PLN

Personalizowani posiadacze kart z Twoim logo

Filtr  
Kategoria  
Kolor  
Eco  
Marca  
 1. Antonio Miro 3
 2. XD Collection 2
Wysyłka  
0
Nasze okazjeNasze okazje
 1. Tarjetero Kazak
  Od 0,05 zł /szt.
Wszystkie produkty
Ustaw kierunek malejący

Produkty 1-36 z 46

Strona
 • Aktualnie czytasz stronę 1
 • Strona 2
 • Strona Następne
 1. PROTECTOR Etui na kartę
  Od 0,90 zł /szt.
 2. BLOCKING Karta RFID
  Od 0,99 zł /szt.
 3. CUSTOS Karta RFID
  Od 4,56 zł /szt.
 4. STANWELL Matowy wizytownik
  Od 5,82 zł /szt.
 5. Produkt z rabatem
  Tarjetero Kazak
  Od 0,05 zł /szt.
 6. Tarjetero Letrix
  Od 0,14 zł /szt.
 7. Metalowe etui na karty Becam z widocznym nadrukiem 1
  Tarjetero Becam
  Od 0,18 zł /szt.
 8. Tarjetero Mitux
  Od 0,23 zł /szt.
 9. Tarjetero Recol
  Od 0,23 zł /szt.
 10. Dwanaście etui na karty ze sztucznej skóry z widokiem reklamowym 1
  Tarjetero Twelve
  Od 0,77 zł /szt.
 11. Tarjetero Midel
  Od 1,08 zł /szt.
 12. Etui na karty Lindrup z widocznym nadrukiem 1
  Tarjetero Lindrup
  Od 1,13 zł /szt.
 13. Serbinowe etui na karty ze sztucznej skóry widok 1
  Tarjetero Serbin
  Od 1,67 zł /szt.
 14. Tarjetero Bonus
  Od 1,98 zł /szt.
 15. Tarjetero Rainol
  Od 2,62 zł /szt.
 16. Poliestrowe etui na karty Rupuk do personalizacji Widok 1
  Tarjetero Billetero Rupuk
  Od 5,77 zł /szt.
 17. Tarjetero Brigit
  Od 6,18 zł /szt.
 18. Tarjetero Talent
  Od 6,86 zł /szt.
 19. Uchwyt na kartę RFID 3 w 1
  Od 2,03 zł /szt.
 20. Wizytowniki meitner metal wydrukowany obraz 1
  MEITNER. Wizytownik
  Od 0,04 zł /szt.
 21. Wizytowniki block tworzywo sztuczne z reklamą obraz 1
  BLOCK. Wizytownik
  Od 0,54 zł /szt.
 22. Wizytowniki muller metal z logo obraz 2
  MULLER. Wizytownik
  Od 0,66 zł /szt.
 23. Wizytowniki costner metal z logo obraz 2
  COSTNER. Wizytownik
  Od 0,84 zł /szt.
 24. Wizytowniki franck tworzywo sztuczne personalizować obraz 2
  FRANCK. Wizytownik
  Od 1,16 zł /szt.
 25. Wizytowniki reeves metal wydrukowany obraz 1
  REEVES. Wizytownik
  Od 1,36 zł /szt.
 26. Wizytowniki millard metal z reklamą obraz 3
  MILLARD. Wizytownik
  Od 1,43 zł /szt.
 27. Wizytowniki smith metal z reklamą obraz 1
  SMITH. Wizytownik
  Od 1,47 zł /szt.
 28. Wizytowniki sandler metal obraz 2
  SANDLER. Wizytownik
  Od 1,59 zł /szt.
Ustaw kierunek malejący

Produkty 1-36 z 46

Strona
 • Aktualnie czytasz stronę 1
 • Strona 2
 • Strona Następne
Nasze spersonalizowane etui na karty z Twoim logo to klasyka na rynku personalizowanych artykułów promocyjnych. Posiadamy dużą kolekcję etui na karty dla kobiet i mężczyzn, dzięki którym możesz najlepiej zareklamować swoją markę. Odkryj naszą linię plastikowych etui na karty, a także aluminium, silikonu, nylonu lub imitacji skóry. Posiadamy również etui na karty ekologiczne, wykonane z bambusa i naturalnego korka. Odkryj nasze klasyczne wizytowniki reklamowe o bardzo atrakcyjnym designie, w których wykorzystujemy techniki druku, takie jak sitodruk czy grawer laserowy. Nasze wizytowniki idealnie nadają się do przechowywania wizytówek Twoich pracowników! Dodatkowo posiadamy samoprzylepne silikonowe uchwyty na karty, które można przymocować z tyłu telefonów komórkowych. Bardzo wygodny sposób na noszenie kart kredytowych i nie tylko, gdy występuje tendencja do odkładania gotówki. Odkryj w tej sekcji wszystkie poniższe spersonalizowane etui na karty z Twoim logo lub projektem.

Posiadacze kart biurowych do rozdawania swoim klientom


Jeśli jesteś jednym z tych, którzy trzymają wizytówki, a potem nie wiesz jak je zorganizować, dajemy Ci następujące rozwiązanie. Spersonalizowani posiadacze kart Garrampa umożliwią Ci przechowywanie wszystkich zebranych wizytówek, dzięki czemu będziesz mógł uporządkować swoje kontakty. Jest to idealne rozwiązanie, aby kontakty wszystkich wizytówek zostały skategoryzowane, a także jest to prezent dla działu handlowego.Spersonalizowane etui na karty Garrampa pozwolą Ci przechowywać wszystkie zebrane wizytówki i uporządkować wszystkie kontakty! W ten sposób, jeśli jesteś na imprezie takiej jak targi lub kongres, nasze spersonalizowane etui na karty z Twoim logo będą super praktyczne i przydatne. Przyszli klienci będą mogli zobaczyć Twoje logo firmowe i utożsamiać je z Tobą i Twoją marką. Ponadto w ten sposób upewnisz się, że nie zignorujesz żadnego z nich. Idealne rozwiązanie do uporządkowania wszystkich wizytówek. Z drugiej strony te spersonalizowane etui na karty z Twoim logo są idealne do dystrybucji w dziale handlowym Twojej firmy. Nie od dziś wiadomo, że handlowcy należą do zawodu, w którym kontakty są wszystkim, dlatego te spersonalizowane etui na karty z Twoim logo będą dla nich idealne!

Wizytówka z nadrukowanym na niej Twoim logo


Chcesz zrobić prezent pomiędzy swoimi klientami a dostawcami? Szukasz ich lojalności? „Dzielenie się jest życiem”, jak mówiło się, więc dzięki tym spersonalizowanym etui na karty z Twoim logo spełnisz je z nawiązką. Mamy różne modele personalizowanych etui na karty dla kobiet i mężczyzn. Wykonany z różnych materiałów, każdy rodzaj posiada własną technikę personalizacji, taką jak grawerowanie laserowe, tłoczenie czy sitodruk. Wszystko będzie zależeć od rodzaju materiału, z jakim pracujemy! W ten sposób nie obchodzi nas, czy mamy do czynienia z twardym plastikowym etui na karty, czy najlepszym metalowym etui, w Garrampie jesteśmy ekspertami w dostosowywaniu artykułów promocyjnych i mamy niezbędny sprzęt do każdego z zadań. Wejdź teraz do tej sekcji Garrampa i odkryj nasze spersonalizowane etui na karty z Twoim logo.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące Wizytowniki

Czym jest spersonalizowany posiadacz karty?

Etui na karty zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn składa się z małego i kompaktowego portfela, który, jak sama nazwa wskazuje, służy do przechowywania kart. Portfel na karty to praktyczny i funkcjonalny przedmiot, ponieważ można go idealnie przechowywać w kieszeni; nie będąc jego rozmiarem przeszkodą. Ponadto, aby podróżować metrem lub autobusem, są one bardzo przydatne: w ten sposób nie będziesz musiał wyciągać portfela z torby, unikając potencjalnego ryzyka.

Jakie rodzaje promocyjnych posiadaczy kart posiadasz?

W Garrampie mamy różne rodzaje spersonalizowanych posiadaczy kart. Jednak wyróżniają się 2 linie: seria metalowych etui na karty i seria skórzanych etui na karty. Metalowe etui na karty: Są to modele tanie, ale eleganckie i wyrafinowane. Możesz wygrawerować nazwę swojej firmy, logo marki lub atrakcyjne hasło. Skórzane etui na karty: Klasyczne etui na karty biurowe to skórzane lub skórzane etui na karty. W Garrampie mamy również różne modele personalizowanych etui na karty z Twoim logo, wykonanych z imitacji skóry.

W jaki sposób można wygrawerować te hurtowo spersonalizowane wizytowniki?

Istnieją różne techniki personalizacji posiadacza wizytówki. Jeśli na przykład chcesz spersonalizować aluminiowe lub metalowe etui na karty, grawer laserowy jest tym, czego potrzebujesz. Możesz również użyć pełnego koloru lub żywicy. Z drugiej strony liczysz również na spersonalizowane etui na karty z Twoim logo, tampodruk 1, 2 lub więcej kolorów. Wszystko będzie zależeć od wybranego modelu. Znajdź w Garrampie najlepsze spersonalizowane etui na karty z Twoim logo.

Z jakich materiałów wykonane są personalizowane etui na karty z Twoim logo?

Mamy szeroką gamę tanich uchwytów na karty lub uchwytów na karty do dostosowania. Nasze personalizowane etui na karty z Twoim logo wykonane są z różnych materiałów, takich jak metal, plastik, aluminium, skóra, imitacja skóry, PVC czy silikon. Podobnie nie możemy pominąć naszych ekologicznych etui na karty m.in. laminowanych korkiem. Wszystkie mają jedną lub więcej przegródek do przechowywania wizytówek, kart kredytowych lub innych rodzajów kart.

Czy warto dawać spersonalizowane posiadacze kart ze swoim logo?

Tak oczywiście. Nasze spersonalizowane etui na karty z Twoim logo to świetny prezent dla Twoich klientów i współpracowników, ponieważ są ekonomicznym, praktycznym i bardzo przydatnym prezentem na co dzień. Na przykład uchwyt na kartę pracy jest idealny do wręczenia reklamom lub pracownikom, którzy są w trakcie podróży służbowej. Nasze spersonalizowane etui na karty z Twoim logo są tanie, a zatem bardzo dostępne jako inwestycja. Jeśli więc myślisz o przygotowaniu kampanii marketingowej dla swojej firmy, spersonalizowane etui na karty z Twoim logo, które oferujemy w Garrampie, są idealnym nośnikiem wydarzeń, targów i promocji.

Jakie jest minimalne zamówienie dla posiadaczy wizytówek reklamowych?

Wszystko będzie zależeć od rodzaju portfela karty, który wybierzesz. Jeśli chodzi o jego cenę, im bardziej spersonalizowane etui z Twoim logo nabędziesz, tym lepiej będzie dla Twojej kieszeni! W Garrampie będziesz mógł zamówić hurtowo promocyjne etui na karty.