PLN

Niedrogie personalizowane ołówki reklamowe na prezent

Indywidualne ołówki z Twoim logo i ołówki reklamowe do dokładniejszego i bardziej precyzyjnego pisania

Długopisy promocyjne z nadrukiem Twojego logo


Gdziekolwiek na świecie człowiek czyta, pisze i wyraża swoje pomysły, więc najlepszym sposobem na pisanie jest użycie Twoich długopisów i ołówków spersonalizowanych z logo Twojej marki. Te przybory do pisania są idealne jako prezenty firmowe, ponieważ są to tanie przedmioty o szerokim zakresie możliwości personalizacji. Firma Garrampa oferuje różne modele, rozmiary i kształty, które sprawią, że Twoi klienci będą mogli pisać za pomocą Twoich markowych piór i ołówków, co jest prostym sposobem na uzyskanie widoczności marki.

Ołówki reklamowe z sitodrukiem


Klasyczne drewniane długopisy, wykończone gumką, o oryginalnych kształtach na jednym końcu, z elastycznych materiałów, które są zabawne dla najmłodszych, oraz personalizowane ołówki Bic, z metalicznym wykończeniem; oferujemy szeroką gamę, jak wiele można sobie wyobrazić. Jeśli myślisz o prostym, praktycznym i tanim prezencie, długopisy i ołówki reklamowe są idealne jako wielofunkcyjny prezent. Ponadto, jeśli chcesz, aby skrzynki zawierały wszystkie ołówki reklamowe i mechaniczne, mamy również możliwość dostosowania do potrzeb klienta.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące Ołówki i ołówki mechaniczne

Jakie masz rodzaje niestandardowych ołówków?

Oferujemy szeroką gamę spersonalizowanych ołówków w bardzo przystępnych cenach na każdą kieszeń. Mamy drewniane ołówki, piórniki, ołówki automatyczne, ołówki ekologiczne (wykonane z drewna pochodzącego z recyklingu), jeden z naszych najbardziej oryginalnych i najlepiej sprzedających się ołówków to ołówek elastyczny. Jesteśmy importerem i producentem ołówków reklamowych i promocyjnych, dlatego nasze ceny są tak niskie i wysokiej jakości.

Jak mogę spersonalizować moje ołówki promocyjne?

Do personalizacji naszych ołówków reklamowych używamy różnych technik drukowania, z których najczęściej jest to tampodruk, idealna ekonomiczna technika nadruku logo, o wysokiej jakości i rozdzielczości. W niektórych modelach mamy również laser, technikę, która pozwala uzyskać bardzo eleganckie wykończenia z bardzo dobrą definicją na małych obszarach. Za pomocą tych ołówków reklamowych możesz zrobić dobrą kampanię reklamową.

Czy masz minimalne zamówienie spersonalizowanych ołówków?

Pracujemy na dowolne ilości, chociaż przy personalizacji niektórych produktów istnieje zmniejszone minimalne zamówienie w zależności od wybranego modelu ołówka. Ołówki, które można obejść bez personalizacji, nie mają minimalnej ilości zamówienia. Cena determinuje stałe koszty personalizacji, gdyż w dużych ilościach będą lepiej rozłożone.

Kiedy mogę podarować spersonalizowane ołówki jako prezent?

Ze względu na swoją wielką użyteczność są praktycznie przedmiotem codziennego użytku w niemal wszystkich gałęziach przemysłu. Możesz oferować te spersonalizowane ołówki podczas imprez firmowych, w których uczestniczy duża liczba docelowych klientów, takich jak targi i konwencje, lub jako produkty promocyjne dla Twojej firmy podczas wizyt biznesowych u klientów. Hotele, restauracje, szkoły i uczelnie, firmy z różnych branż itp. Ołówki reklamowe to niewątpliwie właściwy wybór, aby zwiększyć widoczność Twojej marki!

Po co tworzyć niestandardowe ołówki z logo?

Ołówki reklamowe to jeden z najtańszych i najprostszych artykułów promocyjnych. Zawsze cieszą się uznaniem klientów lub odwiedzających wystawę. Spersonalizowane drewniane ołówki doskonale sprawdzają się zarówno jako firmowe upominki na targi, eventy i kongresy, jak również jako gadżety firmowe dla szkół, uczelni i każdej firmy zajmującej się szkoleniami. Ołówki z logo sprawdzają się również jako gadżety reklamowe dla pracowni architektonicznych, agencji graficznych i akademii sztuk pięknych.

Jaki model ołówków reklamowych wybrać?

W garrampie znajdziesz duży wybór ołówków reklamowych o różnych wzorach, kolorach i cenach. Posiadamy ołówki reklamowe dla firm z każdej branży, z modelami i stylami, które można dostosować do każdej sytuacji. Tutaj z pewnością znajdziesz spersonalizowane ołówki reklamowe, które są dla Ciebie odpowiednie, ponieważ mamy je na każdy gust i na każdą okazję. Możesz wybierać spośród elastycznych ołówków, ołówków drewnianych, ołówków mechanicznych, zestawów długopisów i ołówków, spersonalizowanych mini ołówków, ołówków z gumką i spersonalizowanych ołówków dziecięcych z lalkami.

W jaki sposób personalizowane są promocyjne prezenty ołówkowe?

Każdy model z naszej kolekcji ołówków reklamowych można spersonalizować za pomocą tampodruku w 1 lub więcej kolorach lub graweru laserowego. W niektórych modelach można zastosować 1-kolorowy okrągły sitodruk. W przypadku promocyjnych zestawów kredek i kredek woskowych tylko pudełka można dostosować za pomocą sitodruku lub druku cyfrowego. Biorąc pod uwagę kształt i rozmiar tego konkretnego elementu promocyjnego, zdecydowanie zalecamy spersonalizowanie długopisów za pomocą rozciągającego się w pionie tekstu lub logo.

Kiedy rozdawać spersonalizowane kredki z logo?

Kolorowe kredki reklamowe to idealne gadżety do zabawy dla dzieci. Bardzo dobrym pomysłem dla barów, restauracji, gabinetów lekarskich może być personalizacja i podarowanie dzieciom zestawu kolorowych kredek wraz z kartkami do kolorowania (posiadamy również zestawy promocyjne zawierające kredki, gotowe obrazki do kolorowania i temperówki). mogą się bawić, czekając. Rodzice na pewno będą wdzięczni i będą Cię pamiętać.

Jak mogę spersonalizować moje długopisy promocyjne?

Do personalizacji ołówków reklamowych używamy różnych technik tłoczenia, najczęściej tampodruku, idealnej ekonomicznej techniki nadruku logo, o wysokiej jakości i rozdzielczości. W niektórych modelach mamy również laser, technikę, która pozwala uzyskać bardzo eleganckie wykończenia z bardzo dobrą rozdzielczością na małych obszarach. Za pomocą tych ołówków reklamowych możesz zrobić dobrą kampanię reklamową.

Czy masz minimalne zamówienie na spersonalizowane ołówki?

Pracujemy dla wszystkich ilości, chociaż w przypadku niektórych produktów istnieje zmniejszone minimalne zamówienie w zależności od wybranego modelu ołówka. Ołówki, które można obejść bez personalizacji, nie mają minimalnego zamówienia. Cena określa stałe koszty personalizacji, ponieważ będą lepiej rozłożone w ilościach hurtowych.

Z jakiej okazji mogę dać spersonalizowane ołówki?

Ze względu na swoją dużą użyteczność są praktycznie przedmiotem codziennego użytku w prawie wszystkich branżach. Możesz przekazać te spersonalizowane ołówki na imprezy firmowe z dużym napływem docelowych odbiorców, takich jak targi i konferencje lub jako merchandising swojej firmy podczas wizyt handlowych u klientów. Hotelarstwo, gastronomia, szkoły i uniwersytety, firmy z różnych branż itp. Ołówki reklamowe to niewątpliwie właściwa opcja na zwiększenie widoczności Twojej marki!

Filtr  
Kategoria  
Kolor  
Eco  
Wysyłka  
0
Ustaw kierunek malejący

Produkty 1-36 z 60

Strona
 1. MADEROS Ołówek stolarski z linijką
  Od 0,09 zł /szt.
  Dostawa dnia 28-01-2022
 2. STRIPER 30 kredek świecowych w tubie
  Od 0,91 zł /szt.
  Dostawa dnia 28-01-2022
 3. STOMP Ołówek z gumką
  Od 0,05 zł /szt.
  Dostawa dnia 28-01-2022
 4. Ekologiczny
  GREENSET Kpl piśmienny z papieru
  Od 0,43 zł /szt.
  Dostawa dnia 28-01-2022
 5. STOMP Ołówek z gumką
  Od 0,05 zł /szt.
  Dostawa dnia 28-01-2022
 6. LAMBUT 12 kredek w tubie
  Od 0,40 zł /szt.
  Dostawa dnia 28-01-2022
 7. Ołówki i ołówki mechaniczne cornwell wydrukowany obraz 1
  CORNWELL. Ołówek
  Od 0,03 zł /szt.
  Dostawa dnia 28-01-2022
 8. Ołówki i ołówki mechaniczne ateneo obraz 1
  ATENEO. Ołówek
  Od 0,03 zł /szt.
  Dostawa dnia 28-01-2022
 9. Ołówki i ołówki mechaniczne chameleon z logo obraz 1
  CHAMELEON. Elastyczne ołówek
  Od 0,08 zł /szt.
  Dostawa dnia 28-01-2022
 10. Ołówki i ołówki mechaniczne ernster z reklamą obraz 1
  ERNSTER. Ołówek
  Od 0,07 zł /szt.
  Dostawa dnia 28-01-2022
 11. Ołówki i ołówki mechaniczne rizzoli z logo obraz 1
  RIZZOLI. Ołówek
  Od 0,04 zł /szt.
  Dostawa dnia 28-01-2022
 12. Ołówki i ołówki mechaniczne barter z logo obraz 1
  BARTER. Mini ołówek
  Od 0,02 zł /szt.
  Dostawa dnia 28-01-2022
 13. Ołówki i ołówki mechaniczne beetle z reklamą obraz 1
  BEETLE. Ołówek
  Od 0,11 zł /szt.
  Dostawa dnia 28-01-2022
 14. Ołówki i ołówki mechaniczne grafit colour drewno obraz 4
  GRAFIT COLOUR. Ołówek
  Od 0,06 zł /szt.
  Dostawa dnia 28-01-2022
 15. Ołówki i ołówki mechaniczne grafit drewno z reklamą obraz 1
  GRAFIT. Ołówek
  Od 0,07 zł /szt.
  Dostawa dnia 28-01-2022
 16. Lápices y portaminas koby de madera vista 1
  Lápiz Koby
  Od 0,02 zł /szt.
  Dostawa dnia 28-01-2022
 17. Golf lápiz ramsy de madera con impresión vista 1
  Lápiz Ramsy
  Od 0,02 zł /szt.
  Dostawa dnia 28-01-2022
 18. Lápiz Miffet
  Od 0,09 zł /szt.
  Dostawa dnia 28-01-2022
 19. Lápices y portaminas naftar de madera vista 1
  Lápiz Naftar
  Od 0,03 zł /szt.
  Dostawa dnia 28-01-2022
 20. Lápices punteros táctiles dilio de madera vista 1
  Lápiz Puntero Dilio
  Od 0,09 zł /szt.
  Dostawa dnia 28-01-2022
 21. Lápices y portaminas melart de madera con publicidad vista 1
  Lápiz Melart
  Od 0,02 zł /szt.
  Dostawa dnia 28-01-2022
 22. Navidad lápiz lirex de madera con publicidad vista 1
  Lápiz Lirex
  Od 0,20 zł /szt.
  Dostawa dnia 28-01-2022
 23. Lápices y portaminas pent de madera vista 1
  Lápiz Pent
  Od 0,19 zł /szt.
  Dostawa dnia 28-01-2022
 24. Lápices y portaminas penzil con logo vista 1
  Portaminas Penzil
  Od 0,09 zł /szt.
  Dostawa dnia 28-01-2022
 25. Lápices y portaminas carpintero de madera para personalizar vista 1
  Lápiz Carpintero
  Od 0,05 zł /szt.
  Dostawa dnia 28-01-2022
 26. Lápices y portaminas godiva de madera con publicidad vista 1
  Lápiz Godiva
  Od 0,02 zł /szt.
  Dostawa dnia 28-01-2022
 27. Lápices y portaminas tercel de madera con logo vista 1
  Lápiz Tercel
  Od 0,20 zł /szt.
  Dostawa dnia 28-01-2022
 28. Lápices y portaminas karpel de madera para personalizar vista 1
  Lápiz Karpel
  Od 0,09 zł /szt.
  Dostawa dnia 28-01-2022
 29. Lápices y portaminas vikin vista 1
  Caja Lápices Vikin
  Od 0,18 zł /szt.
  Dostawa dnia 28-01-2022
 30. Lápices y portaminas pimbur de pvc vista 1
  Lápiz Pimbur
  Od 0,04 zł /szt.
  Dostawa dnia 28-01-2022
 31. Lápices y portaminas togi de madera con logo vista 1
  Ekologiczny
  Lápiz Togi
  Od 0,02 zł /szt.
  Dostawa dnia 28-01-2022
 32. Lápices y portaminas kenti de madera con publicidad vista 2
  Lápiz Kenti
  Od 0,12 zł /szt.
  Dostawa dnia 28-01-2022
 33. Lápices y portaminas graf de madera para personalizar vista 1
  Lápiz Graf
  Od 0,02 zł /szt.
  Dostawa dnia 28-01-2022
 34. Lápices y portaminas flexi de pvc con publicidad vista 1
  Lápiz Flexi
  Od 0,08 zł /szt.
  Dostawa dnia 28-01-2022
 35. Lápices y portaminas castle con logo vista 1
  Portaminas Mágico Castle
  Od 0,11 zł /szt.
  Dostawa dnia 28-01-2022
 36. Lápices y portaminas zhilian de madera vista 1
  Ekologiczny
  Lápiz Zhilian
  Od 0,35 zł /szt.
  Dostawa dnia 28-01-2022
Ustaw kierunek malejący

Produkty 1-36 z 60

Strona