PLN

Pudełka reklamowe dostosowane do potrzeb klienta

Organizuje i kontroluje twój lek spożycie z te pożytecznie pillboxes w różnych rozmiarach i kształtach. Wybierz swoje ulubione i dodaj logo swojej firmy.

Pudełka na leki promocyjne


Twoi pacjenci lub klienci nie zapomną swoich leków dzięki tym pillboxom. Z tymi dozownikami będą mogli przyjmować swoje leki w wygodny i zorganizowany sposób. Dodaj do nich logo swojej kliniki lub apteki i stwórz najlepszą reklamę swoich leków i opieki.

Oryginalne i tanie pillboxy z Twoim logo


Z podziałami, w kształcie breloczka, z frezem, prostokątne, okrągłe... wybierz kształt, który najbardziej Ci się podoba i dodaj swoje logo. Tani, ale użyteczny prezent, z którym twoi pacjenci nie będą mogli się rozstać. Kontrola nad przyjmowaniem leków jest jednym z najistotniejszych czynników, jeśli chodzi o ich skuteczność, więc nie pozwólcie mu przejść przez proces przyjmowania i dobrze zorganizujcie lek.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące Pojemniki na tabletki

Kiedy lepiej jest podarować spersonalizowane pudełka na pigułki?

Uchwyty na tablety z logo firmy to upominki reklamowe kojarzone przede wszystkim z firmami z branży medycznej i farmaceutycznej. Ponadto akcesorium to jest również elementem promocyjnym wskazanym szczególnie osobom starszym i z problemami zdrowotnymi, przypominającym o przyjmowaniu leku, a także dyskretnym i stylowym zamawianiu tabletek na dobę lub na tydzień. Są zatem bardzo wygodnymi przedmiotami promocyjnymi do noszenia w torbie, w samochodzie lub w drodze, które pozwalają lepiej oszczędzać leki, które musisz codziennie przyjmować. Te przydatne akcesoria reklamowe można podarować klientom np. Przy zakupie tabletów i tabletów, a także rozprowadzać jako upominki promocyjne podczas targów w branży farmaceutycznej, ale także jako upominki promocyjne dla ośrodków seniora i stowarzyszeń Trzecia Era.

Jakie modele niestandardowych uchwytów na tablety są dostępne?

Oferujemy klientom różne modele dostosowanych pudełek na pigułki. Zachęcamy do zapoznania się z całą kategorią, aby zobaczyć, który model najlepiej pasuje do tego, czego szukasz, w oparciu o budżet i grupę docelową. Zaczynając od podstawowych i tańszych modeli, czyli uchwytów na tablety z dwoma lub trzema przegródkami, wykonanych w całości z tworzywa sztucznego i dostępnych w różnych kolorach, znajdziesz modele z dużo większą liczbą przegródek, cztery, pięć i siedem, te ostatnie idealnie nadają się do rozróżnienia. tabletki w zależności od dnia tygodnia. Nasz asortyment obejmuje również bardziej kompletne i ekskluzywne modele, takie jak popularne pigułki z nożami do padów. Ten rodzaj uchwytu na tabletki doceniają zwłaszcza osoby, które mają trudności z połykaniem tabletek w całości i wolą kroić je na kilka kawałków lub muszą przyjmować określone dawki leków. Szeroka kolekcja naszych spersonalizowanych uchwytów na tablety obejmuje również ekskluzywne modele ekologiczne wykonane z włókna bambusowego, a także spersonalizowane breloki i butelki promocyjne ze specjalną tajną przegrodą do przechowywania tabletek do zabrania.

Jakie są zalety dawania spersonalizowanych pudełek na pigułki?

Idealne, aby zawsze mieć przy sobie swoje leki, spersonalizowane pudełka na pigułki to doskonały prezent promocyjny dla firm farmaceutycznych lub po prostu jako prezent podczas imprez czy targów. Jeśli szukasz urządzenia aptecznego, to jest to właściwy artykuł do promocji Twojej firmy. Połącz swoje pigułki ze spersonalizowanymi torbami, aby zaoferować swoim klientom lub potencjalnym klientom przydatny zestaw wellness, który zagwarantuje rozgłos Twojej marki przez długi czas. Przejrzyj nasz katalog, oblicz ofertę i kup online!

Jakie modele niestandardowych pudełek na pigułki apteczne możesz wybrać?

W tej kategorii znajdziesz różne modele spersonalizowanych beczek. W szczególności wybraliśmy dla Ciebie artykuły promocyjne składające się z trzech, czterech, siedmiu lub ośmiu przegródek na leki, dostępne w różnych kształtach, takich jak okrągłe lub prostokątne pudełka na tabletki. Nasze produkty wykonane są z wysokiej jakości materiałów, w tym ekologicznego plastiku lub plastiku z włókna bambusowego. Oblicz swoją wycenę online i sprawdź dostępność w czasie rzeczywistym.

Jakie są możliwe techniki nadruku na spersonalizowanych pigułkach?

Bunkry promocyjne można personalizować za pomocą tampodruku, sitodruku lub druku cyfrowego. Podobnie jak w przypadku wszystkich innych artykułów na naszej stronie, pomożemy Ci wybrać najbardziej odpowiednią technikę druku. W razie potrzeby prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta, chętnie pomożemy.

Jak mogę kupić spersonalizowane pudełka na pigułki?

Kupowanie spersonalizowanych pudełek na pigułki jest bardzo proste. Wybierz preferowany artykuł promocyjny, wybierz kolor, technikę druku, ilość i na koniec prześlij nam plik, aby go spersonalizować. Stworzymy darmową wirtualną próbkę, wystarczy sprawdzić, czy nasza propozycja pasuje do Twojego pomysłu. Po Twojej akceptacji rozpoczniemy produkcję Twoich spersonalizowanych prezentów.

Filtr  
Kategoria  
Kolor  
Eco  
Wysyłka  
0
PolecamyPolecamy
 1. Pojemniki na tabletki roberts obraz 1
  ROBERTS. Pudełko na pastylki
  Od 0,12 zł /szt.
 2. Pojemniki na tabletki hoffman tworzywo sztuczne wydrukowany obraz 1
  HOFFMAN. Pudełko na pastylki
  Od 0,14 zł /szt.
 3. Pojemniki na tabletki jimmy obraz 1
  JIMMY. Pudełko na pastylki
  Od 0,26 zł /szt.
Wszystkie produkty
Ustaw kierunek malejący

Produkty 15

 1. Pastilleros trizone para personalizar vista 1
  Pastillero Trizone
  Od 0,07 zł /szt.
  Dostawa dnia 22-09-2021
 2. Pastilleros edmor con impresión vista 1
  Pastillero Edmor
  Od 0,11 zł /szt.
  Dostawa dnia 22-09-2021
 3. Pastilleros varsum de bambú ecológico con logo vista 1
  Ekologiczny
  Pastillero Varsum
  Od 0,15 zł /szt.
  Dostawa dnia 22-09-2021
 4. Ekologiczny
  Pastillero Betur
  Od 0,22 zł /szt.
  Dostawa dnia 22-09-2021
 5. Pastilleros astrid vista 1
  Pastillero Astrid
  Od 0,28 zł /szt.
  Dostawa dnia 22-09-2021
 6. Pastilleros elyan vista 2
  Pastillero Elyan
  Od 0,31 zł /szt.
  Dostawa dnia 22-09-2021
 7. Pastilleros lucam vista 1
  Pastillero Lucam
  Od 0,32 zł /szt.
  Dostawa dnia 22-09-2021
 8. Pastilleros aspi con impresión vista 1
  Pastillero Aspi
  Od 0,34 zł /szt.
  Dostawa dnia 22-09-2021
 9. Llavero Pastillero Alumpill
  Od 0,48 zł /szt.
  Dostawa dnia 22-09-2021
 10. Pastilleros notil con impresión vista 1
  Pastillero Notil
  Od 0,51 zł /szt.
  Dostawa dnia 22-09-2021
 11. Pastilleros ziprik con impresión vista 1
  Pastillero Ziprik
  Od 1,47 zł /szt.
  Dostawa dnia 22-09-2021
 12. Pojemniki na tabletki roberts obraz 1
  Polecany
  ROBERTS. Pudełko na pastylki
  Od 0,12 zł /szt.
  Dostawa dnia 22-09-2021
 13. Pojemniki na tabletki hoffman tworzywo sztuczne wydrukowany obraz 1
  Polecany
  HOFFMAN. Pudełko na pastylki
  Od 0,14 zł /szt.
  Dostawa dnia 22-09-2021
 14. Pojemniki na tabletki jimmy obraz 1
  Polecany
  JIMMY. Pudełko na pastylki
  Od 0,26 zł /szt.
  Dostawa dnia 22-09-2021
 15. Pojemniki na tabletki nero personalizować obraz 1
  Polecany
  NERO. Pudełko na pastylki
  Od 0,38 zł /szt.
  Dostawa dnia 22-09-2021
Ustaw kierunek malejący

Produkty 15