PLN

Niedrogi niestandardowy wskaźnik laserowy

Odkryj całą naszą gamę niedrogich spersonalizowanych wskaźników laserowych, idealnych jako spersonalizowany prezent dla profesjonalistów. W firmie Garrampa przedstawiamy dużą kolekcję wielofunkcyjnych spersonalizowanych wskaźników laserowych, w których możesz reklamować swoją firmę, przedstawiając swoje logo lub hasło marki. W ten sposób nasze tanie, wydajne wskaźniki laserowe są idealne jako prezenty na konferencjach, kongresach lub ważnych spotkaniach, zarówno dla pracowników, jak i klientów profesjonalnych. Będą mogli wykorzystać je na swoich spotkaniach do pokazów slajdów. Ponadto nasze niestandardowe wskaźniki laserowe cieszą się dużym zainteresowaniem wśród nauczycieli. Spójrz na wszystkie nasze modele: wskaźniki laserowe, wskaźniki laserowe z etui, wskaźniki laserowe w breloku, z połączeniem USB, z pilotem... Wejdź do tej kategorii online Garrampa już teraz.

Wskaźniki laserowe do prezentacji power point


Jest to jeden z najbardziej praktycznych prezentów skierowanych do klientów, którzy poświęcają się prezentowaniu swoich propozycji w prezentacjach graficznych swojej firmy, dlatego też dostosowanie wskaźników laserowych swoich pracowników lub jako prezent dla swoich klientów, jest przewagą konkurencyjną, jeśli chodzi o dostosowanie obiektów firmy w sposób korporacyjny. Posiadamy wskaźniki laserowe wszystkich typów i funkcjonalności, najbardziej pożądane są te, które są wielofunkcyjne i zawsze z możliwością dostosowania do potrzeb klienta.

Reklamowe wskaźniki laserowe do przekazania klientom


Rzeczywiście, dla profesjonalnych klientów którzy z dnia na dzień, mają spotkania i konferencje ... nie możemy myśleć o bardziej oryginalny prezent . Nasze promocyjne wskaźniki laserowe są wykorzystywane jako kursory w prezentacji, idealny dla ludzi biznesu lub dla wykładowców. W rzeczywistości, z najbardziej popularnych modeli wskaźnik laserowy w Garrampa są tak zwane „wielofunkcyjny” , te, które mają pióra w zestawie. Jednak ze sklepu internetowego mamy również tanie spersonalizowany wskaźnik laserowy z 4 funkcjami: Narzędzia laserowe dostarcza światła LED, z systemem odtwarzania slajdów (z którego można przejść każdy jeden) oraz z dokładnością wyściełane wskaźnik na ekranach, takich jak długopisy dotykowe </ u> </ a> ,

0
Ustaw kierunek malejący

Produkty 8

 1. Punteros láser triolux de metal con impresión vista 1
  TRIOLUX Długopis i wskaźnik laserowy
  Od 1,73 zł /szt.
  Dostawa dnia 08-12-2021
 2. Punteros láser alaska láser de varios materiales vista 1
  ALASKA Wskaźnik laserowy.
  Od 1,87 zł /szt.
  Dostawa dnia 08-12-2021
 3. PROST Wskaźnik laserowy z pilotem
  Od 7,28 zł /szt.
  Dostawa dnia 08-12-2021
 4. Długopisy wielofunkcyjne lapoint metal obraz 8
  LAPOINT. Długopis
  Od 1,76 zł /szt.
  Dostawa dnia 08-12-2021
 5. Boligrafos con láser snarry de metal con logo vista 1
  Bolígrafo Láser Snarry
  Od 1,46 zł /szt.
  Dostawa dnia 08-12-2021
 6. Punteros láser report con publicidad vista 1
  Puntero Láser Report
  Od 5,50 zł /szt.
  Dostawa dnia 08-12-2021
 7. Punteros láser haslam con logo vista 1
  Puntero Láser Haslam
  Od 6,58 zł /szt.
  Dostawa dnia 08-12-2021
 8. Boligrafos con láser 4 en 1 de metal vista 1
  Boligrafo puntero 4 en 1
  Od 1,15 zł /szt.
  Dostawa dnia 08-12-2021
Ustaw kierunek malejący

Produkty 8