PLN

Indywidualne kalendarze reklamowe na rok 2021

Zbliża się do 2021 roku, i nie ma lepszego obiektu reklamowego do zapamiętania przez niż kalendarz reklamowy. Indywidualny kalendarz może być wykonany z Państwa logo lub ze zdjęciami Państwa firmy.

Kalendarze ścienne i kieszonkowe do personalizacji


Spersonalizowane kalendarze to prezent reklamowy, który pasuje do każdej firmy, niezależnie od tego, czy jest to sklep mięsny, czy duża firma. Jest to merchandising reklamowy, który jest wykorzystywany na co dzień, do konsultacji spotkań lub umawiania się na spotkania. Kalendarze ścienne ze zdjęciami może zobaczyć wiele osób przechodzących obok, a spersonalizowane kalendarze kieszonkowe są zazwyczaj noszone w portfelach i samochodach. Czy nadal o tym myślisz?

Kalendarze biznesowe do rozdawania klientom


Indywidualne kalendarze biznesowe to świetny pomysł, aby mieć szczegóły z klientem. Te kalendarze do rozdawania klientom są dobrze odbierane przez nich i zazwyczaj są umieszczane w widocznych miejscach. Zapoznaj się z różnymi formatami kalendarzy promocyjnych, które mamy na naszej stronie internetowej i zdecyduj, który z nich będzie Twój.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące Kalendarze

Kiedy mogę przekazać spersonalizowane puszki i butelki?

Ze względu na swoją wielką użyteczność są praktycznie przedmiotem codziennego użytku w niemal wszystkich gałęziach przemysłu. Nasze butelki promocyjne są idealne do uprawiania turystyki pieszej, przygody, pikników lub do zajęć takich jak bieganie, jazda na rowerze, trekking i ogólnie do treningu fizycznego. Możesz oferować je na imprezach firmowych o dużym natężeniu ruchu dla docelowych odbiorców, takich jak targi i konferencje, lub jako produkty merchandisingowe dla Twojej firmy podczas wizyt biznesowych u klientów. To niewątpliwie właściwa opcja na zwiększenie widoczności Twojej marki! Praktyczny i ekonomiczny prezent do promocji Twojej organizacji. Zapraszamy do zapoznania się z naszym katalogiem na stronie internetowej.

Jakie masz torby plażowe i spersonalizowane torby plażowe?

W naszym katalogu znajdziesz otwarte torby plażowe, z krótkimi i długimi rączkami oraz z jedną lub kilkoma wewnętrznymi lub zewnętrznymi kieszeniami, szczególnie przydatne, gdy masz pod ręką telefon komórkowy lub okulary przeciwsłoneczne. Jeśli chodzi o spersonalizowane torby plażowe, mamy modele z zamkami błyskawicznymi, krótkimi i długimi uchwytami, a niektóre zawierają praktyczną kosmetyczkę, idealną do przenoszenia kremu przeciwsłonecznego, grzebieni itp. Ponadto niektóre modele toreb plażowych mają wstawki zwiększające całkowitą pojemność. Wszystkie nasze spersonalizowane torby plażowe i torby plażowe są dostępne w wielu kolorach, dzięki czemu możesz wybrać ten, który najlepiej pasuje do kolorów Twojej firmy.

Z jakich materiałów wykonane są personalizowane torby plażowe?

Posiadamy torby plażowe i torby plażowe z różnych materiałów. Torby plażowe poliestrowe wyróżniają się ekonomicznością, lekkością, elastycznością oraz wyjątkową odpornością na wilgoć i wodę. Jutowe torby plażowe są najbardziej przyjazne dla środowiska. Juta to materiał o rustykalnym wyglądzie, całkowicie ekologiczny i biodegradowalny. Torby plażowe z włókniny charakteryzują się wytrzymałością, a przede wszystkim przepuszczalnością powietrza. Mamy również płócienne torby plażowe, mocniejszą i bardziej odporną tkaninę, której dotyk świadczy o jej wysokiej jakości.

Jakie mamy czapki szefa kuchni?

Oferujemy bardzo szeroką gamę czapek kucharskich, z jednej strony profesjonalne czapki szefa kuchni bardzo wysokiej jakości, zarówno męskie, jak i damskie, z drugiej strony mamy również tańsze czapki, idealne do reklamy wiejskiej. Posiadamy również nowoczesne bandany kuchenne i czapki kucharskie, wszystkie w szerokiej gamie kolorystycznej.

Jak personalizowane są nasze czapki kuchenne?

Nasze personalizowane czapki szefa kuchni drukowane są różnymi technikami, najczęściej są to sitodruk (głównie płaski druk tuszem), haft (nitką, jest bardzo elegancki) lub transfer (pozwala uzyskać logo w kolorze), chociaż istnieją inne techniki . Jeśli chcesz nadać swojej firmie wizerunek marki, nie wahaj się spersonalizować czapki naszego szefa kuchni za pomocą swojego logo.Nuestros gorros de cocina personalizados, se estampan con diferentes técnicas siendo las más habituales la serigrafía (básicamente estampaci en el tintas planaci) con hilo, es muy elegante) o el transfer (logo permite to todo color), aunque hay otras técnicas. Con lo que si quieres darle branding a tu negocio no dudes en personalizar con tu logos nuestros gorros de cocinero.

Filtr  
Kategoria  
Kolor  
Eco  
Wysyłka  
0
Ustaw kierunek malejący

1 element

  1. Ekologiczny
    KARENDA Kalendarz bambusowy
    Od 7,21 zł /szt.
    Dostawa dnia 27-10-2021
Ustaw kierunek malejący

1 element