PLN

Tanie niestandardowe produkty kuchenne i gospodarstwa domowego

Filtr  
Kategoria  
Kolor  
Eco  
Marca  
 1. Antonio Miro 3
 2. XD Collection 9
 3. XD Design 3
 4. XD Xclusive 1
 5. Swiss Peak 1
Wysyłka  
0
PolecamyPolecamy
 1. Ekologiczny
  Vaso Hecox
  Od 0,23 zł /szt.
 2. Ekologiczny
  Set Palillos Orient
  Od 1,13 zł /szt.
Nasze okazjeNasze okazje
 1. Gancho Multiusos Rucco
  Od 0,41 zł /szt.
 2. Llavero Abridor Samo
  Od 0,50 zł /szt.
 3. Otwieracz do butelek Tronic View 1
  Abridor Tronic
  Od 0,72 zł /szt.
Wszystkie produkty
Ustaw kierunek malejący

Produkty 1-36 z 276

Strona
 1. Ekologiczny
  MAYEN Spoon salad bamboo
  Od 2,07 zł /szt.
 2. Ekologiczny
  DAKAI Otwieracz do butelek
  Od 3,34 zł /szt.
 3. MAGCOLOUR Naklejki magnetyczne
  Od 0,88 zł /szt.
 4. CANOPY Drewniany otwieracz
  Od 1,16 zł /szt.
 5. NEOKIT Rękawica kuchenna
  Od 6,49 zł /szt.
 6. Ekologiczny
  CUBREPOT Podstawka pod sztućce
  Od 12,00 zł /szt.
 7. Ekologiczny
  ELLWOOD Duża deska do krojenia
  Od 12,58 zł /szt.
 8. Nowy produkt
  3 SERVICE Sztućce turystyczne
  Od 13,08 zł /szt.
 9. Ekologiczny
  ELLWOOD LUX Deska do krojenia
  Od 14,75 zł /szt.
 10. SETTIE Zestaw do wina
  Od 15,33 zł /szt.
 11. Podbródek metalowe kubki kuchenne z nadrukiem 1
  Nowy produkt
  CHIN CHIN Kubek 350ml
  Od 16,06 zł /szt.
 12. Ekologiczny
  BIELO TUMBLER Szklanka 350 ml
  Od 20,20 zł /szt.
 13. Deski kuchenne ellwood rundam ekologiczne drewno widok 1
  Ekologiczny
  ELLWOOD RUNDAM Deska
  Od 20,79 zł /szt.
 14. Ekologiczny
  SERVE Deska do krojenia 31 cm
  Od 21,24 zł /szt.
 15. Ekologiczny
  DIYU Deska do serwowania
  Od 21,56 zł /szt.
 16. Ekologiczny
  CAMPO TEA Bambusowe pudełko
  Od 21,60 zł /szt.
 17. Ekologiczny
  PRAGA LUNCHBOX Lunchbox 900 ml
  Od 22,10 zł /szt.
Ustaw kierunek malejący

Produkty 1-36 z 276

Strona
Kuchnia jest istotną częścią domu. A co lepszego niż przygotowywanie pysznych dań z tymi wszystkimi tanimi spersonalizowanymi produktami kuchennymi i zastawą stołową? A chodzi o to, że w Garrampie mamy szeroką gamę oryginalnych upominków kuchennych: duże lub małe pudełka śniadaniowe, otwieracze, szklane dzbanki, drewniane łyżki do gotowania, wagi, młynki, czapki kucharskie, szklanki, rękawice kuchenne, papierowe słomki, moździerze, itp. korkociągi, noże, formy do pieczenia, słoiki do przechowywania wszelkiego rodzaju produktów itp. Wszelkiego rodzaju spersonalizowane zastawy stołowe, dzięki którym można zostać uznanym szefem kuchni. Podaruj nasze spersonalizowane przybory kuchenne w prezencie i zawsze zostaw w ustach dobry smak. Rzuć okiem na tę sekcję spersonalizowanych gadżetów kuchennych Garrampy online. I skorzystaj!

Artykuły kuchenne do podarowania swoim klientom biznesowym


Garrampie mamy wszelkiego rodzaju tanie spersonalizowane produkty kuchenne i zastawę stołową, idealne jako prezenty dla klientów, partnerów i dostawców. Spraw, by Twoja marka była widoczna w jednym z najlepszych momentów dnia! Ponieważ jedzenie to przyjemność, więc Twoi klienci otrzymają super przydatny spersonalizowany upominek promocyjny do kuchni, z którym przygotują pyszne dania. Odkryj nasz wybór akcesoriów kuchennych, które możesz spersonalizować za pomocą logo Twojej firmy, wykonanych z wysokiej jakości materiałów, aby były prawdziwymi przedmiotami designu: bambus, szkło, włóknina, papier kraft, ceramika... wiele z nich jest ekologicznych. Podobnie, jeśli planujesz zorganizować wydarzenie promujące – na przykład – swoją firmę hotelarską, nasze tanie spersonalizowane naczynia kuchenne i zastawa stołowa są idealne na tę okazję. Zatrzymasz swoich klientów i zdobędziesz nowych potencjalnych klientów. Teraz już wiesz, czeka na Ciebie mnóstwo dostosowywalnych akcesoriów i przyborów kuchennych: pałeczki, magnesy na lodówkę, czasomierze, szczotki, drewniane deski do krojenia, kubki, korkociągi, torby do recyklingu (bardzo przydatne w kampaniach informacyjnych). wykończenie, mamy również Twoją spersonalizowaną butelkę wina. Wykwintny prezent dla smakoszy i zdobądź swoich klientów dzięki tym tanim spersonalizowanym przyborom kuchennym i zastawom stołowym!

Produkty kuchenne z nadrukiem Twojego logo


Chcesz spersonalizować swój produkt kuchenny i tanią spersonalizowaną zastawę stołową online swoim logo? Trafiłeś we właściwe miejsce! I to jest to, że te artykuły kuchenne do personalizacji są idealne dla każdego wieku: od najstarszych w domu, po jako gadżety dla młodych ludzi (dobry prezent reklamowy do dystrybucji na uniwersytetach, bez wchodzenia dalej). Jeśli chodzi o techniki dostosowywania tych tanich spersonalizowanych produktów kuchennych i zastawy stołowej, chcę powiedzieć, że wszystko będzie zależeć od rodzaju przedmiotu, który zamierzasz nabyć. Na przykład nasze niestandardowe akcenty do gotowania drewna wykorzystują precyzyjne i eleganckie grawerowanie laserowe. Z drugiej strony, jeśli myślałeś o dostosowaniu jednej z naszych rękawiczek, mamy haft, delikatny i estetyczny. Podobnie będziemy w stanie oznaczyć Twoje tanie spersonalizowane produkty kuchenne i zastawę stołową stemplami i sprawić, że Twój artykuł będzie jasny! Twoje logo, hasło lub wizerunek marki znajdzie się na naszych tanich spersonalizowanych przyborach kuchennych i zastawach stołowych. Z tego powodu jest to rodzaj merchandisingu, który jest bardzo poszukiwany przez firmy. W rzeczywistości jest wielu pracowników, którzy jedzą w biurze, więc nasze spersonalizowane opakowanie Tupperware jest dla nich najlepszą opcją. I dla Ciebie też! Posiadamy tupperware ze sztućcami, hermetyczne pudełka na lunch i ekologiczne zestawy sztućców (wykonane są z drewna bambusowego i stali nierdzewnej), wiele tanich produktów kuchennych i zastawy stołowej do personalizacji z Twoim logo. Podaruj jeden z naszych upominków reklamowych swoim pracownikom!