PLN

Welcome pack

0
Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.
Zapoznaj się z całą kolekcją spersonalizowanych firmowych pakietów powitalnych firmy Garrampa. Firmowy pakiet powitalny dla pracowników zawiera wszystko, czego pracownik potrzebuje, aby czuć się zintegrowanym w pierwszych tygodniach pracy , ale także symbolizuje wartości firmy. Od typowych pakietów powitalnych po artykuły biurowe; przeglądanie listu powitalnego, notesu, koszulki, butelki wody, naklejek i wielu innych. Każdy pakiet powitalny Garrampa można w pełni dostosować , aby odzwierciedlał Twoją markę i kulturę firmy. Ponadto nasze pudełka do pakowania umożliwiają umieszczenie w każdym pudełku spersonalizowanych listów powitalnych. Miły akcent, jeśli chodzi o odzwierciedlenie kultury korporacyjnej od pierwszego dnia. Sprawdź teraz całą kolekcję pakietów powitalnych firmy Garrampa i przywitaj swojego nowego pracownika tak, jak na to zasługują.

Zapakuj i powitaj prezenty dla pracowników w najlepszej cenie


Spersonalizowane pakiety powitalne dla firm to tanie upominki powitalne w firmie, które pozwalają nowemu pracownikowi zintegrować się z kulturą firmy. W ten sposób w Garrampie zalecamy umieszczenie w firmowym pakiecie powitalnym materiałów firmowych, takich jak: notebooki z logo, spersonalizowane podkładki pod mysz czy inne artykuły biurowe, które ułatwiają pracę od pierwszego dnia w biurze. Kolejną wskazówką jest sprawienie, aby doświadczenie związane z wdrażaniem było zabawne. Świetnym pomysłem na to jest odzież z logo Twojej firmy: spersonalizowane t-shirty lub bluzy . Jeśli chcesz zainteresować swojego klienta lub pracownika od pierwszego dnia, zaoferuj swojemu pracownikowi wysokiej jakości spersonalizowane przedmioty . W Garrampie znajdziesz również te upominki firmowe w najlepszej cenie. I pomóż nowemu pracownikowi poczuć się częścią zespołu od samego początku.

Najlepszy zestaw powitalny firmy i pakiet powitalny na pokładzie


Pokładowy zestaw upominkowy dla nowych pracowników lub firmowy pakiet powitalny to także medium marketingowe; ma po prostu inny cel niż większość tradycyjnych działań marketingowych. Z tej okazji celem jest promocja brandingu Twojej marki . Zestaw powitalny to także doskonały sposób na pokazanie nowemu pracownikowi, czym jest Twoja firma: jej wartościami. W sklepie internetowym Garrampa znajdziesz różne propozycje stworzenia i zaprojektowania własnego pakietu startowego lub firmowego pakietu powitalnego . Wybierz jedną z naszych standardowych propozycji lub skonsultuj się z naszym zespołem handlowym, aby stworzyć własny pakiet powitalny dla Twojej firmy, całkowicie spersonalizowany za pomocą kolorów firmowych. Wszystkie pakiety można dostosować i skonfigurować za pomocą wybranych przez Ciebie gratisów!

Najczęściej zadawane pytania dotyczące Welcome pack

Co to jest pakiet powitalny?

Jest to prezent powitalny dla nowego pracownika lub klienta. Pierwsze dni pracownika mają kluczowe znaczenie dla tego, jak będzie on współpracował z firmą w dłuższej perspektywie. Wręczanie pracownikom pakietów powitalnych jest ważne, aby pomóc nowym członkom zespołu szybko się zadomowić i niemal natychmiast stać się produktywnymi. Ogólnie rzecz biorąc, pakiet powitalny jest ważnym narzędziem rozwoju kultury organizacyjnej Twojej firmy. Liczy się pierwsze wrażenie, a każdy nowy członek zespołu zasługuje na wspaniały i ekscytujący pierwszy dzień. Masz tylko jedną szansę, aby zrobić świetne pierwsze wrażenie w pierwszym dniu pracy. Dobry pakiet powitalny ma za zadanie sprawić, że nowi członkowie zespołu rozpoczną pracę w możliwie najbardziej efektywny i ekscytujący sposób już pierwszego dnia.

Jakie są najlepsze pomysły na pakiet powitalny?

Zawartość pakietu powitalnego zależy w dużej mierze od rodzaju firmy, branży i wartości, które chcesz przekazać. Niektóre z pomysłów na pakiety powitalne, które możemy Państwu zaoferować, są następujące. List od prezesa firmy, instrukcje dotyczące parkowania przy biurze, informacje o korzyściach i działaniach firmy, lista rzeczy do zrobienia w pierwszym miesiącu pracy i oczywiście pakiet prezentów firmowych. Spersonalizowane prezenty firmowe, takie jak kubek, notes, zeszyt, butelka wody z personalizowanym logo, naklejki lub odzież (T-shirt, sweter, bluza, koszulka polo itp.).

Jakie są najlepsze przykłady pakietów powitalnych?

Niektóre z dużych firm oferują swoim pracownikom lub klientom takie pakiety powitalne. Firmy takie jak Mercedes, Audi oferują je klientom, którzy zakupią pojazd danej marki. Herbalife i Nespresso oferują swoim klientom doskonały pakiet powitalny. Duże firmy takie jak Nike, Apple czy Google wręczają takie pakiety powitalne swoim pracownikom pierwszego dnia pracy. Oto kilka przykładów firm, które w ramach swojej strategii marketingowej dają swoim klientom lub pracownikom pakiety powitalne, aby nawiązać więź już od pierwszego dnia. Jest to jedna z najbardziej powtarzalnych strategii marketingowych stosowanych przez duże firmy w celu budowania lojalności wśród nowych klientów i pracowników oraz pokazywania wartości marki od początku relacji z marką lub firmą.

Czy pakiety powitalne mogą być spersonalizowane?

Pakiety powitalne mogą być tworzone, łączone i konfigurowane z produktami, które chcesz dostosować do swoich potrzeb. Oprócz możliwości personalizacji pudełka za pomocą logo firmy, można również spersonalizować prezenty powitalne znajdujące się w środku. Od t-shirtów lub personalizowanej odzieży z sitodrukiem po grawerowane laserowo pamięci USB - wszystkie produkty w pakiecie mogą być spersonalizowane. Możemy również dołączyć produkty poligraficzne takie jak ulotki czy listy z informacjami o firmie, które mogą być w pełni spersonalizowane. Mamy kilka standardowych pakietów, które służą jako przykład i pomysły na pakiety powitalne, ale mogą one być skonfigurowane tak, aby pasowały do klienta, włączając w to pożądane produkty.