PLN

Niedrogie hurtowe artykuły plażowe na zamówienie

Filtr  
Kategoria  
Płeć  
Kolor  
Eco  
Marca  
 1. XD Collection 3
 2. Kariban 7
Wysyłka  
Talla  
Women
Man
L
0
PolecamyPolecamy
 1. Bolsa Rastek
  Od 2,93 zł /szt.
 2. Pareo Duma
  Od 4,46 zł /szt.
 3. Bolsa Maxi
  Od 9,29 zł /szt.
Nasze okazjeNasze okazje
 1. Frisbee Watson
  Od 0,81 zł /szt.
 2. Soporte Swing
  Od 0,90 zł /szt.
 3. Balón Portobello
  Od 1,89 zł /szt.
Wszystkie produkty
Ustaw kierunek malejący

Produkty 1-36 z 174

Strona
 1. CANNY Dmuchany uchwyt na puszki
  Od 1,26 zł /szt.
 2. AQUATIME Piłka plażowa
  Od 2,30 zł /szt.
 3. PLAY Duża piłka plażowa
  Od 3,79 zł /szt.
 4. HONOLULU Klapki PE
  Od 3,88 zł /szt.
 5. MATCH Plażowy komplet tenisowy
  Od 5,05 zł /szt.
 6. SANDY Kpl do piasku
  Od 5,05 zł /szt.
 7. TARIFA Latawiec dziecięcy
  Od 6,63 zł /szt.
 8. PESCA SEAT Składane siedzenie
  Od 11,73 zł /szt.
 9. MENORCA Torba plażowa
  Od 12,18 zł /szt.
 10. SOCCERINI Piłka nożna, PVC
  Od 15,02 zł /szt.
 11. SCUBA Wodoszczelna torba PVC 10L
  Od 17,72 zł /szt.
 12. MALIBU Ręcznik plażowy
  Od 3,98 zł /szt.
 13. FLY AWAY Latawiec delta
  Od 24,08 zł /szt.
 14. ZIPPER Torba termiczna
  Od 24,26 zł /szt.
 15. Ekologiczny
  PARASUN Parasol przeciwsłoneczny
  Od 27,20 zł /szt.
 16. Gry plażowe gra w petankę z różnych materiałów widok 1
  OTHO Zestaw do gry w bule
  Od 56,56 zł /szt.
 17. Nowy produkt
  JUNGLE Hamak
  Od 65,58 zł /szt.
 18. CAPRI Capri. Krzesło plażowe
  Od 68,28 zł /szt.
 19. Nowy produkt
  JUNGLE PLUS Hamak z moskitierą
  Od 86,41 zł /szt.
 20. Ekologiczny
  HONOPU Drewniane krzesło plażowe
  Od 108,51 zł /szt.
 21. SYDNEY Frisbee
  Od 1,76 zł /szt.
 22. MADELS Komplet do badmintona
  Od 17,72 zł /szt.
 23. Chancla Yommy
  Od 0,45 zł /szt.
Ustaw kierunek malejący

Produkty 1-36 z 174

Strona
Chcesz odnieść sukces na piasku czy w wodzie? Te niedrogie hurtowe spersonalizowane artykuły plażowe są idealne, aby dostać się na 1., 5. lub 16. linię plaży. Spraw, aby Twoja marka była widoczna w jednym z najprzyjemniejszych miejsc, jakie istnieją. Odkryj nasze tanie leżaki plażowe, a także pasujące ręczniki promocyjne. Posiadamy również szeroką gamę parasoli plażowych, okularów przeciwsłonecznych, przenośnych lodówek, spersonalizowanych klapek, a także całą naszą linię toreb plażowych. Dla tych, którzy chcą odpocząć na plaży, w tym dziale internetowym mamy wszelkiego rodzaju hamaki, uchwyty na puszki lub popielniczki, zaprojektowane z myślą o piasku. Podobnie dla najmłodszych w domu mamy łopaty plażowe i piłki, frisbee, dmuchane maty; oprócz klasycznego zestawu wiadro, grabie i łopata. A ty, czy zamierzasz rozdać któryś z tych promocyjnych artykułów plażowych?

Reklama merchandisingowa na plaży


Niewątpliwie w naszym kraju jednym z miejsc, w którym przyciągniesz więcej widzów do reklamowania swojej marki, jest plaża. Każdego lata nasze brzegi są wypełnione turystami z kraju i zagranicy, gdzie jeden z tych tanich hurtowych spersonalizowanych artykułów plażowych odniesie sukces. Na co czekasz, aby złożyć atrakcyjną propozycję brandingu? W Garrampie, oprócz szerokiej gamy toreb plażowych, składanych krzeseł lub klapek dla kobiet i mężczyzn we wszystkich kolorach; Bardzo poważnie traktujemy przepisy bezpieczeństwa. Jest to niezbędne przede wszystkim w całej naszej linii dmuchanych poduszek plażowych. Rzeczywiście, to pływaki, maty czy rękawy, których maluchy używają do nauki pływania lub zabawy w wodzie. I to właśnie obecność dzieci ma świetne miejsce we wszystkich tych niedrogich, hurtowych, spersonalizowanych artykułach plażowych. Dlatego, jeśli chcesz dotrzeć do tej małej, ale dużej widowni, nasze wiosła plażowe, piłki, pistolety na wodę czy latające dyski będą idealne do przeniesienia gry na plażę. Skorzystaj i złóż zamówienie na tanie spersonalizowane artykuły plażowe hurtowo. W Garrampie mamy szeroką gamę produktów promocyjnych na morze!

Oryginalne prezenty dla plaży


Czy myślałeś o podarowaniu swoim widzom parasola plażowego, czy wolisz te promocyjne klapki we wszystkich kolorach? W Garrampie mamy szeroką gamę niedrogich, hurtowych, spersonalizowanych artykułów plażowych! Spersonalizuj jeden z naszych produktów za pomocą logo lub sloganu swojej firmy. Twoi pracownicy będą mogli zabrać Twój biznes na wakacje! Daj im jeden z naszych tanich, hurtowych, spersonalizowanych artykułów plażowych, takich jak jedno z tych leżaków plażowych, torby chłodzące lub rakiety, aby mogli bawić się całą rodziną. Wejdź do tej internetowej kategorii Garrampa i odkryj hurtowo najlepsze tanie spersonalizowane artykuły plażowe. Nasze ceny są bardzo konkurencyjne! Ciesz się najlepszą jakością w najlepszej cenie.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące Plaża

Kto wynalazł piłkę plażową?

Według magazynu Times, pierwszą piłkę plażową widziano na wybrzeżu Kalifornii w 1938 roku, kiedy po raz pierwszy ją przedstawił Jonathon DeLonge. Pierwsza piłka plażowa byłaby wielkości dłoni i byłaby bardzo lekka. Dziś piłki plażowe są najpopularniejszą letnią zabawką i są dostępne we wszystkich rozmiarach, nawet gigantycznych!

Jakie rozmiary niestandardowych piłek plażowych sprzedajesz?

Mamy małe i duże piłki plażowe, najczęściej mają od 8 do 12 cali, a większe mogą mieć około 40 cm. Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną tych modeli piłek plażowych w najlepszej cenie i jakości.

Czy masz kolorowe promocyjne piłki plażowe?

Oczywiście, że tak! Pracujemy z szeroką gamą kolorów. Sprzedajemy piłki plażowe w kolorach nieprzezroczystym, półprzezroczystym, transparentnym, dwukolorowym, prążkowanym i jednolitym. Posiadamy również nadmuchiwane balony reklamowe z trójwymiarowymi figurkami w środku, bardzo efektowne i idealne dla dzieci. Innym bardzo oryginalnym modelem są podświetlane piłki plażowe, w których znajduje się lampka LED.

Jak możemy spersonalizować piłki plażowe?

Zwykle zależy to od modelu, ale najczęstszym nadrukiem do reklamy piłki plażowej jest sitodruk, jest to bardzo dobra jakość i niedroga technika. Inną techniką jest transfer, technika, w której logo jest tłoczone na gorąco. Pozycje, w których można je zaznaczyć, znajdują się w jednym segmencie lub w kilku, na przykład po obu stronach piłki lub są przeplatane. W przypadku druku kolorowego możliwe jest wykonanie go w jednym lub kilku kolorach, zawsze pamiętając o tym, że nadruk w wielu kolorach jest możliwy tylko w zależności od grubości materiału nadmuchiwany balon.

Dlaczego warto używać piłek plażowych do reklamowania mojej firmy?

Spersonalizowana piłka plażowa ewoluowała od upominku promocyjnego do akcji marketingowej, ponieważ jest jednym z głównych prezentów w świecie reklamy na lato i dobrą pogodę. Kto na przykład nie otrzymał spersonalizowanej piłki plażowej w ramach kampanii promocyjnej z kremami przeciwsłonecznymi? Obecnie istnieje wiele imprez, kongresów i targów, na których oferowane są upominki reklamowe na nadmuchiwane plaże, ponieważ jest to tani, dwufunkcyjny, zabawny i promocyjny prezent.

Jakie rodzaje niestandardowych artykułów plażowych znajdują się w internetowym katalogu Garrampa?

W Garrampie znajdziesz wszelkiego rodzaju artykuły plażowe do personalizacji. Od klapek po siedzenia plażowe; przepuszczanie m.in. piłek, wiaderek i grabi dla najmłodszych czy mat. Wejdź do naszego sklepu internetowego już teraz i odkryj te niesamowite tanie artykuły plażowe, które możesz kupić hurtowo.