PLN

Niedrogie personalizowane ołówki reklamowe na prezent

Filtr  
Kategoria  
Kolor  
Eco  
Marca  
 1. XD Collection 1
Wysyłka  
0
Nasze okazjeNasze okazje
 1. Ekologiczny
  Lápiz Miniature
  Od 0,09 zł /szt.
 2. Drewniane ołówki Graf i mechaniczne ołówki, aby dostosować widok 1
  Lápiz Graf
  Od 0,14 zł /szt.
 3. Lápiz Godiva
  Od 0,14 zł /szt.
Wszystkie produkty
Ustaw kierunek malejący

Produkty 1-36 z 59

Strona
 • Aktualnie czytasz stronę 1
 • Strona 2
 • Strona Następne
 1. Lápiz Ramsy
  Od 0,09 zł /szt.
 2. Produkt z rabatem Ekologiczny
  Lápiz Miniature
  Od 0,09 zł /szt.
 3. Lápiz Minik
  Od 0,09 zł /szt.
 4. Lápiz Naftar
  Od 0,14 zł /szt.
 5. Ołówki drewniane Melart i ołówki mechaniczne z widokiem reklamowym 1
  Lápiz Melart
  Od 0,14 zł /szt.
 6. Drewniane ołówki Graf i mechaniczne ołówki, aby dostosować widok 1
  Produkt z rabatem
  Lápiz Graf
  Od 0,14 zł /szt.
 7. Produkt z rabatem
  Lápiz Godiva
  Od 0,14 zł /szt.
 8. Ołówki drewniane Togi i ołówki mechaniczne z widokiem logo 1
  Ekologiczny
  Lápiz Togi
  Od 0,14 zł /szt.
 9. Lápiz Pimbur
  Od 0,18 zł /szt.
 10. Lápiz Karpel
  Od 0,23 zł /szt.
 11. Drewniane rysiki dotykowe dilio widok 1
  Lápiz Puntero Dilio
  Od 0,27 zł /szt.
 12. Ekologiczny
  Lápiz Kenti
  Od 0,32 zł /szt.
 13. Lápiz Carpintero
  Od 0,32 zł /szt.
 14. Ołówki flexi PVC i ołówki mechaniczne z widokiem reklamowym 1
  Lápiz Flexi
  Od 0,32 zł /szt.
 15. Ekologiczny
  Lápiz Tundra
  Od 0,32 zł /szt.
 16. Ekologiczny
  ołówek dengalski
  Od 0,32 zł /szt.
 17. Portaminas Mágico Castle
  Od 0,45 zł /szt.
 18. Lápiz Miffet
  Od 0,45 zł /szt.
 19. Caja Lápices Vikin
  Od 0,54 zł /szt.
 20. Lápiz Tercel
  Od 0,63 zł /szt.
 21. Portaminas Penzil
  Od 0,63 zł /szt.
 22. Ekologiczny
  Lápiz Miko
  Od 0,68 zł /szt.
 23. Świąteczny drewniany ołówek lirex z widokiem reklamowym 1
  Lápiz Lirex
  Od 0,95 zł /szt.
 24. Ekologiczny
  Lápiz Zhilian
  Od 0,95 zł /szt.
 25. Ekologiczny
  Tebel wieczny ołówek
  Od 1,31 zł /szt.
 26. Ołówek stolarski 25cm
  Od 0,33 zł /szt.
 27. Ołówki i ołówki mechaniczne barter z logo obraz 2
  BARTER. Mini ołówek
  Od 0,03 zł /szt.
 28. Ołówki i ołówki mechaniczne ateneo obraz 1
  ATENEO. Ołówek
  Od 0,04 zł /szt.
 29. Ołówki i ołówki mechaniczne rizzoli z logo obraz 2
  RIZZOLI. Ołówek
  Od 0,04 zł /szt.
 30. Ekologiczny
  POLLOCK. Ołówek
  Od 0,18 zł /szt.
 31. LUCIAN. Ołówek
  Od 0,32 zł /szt.
 32. Ołówki i ołówki mechaniczne beetle z reklamą obraz 1
  BEETLE. Ołówek
  Od 0,09 zł /szt.
Ustaw kierunek malejący

Produkty 1-36 z 59

Strona
 • Aktualnie czytasz stronę 1
 • Strona 2
 • Strona Następne
Odkryj nasze tanie spersonalizowane ołówki na prezenty reklamowe, idealne do pisania. W Garrampie możesz łatwo zaprojektować własne spersonalizowane ołówki z Twoim logo w ciągu kilku minut. Posiadamy kredki kolorowe, zestawy do pisania (ołówki razem z pisakami), ołówki duże i małe, ołówki elastyczne, ołówki z gumkami, piórniki… mamy szeroką gamę modeli! Nie zapominając o naszym wyborze ołówków dziecięcych w kształcie Świętego Mikołaja, wiatraczka lub piłek do tenisa lub piłki nożnej, idealnych jako prezenty dla najmłodszych w domu. Podobnie mamy szeroką gamę kolorów, dzięki czemu Twój tani spersonalizowany ołówek może doskonale uzupełnić branding firmy. Żółte, różowe, pomarańczowe, zielone, czarne, czerwone, niebieskie ołówki... koniecznie sprawdź tę kolekcję tanich spersonalizowanych ołówków na prezenty reklamowe od Garrampa.

Długopisy promocyjne z nadrukiem Twojego logo


Ołówki to świetny nośnik reklamy Twojej marki. A faktem jest, że każdy musi spisywać swoje pomysły: notatki ze spotkań, listy rzeczy do zrobienia, kroki do naśladowania... nasze tanie personalizowane ołówki na upominki reklamowe od Garrampy idealnie sprawdzą się jako reklama Twojej firmy. Na co czekasz, aby wybrać swoje ulubione spośród tych spersonalizowanych ołówków i ołówków mechanicznych z logo Twojej marki? Należy również zauważyć, że te przybory do pisania idealnie nadają się na prezenty biznesowe, ponieważ są produktami o niskiej cenie i mają wiele możliwości personalizacji. Promuj branding swojej marki, rozdając jeden z tych kredek reklamowych wśród pracowników, partnerów i klientów. Ponadto, jeśli wybierasz się na wydarzenie, możesz rozdać te promocyjne ołówki wśród gości lub publiczności: zapewnisz widoczność swojej marce i to w bardzo ekonomiczny sposób. Zajrzyj do katalogu Garrampa, mamy szeroką gamę modeli, rozmiarów i kształtów.

Ołówki reklamowe z sitodrukiem


Nie wiesz, czego użyć jako reklamy na następnych targach? W Garrampie zalecamy wybór jednego z tych klasycznych spersonalizowanych drewnianych ołówków. Możesz brandować logo swojej firmy m.in. za pomocą techniki personalizacji zwanej serigrafią. Posiadamy spersonalizowane ołówki wszelkiego rodzaju i na wszelkie okazje. Na przykład modele dziecięce doskonale sprawdzają się jako personalizowane ołówki na komunię. Detal do zrobienia wśród przyjaciół bohatera, chłopca lub dziewczynki. Mamy również pudełko z kolorowymi kredkami. Rzeczywiście, jest to idealne rozwiązanie między innymi do rozdawania na obozach, szkołach, szkołach letnich lub akademiach. W Garrampie wiemy, jak zrobić najlepsze spersonalizowane ołówki; Jeśli więc myślisz o prostym, praktycznym upominku w niewiarygodnej cenie, nasze tanie personalizowane ołówki na prezenty reklamowe są dla Ciebie idealne.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące Ołówki i ołówki mechaniczne

Dlaczego warto kupować tanie ołówki personalizowane na prezenty reklamowe?

Na zbliżającą się imprezę firmową, zjazd szkolny lub imprezę integracyjną firmy; nasze ołówki promocyjne są bardzo tanie i są bardzo praktycznym dodatkiem do pisania. Nasze ołówki z logo są jednymi z najlepszych artykułów promocyjnych oferowanych klientom i pracownikom. Zabierz swoją markę, organizację lub firmę w dowolne miejsce. Posiadamy różne rodzaje ołówków, a także ołówki mechaniczne.

A jeśli wolisz nasze spersonalizowane długopisy, też możesz! Jakie masz spersonalizowane ołówki?

Posiadamy wszystkie rodzaje wysokiej jakości profesjonalnych kredek wykonanych z drewna. Świetna opcja dla każdej firmy. Stosujemy różne metody drukowania, np. druk w pełnym kolorze. Kontaktuj się z klientami na targach, konferencjach i innych wydarzeniach, zaczynając od spersonalizowanych ołówków dla firm.

Jak kupić ołówki do reklamy?

Kupowanie tanich spersonalizowanych ołówków na prezenty reklamowe w Garrampie jest bardzo proste. Zalecamy uwzględnienie następujących elementów: Materiał: Zdecydowana większość ołówków reklamowych Garrampa jest wykonana z drewna; natomiast ołówki mechaniczne to połączenie m.in. mosiądzu, metalu czy plastiku.

Druk: Jaką technikę personalizacji zastosować?

Możemy zastosować sitodruk, druk laserowy lub kolorowy. Kolory: Posiadamy wszystkie rodzaje ołówków rysunkowych w różnych odcieniach, takich jak zielony, czerwony i żółty. Wybierz ten, który najbardziej Ci się podoba w tej kategorii online. Ilość: Minimalna ilość ołówków będzie zależeć od wybranego modelu. Maksimum zależy od Ciebie! Zapytaj nas, jeśli masz jakieś pytania.

Jakie masz zastosowanie i rodzaje spersonalizowanych długopisów?

W Garrampie mamy wszelkiego rodzaju tanie personalizowane ołówki na upominki reklamowe. Na przykład: nasze spersonalizowane ołówki dla dzieci w kształcie zwierzątek lub przedmiotów są idealne do rozdawania na obozach lub szkołach. Te ołówki dla dzieci często są dostarczane z pasującym pojemnikiem na ołówki. Z drugiej strony, jeśli szukasz prezentu biznesowego, możesz wybrać bardziej eleganckie modele lub niektóre ołówki mechaniczne. Nie możemy też pominąć firm zajmujących się stolarstwem czy budownictwem, gdzie ołówki stolarskie doskonale nadają się na prezent.

Kiedy dać spersonalizowane kredki z logo?

Promocyjne kolorowe kredki są idealne do zabawy dla dzieci. Bardzo dobry pomysł do barów, restauracji, gabinetów lekarskich, fryzjerów... Spersonalizuj jeden z tych spersonalizowanych ołówków imieniem dla dzieci, w którym możesz uwiecznić logo swojej firmy. Sposób na zatrzymanie dzieci i dorosłych klientów.