PLN

Tanie bezprzewodowe ładowarki reklamowe

epoce nieustannej łączności, takiej jak nasza, nie możemy wymyślić lepszego prezentu promocyjnego niż te tanie bezprzewodowe ładowarki reklamowe. Są super wygodne, ponieważ wystarczy pozostawić urządzenie na górze stacji ładującej, a zostanie ono naładowane magnetycznie w najkrótszym możliwym czasie. W Garrampie mamy najlepsze na rynku ładowarki bezprzewodowe: ich wielofunkcyjne konstrukcje zaskoczą Cię, a jednocześnie staną się użytecznym blatem biura. Odkryj nasze różne modele spersonalizowanych ładowarek bezprzewodowych z etui, w kształcie koła, jako podkładka pod mysz (podczas pracy z komputerem możesz ładować telefon), jako uchwyt na ołówek, jako organizer i notatnik, z uchwyt samochodowy, jako ramka na zdjęcia, jako brelok, jako budzik lub jako lampka biurkowa. W Garrampie mamy modele ekologiczne, wykonane z naturalnych materiałów, takich jak bambus, trzcina pszenna czy korek. Znajdź teraz swoją uniwersalną ładowarkę bezprzewodową w tej sekcji.
...
Filtr  
Kolory  
Eco  
Wysyłka  
Filtry
Kolory
Eco
Wysyłka
0
Wszystkie produkty
Ustaw kierunek malejący

Produkty 1-36 z 76

 1. Nowy produkt
  WIRELESS PLATO Ładowarka bezprzewodowa
  Bezprzewodowa ładowarka. Podłącz urządzenie do komputera i połóż smartfon na nim. Lampka świeci i się podczas ładowania. Wyjście: DC5V / 0,8A. Kompatybilny z najnowszym Androidem, iPhone® 8, 8S i X i nowszymi.
  Od 9,43 zł /szt.
  2 dostępne kolory
 2. Ekologiczny
  PLATO+ Ładowarka słomy pszennej / ABS
  Bezprzewodowa ładowarka ze słomy pszenicy(35%) i ABS(65%). Aby rozpocząć ładowanie, umieść smartfon na urządzeniu. Wyjście:DC5V/0,8A. Kompatybilny z najnowszymi Androidami, iPhone® 8,8SiX oraz nowszymi.
  Od 9,20 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 3. UVE CHARGING Podkładka do ładowania
  Ładowarka bezprzewodowa. Aby naładować smartfon wystarczy podłączyć ładowarkę do komputera i położyć na niej telefon. Podczas ładowania świeci się niebieska lampka. Kompatybilna z najnowszymi wersjami systemu Android, iPhone® 8, X i nowsze. Output: DC5V/1A (5W).
  Od 2,72 zł /szt.
  2 dostępne kolory
 4. FLAKE CHARGER Ładowarka bezprzewodowa
  Bezprzewodowa ładowarka. Podłącz urządzenie do komputera, połóż na nim smartfon i pozwól mu się naładować. Wyjście: DC5V/1.0A. Zgodne najnowszymi systemami: Android, iPhone® 8, X i nowsze. Idealny do personalizacji w pełnym kolorze.
  Od 11,09 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 5. UNIPAD Podkładka do ładowania
  Pad ładujący, hub z 2 portami oraz kabel do podłączenia do komputera. Bezprzewodowe ładowanie smartfona. Dane wyjściowe: DC5V/1A (5W). Kompatybilny z najnowszymi wersjami systemu Android, iPhone® 8, 8S oraz X.
  Od 3,58 zł /szt.
  2 dostępne kolory
 6. Ekologiczny
  RUNDO Bezprzewodowa ładowarka
  Okrągła ładowarka bezprzewodowa z bambusa. Aby naładować podłącz urządzenie do komputera i połóż telefon na powierzchni. Podczas ładowania świeci się niebieska lampka. Wyjście: DC5V/1.0A. Kompatybilna z urządzeniami obsługującymi QI, np. z najnowszym systemem android lub iPhone® 8, 8S oraz X i nowsze.
  Od 16,73 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 7. Produkt z rabatem Ekologiczny
  UNIPAD+ Ładowarka - hub
  Bezprzewodowa podkładka z funkcją ładowarki ze słomy pszenicy (35%) i ABS (65%) z 2-portowym hubem USB 2.0. Wyjście DC5V/1,0A. Kompatybilna z najnowszym androidem, iPhone® 8, X i nowsze.
  Od 13,67 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 8. MOTI Luz LED solar con sensores
  MOTI Solarna lampa LED z czujnikami
  Lampka solarna 20 LED z PP z czujnikami ruchu i zmierzchu. Czujnik ruchu PIR (pasywny czujnik podczerwieni). Czujnik zmierzchu CDS. Stopień ochrony: IP 44. Pojemność baterii: 800 mAh.
  Od 3,30 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 9. ALFA Cargador inalámbrico reciclado
  Ekologiczny
  ALFA Bezprzew. ładowarka 15W z rec.
  Bezprzewodowa ładowarka PU z recyklingu. W 58% z recyklingu (40% poliester z recyklingu i 18% PU z recyklingu). Wyjście: DC 9V/1.67A (15W) do szybkiego ładowania. Kompatybilna ze wszystkimi urządzeniami obsługującymi QI, takimi jak najnowszy Android, iPhone® 8, X i nowsze.
  Od 4,08 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 10. Ekologiczny Polecany
  TISPAD Ładowarka bezprzewodowa
  Bezprzewodowa ładowarka z ABS z imitacją bambusa. Podłącz urządzenie do komputera, połóż na nim smartfon i ładuj. Wyjście: DC5V / 1,0A. Kompatybilna z systemami Android, iPhone® 8, X i nowszymi.
  Od 16,69 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 11. RUNDO LUX Bambusowa ładowarka bezprzew.
  Bezprzewodowa, bambusowa, szybka ładowarka. Niebieskie światło w trakcie ładowania. Wyjście DC 9V/1.67A 15W. Kompatybilna z urządzeniami z funkcją QI, najnowsze Androidy, iPhone® 8, X i nowsze.
  Od 5,35 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 12. Ekologiczny
  KERALA Pad z funkcją ładowania
  Pad z funkcją bezprzewodowego ładowania, obudowa z bambusa, hub USB, uchwyt na smartfon. Wyjście USB DC5V/1A. Wyjście bezprzewodowe: DC5V/1A. Kompatybilny z systemami Android, iPhone®8, X i nowszymi. Bambus jest materiałem naturalnym, jego kolor może się różnić w poszczególnych przypadkach.
  Od 27,51 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 13. MATICLESS Cargador inalámbrico 15W
  MATICLESS Bezprzewodowa ładowarka 15W
  Bezprzewodowa ładowarka 15 W z ABS z recyklingu i bambusową nakładką. Kształt koła samochodowego. Podłącz urządzenie do komputera, umieść na nim smartfon i pozwól mu się naładować. Wyjście: DC 9V/1.10A (15W) do szybkiego ładowania. Kompatybilny z najnowszymi androidami, iPhone® 8 i nowszymi.
  Od 4,98 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 14. ACALESS Cargador inalámbrico madera
  Ekologiczny
  ACALESS Bezprzewodowa ładowarka 15W
  Bezprzewodowa ładowarka z drewna akacjowego ze zwijanym kablem. Podłącz urządzenie do komputera, połóż na nim smartfon i pozwól mu się naładować. Wyjście: DC 9V/1.67A (15W). Kompatybilna ze wszystkimi urządzeniami obsługującymi QI, takimi jak najnowszy Android, iPhone® 8, X i nowsze.
  Od 5,23 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 15. RESS Ładowarka bezprzew. szklana
  Ładowarka bezprzewodowa 10W ze szklaną powierzchnią. Niebieskie światło podczas ładowania. Wyjście: DC 9V/1.1A. Kompatybilna z najnowszymi androidami, iPhone® 8, X i nowszymi.
  Od 6,67 zł /szt.
  2 dostępne kolory
 16. Ekologiczny
  LAYABACK Stojak-ładowarka -eko
  Ładowarka bezprzewodowa z funkcją stojaka. Wykonana w 35% ze słomy pszenicy i w 65% z ABS. Wyjście: DC 5V/2A do szybkiego ładowania. Kompatybilny z najnowszymi Androidami, iPhone® 8, X i nowszymi.
  Od 27,11 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 17. Ekologiczny
  MALABAR Organizer z funkcją ładowania
  Organizer na biurko w funkcją bezprzewodowego ładowania. Obudowa z bambusa, hub USB, uchwyt na smartfon. Wyjście USB DC5V/1A. Kompatybilny z systemami Android, iPhone®8, X i nowszymi. Bambus jest materiałem naturalnym, jego kolor może się różnić w poszczególnych przypadkach.
  Od 33,87 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 18. THINNY WIRELESS Ładowarka bezprzewodowa
  Ultracienka bezprzewodowa ładowarka. Wyjście: DC 5 V / 2 A do szybkiego ładowania. Kompatybilne najnowsze androidy, iPhone® 8, X i nowsze.
  Od 25,66 zł /szt.
  2 dostępne kolory
 19. Polecany
  WIRELESS PLATO SET Ładowarka bezprzewodowa
  Zestaw z bezprzewodową ładowarką z ABS. Zapakowany w etui EVA / PU. Zawiera wtyczkę UE i kabel ładujący USB A do Micro B. Dane wyjściowe: DC5V / 1,0A.
  Od 28,77 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 20. Ekologiczny
  CLEANDESK Ładowarka-organizer
  Organizer na biurko z bezprzewodową ładowarką. W zestawie kabel USB o długości 80 cm. Wyjście DC 5V / 1A. Kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami z obsługą QI, takimi jak najnowsze Androidy, iPhone® 8, 8S i X oraz nowsze.
  Od 39,78 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 21. JUPITER Lampka i ładowarka 10W
  Składana lampka biurkowa ABS lub nocna z 30 diodami LED, 3 intensywności światła, 10W ładowarka bezprzewodowa i stojak na telefon. Ekran dotykowy. Wyjście: 9V/1.1A (10W) do szybkiego ładowania. Kompatybilny z najnowszymi modelami Android, iPhone ® 8 i nowsze.
  Od 58,49 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 22. POWLIGHT Power Bank 5000 mAh ABS
  POWLIGHT Power bank 5000 mAh z COB
  Power bank o pojemności 5000 mAh w obudowie ABS. Wyjście DC5V/2A 1x typ A i 1x typ C wejście/wyjście. Zawiera 4 wskaźniki świetlne (6 diod LED COB) i zintegrowany kabel USB z wtyczką typu C.
  Od 7,44 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 23. QUAVER Auriculares TWS ABS reciclado
  Ekologiczny
  QUAVER Słuchawki douszne TWS z ABS
  Bezprzewodowe, stereofoniczne słuchawki douszne z ABS z recyklingu True Wireless Stereo (TWS) 5.3 z mikrofonem i wbudowanym akumulatorem 25 mAh. czas odtwarzania ok. 3 godziny. Posiada wyświetlacz LCD poziomu naładowania. Automatyczne parowanie. W zestawie kabel do ładowania typu C oraz stacja ładująca o pojemności 250 mAh.
  Od 7,95 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 24. POWER&WIRELESS Powerbank bezprzewodowy
  Bezprzewodowy powerbank 4000 mAh z aluminium. Zawiera złącze typu C. Wyjście: DC5V / 1.0A. Zgodny najnowszym systemem Androidy, iPhone® 8, 8S i X i nowszymi.
  Od 35,54 zł /szt.
  3 dostępne kolory
 25. Ekologiczny
  BAICOI Ładowarka z pojemnikiem
  Bezprzewodowa ładowarka w bambusowej obudowie z funkcją pojemnika na długopisy. Bambus jest produktem naturalnym, mogą występować niewielkie różnice w kolorze i rozmiarze.
  Od 45,55 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 26. Ekologiczny
  VIANA DESK Organizer z ładowarką
  Ładowarka bezprzewodowa z cementu wapiennego i bambusa. Wyjście: DC5V / 1A, kompatybilna z najnowszymi systemami Android, iPhone® 8, X i nowszymi. Zawiera kabel USB 100 cm.
  Od 42,53 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 27. ORIO Base de carga plegable 3 en 1
  ORIO Składana stacja ładująca
  Składana stacja ładująca 3 w 1 z ABS. Posiada 3 punkty ładowania bezprzewodowego (15W). Wejście: 2 w 1 Type-C i Type-A. Kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami obsługującymi QI, takimi jak najnowszy Android, iPhone® 8, X i nowsze. Kompatybilny również z iWatch.
  Od 10,51 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 28. DOUBLETIC Ładowarka magnetyczna
  Magnetyczna bambusowa ładowarka bezprzew 15W, power bank 5000 mAh Wyjście: DC9V/1.1A 15W do szybkiego ładowania. Kompatybilny z iPhone® 12 i nowszym. Pierścień do ładowania niemagnetycznych telefonów.
  Od 14,40 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 29. Ekologiczny
  GROOVY Bezprzewodowa ładowarka 10W
  Bambusowy organizator na biurko i uchwyt na długopisy z 10W bezprzewodową ładowarką do telefonu. Wyjście: DC 9V/1.1A (10W) do szybkiego ładowania. Kompatybilny z Android, iPhone ® 8 i nowsze.
  Od 80,23 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 30. ACAPOW Cargador 15W y power bank 4000
  ACAPOW Bezprzew. power bank 4000 mAh
  Bezprzewodowa ładowarka 15 W i power bank 4000 mAh z obudową z drewna akacjowego i PU z recyklingu w 58% (40% poliester z recyklingu i 18% PU z recyklingu). Obsługuje technologię szybkiego ładowania (20 W). Wejście/wyjście: Type-C.
  Od 11,67 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 31. MELIS Przenośna ładowarka 15W
  Magnetyczna aluminiowa przenośna bezprzewodowa ładowarka 15W z podstawką pod telefon. Zawiera magnetyczne metalowy pierścień do obsługi ładowania innych niemagnetycznych telefonów bezprzewodowego ładowania. Wyjście: 9V/1.67A (15W) do szybkiego ładowania. Kompatybilny z najnowszymi modealmi Android, iPhone ® 12 i nowsze.
  Od 54,12 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 32. VIGOR Powerbank
  Powerbank 8000mAh do bezprzewodowego ładowania urządzeń. Powerbank może być ładowany za pomocą kabla lub bezprzewodowo. W zestawie złączka typ C. DC5V/2.1A. Bezprzewodowe wyjście DC5V/1A. Bezprzewodowy odbiornik: DC5V/0.75A . Kompatybilny z ostatnimi systemami Android, iPhone® 8, X oraz owszymi.
  Od 55,02 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 33. Ekologiczny
  MORO Bezprzew. ładowarka z bambusa
  Bezprzewodowa ładowarka z niebieskim wyświetlaczem LED, budzikiem i funkcją termometru w bambusowej obudowie. W zestawie adapter AC-DC 2-pinowy . Wyjście bezprzewodowe: DC5V / 1A. Kompatybilne z najnowszymi androidami, iPhone® 8, X i nowszymi. Nie nadaje się do użytku w Wielkiej Brytanii.
  Od 61,70 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 34. CHARGE UP Cargador inala. magnético 15 W
  CHARGE UP Magnetyczna ładowarka 15W
  Magnetyczna ładowarka bezprzewodowa (15W) i power bank (10000 mAh) z ABS i funkcją magnetycznej podstawki pod telefon. Wejście: micro B, Type-C. Wyjście 2x USB-A In/Output: Type-C. Wyjście: DC 9V/1,66A (15W) idealne do szybkiego ładowania. Kompatybilny z iPhone® 12 i nowszymi. W zestawie dodatkowy magnetyczny metalowy pierścień do obsługi ładowania innych niemagnetycznych telefonów z możliwością ładowania bezprzewodowego. (Power Delivery) do ładowania najnowszych laptopów.
  Od 17,83 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 35. DYA Solarny power bank 8000 mAh
  Solarny power bank 8000 mAh z dynamem na korbkę. W zestawie 1 lampka LED o mocy 100 lumenów. Wejście/wyjście typu C, 2 wyjścia USB-A. Wyjście DC 5V/2.1A.
  Od 25,55 zł /szt.
  1 dostępny kolor
 36. SKY WIRELESS Zegar/bezprzewodowa ładowarka
  Stacja pogody z funkcją bezprzewodowego ładowania, lampką i budzikiem. Zasilacz AC-DC. Nie do użytku w Wielkiej Brytanii. Wyjście: DC5V / 1.0A. Kompatybilna z Android, iPhone® 8, 8S i X i nowsze.
  Od 33,39 zł /szt.
  1 dostępny kolor
Ustaw kierunek malejący

Produkty 1-36 z 76

usługa Expres Dostępna usługa Expres
świetne rabatyDo 70% rabatu ilościowego
Wysyłka GratisDla wszystkich Zamówień Wysyłka Gratis
Inne kategorie, które mogą Cię zainteresować związany z Ładowarki bezprzewodowe
Ładowarki i wtyczkiŁadowarki i wtyczki
Podkładki pod myszPodkładki pod mysz
Baterie Power bankBaterie Power bank
Przewody do ładowaniaPrzewody do ładowania
Ładowarki samochodoweŁadowarki samochodowe