PLN

Personalizowani posiadacze kart z Twoim logo

Nasze spersonalizowane etui na karty z Twoim logo to klasyka na rynku personalizowanych artykułów promocyjnych. Posiadamy dużą kolekcję etui na karty dla kobiet i mężczyzn, dzięki którym możesz najlepiej zareklamować swoją markę. Odkryj naszą linię plastikowych etui na karty, a także aluminium, silikonu, nylonu lub imitacji skóry. Posiadamy również etui na karty ekologiczne, wykonane z bambusa i naturalnego korka. Odkryj nasze klasyczne wizytowniki reklamowe o bardzo atrakcyjnym designie, w których wykorzystujemy techniki druku, takie jak sitodruk czy grawer laserowy. Nasze wizytowniki idealnie nadają się do przechowywania wizytówek Twoich pracowników! Dodatkowo posiadamy samoprzylepne silikonowe uchwyty na karty, które można przymocować z tyłu telefonów komórkowych. Bardzo wygodny sposób na noszenie kart kredytowych i nie tylko, gdy występuje tendencja do odkładania gotówki. Odkryj w tej sekcji wszystkie poniższe spersonalizowane etui na karty z Twoim logo lub projektem.
...
Filtr  
Kolory  
Eco  
Wysyłka  
Filtry
Kolory
Eco
Wysyłka
0
Ustaw kierunek malejący

Produkty 16

 1. BLOCKING Karta RFID
  Karta blokująca RFID. Warstwa aluminium wewnątrz tej karty blokuje wszystkie częstotliwości radiowe przechodzące przez nią. Wszystkie inne karty za tą kartą blokującą będą chronione przed skanowaniem. (0,76 mm).
  Od 0,99 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 2. SILICARD Silikonowe etui do kart płatni
  Silikonowe etui do kart płatniczych które można przykleić do tyłu smartfona.
  Od 0,95 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 3. CUSTOS Karta RFID
  Karta RFID. Zastosowanie pola elektromagnetycznego sprawia, że wszystkie karty 13,56 mHz (karty do pociągu, autobusu, karty bankowe lub kredytowe) są chronione przed skanowaniem w odległości do 2-3 cm. (0,9 mm).
  Od 4,56 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 4. Ekologiczny
  CUSTOS + Karta RFID wykonana z bambusa
  Karta RFID anti-skimming w bambusowym etui. Wykorzystując pole elektromagnetyczne, zabezpiecza wszystkie karty 13,56 MHz (karty bankowe lub kredytowe) przed elektroniczną kradzieżą w odległości 2-3 cm wokół karty. (1,3 mm).
  Od 1,35 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 5. EPSOM Aluminiowy wizytownik
  Aluminiowy wizytownik.
  Od 2,39 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 6. STANWELL Matowy wizytownik
  Matowy wizytownik.
  Od 5,82 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 7. Uchwyt na plakietkę Pierre
  Uchwyt na karty, który idealnie nadaje się na wystawy, w miejscu pracy i na imprezy sieciowe. Dostępny w orientacji poziomej lub pionowej, odpowiedni do standardowych wizytówek oraz karnetów na karty kredytowe.
  Od 0,88 zł /szt.
  5 dostępne kolory
 8. Tarjetero de plástico reciclado
  Ekologiczny
  Vega wizytownik z tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu
  Etui na karty w orientacji poziomej wykonane z tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu. Idealne na wystawy, wydarzenia networkingowe oraz w miejscach pracy. Nadaje się do standardowych wizytówek i wejściówek wielkości karty kredytowej. Ze względu na charakter tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu odcienie kolorów mogą się nieznacznie różnić i mogą występować kolorowe plamki. Wyprodukowano w Wielkiej Brytanii.
  Od 0,74 zł /szt.
  4 dostępne kolory
 9. Tarjetero de plástico reciclado
  Ekologiczny
  Pierre wizytownik z tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu
  Etui na karty w orientacji pionowej wykonane z tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu. Idealne na wystawy, wydarzenia networkingowe oraz w miejscach pracy. Nadaje się do standardowych wizytówek i wejściówek wielkości karty kredytowej. Ze względu na charakter tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu odcienie kolorów mogą się nieznacznie różnić i mogą występować kolorowe plamki. Wyprodukowano w Wielkiej Brytanii.
  Od 0,74 zł /szt.
  4 dostępne kolory
 10. Magclick portfel na telefon
  Ten elegancki portfel na karty magnetyczne można przymocować do tylnej części iPhone \'a 12 (lub wyżej), który ma wbudowane magnesy. Portfel jest również dostarczany z metalowym pierścieniem z obustronną taśmą samoprzylepną, dzięki czemu jest kompatybilny z telefonami bez wbudowanych magnesów. Idealny sposób na trzymanie dokumentu tożsamości lub karty kredytowej pod ręką bez konieczności noszenia portfela. Wykonany z wysokiej jakości skóry z tworzywa PU, może pomieścić do 2 kart. Ma 13 wysokiej jakości magnesy N48 odporne na ciepło wewnątrz portfela. Dostarczany w kopercie wykonanej z materiałów ekologicznych.
  Od 3,87 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 11. PROTECTOR Etui na kartę
  Etui na kartę z PS i aluminium, z wbudowaną funkcją zabezpieczenia przed skanowaniem.
  0 dostępne kolory
 12. FOLDNOTE Zestaw karteczek memo
  Etui na karty, w zestawie notes z karteczkami samoprzylepnymi oraz znacznikami.
  0 dostępne kolory
 13. Wizytownik Shanghai
  Aluminiowy wizytownik. Pomieści około 10 wizytówek.
  0 dostępne kolory
 14. Wizytownik New York
  Wizytownik ze stali nierdzewnej, wykończenie na połysk lustrzany, mieści około 10 wizytówek.
  0 dostępne kolory
 15. Etui na kartę RFID
  Aluminiowe etui na karty chroni je przed kradzieżą, złamaniami i uszkodzeniami. Aby wyjąć kartę, użyj sznurka. Mieści do 9 kart. Zapakowane w pudełko podarunkowe.
  0 dostępne kolory
 16. Portfel Shield na karty z zabezpieczeniem RFID
  Bezpieczny portfel na karty z zabezpieczeniem RFID może chronić do 3 kart bankowych oraz dowodów tożsamości i strzec je przed nieuprawnionym zeskanowaniem lub innymi oszustwami. Taśma klejąca z tyłu pozwala umocować portfel do smartfonów z płaską tylną obudową. Produkt ten posiada pasek, aby bezpiecznie trzymać telefon w dłoni.
  0 dostępne kolory
Ustaw kierunek malejący

Produkty 16

usługa Expres Dostępna usługa Expres
świetne rabatyDo 70% rabatu ilościowego
Wysyłka GratisDla wszystkich Zamówień Wysyłka Gratis

Frequent Questions Wizytowniki

Czym jest spersonalizowany posiadacz karty?

Etui na karty zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn składa się z małego i kompaktowego portfela, który, jak sama nazwa wskazuje, służy do przechowywania kart. Portfel na karty to praktyczny i funkcjonalny przedmiot, ponieważ można go idealnie przechowywać w kieszeni; nie będąc jego rozmiarem przeszkodą. Ponadto, aby podróżować metrem lub autobusem, są one bardzo przydatne: w ten sposób nie będziesz musiał wyciągać portfela z torby, unikając potencjalnego ryzyka.

Jakie rodzaje promocyjnych posiadaczy kart posiadasz?

W Garrampie mamy różne rodzaje spersonalizowanych posiadaczy kart. Jednak wyróżniają się 2 linie: seria metalowych etui na karty i seria skórzanych etui na karty. Metalowe etui na karty: Są to modele tanie, ale eleganckie i wyrafinowane. Możesz wygrawerować nazwę swojej firmy, logo marki lub atrakcyjne hasło. Skórzane etui na karty: Klasyczne etui na karty biurowe to skórzane lub skórzane etui na karty. W Garrampie mamy również różne modele personalizowanych etui na karty z Twoim logo, wykonanych z imitacji skóry.

W jaki sposób można wygrawerować te hurtowo spersonalizowane wizytowniki?

Istnieją różne techniki personalizacji posiadacza wizytówki. Jeśli na przykład chcesz spersonalizować aluminiowe lub metalowe etui na karty, grawer laserowy jest tym, czego potrzebujesz. Możesz również użyć pełnego koloru lub żywicy. Z drugiej strony liczysz również na spersonalizowane etui na karty z Twoim logo, tampodruk 1, 2 lub więcej kolorów. Wszystko będzie zależeć od wybranego modelu. Znajdź w Garrampie najlepsze spersonalizowane etui na karty z Twoim logo.

Z jakich materiałów wykonane są personalizowane etui na karty z Twoim logo?

Mamy szeroką gamę tanich uchwytów na karty lub uchwytów na karty do dostosowania. Nasze personalizowane etui na karty z Twoim logo wykonane są z różnych materiałów, takich jak metal, plastik, aluminium, skóra, imitacja skóry, PVC czy silikon. Podobnie nie możemy pominąć naszych ekologicznych etui na karty m.in. laminowanych korkiem. Wszystkie mają jedną lub więcej przegródek do przechowywania wizytówek, kart kredytowych lub innych rodzajów kart.

Czy warto dawać spersonalizowane posiadacze kart ze swoim logo?

Tak oczywiście. Nasze spersonalizowane etui na karty z Twoim logo to świetny prezent dla Twoich klientów i współpracowników, ponieważ są ekonomicznym, praktycznym i bardzo przydatnym prezentem na co dzień. Na przykład uchwyt na kartę pracy jest idealny do wręczenia reklamom lub pracownikom, którzy są w trakcie podróży służbowej. Nasze spersonalizowane etui na karty z Twoim logo są tanie, a zatem bardzo dostępne jako inwestycja. Jeśli więc myślisz o przygotowaniu kampanii marketingowej dla swojej firmy, spersonalizowane etui na karty z Twoim logo, które oferujemy w Garrampie, są idealnym nośnikiem wydarzeń, targów i promocji.

Jakie jest minimalne zamówienie dla posiadaczy wizytówek reklamowych?

Wszystko będzie zależeć od rodzaju portfela karty, który wybierzesz. Jeśli chodzi o jego cenę, im bardziej spersonalizowane etui z Twoim logo nabędziesz, tym lepiej będzie dla Twojej kieszeni! W Garrampie będziesz mógł zamówić hurtowo promocyjne etui na karty.

Inne kategorie, które mogą Cię zainteresować związany z Wizytowniki
RugzakkenRugzakken
Teczki i segregatoryTeczki i segregatory
Spersonalizowane notatnikiSpersonalizowane notatniki
Portfele i portmonetkiPortfele i portmonetki
TerminarzeTerminarze