PLN

Towary sportowe Reklama

Towary sportowe do reklamy towarzyszą nam w codziennym życiu, nawet jeśli nie jesteśmy zbyt wysportowani. Dlatego też firmy coraz częściej zajmują się merchandisingiem sportowym, tak aby potencjalni klienci mogli korzystać z różnych elementów promocyjnych.

Promocyjne prezenty sportowe na imprezy


Zdrowszy styl życia oznacza, że coraz więcej jest imprez sportowych organizowanych przez firmy z branży, siłownie, kluby sportowe i wyścigi, w których uczestniczą różne firmy, oferując swoje usługi i promocyjne upominki sportowe podczas imprez. Te niedrogie upominki promocyjne sprawiają, że wspomnienia o marce są lepsze, a także sprawiają, że wydarzenie, w którym zostały wręczone, jest lepsze.

Produkty sportowe do rozdawania na wyścigach


Z pewnością brałeś udział w wyścigu 10K, a dzięki rejestracji dostałeś śliniak i wiele promocyjnych prezentów sportowych. Dlatego musisz je zrobić ze swoją marką. Najlepszą opcją jest to, że wybierasz spośród różnych produktów, które mamy w sieci, a gdy już je masz, kontaktujesz się z organizatorem, aby sprawdzić, czy możesz je rozdać różnym uczestnikom przy dostawie śliniaka lub bramek w torbie rejestracyjnej.

Filtr  
Kategoria  
Płeć  
Kolor  
Eco  
Wysyłka  
Marca  
Antonio Miro
Fruit of the Loom
Result
ROLY
Valento
Beechfield
Rozmiarach  
KID
Kids
Adult
SR
1-2
3-4
5-6
7-8
9-10
11-12
13-14
15-16
XS
S
M
L
XL
2XL
3XL