PLN

Ekologiczny dom i dekoracja

0
Ustaw kierunek malejący

Produkty 26

 1. Marcos fotos zenframe de varios materiales ecológico vista 1
  Ekologiczny
  ZENFRAME Ramka na zdjęcia
  Od 33,51 zł /szt.
 2. Ekologiczny
  Kapsułka z nasionami Biyok
  Od 1,76 zł /szt.
 3. Ekologiczny
  Maceta Soltax
  Od 2,71 zł /szt.
 4. Ekologiczny
  Nasiona Bonbon Mussox
  Od 3,07 zł /szt.
 5. Ekologiczny
  Vela Aromática Tepor
  Od 3,20 zł /szt.
 6. Ekologiczny
  Maceta Advert
  Od 3,47 zł /szt.
 7. Ekologiczny
  Vela Deram
  Od 4,46 zł /szt.
 8. Ekologiczny
  Árbol Navidad Sokin
  Od 4,51 zł /szt.
 9. Ekologiczny
  Liban ramki do zdjęć
  Od 6,00 zł /szt.
 10. Ekologiczny
  Ramki do zdjęć Tapex
  Od 7,53 zł /szt.
 11. Ekologiczny
  Vela Aromática Trivak
  Od 8,48 zł /szt.
 12. Ekologiczny
  Mapa Palsy
  Od 9,43 zł /szt.
 13. Ekologiczny
  Hestel Aromatyczny Dyfuzor
  Od 3,14 zł /szt.
 14. Ekologiczny
  Manta Kayla
  Od 20,20 zł /szt.
 15. Ekologiczny
  Humidificador Festok
  Od 20,66 zł /szt.
 16. Ekologiczny
  biblijny koc
  Od 32,74 zł /szt.
 17. Ekologiczny
  Nawilżacz typu furtka
  Od 7,55 zł /szt.
 18. Ekologiczny
  Koc piknikowy Zaralex
  Od 8,15 zł /szt.
 19. Ekologiczny
  Globo Terráqueo Munds
  Od 61,79 zł /szt.
 20. Dekoracja burdock. pudełko na herbatę bambus ekologiczny obraz 2
  Ekologiczny
  BURDOCK. Pudełko na herbatę
  Od 31,39 zł /szt.
 21. Ekologiczny
  ARNICA. Pudełko na herbatę
  Od 39,33 zł /szt.
Ustaw kierunek malejący

Produkty 26

W Garrampie jesteśmy również Twoim szczególnym ekologicznym sklepem z dekoracjami. Posiadamy szeroką gamę materiałów wykończeniowych i ekologicznych do domu. Mnóstwo zrównoważonych produktów dekoracyjnych do rozdania, dzięki którym zawsze odniesiesz sukces. Świece, świeczniki, pudełka na biżuterię, nawilżacze, ramki na zdjęcia, ręczniki, koce, a nawet drewniane globusy. Kolejnym ekologicznym i bardzo oryginalnym prezentem dekoracyjnym są nasze doniczki, w których zawarte są nasiona pięknego kwiatu. Dbanie o planetę i posiadanie magazynu jest możliwe dzięki Garrampie. Odkryj w tej kategorii online wszystkie nasze produkty, wykonane z ekologicznych materiałów do dekoracji. Używamy między innymi drewna, juty, bawełny organicznej, terakoty, bambusa, papieru, naturalnego korka. Szukaj i odkrywaj wszystkie nasze produkty, aby uzyskać ekologiczną dekorację i dom.

Ekologiczne akcesoria do rozdania


Masz nadchodzące wydarzenie i nie wiesz co podarować swoim gościom? Niewątpliwie w Garrampie oferujemy wiele ekologicznych pomysłów na dekorację, w parze z tymi oryginalnymi i zrównoważonymi detalami. Na przykład jako detal ślubny proponujemy jedną z naszych donic z terakoty lub jedną z naturalnych świec, które mamy w tej sekcji ekologicznej dekoracji domu. W dodatku są pięknym i funkcjonalnym upominkiem ekologicznym. Sposób na zaskoczenie gości, eliminując te konwencjonalne i anachroniczne prezenty ślubne. Z kolei spersonalizowana ekologiczna dekoracja i upominek do domu są idealne dla Twoich klientów, dostawców i oczywiście pracowników. Ponieważ posiadamy również ekologiczną linię ozdób choinkowych, więc jako firmowy detal jest rewelacyjna. Wygrywaj, gdziekolwiek jesteś, ramię w ramię z Garrampa. Twój promocyjny ekologiczny dodatek do domu i dekoracji czeka na Ciebie.

Spersonalizowane świece ekologiczne


Bez wątpienia spośród całej naszej oferty w zakresie dekoracji i ekologicznego domu wyróżniają się nasze spersonalizowane świece ekologiczne. Niezbędny element w każdej ekologicznej dekoracji na przyjęcia i inne imprezy. Zerknij na nasze świece zapachowe waniliowe, rewelacyjny prezent. Prezentowane są w szklanych słojach z drewnianymi lub naturalnymi korkami, a nawet przy użyciu etykiet z tektury z recyklingu. Podobnie nasze ekologiczne świeczniki wykonane są z drewna topoli i bambusa, a także posiadamy specjalistyczne modele do ekologicznej dekoracji świątecznej. Więc już wiesz, jeśli szukasz oryginalnej dekoracji i ekologicznego prezentu do domu, w Garrampie masz szczęście. Mamy różne ekologiczne artykuły dekoracyjne, którymi zaskoczysz swoich gości.