwiają drukowanie obrazów w skali szarości (zdjęcia czarno-białe), gradientów i standardowych półtonów. Druk jednokolorowy (bez gradientów i półtonów): można dołączyć pełny tekst, grafikę o prostych liniach i niestandardowe logo (zarys lub sylwetkę). Jednak obrazy w skali szarości, gradienty i półtony nie są dozwolone w przypadku tych tytułów kalendarzy.